101 gustownych wzorów i pomysłów na koronkowe tatuaże

Bycie dziewczyną to szczęście, ponieważ jest wiele zalet, które sprawiają, że jest ciekawa i gustowna. Możesz nosić pasiaste spódnice i robić wysokie bułeczki i afiszować się z gorącą czerwoną szminką i doprowadzać swojego mężczyznę do szaleństwa swoimi gustownymi ukrytymi tatuażami. A ta historia jest bardzo zuchwała, gdy myślisz o koronce, wiesz. Koronka daje romantyczne uczucie, gdy tylko o tym pomyślisz. Koronkowe sukienki i szafy i (nie żeby być niegrzecznym), ale egzotyczne Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże są też świetnym pomysłem, aby go zaszokować w noc poślubną.

A pomysł staje się potwierdzonym hitem, gdy eliminuje możliwość selektywnej przenikalności do tej kategorii. Rozszyfrowanie żargonu mody jest całkowicie niezależne od kategorycznego opisu i granic, tak jak otrzymasz tysiące pomysłów na uzyskanie unikalnych wzorów koronkowych tatuaży. Atrament na skórze z wzorami dopracowanymi z mikrodetaliami, które sprawiają, że wygląda zbyt delikatnie. Pomyśl o motylu i świst; masz jednego. Lub kwiatowy tatuaż, wybierz spośród nieskończoności.

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (111)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (110)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (105)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (104)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (102)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (101)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (100)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (99)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (98)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (97)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (96)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (95)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (94)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (92)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (91)

Tak, tatuowanie jest bolesne, ale jaka byłaby miłość, gdybyś nie mogła znieść tyle bólu dla swojej duszy fashionistki. Kto nie lubi pełnego zdobienia rękawów nie z jakimkolwiek strojem, ale ze stylowymi koronkowymi wzorami i pomysłami na tatuaż? Co więcej, dodaje dodatkowy element uderzającego romansu, aby zaskoczyć swojego mężczyznę w jego urodziny. Twórz historie z tak strasznie wyjątkowymi pomysłami na tatuaż!

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże

Umieszczanie koronkowych tatuaży

Decydowanie o umiejscowieniu tatuażu jest najważniejszą rzeczą, o której należy wiedzieć i przemyśleć. Umieszczenie wpływa na projekt i rozmiar tatuażu. Bardzo cennymi pozycjami, w których można uzyskać ten koronkowy tatuaż, są uda, ramiona, plecy, dolna część pleców, rękawy i tył szyi. Chociaż ludzie w dzisiejszych czasach tatuują je na dłoniach, palcach, tylnej części ucha i szyi. Tuszowanie części osobistych jest również namacalnym wyborem, aby afiszować się przed swoim kochankiem, więc jest to kolejny godny uwagi pomysł, a także intymny..

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (89)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (88)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (87)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (86)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (84)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (83)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (81)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (80)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (79)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (78)

Kolory do wlania duszy!

Kobiecość jest dobrze podkreślona, ​​jeśli dobierze się odpowiedni kolor wraz z projektem i pozycją. Kolorowanie słońca na niebiesko nigdy nie da ci wspaniałego uczucia, prawda? Cóż, to nie kontroluje chęci pokolorowania twojego słońca na niebiesko, ponieważ to twój tatuaż będziesz nosić do wieczności. Ale czarny kolor jest tym, co większość ludzi kocha i wygląda na zawsze. Chociaż zakres oszałamiających koronkowych tatuaży akwarelowych nie ma końca w zakresie kolorów do wyboru.

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (77)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (75)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (73)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (71)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (70)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (69)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (68)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (67)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (66)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (64)

Poznaj swojego mistrza tatuażu

Wybór odpowiedniego mistrza tatuażu to kolejny czynnik, który należy uznać za ważny, a tym samym zbadanie najlepszych w twoim możliwym promieniu obszaru. Przedstawienie tego rodzaju dopracowanych detali wymagało doskonale wyćwiczonej ręki oraz umiejętnych doświadczeń. I jestem pewien, że nie chcesz, aby twój pomysł obnoszenia się z kobiecością został zrujnowany przez wybór złej artystki.

