125 Fantastycznych tatuaży z pół i pełnym rękawem na 2021 r

Tatuaże były używane przez różne kultury na całym świecie jako sposób wyrażania siebie. Tatuaże na rękawach są dość popularne wśród mężczyzn i mają sposób na wzmocnienie męskich cech osoby noszącej. Rękawy tatuażowe zasadniczo odnoszą się do tych wzorów tatuaży, które są zwykle duże lub zakrywają ogromną część ręki lub nogi po złożeniu. Ten rodzaj tatuażu zaczyna się od ramienia osoby i trwa aż do dolnej części ramienia wyświetlającej określony motyw.

Pomysły i projekty rękawów na tatuaż są szeroko stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Stały się dość popularne ze względu na niesamowite projekty, które oferują. Jest to główny powód, dla którego, gdy szukasz wzoru tatuażu na rękawie, który odpowiada Twoim zainteresowaniom, czujesz się zdezorientowany. Zanim wybierzesz swój projekt, nie ignoruj ​​faktu, że tatuaże na rękawach są wystarczająco duże i przyciągają wzrok. Tak łatwo przyciągają więcej uwagi niż jakikolwiek inny projekt tatuażu.

Tatuaże rękawy

Ten rodzaj tatuażu to spore zobowiązanie. Wiążą się z godzinami pracy na krześle, skoncentrowanym wysiłkiem artysty i dużymi pieniędzmi ze strony płótna. Tatuaże rękawy istnieją już od kilku lat, a ich popularność wciąż rośnie. Tatuaże zyskały również na popularności na przestrzeni lat i są preferowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety jako projekt docelowy. Gdy ktoś zdecyduje się na rękaw, często decyduje się na inny rękaw i często kontynuuje, wykonując części klatki piersiowej i plecy.

Rękawy nie są łatwe do zakrycia, chyba że masz na sobie koszulę z długim rękawem. Niektórzy ludzie decydują się na zatrzymanie rękawa przed zegarkiem, aby pracownicy nie mogli tego zobaczyć, nawet gdy podają komuś rękę. Inni ludzie decydują się na przedłużenie pracy poza nadgarstki i na dłonie. To osobista preferencja i inna dla każdej osoby.

Tatuaże z pół rękawa

Półrękawy to zazwyczaj tylko przystanek na drodze do pełnego rękawa. Tęsknisz za zapachem atramentu i wazeliny i pragniesz dotyku igły tworzącej arcydzieło na Twojej skórze. Ludzie często zaczynają od pół rękawa, zanim zdecydują się go ukończyć i dokończyć całość. Czasami uważa się je za niekompletne, dopóki reszta ramienia nie zostanie wykonana. Łatwiej je zakryć i niekoniecznie potrzebujesz koszuli z długim rękawem, aby je zakryć.

Często zobaczysz tatuaże na rękawach, które rozciągają się na całym ciele. Mogą zaczynać się na ramieniu i rozciągać się w poprzek klatki piersiowej lub zaczynać od klatki piersiowej/pleców i rozciągać się w dół ramienia. Jak widać poniżej, jej kawałek rozciąga się od jej ramienia, przez całą długość pleców. Czarny kolor dramatyzuje sztukę i tworzy niesamowity wygląd, który jest wzmocniony przez popy czerwieni.

tatuaże na rękawach atramentowych75

Urocze tatuaże na rękawach

To jest absolutnie wspaniałe i po prostu będziemy tryskać przez kilka minut. Łał. Linework tutaj jest niewiarygodny. Zajęło to dużo czasu, wysiłku i cierpliwości, a także ogromnie się opłaciło w absolutnie zdumiewającej pracy.tatuaże z rękawami atramentowymi76

Piękno tego utworu może być dla niektórych utracone, ale poświęć chwilę, aby naprawdę to wchłonąć. Wydaje się, że jest to dzieło z czasów rzymskich z pochodnią, a nad tym wszystkim Koloseum i Zbawicielem. Zmiany kolorów tworzą ten wygląd, który jest ponadczasowy i piękny.

tatuaże na rękawach inkme77

Głębia kontrastu jest tu nierealna. Ilość czasu i szczegółów spędzonych na tym tatuażu jest niesamowita. Jest piękny, żywy i bardzo opisowy.

tatuaże na rękawach atramentowych78

Rękaw na ramieniu maluje obraz. Od czaszki na dole po róże i twarz, ta dziewczyna poprzez swoją sztukę przedstawia symbolikę.

