Fakty a príbehy o posteliach s pružinovými matracmi

Prečo by ste mali uprednostniť postele s pružinovým boxom

Tretinu života strávime v spánku, a preto je veľmi dôležité mať posteľ, vďaka ktorej sa nám nielen krásne sníva, ale tiež chráni náš chrbát a môže nám zaručiť pokojný spánok.

Mnohí poznajú tento stále obľúbenejší kus nábytku pod názvom „americké“ alebo „kontinentálne“ postele. Pôvodne boli tieto luxusné postele používané takmer výlučne v prvotriednych hoteloch v USA. Je známe, že všetky luxusné lôžka na legendárnom Titaniku s Krabicové pružinové postele boli osídlené. Teraz sú ponúkané za cenu, ktorú si môže dovoliť každý.

Boxové pružinové postele – exkluzivita v každom cenovom segmente

boxové pružinové postele príklad vybavenia pružinovej posteľovej skrinky nápady do obývačky 1

Prečo by ste mali uprednostniť postele s pružinovými matracmi?

boxové pružinové postele príklad vybavenia jarnej posteľovej skrinky nápady do obývačky

Rozdiely oproti konvenčnej posteli

Rozdiel oproti konvenčnej posteli je v tom, že posteľ s pružinovými matracmi je navrhnutá tak, aby vydržala dlhšie a dlhodobo chránila matrac. Krabicové pružinové postele sa navyše oveľa lepšie prispôsobujú ľudskému telu, čo vedie k zvýšenému pohodliu pri spánku a ležaní. Sú vhodné najmä pre seniorov. Bežná posteľ sa skladá nielen z rámu postele, ale aj z lamelového roštu a pružinového jadra alebo matraca zo studenej peny. Boxová pružinová posteľ má tri ochranné vrstvy, ktoré sú praktické a veľmi pohodlné. Odtiaľ pochádza aj jeho názov. Box jar znamená niečo ako „pružinový box“, ktorý je prvou spodnou vrstvou postele. Tento pružinový box sa stále nazýva základný matrac. Stredná vrstva, známa tiež ako vrchný matrac, sa vyznačuje výškou najmenej 30 centimetrov. V škandinávskych krajinách je tretia, posledná vrstva matraca umiestnená na vrchný matrac, známy ako topperový matrac alebo skrátene topper. Pri nákupe by ste sa mali dôkladne pozrieť na vrchný matrac, pretože každý matrac má inú tvrdosť, ktorá sa môže u jednotlivých výrobcov veľmi líšiť. Tvrdosť je označená písmenom H. Mala by sa vziať do úvahy aj hmotnosť osoby, pre ktorú je posteľ určená.

Dobrá prispôsobivosť telu 

boxové pružinové postele boxové pružinové postele príklad zariaďovania štruktúr bývania

Zvlášť vhodné pre seniorov 

boxové pružinové postele boxové pružinové ukážky vybavenia nápadov na bývanie vizuálne

Od výrobcu k výrobcovi existujú rozdiely v tvrdosti a materiáli 

box jarné postele box jarné zariadenie postele príklady bývania nápady rozdiely

Rôzne cenové a kvalitatívne triedy

box jarné postele box jarná posteľ príklad vybavenia bývania nápady priemer spálne

Nájdite správnu posteľ pre svoj chrbát 

box jarné postele box jarná posteľ príklad zariaďovania bývania nápady studená pena

Rozhodnite sa pre špeciálny šál a pohodlie pri ležaní 

boxové pružinové postele príklad vybavenia jarnej posteľovej skrinky nápady do obývačky 2

Ak sa chcete v posteli zútulniť a zútulniť alebo si chcete zmierniť bolesti chrbta, výber boxovej pružinovej postele by bol hit. Napriek tomu by ste sa nemali zaobísť bez odborných rád, pretože tak nájdete presne tú správnu posteľ.

Od výrobcu k výrobcovi existujú rozdiely v tvrdosti a materiáli. Rozhodnite sa pre špeciálny šál a pohodlie pri ležaní !

S ohľadom na to by sme chceli, aby ste boli na strane Boxspringbett.net odkazovať, ktorá sa téme vyslovene venuje a zameriava sa na prvotriednu kvalitu. Doprajte si dlho zarobený luxus a pohodlie a získajte najlepšie informácie už dnes!