Geriausi pradiniai tatuiruočių rinkiniai

Įsigykite puikią tatuiruočių įrangą, kad galėtumėte pradėti savo tatuiruočių kūrimo karjerą, naudodamiesi mūsų geriausiu geriausių rinkoje esančių pradinių rinkinių vadovu.

pradinis tatuiruočių rinkinys

Vienu metu tatuiruotės buvo šiek tiek susiraukusios ir buvo gana nišinis užsiėmimas. Tačiau pastaraisiais metais daugiau žmonių nei bet kada anksčiau pripažįsta kūno dailės grožį ir ieško aukštos kokybės tatuiruočių, atspindinčių jų asmenybę ir skonį.

Tai suteikė pelningą galimybę tobulėti visiems, turintiems meninių įgūdžių. Kūno meno industrija yra pilna nuostabiausių menininkų ir kūrybingų žmonių planetoje.

Jei esate pasirengęs tapti profesionaliu tatuiruočių meistru, turite turėti tinkamą įrangą, kuri padėtų jums pradėti. Šiandien rinkoje yra daug tatuiruočių pradžios rinkinių, tačiau tai padės suprasti pagrindus?

Jei ketinate kuo geriau pradėti savo tatuiruočių karjerą, svarbu rasti geriausią tatuiruočių mašiną pradedantiesiems.

Geriausias tatuiruočių pradžios rinkinys apima viską, ko reikia norint pradėti praktikuoti savo meną ir tobulinti savo įgūdžius.

Šiame vadove mes pasirinkome keletą nuostabių pradinių rinkinių, kurie padės pradėti sėkmingą tatuiruočių meistro karjerą.

tatuiruočių meistras, naudodamas tatuiruočių pistoletą

Pirkėjo vadovas: tinkamų įrankių pasirinkimas

Tatuiruočių rinkinio pasirinkimas pradedantiesiems ne visada yra toks paprastas, kaip atrodo. Kadangi šiandien rinkoje yra daug įvairių variantų, žinoti, kuris iš jų apima viską, ko reikia norint pradėti, gali būti sudėtinga.

Jei norite išvengti brangios klaidos, jums reikės patikimo pirkėjo vadovo, todėl mes esame čia, kad padėtume.

Rinkdamiesi tinkamą pradedančiųjų tatuiruočių rinkinį, turėsite tiksliai žinoti, kuriuos komponentus turėsite įtraukti:

 • Ginklas – pistoletas yra galbūt svarbiausias jūsų pradedančiųjų tatuiruočių rinkinio elementas. Pistoletas pritvirtina adatas ir paduoda judesį, kuris įspaudžia rašalą į odą. Svarbiausia pasirinkti geros kokybės, patvarų, pagamintą iš tvirtų medžiagų, lengvai prižiūrimą ir valdomą ginklą.
 • Vartojimo reikmenys – kai tatuiruojate, naudosite tokias eksploatacines medžiagas kaip adatos ir tatuiruočių patarimai. Jie turi būti įtraukti į bet kokį gerą pradinį rinkinį. Būtinai patikrinkite adatų ir tatuiruočių patarimų kokybę bei maitinimo kokybę.
 • Sandėliavimas – Į geriausius tatuiruočių pradžios rinkinius yra daug subtilių daiktų. Adatos taip pat gali būti užterštos, jei jos laikomos prastai. Štai kodėl labai svarbu užtikrinti, kad rinkinys būtų su nešiojimo dėklu, kad transportavimas ir laikymas būtų saugus ir paprastas.

Tatuiruočių mašinų tipai

Šiandien rinkoje yra trijų tipų tatuiruočių mašinos – rotaciniai, ritininiai ir pneumatiniai modeliai. Taigi, kas yra geriausia naujai tatuiruočių meistrui?

Rotacinės mašinos

Rotacinė tatuiruočių mašina gali būti paprasta, tačiau ji turi daugybę privalumų. Daugelis jų gali atlikti visas įvairias tatuiruočių funkcijas, tokias kaip dažymas, pamušalas ir šešėliai. Pažvelkime į šio tipo mašinų privalumus ir trūkumus.