tatuaże z rękawami atramentowymi79

Oszałamiające tatuaże na rękawach

Tatuaże były używane przez wiele kultur jako prawo do przejścia i sposób ekspresji. Tatuaże były również używane jako znak wojownika, który identyfikuje gang lub plemię. Tatuaże na rękawach mają głębokie znaczenie i symbolikę. Portret jest na miejscu, a całość jest po prostu czadowa. Pióro, ptak, te oczy na faceta… Jezu, ten artysta jest niesamowity. Potem przewijasz w dół i widzisz ten sękaty kawałek, który jest tak opisowy i niesamowity. Ciężko jest zrobić portret, ale ten facet sprawia, że ​​wygląda to na łatwe.

tatuaże z tuszem 80

Jak zobaczysz, rękawy są znane z portretów. Czasami trafiają w sedno, a innym razem są totalną bombą. Ten kawałek jest doskonały. Szczegół jest nieporównywalny. Śmiech na twarzy kobiety wydaje się, że można go dosłownie usłyszeć. Całość jest tak bogato zaprojektowana i misternie spleciona, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło.

tatuaże z rękawami atramentowymi81

Ten facet ma wiele różnych obrazów, które tworzą ogólny wygląd rękawa. Wiele osób dodaje do swojej sztuki ciała, aby stworzyć historię. Dodają również różne elementy, które nie mają ze sobą nic wspólnego poza tym, że dzielą to samo płótno. Tatuaże na rękawach na obu dłoniach mają sposób na wzmocnienie męskich cech osoby noszącej.

tatuaże z rękawami atramentowymi82

Ach, co za urocze dzieło sztuki. Wytatuowanie sobie ręki w jednym kolorze może być dość bolesne. Igła wbija się dość głęboko, aby utrzymać ten sam kolor i zajmuje to trochę czasu w fotelu. Ten dramatyczny wygląd jest intensywny i trochę przerażający. Czy wybrałbyś jeden taki kolor? Podoba nam się, jak on trochę wstrząsa za pomocą geometrycznych obrazów.

tatuaże z rękawami atramentowymi83

Wspaniałe pomysły na tatuaż z rękawami

Piękno tatuaży na rękawach polega na tym, że można je łatwo uchodzić za pełny strój z rękawami. Poza tym, że jest trochę przerażający, jest to całkiem interesujący kawałek. Twarz nawiązuje do doskonałej, szczegółowej pracy artysty, a cieniowanie jest dość wybitne.

tatuaże z rękawami atramentowymi84

Ta półrękaw jest dość prosta, ponieważ nie ma wielu kolorów, ale skomplikowana, ponieważ dużo się dzieje. Może istnieć historia, która splata sztukę razem, lub mogą być one oddzielnymi kawałkami. Zdobienie takiego arcydzieła jest dość przyciągające wzrok, a także poprawia wygląd wizualny.

tatuaże na rękawach atramentowych85

Nie wszystkie rękawy muszą całkowicie zakrywać ramię, jak widać tutaj. Połączyła obrazy ze słowami, aby uzyskać efektowny, hipsterski wygląd.

tatuaże z rękawami atramentowymi86

Tattoo sleeve staje się nowym trendem wśród miłośników tatuażu, ale kobiety w ogromnym stopniu przejęły ten trend. Kobiety mają świetną okazję do podkreślenia piękna swojego ciała za pomocą wzorów rękawów. Robią twoje skóra wygląda atrakcyjniej i piękniej. Kobiety zawsze lubią wybierać wzory, które przedstawiają kwiaty, a także kolorowy atrament. Z drugiej strony mężczyźni lubią mieć tatuaże w stylu plemiennym i wzory tatuaży biomechanicznych lub smoków. Jednak co do koloru, wybór zawsze należy do osoby noszącej tatuaż. Wygląda na to, że skrzydła opadają mu z ramienia. To piękny kawałek.

tatuaże na rękawach atramentowych4

Niesamowite tatuaże na rękawach

Ten skomplikowany utwór jest intensywny i przerażający. Rękawy naramienne często nawiązują do obrazów onieśmielających lub przerażających.

tatuaże z rękawami atramentowymi3

Te kolory naprawdę łączą w sobie ogólny wygląd i byłoby dość łatwo uzupełnić resztę rękawa w późniejszym terminie, gdyby tak wybrała.