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (61)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (60)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (58)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (57)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (55)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (54)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (53)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (51)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (50)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (49)

Koronkowe wzory tatuaży i pomysły inspirujące miłośników tatuażu na całym świecie

Koronkowy tatuaż Philipa Milic

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (1)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (28)

Rodzaj grafiki Mandeli, z wyjątkiem tego, że jest bardziej delikatny, z drobnymi szczegółami, takimi jak powiązana inspiracja wniesiona do świata f przez ozdoby w stylu vintage. Przeważnie ostre i spiczaste wzory są wykonane z zawijasami i krzywymi, wykończonymi drobnymi symbolami, dzięki którym tatuaż wygląda elegancko.

Koronkowe wzory łuków

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (2)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (22)

Mówienie o kobiecości i nieuwzględnianie uroczych koronkowych kokardek to prowokacyjny mit. Kokardowe wzory tatuaży z głęboką i ostrą koronkową teksturą sprawiają, że wygląda idealnie, a dotyk 3D sprawi, że będzie niesamowity. Preferowane pozycje do wykonania tego tatuażu to plecy, uda i nadgarstki. Przedstaw przerażający tatuaż inspirowany anatomią, w którym skóra jest umieszczana na miejscu, wiążąc ją koronką pochyloną!

Koronkowy kwiat tatuaż

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (5)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (6)

 • Etniczny charakter, jaki przynosi kwiat lotosu, jest tak wyjątkowy, że niektóre panie tak go lubią, że otrzymują go tuszem.
 • Pod biustem jest pozycja, którą często uwielbia się afiszować na plażach, po których seksownie włóczysz się po okolicy.
 • Cóż, możesz wypróbować inne miejsca, w tym dolną część pleców, aby uzyskać wygląd przeboju.

Wzory tatuaży z koronką

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (21)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (106)

 • Czy twoim najgorętszym życzeniem jest zabić go swoim wyglądem i magnetyzmem? Zabij go stylowymi koronkowymi wzorami tatuaży do pończoch, schowanymi w koronkowej tkaninie, jak grafika z doskonałym efektem 3D.
 • Mistrz tatuażu musi być doskonały, aby Twoja sztuka ciała była perfekcyjnie wykonana. Cienka półprzezroczysta koronkowa opaska na udzie z włożoną podwiązką na pewno warto spróbować.
 • Cóż, ten tatuaż można nieco zmodyfikować, dokładając do niego pończochy do łydki i broń! Łał! Dziewczyna ma w kieszeniach podwiązkę i glamour.

Tatuaż z białej koronki

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (65)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (72)

Tak, to prawie wygląda jak szyk bohemy. Pozycjonowanie tego tatuażu musi być zrozumiane, a obnoszące się cycki otwarcie potrzebują odwagi! Czemu? Ponieważ jest to tatuaż hipisowski, który jest uważany za absurdalny dla profesjonalisty. Lepiej obnosić się z tym, ukrywając to; ma to jednak swoją frajdę! Pomysły, takie jak tatuaże artystyczne, tatuaże z królikami i tatuaże na lody, są naprawdę szczere i tak cenne. Nie zapomnij o tym pomyśleć!

Koronkowy tatuaż inspirowany mandelą

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (41)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (85)

Tylko tymczasowa sztuka ciała Mehandi, projekty tego tatuażu inspirowane oszałamiającą tradycją. Celtycki i tradycyjny mieszany szyk tatuażu to Mandela, który wygląda oszałamiająco. Kształty takie jak liście i półokrąg, a to, co nie, jest wykończone autentycznym tradycyjnym akcentem. Eleganckie, ale powszechne kształty są tym, co łączy się, aby uzyskać stylowe wzory i pomysły na tatuaż Madelia Lace.

Wzory tatuaży z pełnym rękawem

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (10)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (62)

 • Połączenie prostych figur wzbogaconych efektownymi detalami po wykonaniu pełnego rękawa wygląda niesamowicie.
 • Serca i liście i kwiaty, czaszka i sowa, a co nie, miesza się ze sobą, aby uzyskać wyszukane wzory koronkowych tatuaży i pomysły z pełnym rękawem Inspo.
 • Pamiętaj, że nie będziesz w stanie przestrzegać zasady antytatuażowej, jeśli jesteś profesjonalistą; CHYBA ŻE nosisz strój z pełnymi rękawami. Zaufaj mi; wtedy nie będzie fajnie!

