Plošinové postele vybavené priehradkami – nápady na skladovanie

plošinové postele úložné zásuvky výsuvný čierny rám postele

Plošinové postele vybavené priehradkami – nápady na skladovanie

Ak neustále hľadáte užitočné spôsoby ukladania vecí vo svojej spálni a chceli by ste moderný, prémiový dizajn, ktorý by bolo možné esteticky zladiť s vašou posteľou, môže byť pre vás ideálnym riešením platformová posteľ..

Po použití plošinovej postele na takéto zážitky úplne zabudnete a budete mať úplnú kontrolu nad priestorom pod vašou posteľou.

Vysoké percento týchto postelí je vybavené úložným systémom, ktorý vám umožňuje organizovať a ukladať položky v priestore pod posteľou, čo je obzvlášť užitočné v domácnostiach, kde je priestor obmedzený.

Vysoké percento týchto postelí je vybavené skladovacím systémom

Platformové postele s priehradkami vybavené drevenými rámami

V závislosti od toho, koľko úložného priestoru potrebujete, a od požadovaného štýlu môže mať vaša platformová posteľ jednu zásuvku alebo viacero zásuviek zabudovaných do bokov a nôh postele. Takýmto spôsobom budete môcť uvoľniť väčšiu časť odhalenej podlahy. V zásuvkách si môžete uložiť spodnú bielizeň, ponožky a oblečenie, ktoré je pre sezónu nevhodné, zatiaľ čo priestor v skrini je stále vyhradený pre aktuálne sezónne oblečenie.

Platformové postele so zásuvkami

Platformové postele s priehradkami vybavené bielym nábytkom

Táto alternatíva odhaľuje mimoriadnu funkčnosť plošiny, takže v tejto podobe prekračuje najvyššie očakávania. Police a skrinky je možné namontovať na čelo postele, s rozšírením na oboch stranách. Priehradky je možné použiť na rôzne účely skladovania, ako napr B. na ukladanie kníh, diskov CD, fotografií v rámikoch a oveľa viac. Aby to vyzeralo o niečo krajšie, môžete na poličky dokonca pridať pár kúskov dekorácie.

Vstavané police a skrinky

Platformové postele s priehradkami z borovicového dreva

Tento typ plošinovej postele je vyrobený pre ľudí, ktorí vo svojom živote uprednostňujú jednoduchosť. Jedná sa o rad plošinových postelí navrhnutých bez čela postele alebo rôznych iných ozdobených stĺpikov, ktoré by sa bežne spájali s mnohými posteľami tohto typu. Všetko, čo tu potrebujete, je štýlovo jednoducho navrhnutý úložný priestor pod posteľou, alebo sa môžete rozhodnúť pre niekoľko doplnkov, ako napríklad schody, ak máte na mysli niečo efektívnejšie.

Nenáročná jednoduchosť z hľadiska pohodlia

plošinové postele vybavené priehradkami v rustikálnom štýle

Mnoho plošinových postelí sa vyznačuje sofistikovaným dizajnom a okrem toho, že sa ukázali ako vyslovene funkčné z hľadiska úspory miesta, robia vašu spálňu vizuálne atraktívnejšou. Platformová posteľ so schodiskom je toho dobrým príkladom. Ak chce majiteľ bytu ísť spať, schody mu zaručia ľahký prístup k nemu.

Rustikálny dizajn spálne – pútavé prostredie

plošinové postele vybavené priehradkami z mäkkých matracov

Teraz, keď je tesne pod vašou posteľou ďalší priestor, už si nemusíte lámať hlavu nad tým, kam ich umiestniť, aby vytvorili miesto na uloženie mimosezónneho oblečenia, perín a možno aj hračiek vašich detí. Platformové postele sú nielen praktické, ale aj štýlové a spôsob, akým premenia vašu malú spálňu, je na špičkovej úrovni.

Zamyslite sa nad jeho použiteľnosťou v detskej izbe, v hosťovskej izbe a vo veľkej spálni, ak v nej hľadáte zmenu a chcete vytvoriť vizuálne príťažlivý rozdiel medzi týmito miestnosťami a vašou úzkou spálňou.

Vybrali by ste si teda plošinovú posteľ??

plošinové postele s vysokými priehradkami

Vysoko umiestnená platformová posteľ s ľahkým dreveným rámom

plošinové postele s priehradkami z dreva prakticky kompaktné

Klasický interiér spálne

plošinové postele s priehradkami vybavené moderným nábytkom  Maslovo žlté obliečky – mestská spálňaplatformové postele s priehradkami vybavené mestským dizajnom

Červené akcenty – farby na steny a vankúše

Platformové postele s priehradkami vybavené tradičným nábytkom