tatuaże z rękawami atramentowymi2

Pozostawił sporo skóry między swoimi zdjęciami, co jest kolejnym popularnym wyglądem rękawów. Nie muszą zakrywać całego ramienia, chociaż wiele osób to robi. To pozwala na więcej sztuki w przyszłości lub może zdecydować się na pozostawienie otwartych miejsc na zawsze. Ludzie czują się z tym mieszane, ponieważ niektórzy uważają, że tworzy to niedokończony wygląd. Pod koniec dnia zależy to od twoich osobistych preferencji.

tatuaże z tuszem1

Uwielbiamy, gdy artysta pracuje w naturalnej skórze, aby stworzyć obraz. Ten konkretny kawałek jest niesamowity. Makabryczna twarz szkieletu zderza się z czerwoną krwią w epickim wyglądzie.

tatuaże na rękawach z atramentem33

Och. To niebieskie oko jest poza zasięgiem prawdziwego spojrzenia. Nawet czerwone usta wyglądają jak żywe. Kolorystyka tutaj jest tak żywa i wciągająca. Tyle się dzieje, a jednak nie możemy przestać się gapić na różowowłosą dziewczynę. Jej twarz jest taka przygnębiona i co się dzieje z tą świnią?

tatuaże na rękawach inkme6

To świetna reprezentacja sztandaru utkanego przez cały kawałek. To prawie jak koleś wyglądający na motocyklistę.

tatuaże z rękawami atramentowymi11

Przerażające pomysły na tatuaż z rękawami

Jest to więc trochę niepokojące, ponieważ dziewczyna jest oczywiście dość przygnębiona, ale z artystycznego punktu widzenia jest to całkiem niesamowite. Cieniowanie i detale są ponadczasowe.

tatuaże na rękawach atramentowych10

Nie wiadomo ile czasu zajęło to stworzenie, ale prawdopodobnie zajęło to trochę czasu. Cieniowanie i szczegółowość nie mają sobie równych. Artysta wykonał niesamowitą robotę, utrwalając istotę tego spojrzenia.

tatuaże na rękawach atramentowych9

Złoto przeplata się przez ramię i sprawia, że ​​wygląda tak naturalnie, jakby zawsze tam było.

tatuaże z rękawami atramentowymi8 Świetny przykład rękawa, który rozciąga się na klatkę piersiową. Sprawia to, że będzie mógł kontynuować utwór w późniejszym terminie.

tatuaże z rękawami atramentowymi7

Oko tutaj ma odbicie, które jest niemożliwie trudne do zrobienia. Posąg wygląda na prawdziwy, a kontrast, który artysta był w stanie przekazać, jest po prostu nierealny. Ten utwór jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ wywołuje u obserwatora takie emocje. Oko przyprawia o ból serca, gdy świece stanowią pewnego rodzaju czuwanie lub hołd złożony komuś lub czemuś w przeszłości.

tatuaże z rękawami atramentowymi5

Fioletowy jest tak interesującym wyborem, aby uzyskać efektowny obraz i jest popularny, ale nie nadużywany. Powoduje to, że widz naprawdę widzi szczegóły, które w przeciwnym razie zostałyby utracone, gdybyś obserwował od niechcenia.

tatuaże z rękawami atramentowymi16

Te ryby płyną pod prąd i zastanawiamy się, czy były drugim dodatkiem do tego kawałka. Prawdopodobnie położył grunt z wodą, a następnie dodał rybę w późniejszym terminie. Często tak się dzieje z rękawami, ponieważ w przeciwnym razie czas spędzony na fotelu i koncentracja byłyby wykładniczo długie i męczące.

tatuaże na rękawach atramentowych15

Fajne tatuaże rękawów dla mężczyzn

Te szpony wydają się schodzić ze strony. To żywy i doskonały kawałek, który przywiązuje ogromną wagę do szczegółów. Kolorystyka jest doskonale wykonana, aby wywołać zakłócenie, ale nie ingerować w ogólny wygląd.

tatuaże z rękawami atramentowymi14

Naprawdę trudno nie kochać tego kawałka, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt. Jest tak wyraźny i wyraźny, i oddaje piękno tych bestii w taki sposób, że wydają się one schodzić z ramienia tej osoby na ulicę.

tatuaże z rękawami atramentowymi13Jak mówi jego ramię, ten kawałek jest ponadczasowy. To klasyczna sztuka, ale bardzo dobrze wykonana.

tatuaże na rękawach atramentowych12

Niesamowite tatuaże na rękawach

To świetny kawałek, ponieważ wszystkie oddzielne obrazy łączą się, aby opowiedzieć jedną historię. Zróżnicowana kolorystyka i sposób, w jaki obrazy biegną we wszystkich kierunkach, nawiązują do wielu podróży do artysty przed ukończeniem tego dzieła.