Argumentai “už”:

 • Draugiškas vartotojui
 • Tylus
 • Lengvai reguliuojamas
 • Praktiškai nėra vibracijos
 • Universalus
 • Nuolat sklandus važiavimas
 • Pigios atsarginės dalys
 • Mažai priežiūros
 • Tinka užpildyti ir dažyti
 • Panašus į rašalo rašiklį
 • Lengvas
 • Lengva valdyti
 • Įperkama kaina

Minusai:

 • Ne toks patvarus kaip kiti modeliai
 • Lėčiau nei kitų tipų tatuiruočių mašinos
 • Pamušalas gali būti sunkesnis naudojant rotacinę mašiną

Ritininės mašinos

Dvigubos ritės tatuiruočių aparatas šiandien yra labiausiai paplitęs tipas, tačiau taip pat yra trijų ir vienos ritės modelių. Šio tipo mašinų privalumai ir trūkumai yra šie:

Argumentai “už”:

 • Lengva reguliuoti greitį ir galią
 • Lengva keisti ir pritaikyti dalis
 • Įperkama kaina
 • Sunkesnis – padeda pagerinti kontrolę
 • Didelis našumas ir galia
 • Idealiai tinka ilgesniam tatuiruočių laikotarpiui

Minusai:

 • Triukšminga veikti
 • Reikia daugiau reguliavimo ir priežiūros nei sukamajai mašinai

Pneumatinės mašinos

Šios mašinos yra varomos oro kompresoriumi. Jie siūlo panašias rotacinių mašinų pranašumus, tačiau jie yra brangūs. Štai kodėl jie retai naudojami.

Dažai tatuiruotėms

Pagrindinės savybės, kurių reikia ieškoti pradiniuose tatuiruočių rinkiniuose

Jei nesate tikri, nuo ko pradėti ieškant tatuiruočių pradžios rinkinio, čia yra keletas pagrindinių funkcijų, į kurias reikia atsižvelgti priimant sprendimą:

 • Ginklai – kiek ginklų yra komplekte? Norėdami nustatyti geriausią kainos ir kokybės santykį, turėsite patikrinti, kiek ginklų tiekiama. Kai kurie komplektai tiekia tik vieną ginklą, o kiti gali tiekti net 9!
 • Medžiagos – norėsite pasirinkti patvarų tatuiruočių pistoletą, kurį lengva valdyti. Kai kurie yra pagaminti iš aliuminio, kiti – iš nerūdijančio plieno ar net ketaus. Turite atsižvelgti į ginklo svorį.
 • Rašalai – kai kuriuose rinkiniuose nėra rašalo, o kai kuriuose – iki 54! Kai tiekiamas rašalas, turėsite viską, ko reikia norint pradėti, tačiau įsitikinkite, kad tai aukštos kokybės rašalas, kad jų gyvybingumas išliktų ir po naudojimo. Taip pat įsitikinkite, kad ant rašalo yra dangteliai, nes tai užtikrins sklandų pritaikymą. Nepamirškite peržiūrėti mūsų geriausių tatuiruočių rašalų vadovo.
 • Pėdų pedalas – tatuiruotėms reikia, kad jūsų rankos būtų laisvos. Todėl kojų pedalas yra svarbus, kad galėtumėte atlikti reguliavimą, nesinaudodami rankomis.
 • Maitinimo šaltinis – maitinimo šaltinis yra esminė jūsų pradinio tatuiruotės komplekto dalis. Turite įsitikinti, kad turite kokybišką maitinimo šaltinį, užtikrinantį pastovų ir sklandų maitinimą.
 • Vamzdžiai ir adatos -turėsite pasirinkti daugkartinio naudojimo adatas, kurias reikia sterilizuoti, arba vienkartines adatas, dėl kurių nereikės pirkti jokios sterilizavimo įrangos.
 • Biologinio pavojaus konteineris – stebėtinai daug žmonių, pradedančių savo tatuiruočių karjerą, tiesiog išmeta panaudotas adatas su įprastomis šiukšlėmis, tačiau tai labai pavojinga. Todėl turėtumėte įsitikinti, kad turite tinkamą biologinio pavojaus indą, kad panaudotas adatas būtų galima saugiai išmesti.
 • Sterilios pirštinės – prie jūsų tatuiruočių pradžios rinkinio turėtų būti pridėtos vienkartinės sterilios latekso pirštinės, kad dirbdami galėtumėte būti saugūs.