Tatuaże z kręgosłupem

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (15)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (93)

 • Pnącza liści i kwiatów to świetny pomysł, jeśli jesteś zainteresowany tatuowaniem kości kręgosłupa.
 • Możesz także wypróbować węże i tatuaże anatomiczne, które mogą sprawić, że ktoś wypije galony wody, ponieważ są naprawdę oszałamiającymi projektami i pomysłami na koronkowe tatuaże, aby spróbować przynajmniej raz w życiu.
 • Co więcej, ten pomysł na tatuaż nie ma złego wpływu na twoje życie zawodowe, dzięki czemu możesz łatwo się nim obnosić, kiedy tylko chcesz.

Koronkowy tatuaż na udach

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (3)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (19)

Garter Inspo w połączeniu z koronkowym tatuażem na udach to popularny pomysł, który kobiety próbują z pasją w dzisiejszych czasach. Untie the bow to kolejne wzory i pomysły na koronkowe tatuaże, które wyglądają elegancko i są dość głodne do wypróbowania. Pochwal się tatuażem na udach, nosząc eleganckie szorty i seksowne szpilki o efektownym wyglądzie.

Koronkowe ozdobne wzory tatuaży

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (23)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (90)

Licz na szyję, uszy i podbródek przeszyty maleńkimi ozdobnymi kawałkami, gdy myślisz o ozdobnych projektach tatuaży. Nie musisz obawiać się wypróbowania biżuterii w stylu vintage o efektownym wyglądzie 3D. Skupienie, ostrość, doskonały projekt, aby wyglądał naprawdę epokowo, a efektowne pozycjonowanie sprawi, że Twój tatuaż będzie niesamowity.

Pomysły na tatuaż z koronkowym piórem

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (33)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (76)

 • Pióra oznaczają lot tak wysoko, że żadne deszcze nie mogą cię zatrzymać. Bądź orłem i lataj wysoko ponad chmurami. Każda łodyga pióra jest ozdobiona dramatyczną grafiką plemienną. Możesz również wypróbować tradycyjne wzory, aby opracować pióro.
 • Świat mody stał się tak rozległy, że możesz znaleźć nieskończone pomysły, w tym mój ulubiony łapacz snów. Możesz przedstawić lecącego ptaka z błyszczącymi skrzydłami, które dumnie i pewnie unoszą się w powietrzu.

Koronkowy motyl tatuaż

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (34)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (74)

 • Grupa motyli na ramieniu to okropny pomysł, prawda? Wyobraź sobie, jak bardzo chciałbyś mieć miejsce z kwiatami i motylami dookoła.
 • Elegancka koronkowa faktura motyli jest tak atrakcyjna, a obfite piękno kolorów uniemożliwia nam wyrażenie piękna.
 • Przedstawianie orchidei o zapachu miliona kwiatów i wędrujących motyli to nie tylko pomysł, ale także zaopatrzenie się w atrament!

Pomysły na tatuaż z krzyżem koronkowym

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (82)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (108)

Tak tak! Jesteś pobożną istotą ludzką, ale nadal chcesz, aby Twój tatuaż był fajny! Mamy jeden niesamowity pomysł, aby Twój krzyżowy tatuaż był elegancki i fajny. Co powiesz na wypróbowanie niesamowitych wzorów i pomysłów na koronkowe tatuaże na krzyżu, dzięki czemu wygląda bardziej skomplikowanie i retro. Powiązanie z nim tak ważnej daty lub cytatu, że czujesz się bardziej pobożny i pozostawia część fajnego wyglądu na czcionce i koronkowym modzie.

Mucha domowa koronkowa zabawa

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (48)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (109)

Rzeczywiście, brzęczenie muchy domowej jest irytujące, ale tworzy świetne wzory i pomysły na koronkowe tatuaże. I prawie wszystkie pozycje umieszczenia idealnie pasują do tego wyjątkowego pomysłu na tatuaż. Że za uchem ogłuszenie wygląda tak elegancko wraz z wypróbowaniem nadgarstka lub palca. Chcesz mały tatuaż, ten jest najlepszy. Ale jeśli chcesz skomplikowanego tatuażu, powiedz swojemu mistrzowi tatuażu, aby zrobił go ze szczegółowym tatuażem muchy domowej z niesamowitym stylem akwareli.

Ośmiornica jest słodka!

