Nájdite správnu posteľ s matracom a lamelovým roštom

posteľ s matracom a lamelovou kovovou posteľou elegantná spálňa

Zistite všetko o posteliach v hoteli Betten Schneider

Všetci sme už presvedčení, že potrebujeme zdravý spánok, aby sme boli počas dňa skutočne fit a produktívni. Každý chce byť dobre oddýchnutý a plný energie, bez akýchkoľvek kŕčov, však? Nie je samozrejme žiadnym tajomstvom, že podstatnú časť života strávime v posteli, kde relaxujeme a regenerujeme, kde sa cítime bezpečne a každú noc dobíjame „batérie“.

Z týchto dôvodov je správna posteľ s ergonomickým matracom a správnym lamelovým roštom jednoducho nevyhnutná pre náš zdravý spánok. Je to zďaleka jeden z najdôležitejších kusov nábytku v našej domácnosti. Preto je výber postele potrebné brať vážne a rozhodne potrebujete radu odborníka.

posteľ s matracom a roštovým boxom pružinové postele diana

Takúto prvotriednu službu môžete získať napríklad. B. o Postele krajčír v Berlíne. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu a od roku 1927 ponúka vysoko kvalitné, pohodlné postele, matrace, rošty, periny a periny, ako aj vankúše a posteľnú bielizeň. Samozrejme nájdete aj zodpovedajúce skrinky a nočné stolíky, ako aj komody a ďalšie malé kúsky nábytku, ktoré potrebujete. Veľký dôraz sa kladie aj na výrobky na mieru, ktoré dokážu plne uspokojiť potreby zákazníkov.

Tradičnými partnermi v oblasti postelí sú známe spoločnosti ako Dormiente, Traumwerk, Coburger Werkstätten, Zack Design a Dico & Hasena, aby sme vymenovali len niektoré. Bez ohľadu na to, či hľadáte posteľ z masívu, kovovú posteľ, dizajnovú posteľ, posteľ pre hostí alebo rozkladaciu pohovku, ste s Betten Schneider v dobrých rukách.

posteľ s matracom a lamelovým roštom boxové postele adagio

Podľa štýlu a vkusu zariadenia sa môžete rozhodnúť pre materiály a farby. Rovnako je na tom postele z masívu z. B. pracoval iba s drevom z miestneho, udržateľného lesného hospodárstva. Jedinečnosť každého stromu a dokonalá práca zručných stolárov robia z každej postele a nočného stolíka jedinečný kúsok s veľmi špecifickým zrnom.

posteľ s matracom a roštom z masívneho dreva gabo orech

A ak máte radi romantickú eleganciu, môžete sa rozhodnúť pre kovovú posteľ v striebornej, sivej, zlatej alebo antracitovej farbe. Takáto posteľ môže byť podľa potreby navrhnutá v barokovom štýle alebo modernejšia. Pozrite sa na sortiment kovových postelí a vyberte si dokonalú posteľ.

 Prajeme vám veľa zábavy a predovšetkým pokojný a zdravý spánok!

posteľ s matracom a lamelovým roštom v retro dizajne kovová posteľ

posteľ s matracom a lamelovým roštom z hliníkovej kovovej postele

posteľ s matracom a roštovým boxom pružinové postele ceres  posteľ s matracom a lamelovým roštom z postele z masívu    rozkladacia pohovka anika s matracom

posteľ s matracom a rozkladacou pohovkou, babette

rozkladacia pohovka belinda s matracom

posteľ s matracom a roštovým systémom na spanie bellasan