Nors gali būti viliojanti nukirpti kampus ir sumažinti pradines išlaidas, pasirenkant pigiausią tatuiruočių pradžios rinkinį, kurį turėtumėte rasti, tikrai turėtumėte įsitikinti, kad pirmiausia atkreipiate dėmesį į kokybę.

Jei šiame etape sumažinsite išlaidas, turėsite prastesnį produktą, kuris greitai suges arba sukels prastos kokybės jūsų tatuiruotes.

Nepamirškite atsižvelgti į medžiagų kokybę ir į komplektą įtrauktų produktų įvairovę. Turėtumėte įsitikinti, kad pasirinkote rinkinį, kuriame yra viskas, ko jums reikia norint pradėti, kad galėtumėte kuo geriau pradėti savo naują karjerą.

Geriausi pradedančiųjų rinkiniai naujiems tatuiruočių menininkams

Mūsų nuomone, tai yra keturi geriausi tatuiruočių pradžios rinkiniai šiandien rinkoje.

Pilnas „Dragonhawk“ tatuiruočių rinkinys * Mūsų geriausias pasirinkimas *

„Dragonhawk“ yra populiariausias tatuiruočių pramonės vardas ir yra žinomas dėl savo aukštos kokybės produktų. Rinkdamiesi šį tatuiruočių rinkinį, galite būti tikri, kad pasirinksite patvarų pradinį rinkinį, pagamintą pagal profesionalaus dizaino dizainą.

Nepaisant aukštos kokybės konstrukcijos, tai yra stebėtinai nebrangus rinkinys, kuriame yra viskas, ko reikia norint pradėti.

Su šiuo „Dragonhawk“ pradiniu rinkiniu tiekiamos šešios ritinių tatuiruočių mašinos – trys skirtos pamušalui ir trys – šešėliavimui, todėl užtikrinsite, kad galėsite praktikuoti visus esminius įgūdžius.

Visi yra pagaminti iš tvirto ketaus, kad būtų užtikrintas ilgas tarnavimo laikas ir dar geresnis magnetinis bei elektros laidumas. Negali būti lengviau padaryti lygias linijas ir suteikti spalvingą atspalvį.

Jūs manote, kad ketaus ginklų konstrukcija juos apsunkintų, tačiau jie yra gana lengvi ir lengvai valdomi. Dėl mažo jų gaminamo vibracijos lygio galėsite dirbti ilgą laiką, nenuvargindami rankos. Jie taip pat buvo stilingai suprojektuoti taip, kad atrodytų taip gerai, kaip jaučiasi rankoje.

Su šiuo rinkiniu tiekiamas JAV pagamintas rašalas yra lygus ir energingas bei draugiškas veganams. Tuo tarpu maitinimo šaltinyje yra įmontuota nuotėkio ir trumpojo jungimo apsauga, todėl tatuiruodamiesi galite mėgautis didesne galia, pastovumu ir saugumu.

Šiame rinkinyje taip pat yra treniruoklių oda, spaustukas, kojelės pedalas, rankenos, patarimai, adatos ir pernešimo popierius, taip pat laikymo dėklas.

Argumentai “už”:

 • Lengvas ir lengvai valdomas
 • Aukštos kokybės JAV pagaminti ryškūs dažai
 • Įtaisyta apsauga maitinimo šaltinyje
 • Tiekiamos 6 apmušimo ir šešėliavimo mašinos

Minusai:

 • Labiausiai tinka pradedantiesiems, o ne profesionalams

Esmė – mūsų nuomone, tai yra vienas iš pilniausių tatuiruočių pradžios rinkinių šiandien rinkoje. Turėsite viską, ko reikia, kad galėtumėte praktikuoti savo meną po ranka.