tatuaże inkme-sleeve18

Czujemy się, jakbyśmy byli w oceanie, doświadczając bólu, jaki odczuwa ten rekin. Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś częścią tej sceny? Za każdym razem, gdy skóra ma jeden jednolity kolor, taki jak ten niebieski, oznacza to, że zajęło to dużo czasu i było naprawdę bolesne. Rekwizyty do tego kolesia na odjazdowy kawałek.

tatuaże na rękawach atramentowych19

Błyszczący wygląd tych pływających ryb oznacza, że ​​jest to nowy tatuaż. Ramię jest najświeższe po sposobie, w jaki się świeci. Prawdopodobnie jest podekscytowany, że wszystko jest gotowe.

tatuaże na rękawach atramentowych20

Ukończenie tego dzieła zajęło wiele godzin. Szczegóły każdego pióra są niesamowite.

tatuaże na rękawach atramentowych21

Sprawdź szalony szczegół na jej twarzy. Och. To naprawdę jeden z najbardziej dbających o szczegóły elementów, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Doskonała praca linii, cieniowanie i kontrast. Nie ma tu nic do krytyki.

tatuaże z rękawami atramentowymi22

Świetny kawałek, aby pokazać różnorodność kontrastów, a także rozciąga się na ramię w świetny sposób, aby rozszerzyć go dalej w późniejszym czasie.

tatuaże inkme-sleeve23

Piękne pomysły na tatuaż z rękawami

Wszystkie te elementy łączą się ze sobą, aby reprezentować siłę i wolność.

tatuaże z rękawami atramentowymi29Wspaniały kawałek, który ma tak wyraźną definicję na twarzy. Głębokość jest zdumiewająca.

tatuaże na rękawach atramentowych28

Ten żywy wygląd jest niesamowity. Całość łączy się w całość i wygląda niesamowicie.

tatuaże inkme-sleeve27

Ten smok zaczyna się na ramieniu i rozciąga się na jej klatkę piersiową i świetnie pokazuje, jak obraz może płynnie przepływać z ramienia przez klatkę piersiową.

tatuaże inkme-sleeve26

Doskonały kawałek o różnorodności kolorów i detali.

tatuaże na rękawach atramentowych25

Eleganckie tatuaże na rękawach

To kolejny klasyczny wygląd, w którym artysta uzyskał licencję na wykorzystanie płótna jako części dzieła.

tatuaże inkme-sleeve24

Te rękawy łączą elementy klatki piersiowej w unikalny konglomerat. Byłoby fajnie, gdyby pewnego dnia cały kawałek zjednoczył się w środku.

tatuaże na rękawach atramentowych30

Te kolory naprawdę sprawiają, że cały kawałek jest pop.

tatuaże z rękawami atramentowymi31

Plemienny wygląd jest popularnym wyborem na rękawy i napierśniki.

tatuaże z rękawami atramentowymi32

Czerwień jest centralnym punktem tego utworu. Artysta wykonał niesamowitą robotę, wplatając różnorodne obrazy na czarne tło tego dzieła.

tatuaże na rękawach atramentowych34

Ten plemienny kawałek jest wspaniały. Jest skomplikowany, piękny i szczegółowy. Nie jest to pełny rękaw, bo zatrzymuje się tuż pod łokciem, ale jest tak ułożony, aby łatwo było go skompletować, gdyby tak wybrał.

tatuaże na rękawach atramentowych35

Umieszczenie tatuaży na rękawach

Łopatka z rybą pokazuje stopień szczegółowości za pomocą łusek. Woda owija się wokół i to tak interesujące, jak artysta wybrał płótno jako tło, im dalej w dół ramienia poszedł.

tatuaże na rękawach atramentowych36

Ta wibrująca półrękaw wygląda uroczo i całkiem wyjątkowo. Artysta użył określonych kolorów, aby naprawdę się wyróżniał.

tatuaże z rękawami atramentowymi42

Wygląda na to, że te obrazy zostały wyrzeźbione w ramieniu mężczyzny. To doskonały projekt i całość. Jest tragiczny, realistyczny i absolutnie piękny.

tatuaże na rękawach atramentowych41

Niesamowite tatuaże na rękawach

Szczegółowość tego żołnierza jest niesamowita. Tło z pomarańczą naprawdę kompensuje odważny wygląd faceta.

tatuaże z rękawami atramentowymi40

Szczegóły linii są niesamowite. Czy wypełniłbyś go kolorem?

