Fantastické postieľky potešia každého drobca

Fantastické postieľky nastavili pre chlapcov červenú, prestanú šoférovať

Skvelé autá pre deti: postele v tvare tekvice a závodné autá

Ak by som mala možnosť navrhnúť si izbu ako malá, všetky nápady by sa pravdepodobne točili okolo rozprávky o Arieli. Išiel by som do podmorskej témy s bohatými modrými vzormi a nástennou maľbou, ktorá napodobňovala vlnenie vody.

Bola to miestnosť mojich snov a som si istý, že moje deti budú mať jednu vlastnú. Namiesto toho, aby ste sa čudovali, aká bude ich obľúbená dekorácia, prečítajte si dnešný článok a vyberte si posteľ, ktorá nie je bežná.

Fantastické detské postele – rozhodnite sa pre tému

Fantastické línie detských postelí geometricky

Futuristická škôlka môže inšpirovať každú malú

futuristický dizajn interiéru fantastické detské postele

Predtým, ako sa dostaneme k dosť efektným príkladom, pozrime sa najskôr na niekoľko príkladov, ktoré kombinujú konvenčné s kreativitou.

Ak sa nechcete ponoriť do odvážnejšej postele, deti si obľúbia aj postele, ktoré obsahujú témy ako táto.

Vesmírna loď s ďalekohľadom je jedným z najlepších nápadov na spálňu, aké som doteraz videl. Táto posteľ vyzerá, akoby bola práve prevzatá z centrály NASA. To bude bezpochyby vhodné pre dieťa, ktoré sa jedného dňa chce stať kozmonautom.

Motívy auta pre malých superhrdinov

batman fantastické postieľky žltá čierna chlapci

Ak vás vaše deti požiadajú, aby ste si k narodeninám kúpili Batmobil, môžu uspokojiť svoje potreby s posteľou, ako je táto nižšie. Originál bol reprodukovaný tu. Je to najlepšia voľba pre všetky malé deti, ktoré snívajú o boji proti zločinu. Sám Batman bude určite v poriadku aj s týmto.

Tu vidíme posteľ v tvare nákladného auta. Je pohodlný a priestorný a má správnu veľkosť pre rastúce dieťa hladné po akčných športoch. Kolesá na posteli dodávajú extra faktor WOW.

Najlepšie je to na štyroch kolesách

kolesá auto Fantastické detské postieľky krásne umelecky fantastické

Má niekto chuť na tekvicový vozík??

kočiar snov Fantastické postieľky

Je takmer isté, že vaše dievčatá závodné auto neocenia. Čo však s konským záprahom, ktorý vyhovuje ich potrebám? Môže to byť Popoluška, alebo iný typ kráľovskej postele, ktorá prispeje k rozprávkovému zážitku.

Malé princezné milujú túto posteľ

ružová bledá moderná detská postieľka

Chcete niečo menej extravagantné a skutočne vhodné pre modernú výzdobu vášho domova? Snáď bude hitom aj vykrojené osobné auto.

Táto ružová drevená posteľ upúta pozornosť všetkých ľudí, ktorí majú radi kreatívne riešenia. Dievčatko tak bude mať možnosť prespať a mať poriadne široký záber.

Všetky druhy dopravy

vstavané orientálne Fantastické postieľky kolesá schody

Chcete sa dostať do staromódneho expresného vlaku, aby ste sa dostali do Dreamlandu? Viete si predstaviť niečo krajšie ako lokomotívnu posteľ pre deti? Posteľ bola integrovaná do steny a vytvára praktické zariadenie. K očarujúcemu vzhľadu prispievajú aj kráľovské záclony a klasický aristokratický dizajn, ktorý bol precízne prepracovaný.

Lietanie na čarovnom koberci môže byť v skutočnosti veľmi únavné. To ale neplatí pre arabskú púštnu oázu, ako je táto, ktorá je podľa mňa romantickým miestom odpočinku.

K izbe patrí aj zlatá posteľ, ktorá bola vypracovaná k dokonalosti.

V miestnosti na prízemí boli zhromaždené všetky veci, ktoré uchvátili malých snílkov

detská postieľka do orientálnej mäkkej textúry

Kým prišli na scénu magické vozne, boli tam vozne a veľa kolies. Na prvý pohľad pôsobia veľmi originálne. Tieto vidiecke postele predstavujú najlepšie možnosti a sú pohodlné a útulné.

Šťastná, eklektická životná atmosféra

živé veselé postieľky do detskej izby

Horúce kolesá v pohybe

socal dodávateľ schody motor Fantastické postieľky

Postele závodných automobilov sú určite in. Sú štýlové a pohybujú sa veľmi rýchlo. To všetko sú vlastnosti, ktoré malé deti baví. Možno je načase dať ich izbám niekoľko bicyklov, pohonných hmôt a harabúrd.

Ktoré závodné auto si chcete vybrať?

kolekcia vodičov nemecký nábytok

Vhodné pre budúcich závodných jazdcov

kompaktné fantastické detské postele červené auto chlapci hra

V anglickom štýle bývania

vlajková posteľ britského domáceho štýlu