„GRINDER Tattoo Kit by Pirate Face Tattoo“

Nors šis rinkinys yra ekonomiškai efektyvus, jame yra viskas, ko jums reikia norint pradėti, įskaitant keturis tatuiruočių šautuvus, kurie yra patvarūs, lengvai naudojami ir pasižymi specializuotu šešėliavimo ir kontūravimo dizainu. Nors tatuiruočių pistoletai buvo gerai suprojektuoti ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie yra stebėtinai lengvi, todėl jų nevarginsite, net jei juos naudosite ilgą laiką.

Šiame rinkinyje taip pat yra septyni buteliai aukštos kokybės rašalo, kuris yra gyvas ir pagamintas iš saugių nedirginančių ingredientų. Vienas iš šio rinkinio komponentų yra odos praktika, todėl galėsite pradėti kurti dizainus ant sintetinės odos, nenaudodami savo kūno kaip drobės!

Kartu su šiuo komplektu pateikiamas pedalo pedalas užtikrina, kad ir toliau galėsite sutelkti dėmesį į savo tatuiruotę, nesijaudindami, kad koreguojate rankomis. Žinoma, jūs taip pat gausite sterilias vienkartines pirštines, todėl dirbdami galėsite būti saugūs.

Su šiuo rinkiniu gausite 50 skirtingų dydžių sterilių adatų, leidžiančių be jokių problemų sukurti sudėtingą dizainą, taip pat 100 sterilių rašalo puodelių. Kaip papildomas pranašumas jums bus pateiktas instrukcijų DVD ir instrukcijų knygelė, padėsianti jums pradėti.

Argumentai “už”:

 • 4 tatuiruočių pistoletai, skirti kontūrui ir šešėliams
 • Tiekiami sterilūs puodeliai ir adatos
 • Komplektuojamas dėklas
 • Tiekiami 7 buteliai nedirginančio gyvybingo rašalo
 • Komplekte yra visos instrukcijos

Minusai:

 • DVD nėra geriausios kokybės

Esmė – mūsų nuomone, tai yra labai vertingi rinkiniai naujiems tatuiruočių meistrams. Kartu pateikiama knygelė ir DVD padeda jums kuo geriau pradėti.

„Solong Tattoo“ pradinis tatuiruočių rinkinys

Šiame rinkinyje yra du profesionalios klasės tatuiruočių kulkosvaidžiai, vienas šešėliavimui ir kitas pamušalas. Tai užtikrins, kad nuo pat pradžių galėsite susipažinti su pagrindiniais tatuiruočių metodais. Jame taip pat yra skaitmeninis skystųjų kristalų maitinimo šaltinis, fiksuojamas laidas ir pedalo pedalas, kad galėtumėte mėgautis laisvų rankų tatuiruočių pranašumais.

Su šiuo rinkiniu pateikiamas rašalo asortimentas yra ypač įspūdingas. Yra ne mažiau kaip 54 spalvoti praktiniai dažai, todėl kurdami ryškius dizainus būsite sugadinti.

Iš visų rinkoje esančių pradinių rinkinių šis siūlo daug didesnį spalvų spektrą nei dauguma jo konkurentų, taigi, jei pirkdami ieškote maksimalaus universalumo ir lankstumo, šis rinkinys jus sužavės..

Taip pat komplekte yra 50 tatuiruočių adatų, 10 tatuiruočių rankenėlių, 60 patarimų tatuiruotėms ir 100 rašalo puodelių, taip pat popierinis vadovas ir nemokamas butelis juodo rašalo. Taip pat gausite daugkartinę dvipusę odelę ir sterilias vienkartines pirštines. Trumpai tariant, turėsite viską, ko reikia, kad galėtumėte pradėti iš karto.

Daugiau apie šį rinkinį galite perskaityti mūsų apžvalgoje.