tatuaże z rękawami atramentowymi39

Ten smok jest dramatyczny i intensywny. Jaka jest twoja ulubiona część tego wyglądu??

tatuaże z rękawami atramentowymi38

Ten mżawy wygląd ma przerażającą atmosferę. Wszystko to łączy się z błękitem i tworzy żywy obraz miasta.

tatuaże na rękawach atramentowych37

Kolejny portret, który wyróżnia się oryginalnością i osobowością.

tatuaże na rękawach atramentowych43

Tyle się dzieje w tym rękawie. Jest klasyczny, ale oryginalny w drobnych szczegółach, które czynią go wyjątkowym i atrakcyjnym dla oka.

tatuaże z rękawami atramentowymi44

Geometryczne kształty i różne stopnie kolorów i rozmiarów sprawiają, że ten kawałek jest skomplikowany i zagmatwany, ale nie możemy przestać na niego patrzeć!

tatuaże na rękawach inkme45

Unikalne pomysły na tatuaż rękaw

Czy ktoś widział Aslana z książki CS Lewisa? Jest dla niego na miejscu i jest tak realistyczny. Te małe młode wyglądają zbyt uroczo na słowa.

tatuaże z rękawami atramentowymi46

Ten opisowy kawałek ma piękne wykorzystanie szczegółów kolorowania i obrazów.

tatuaże z rękawami atramentowymi47

Artysta wykonał niesamowitą robotę, łącząc historię poprzez żywe obrazy i piękną kolorystykę.

tatuaże na rękawach atramentowych48Zdecydowała się nie wypełniać przestrzeni między przedramieniem a ramieniem, co jest interesujące i sprawia, że ​​nie wygląda ona na płynną. Na jej drugim ramieniu jest więcej zdjęć, co sugeruje, że zaczyna kolejny rękaw.

tatuaże inkme-sleeve54

Ten artysta wykorzystał niesamowite umiejętności, aby stworzyć złowieszczy i niedowierzający wygląd. Cieniowanie i dbałość o szczegóły są bardzo dobrze zrobione.

tatuaże z rękawami atramentowymi53

Głębia i zmienny kontrast tego obrazu są obłędnie dobre. Napisane słowa na jej twarzy i szyi tworzą ciekawą ogólną atmosferę.

tatuaże z rękawami atramentowymi52

Kolorystyka tutaj jest zachęcająca i opowiada całkiem niezłą historię. Ledwie rozciąga się na jej plecy, co sugeruje, że rozważa rozszerzenie większej liczby obrazów na jej plecy.

tatuaże z rękawami atramentowymi51

Ta półrękaw, drzewo jest naprawdę dobrze zrobione. Detal w każdej branży wygląda realistycznie.

tatuaże na rękawach atramentowych50

Klasyczne tatuaże na rękawach

Podobieństwo robota tutaj nie ma sobie równych. Artysta poświęcił wiele czasu na to, aby był jak najbardziej realistyczny. To niesamowity kawałek.

tatuaże na rękawach inkme49

To zmysłowy wygląd, który dobrze pasuje do jej ogólnego stylu.

tatuaże na rękawach atramentowych55

Tribal jest popularny i klasyczny. Wygląda świetnie i łatwo byłoby kontynuować budowanie na całym jego ciele, gdyby zdecydował, że to jest droga, którą chciałby zrobić.

tatuaże z rękawami atramentowymi56

To doskonały przykład na rozpoczęcie od rękawa, a następnie rozciągnięcie go na całe ciało. Znajduje się na obu ramionach i rozciąga się na dłonie, klatkę piersiową i plecy. Zajęło to mnóstwo czasu, wysiłku i pieniędzy.

tatuaże inkme-sleeve57

Wspaniałe cieniowanie i pop różu wyglądają pięknie i dobrze odbijają się na użytkowniku.

tatuaże z rękawami atramentowymi59

Przekonujący obraz z kontrastem i różnymi stopniami cieniowania naprawdę tworzy wspaniały kawałek. To czerwone jabłko naprawdę spaja cały wygląd.

tatuaże z rękawami atramentowymi60

Ta półrękaw ma słodki wygląd, gdy matka nosi swoje młode. Ciekawe, jak artysta wygląda, jakby oderwał ramię, jakby lew przechodził przez ramię w drodze do celu.

tatuaże z rękawami atramentowymi62

Śliczne tatuaże z półrękawnymi rękawami

Jej twarz jest pięknie zaprojektowana i chociaż jest to pojedynczy obraz, możesz zobaczyć inny obraz tuż poniżej. Może dodać do tego później, aby była bardziej płynna, lub może kontynuować dodawanie pojedynczych elementów, które się nie pokrywają.