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (52)

 • Kolejny klasyczny pomysł na zaspokojenie pragnienia namalowania pod piersiami ślicznej ośmiornicy. Osiem rąk ośmiornicy tańczącej w stylu blokowania i poppingu wygląda odważnie i sprawia, że ​​miłośnicy tatuażu muszą spróbować.
 • Twoja mania mody nie może zostać ukończona bez tak głębokiego pomysłu na tatuaż. Inne zwierzęta morskie, w tym konik morski, rozgwiazda lub meduza, mogą być nadrukowane tuszem, dając im tak ujmujące przebranie, jak tylko chcesz.

Tatuaż z parasolem inspirowany koronką

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (56)

 • Przedstaw go w rozbudowanej scenerii dwojga ludzi idących w deszczu, trzymających go na drodze pośród cementowego lasu.
 • Tatuaż akwarelowy najlepiej byłoby, aby ten tatuaż był stylizowany, ponieważ chodzi o kolory, jeśli chodzi o pewną scenerię.
 • To, co oznacza parasol, jest naprawdę głębokie, bez względu na to, jak mały jest przedmiot! Oznacza ochronę; ochrona przed czarnymi chmurami smutku obnoszącymi się deszczami szczęścia.
 • Cóż, dziewczyny czasami nie dbają o to, jakie to ma znaczenie, ponieważ jego urok wystarczy, by zdobyć ich serce, nalegając, by je nakarmiły.

Układ Słoneczny

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (59)

Wiesz, dlaczego wszechświat wysławia słońce dniem i nocą, obracając się wokół niego? Ponieważ jest to chwiejna rzecz, która może zakończyć życie na ziemi, jeśli straci 1/10 swojego ciepła lub nawet jeśli jego temperatura wzrośnie o 30%. Tak czy inaczej jesteśmy skazani. Więc rozpoczęcie chwalenia słońca to świetny pomysł, jeśli zaczniesz obnosić się z koronkowymi wzorami i pomysłami na tatuaż. Ręce, uda lub kręgosłup to najlepsze miejsca, aby je zdobyć. Minimalny układ słoneczny za uchem też jest świetny!

Czaszka koronkowy tatuaż na udzie

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (63)

Czaszka oznacza negatywność, gdy jest inspirowana mitologią gotycką. Ponieważ niebezpieczeństwo jest tym, co naznaczone jest czaszką, podobnie jak śmierć; wyraźnie wskazuje na pesymizm. Kopiowanie entuzjastycznego pomysłu Nicholasa Cage’a o płonącej czaszce byłoby świetne. Nadaj czaszce wygląd dżentelmena, zawiązując na szyi kokardę z koronką. Możesz także docenić Rihannę, kopiując jej kobiecy tatuaż z czaszką. Chociaż trzeba by go zmodyfikować, projektując w stylu koronkowym

Mały Koronkowy Tatuaż na Palcu

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (107)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (103)

Tatuaż cygański to ogromna kategoria sama w sobie, która rządzi projektami i pomysłami na tatuaże koronkowe. Wypróbuj koronkowe strzały, serca, oczy i liście oszołomione tradycyjnymi plemiennymi detalami, które sprawiają, że wygląda szykownie, a jednocześnie hipisowskie. Zaufaj mi; te tatuaże wyglądają świetnie zarówno w czarnym, jak i białym tuszu i nie potrzebujesz nawet specjalnego mistrza tatuażu, aby uzyskać idealnie idealny. Przedstawienie czegoś w rodzaju łańcuszka ozdobionego na palcu to również świetny pomysł na spróbowanie.

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (47)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (46)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (45)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (44)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (42)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (40)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (39)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (38)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (37)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (36)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (35)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (32)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (31)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (30)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (29)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (27)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (26)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (25)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (24)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (20)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (18)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (17)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (14)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (13)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (12)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (11)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (9)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (8)

Wzory i pomysły na koronkowe tatuaże (7)

A teraz mamy nadzieję, że znalazłeś to stylowe wzory i pomysły na koronkowe tatuaże, które sprawiają, że twoje serce bije. Oczywiście te pomysły na tatuaż są oszałamiające, prawda? Chcesz czegoś plemiennego, etnicznego, tradycyjnego, hippisowskiego, naturalnego, technicznego, emocjonalnego lub czegokolwiek ze wszystkiego? Gratulacje; znajdziesz je wszystkie w ciągu minuty. Dzięki dzisiejszemu światu mody! Prawdziwi uduchowieni miłośnicy mody odkryli wszystko dla każdego! Teraz nadszedł czas, abyś odkrył coś dla swoich juniorów! Jestem pewien, że będziesz.