Krabicové pružinové postele a osvedčené sú stále trendy

Boxové pružinové postele a postele z masívu

Postele snov 2016 – posteľové pružinové postele a osvedčené sú stále trendy

Na výročnom veľtrhu nábytku v Kolíne nad Rýnom boli v kategórii postelí len málokedy viditeľné prevratné alebo pozoruhodné inovácie-bolo vidieť, že známe a osvedčené systémy ležania boli zdokonalené a osvedčené z hľadiska postelí a postelí..

sa ďalej rozvíjal.

Aktuálne trendy bývania pre moderne a komfortne zariadenú spálňu

Boxové pružinové postele Spálňový nábytok z masívu

Boxové pružinové postele a postele z masívu sú v roku 2016 opäť obľúbenými

Pokiaľ ide o vysokokvalitný spálňový nábytok, postele s pružinovými matracmi a postele z masívu sú stále absolútnymi favoritmi. Je zrejmé, že v popredí sú čoraz viac požiadavky na kvalitu postelí s pružinovými matracmi. A existujú aj inovácie, ktoré je potrebné oznámiť z hľadiska optiky. B. Šikovné kombinácie s masívnym drevom pre krásny vzhľad. Na druhej strane, nové a neobvyklé topperové materiály, ktoré pozostávajú napríklad z gélovej peny alebo kvalitných materiálov plnených jadrami, zaisťujú individuálny, jedinečný komfort spánku vďaka svojej optimálnej prispôsobivosti. Teraz veľmi populárny komfort boxových pružín sa však čoraz viac prejavuje aj na bežných posteliach. V tejto oblasti budú v roku 2016 matrace v skôr neobvyklej výške 30 cm – a ďalej – k dispozícii v niekoľkých rôznych variantoch..

Pružinové postele do spálne Postele z masívu

V kategórii Drevené postele rustikálne kúzlo si hľadá cestu stále viac – dubové drevo naďalej zažíva svoju renesanciu. Je tiež pozoruhodné, že moderný aj súčasný dizajn a niekedy obilie, ktoré môže byť pozoruhodne živé, v šikovnej kombinácii predstavujú úplne fascinujúcu prirodzenosť, pokiaľ ide o lineárny dizajn v obývacej časti. Nový priemyselný dizajn, ktorý boduje vynikajúcou funkčnosťou, poskytuje dych čerstvého vzduchu, pokiaľ ide o nový, moderný a štýlový dizajn postele. Niet pochýb o tom, že tieto inovácie v posteli spôsobia v roku 2016 v nemeckých spálňach senzáciu.

Boxové pružinové postele a postele zo spálňového nábytku z masívu

S konfigurátorom postele Hasena sa sny plnia

Konfigurátor Hasena na www.wohnbedarf-pies.de vám pomôže rýchlo a jednoducho poskladať ideálnu posteľ – kus po kúsku – a úplne podľa individuálnych prianí zákazníka. Od čela postele, ktorá je podľa želania vyrobená z dreva alebo kože, cez výšku chodidla až po zodpovedajúci rám, si potom môžete vyberať z pôsobivej škály vysoko kvalitných materiálov a krásnych vzorov. S konfigurátorom Hasena nielenže nájdete svoju vysnívanú posteľ rýchlo a jednoducho, ale aj ceny sú správne. Či už ide o jednolôžko, manželskú posteľ, mládežnícku posteľ alebo poschodovú posteľ vhodnú pre deti s konfigurátorom Hasena, aj laik sa stane najlepším návrhárom nábytku. Ste zvedaví? Potom to ide do konfigurátora Hasena z wohnbedarf-pies.de: www.wohnbedarf-pies.de/Hasena-Konfigurator

Boxové pružinové postele a postele z masívu Drevené postele trendy trendy 2016

Internetový obchod www.wohnbedarf-pies.de – postele vysokej kvality a ďalšie

Spoločnosť Wohnbedarf Pies bola založená v roku 1978 a od tej doby predáva vysokokvalitný spálňový, jedálenský, obývačkový a detský nábytok – a tiež vybraný orientálny a berberský nábytok. Tkané a dizajnové koberce, ktoré je možné vyrobiť aj v špeciálnych veľkostiach. Spoločnosť okrem toho ponúka svojim zákazníkom veľký výber lamelových roštov, matracov a postelí od takmer všetkých nemeckých výrobcov za pozoruhodne nízke ceny a svojim zákazníkom ponúka aj výrobu jednotlivých špeciálnych veľkostí v oblasti uvedených položiek. Priateľskí zamestnanci spoločnosti sú radi, že môžu zákazníkom poskytnúť rady a pomoc pri výbere ich veľmi špeciálneho vybavenia.