tatuaże na rękawach inkme61

Dość intensywny kawałek półrękawnika. Dobrze go ustawił, aby dokończyć go na ramieniu, jeśli zdecyduje, że to jest trasa, którą chce iść, chociaż wygląda na całkiem skończoną, tak jak jest.

tatuaże z tuszem 64

Ta półrękaw jest dość pokaźna, ponieważ rozciąga się w dół jego boku i obejmuje całą prawą stronę jego ciała. Jest bardzo szczegółowy i zawiera szereg połączonych obrazów. Pomyśl, że skończy rękaw aż do ręki?

tatuaże z rękawami atramentowymi63

Piękne kwiaty, które mieszają się z jesiennymi kolorami, aby stworzyć delikatny wygląd. To całkiem fajny przykład przestrzeni między obrazami, ale jest zrobiony tak elegancko i wygląda tak płynnie. Zauważ, że sztuka rozciąga się poza jej ramię i na jej rękę.

tatuaże z rękawami atramentowymi66

Dość popularne jest posiadanie układu słonecznego jako rękawa. Jest to skomplikowane i bolesne, ponieważ jest tak wiele warstw, które trzeba nałożyć, aby uzyskać dokładny kolor, którego szukasz. Łokieć to sękate miejsce do nałożenia tuszu, a ten facet zrobił to wszystko.

tatuaże inkme-sleeve72

Klasyczne tatuaże na rękawach

Zachwycający zarys gołębia pośród kwiatów. Świetne cieniowanie i szczegóły działają tutaj.

tatuaże z rękawami atramentowymi71

Ta czaszka ma dość realistyczne cechy. Jest dość intensywny, a artysta wykonał świetną robotę, ujmując tutaj głębię i kontrast.

tatuaże na rękawach atramentowych70

Hipisowski i kapryśny wygląd, który daje ogólne uczucie szczęścia, gdy te tatuaże są rozmieszczone i losowo rozmieszczone na jej ramieniu. Ważna jest decyzja, jak chcesz, aby Twój rękaw płynął. Czy to Ci się podoba, czy wolisz mieć zerową przestrzeń między obrazami??

tatuaże z rękawami atramentowymi69

Świetne cieniowanie i ekstremalne zaangażowanie czasowe dla tego utworu. Sztuka wygląda tak kreskówkowo i wiarygodnie. To niesamowite wykorzystanie kolorystyki, a także włączenie własnej skóry płótna. Przedstawia niesamowity wygląd, który jest zarówno złowieszczy, jak i atrakcyjny dla oka.

tatuaże z rękawami atramentowymi68

W tym utworze jest wiele wariacji, co sprawia, że ​​przemawia do zwykłego obserwatora. W sztuce istnieje silne poczucie ciągłości. Ptak ma tak żywy wygląd, że wygląda naprawdę. Dbałość o szczegóły w każdym piórku jest wykonana naprawdę dobrze. Sposób, w jaki gałęzie skręcają dookoła, sprawia, że ​​wygląda mniej realistycznie, ale bardzo interesująco. Artysta przynosi dodatkowy zing z czerwonym kwiatem na nadgarstku i ciekawe, jak artysta zaimplementował skórę płótna jako część tła.

tatuaże na rękawach z atramentem67

Wybór symboli do tatuaży rękawów

Taki tatuaż na rękawie jest ponadczasowy. To niesamowite. Jest tak wiele poziomów i różnych odmian. Zostało to prawdopodobnie zrobione na raty i jest to fascynujący kawałek. Możesz zobaczyć na szczycie ramienia, że ​​prawdopodobnie był to jeden kawałek, a następnie kontynuował dodawanie na całym ramieniu. Artysta wykonał dość gwiezdną robotę, sprawiając, że całość płynie tak dobrze. Nie jest to łatwe osiągnięcie, a ten artysta sprawia, że ​​wygląda to na proste!

tatuaże na rękawach atramentowych73

Elegancka łania o pięknych kolorach w połączeniu z innymi zwierzętami tworzy zabawny i outdoorowy wygląd. Kontrast na twarzach zwierząt jest tak dobrze wykonany, a szczegóły na każdym zdjęciu zapierają dech w piersiach. Zdecydowała się trzymać wszystko na ramieniu i nie rozciągać się na ramię, ale zauważysz, że przeszła całą drogę do samego początku ręki.