Argumentai “už”:

 • Tiekiami 2 šautuvai – vienas šešėliavimui ir kitas pamušalas
 • Siūlomas platus spalvoto rašalo asortimentas
 • Su šiuo rinkiniu ateina praktikuojanti oda
 • Komplekte pėdų pedalas
 • Tiekiamas visas priedų asortimentas, įskaitant vienkartines pirštines, rankenas ir rašalo puodelius

Minusai:

 • Rašalas yra šiek tiek plonesnis nei tiekiamas su kitais rinkiniais

Esmė – Mūsų nuomone, su šiuo rinkiniu tiekiamas dažų asortimentas yra geriausias pasirinkimas naujiems tatuiruočių meistrams, norintiems daug spalvų..

4. „DragonHawk“ pradinis komplektas

„DragonHawk“ prekės ženklas, kaip jau minėjome, yra vienas patikimiausių pramonėje ir pasižymi dviem dešimtmečiais. Šis pradinis rinkinys nenuvils, įskaitant viską, ko reikalauja pradedantysis tatuiruočių meistras, kad išmoktų pagrindus iš karto.

Šiame rinkinyje turėsite visus būtinus reikmenis, įskaitant devynias skirtingas tatuiruočių mašinas, pagamintas iš aukštos kokybės geležies. Šių mašinų paviršiaus apdorojimas suteikia jiems patrauklią išvaizdą, o dėl lengvo dizaino jas lengva valdyti. Jie taip pat sukuria minimalią vibraciją, todėl ranka nenuvargsta ilgą laiką.

Su šiuo rinkiniu tiekiami „Immortal“ dažai yra lygūs, vienodi, gyvybingi ir draugiški veganams. Prie šio rinkinio taip pat pridedama 50 adatų, kurios buvo visiškai sterilizuotos ir supakuotos atskirai.

Kaip ir tikėjotės, prie šio komplekto pridedamas maitinimo šaltinis, kuriame yra įmontuota nuotėkio ir trumpojo jungimo apsauga, kad būtų užtikrinta saugesnė ir galingesnė tatuiruočių patirtis. Visi būtiniausi priedai taip pat pateikiami kartu su šiuo rinkiniu, įskaitant mankštą, reguliavimo įrankius, plienines rankenas ir patarimus, rašalo puodelius ir pedalą su patogiu spaustuku.

Argumentai “už”:

 • 9 tatuiruočių mašinos su geležine konstrukcija
 • Tiekiama 50 sterilių adatų
 • Maitinimo šaltinis turi įmontuotą apsaugą
 • Tiekiamas veganams tinkantis, lygus JAV pagamintas rašalas
 • Stilingas dizainas

Minusai:

 • Geriausias pradedantiesiems – gali būti nepakankamai pažengęs profesionaliems tatuiruočių meistrams

Esmė – tai yra vienas iš labiausiai prieinamų pradedančiųjų rinkinių pradedantiesiems, nes jame yra daug dalykų.

Tinkamo tatuiruočių pradžios rinkinio pasirinkimas

Jei esate pasiruošęs išsirinkti sau tinkamą tatuiruočių pradžios rinkinį, šis pirkėjo vadovas ir keturių šiandien rinkoje esančių produktų aprašymas turėtų nukreipti teisinga linkme.

Nepamirškite daug dėmesio skirti rinkinio kokybei ir jo kainai-jūs tikrai gausite tai, už ką mokate, kalbėdami apie pradinius tatuiruočių rinkinius, o jei norite užtikrinti ilgaamžiškumą ir aukštos kokybės rezultatą, reikia pasirinkti patikimą geros reputacijos prekės ženklo rinkinį, kitaip jūsų dizainas nukentės ir turėsite jį pakeisti daug greičiau, nei tikėjotės.

Nors visi keturi čia paminėti pradiniai rinkiniai būtų puikus pasirinkimas pradedantiesiems tatuiruotes, tačiau manome, kad apskritai geriausias pasirinkimas yra „DragonHawk Complete Tattoo Kit“.

Komplekte yra absoliučiai viskas, ko jums reikia norint pradėti, tai padeda pradedantiesiems susipažinti su visomis pagrindinėmis technikomis, kurių jiems prireiks mokantis apie savo naują meną. Be to, jis pagamintas iš vieno geriausių šiandienos pramonės prekių ženklų, todėl galite būti tikri dėl jo patvarumo ir kokybės.