Moderná spálňa s očarujúcimi nápadmi na posteľ

moderný dizajn spálne, posteľ, rustikálne čelo, tehlová stena

Inšpiratívne nápady na posteľ do vašej modernej spálne

V modernom dizajne je často dôležité, aby ste boli kreatívni a radšej nechali všetko podľa vlastného vkusu. Zároveň by sme nemali zanedbávať praktický aspekt. Celé je to v spálni o to ťažšie, že je to miesto intimity a bezpečia.

Je to miestnosť, v ktorej by ste sa mali cítiť ako doma. Je pochybné, že hoci by mal byť ktokoľvek najlepším dizajnérom na svete, dokáže lepšie ako vy pochopiť, čo tu potrebujete alebo nie. Vezmite veci do svojich rúk! Nebojte sa: Sme s vami s niekoľkými príkladmi. Niektoré sú celkom originálne a je pravdepodobné, že ste o nich ešte neuvažovali.

Drevený rám postele dodáva spálni charakter

moderný spálňový paletový posteľ koberec bežec rustikálny vzhľad

Nápady na posteľnú plošinu

Palety namiesto rámov postelí. Posteľ pre domácich majstrov sa môže ukázať ako jednoduchšia voľba, ako by ste si mohli myslieť. Nakoniec je to krabica! Položením paliet sa dokonca môžete ľahko dostať do oblasti modelu king size. Stačí ich len vyčistiť, uhladiť a zviazať dohromady. Táto konštrukcia je oveľa stabilnejšia ako mnohé vopred zakúpené. Ak máte radi industriálny štýl, namaľujte palety (alebo nie) a položte matrac priamo na ne. Ak chcete palety prispôsobiť inému štýlu, zvyčajne sa to dá urobiť pomocou vhodného textilu.

Paletová posteľ vnesie do interiéru svieži nádych

moderná spálňa paleta posteľ hodiť vankúše svetlý dizajn steny

Kovový rám a rustikálne čelo postele

dizajn spálne rám postele kovový čierny bočný stôl rustikálny vzhľad

Využite staré kovové rámy

Existuje niekoľko postelí, ktoré vyzerajú dosť staré na to, aby si zúfali. Mali by ste však počkať, kým ho vyhodíte. Robustné staré kovové rámy môžu byť stále dobré! Stabilitu, akú ponúkajú, je v dnešnej dobe skutočne ťažké dostať sa na trh. Namiesto toho, aby ste taký poklad vyhodili, mali by ste naň položiť dosku – matrac!

Čierny kovový rám vo vintage štýle

moderný nábytok do spálne kovový rám postele dvojposteľový koberec

Rám pre hrubý matrac

Variant s matracom priamo na podlahe je stále obľúbenejší. Ale to ich nerobí praktickejšími. Ak ich chcete používať dlhšie, vytvorte okolo nich rám. Myslíme si, že tak je spálňa akosi pohodlnejšia!

Minimalistický rám postele

dizajn spálne minimalistický rám postele koberec obrazové okno

Vybavte miestnosť pre mládež luxusnou posteľou

dizajn spálne chlapci zariaďovanie miestnosti dizajn steny farebný koberec

Posteľ so štyrmi stĺpmi

Zariadenie spálne vyžaduje ešte lepší pocit pohodlia ako ktorýkoľvek iný priestor. Tu si musíme oddýchnuť a s tým veľmi súvisí aj naše zdravie. Z tohto dôvodu by ste si s pokojným svedomím mali dovoliť to, čo vás najviac uvoľní. Mnoho ľudí dáva prednosť vybaveniu svojej spálne štvorposteľou pred všetkými ostatnými možnosťami. Cítite sa s ním oveľa pohodlnejšie.

Vytvorte si útulnú spálňu

moderné vybavenie spálne zelené obliečky elegantné hnedé nábytkové rastliny

Posteľ s baldachýnom

Ďalším obzvlášť očarujúcim variantom je posteľ s baldachýnom. Vyzerá to krásne. A ako som povedal, niektorým ľuďom to pomáha pokojne spať. Ak patríte do tejto skupiny, nepotrebujete žiadne ďalšie výhovorky, aby ste sa ňou stali moderné spálňa nastaviť s tým.

Vynechaný nápad na posteľ s baldachýnom

moderná spálňa stolné lampy na maľovanie kobercov so štyrmi posteľami

Vneste do spálne viac romantiky

spálňa dizajn baldachýn posteľ urob si sám spálňa lavica

Jednoduchá a funkčná dekorácia

Prepracovaná konštrukcia postele vás nezaväzuje zariadiť celú spálňu super prepracovaným spôsobom. Vôbec nie! Mohli by ste dokonca vytvoriť hierarchiu, ak skombinujete obzvlášť krásnu posteľ s jednoduchším nábytkom. Aby ste dosiahli rovnováhu medzi týmito dvoma prvkami, môžete ešte viac okoreniť skvelé dekoratívne osvetlenie. Svetlá by mali byť v súlade s ostatnými dokončovacími ozdobnými detailmi v miestnosti. Práve popísaný prístup by bol ideálny pre moderný, malý alebo stredne veľký domov.

Urobte z postele pútač očí

moderné spálňové čelo postele šedý koberec vzdušné závesy

Štýlovo skombinujte nábytok do spálne

moderná spálňa krásna posteľ biela dlažba koberec biele závesy

Fascinujúce závesné postele do detskej izby

dizajn spálne závesné postele detská izba sivá farba steny

DIY nápad na modernú posteľ do spálne

dizajn spálne závesná posteľ sivá farba steny

Závesná posteľ v dievčenskej izbe

dizajn spálne, dievčenská izba, zdobenie závesnej postele, dizajn ružovej steny