tatuaże na rękawach atramentowych74

Pomysły na tatuaż rękawów dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże, a zwłaszcza rękawy, to spore zobowiązanie. Tworząc wygląd rękawów, zdecyduj, czy chcesz, aby wszystkie opowiadały jedną historię, czy też chcesz, aby każdy z nich był oddzielny. Zastanów się, czy chcesz, aby między obrazami lub słowami była przestrzeń, czy też wolisz, aby nie było pustej przestrzeni. Tworzenie wyglądu jest zabawne, ale może być czasochłonne, więc nie zniechęcaj się, jeśli decyzja o wyborze elementów zajmie więcej niż kilka dni. Poświęć trochę czasu, aby ocenić, ile będzie kosztował ten rękaw, i weź pod uwagę, że zajmie trochę czasu, aby wyleczyć twoje kawałki, zanim będziesz mógł coś narysować. Może to trwać miesiące, a nawet lata. Cierpliwość przyniesie piękny rezultat.

Kto je dostaje??

Rękawy i półrękawy są popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Kiedyś były popularne wśród mężczyzn, ale obecnie nie jest niczym niezwykłym, że kobiety mają nie tylko jeden, ale dwa rękawy. Ludzie lubią przekazywać swoje uczucia poprzez sztukę na swoich ciałach, a teraz, gdy świat tatuażu zyskał rozgłos, tatuaże pojawiają się wszędzie.

Jakie kolory masz na rękawach?

Jak widać na poniższych zdjęciach, czerń jest najczęstszym kolorem. Zauważysz również, że niektórzy ludzie lubią używać własnej skóry jako tła dla swoich obrazów. Popularne jest również używanie odważnych i żywych kolorów w celu stworzenia wyrazistego i intensywnego wyglądu. Używanie bieli nie jest tak popularne, chociaż nie jest to całkowicie wykluczone.

Policz koszt

Tatuaże to piękne reprezentacje i wyrażenia o tym, jak się czujemy i jest to świetny sposób na opowiedzenie innym za pomocą obrazów sztuki. Biorąc to pod uwagę, jak każda sztuka, tatuaże są drogie. Wymagają czasu i umiejętności, a jeśli chcesz, aby wyglądało dobrze, na pewno Cię to kosztuje. Pojedynczy obraz będzie o wiele tańszy niż cała oprawa sztuki, więc zastanawiając się, czy chcesz zainwestować w całą oprawę, upewnij się, że przeznaczyłeś miejsce w swoim budżecie, aby tak się stało.

Zazwyczaj wchodzisz do swojego sklepu kilka razy, aby uzupełnić okładkę, dzięki czemu możesz wypracować coś ze swoim artystą i opracować plan płatności, jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Kto wie, może dadzą ci zniżkę, skoro zobowiązujesz się na cały rękaw. Zapytanie nigdy nie boli. Po zbadaniu, ile będziesz musiał zainwestować, ciesz się procesem i przygotuj się na zaskoczenie końcowymi wynikami.

Rękawy nie są zbyt łatwe do ukrycia, więc sprawdź obowiązujące zasady, aby upewnić się, że nie możesz wpaść w kłopoty związane z nową sztuką ciała. Na początku możesz być w stanie całkiem dobrze ukryć elementy, ale z biegiem czasu i więcej skóry jest zakryte, na pewno nie będziesz w stanie zakrywać rękawa na zawsze. Przede wszystkim baw się dobrze i ciesz się procesem tworzenia tego arcydzieła, które na zawsze będzie częścią Twojego ciała.

Pomysły i wzory tatuaży

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Takie spektakularne dzieło sztuki z uroczymi elementami. Tatuaż z pełnym rękawem dobrze pasuje do użytkownika i tworzy uroczą perspektywę.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Tatuaże z pełnymi rękawami mają sposób na tworzenie iluzji rzeczywistości. Projekt wygląda spektakularnie, a także poprawia atrakcyjność wizualną użytkownika.

Pomysły i projekty tatuaży (3)

Odważne odcienie niebieskiego, zielonego, brązowego i fioletowego tworzą tak atrakcyjny wygląd. Tatuaż na rękawie jest bardzo fajny, a także świetnie wygląda na użytkowniku.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Wybór kolorów, które można zastosować w tatuażach rękawów, może mieć duże znaczenie dla projektu. Upewnij się, że wybierasz kolory, które dobrze odbijają się na Twojej skórze.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Oszałamiające pomysły na tatuaż z rękawami

Zanim zdecydujesz się na tatuaże z tuszem, upewnij się, że kolory, na które się zdecydujesz, są świetne. Niektóre jasne kolory również bardzo szybko blakną, co może zniechęcać.

Pomysły i wzory tatuaży (7)

Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny projekt zgodnie ze swoją wyobraźnią, możesz przedyskutować to ze swoim tatuatorem, zanim nałożysz go na ciało. Rzućmy okiem na kilka ostatecznych pomysłów na tatuaż na rękawach, które warto pokryć tuszem na rękach lub nogach –

Piraci tatuaż rękaw

Prawidłowe umieszczenie wzoru tatuażu ma duże znaczenie, a jednocześnie należy zwrócić szczególną uwagę na wybór wzoru tatuażu rękawa.

 • Projekt tatuażu Piraci okazuje się idealnym pomysłem na tatuaż dla osoby, która kocha żeglarstwo i ma mroczny charakter.
 • Projekt przedstawia scenę żaglowca z kilkoma efektami specjalnymi, aby wyglądały naturalnie.
 • Ludzie zwykle dostają ten tatuaż na ramionach.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Kompas to piękny symbol, który niesie bogatą symbolikę. Ozdabianie ich ma na celu poprawę ogólnego wyglądu osoby noszącej.

Pomysły i projekty tatuaży (3)

Tak dynamiczne dzieło sztuki, które pięknie komponuje się z użytkownikiem.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Połączony projekt tatuażu z kwiatami, motylami i wiśniami

Jest to jeden z ulubionych wzorów tatuaży wśród kobiet i uwielbiają go tuszować na nogach. Ten pomysł na tatuaż z pełnym rękawem ujawnia ogromną różnorodność światu zewnętrznemu. Projekt zawiera obrazy kwiatów, wiśni i motyli, które razem tworzą piękny niestandardowy projekt. Projekt odzwierciedla wszystkie piękne elementy życia kobiety i to, jak wnoszą w jej życie szczęście.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Wzory kwiatowe mają sposób na to, aby cały projekt tatuażu naprawdę się wyróżniał, co jest świetne.

Pomysły i wzory tatuaży (6)

Złożona mieszanka elementów w projekcie tworzy tak uroczą perspektywę.

Pomysły i projekty tatuaży (2)

Plemienne tatuaże na rękawach

Jeden z najpopularniejszych wyborów wśród pełnych pomysły i wzory tatuaży to oryginalne wzory tatuaży Maorysów, w których występują wspólne elementy plemienne, takie jak – spirale. Te tatuaże zyskują na znaczeniu ze względu na prostą konstrukcję i wykorzystanie wolnej przestrzeni. Wzór tatuażu wygląda niesamowicie i przyciąga wzrok, ponieważ kształty wchodzą w interakcje, wzajemnie się uzupełniają.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Tatuaże na rękawach tworzą tak imponujący wygląd u mężczyzn i pięknie podkreślają męskie cechy.

Pomysły i projekty tatuaży (2)

Poniższy projekt tatuażu rękawa jest dość wszechstronny i artystycznie zaprojektowany. Wzory tworzą również przyciągający wzrok wygląd.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Tatuaże na rękawach mogą być zaprojektowane w sposób urzekający i modny. Wygląda bardziej jak strój, a także dobrze odbija się na użytkowniku.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Ramię zapewnia tak piękne płótno do tuszowania tatuaży rękawów. Posiadanie wzoru, który biegnie od ramienia aż po nadgarstek, wygląda świetnie.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Ten modny portret wspaniale prezentuje się na użytkowniku. Wzory przyciągają wzrok zastosowanymi kolorami, tworząc piękny kontrast.

Pomysły i wzory tatuaży (6)

Projekt tatuażu rękawa smoka

Tatuaże rękawów na ramieniu smoka są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

 • Pomysł na czerwono-czarnego smoka z powodzeniem podtrzymuje tradycję japońskich tatuaży rękawowych, podkreślając specyficzne ruchy za pomocą określonych kształtów i efektu fal.
 • Połączenie czerwieni i czerni pokazuje zaciekłość smoka. Konstrukcja obejmuje całą długość ramienia i wygląda fantastycznie.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Ciemne tło świetnie wygląda z żywymi pomarańczowymi i czerwonymi kolorami, tworząc tak piękny urok.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Jasne kolory sprawiają, że wzory tatuaży pojawiają się. Jasnoczerwony kolor tak dobrze komponuje się z innymi funkcjami.

Pomysły i projekty tatuaży (3)

Tatuaże na rękawach świetnie prezentują się u mężczyzn, zwłaszcza gdy są noszone na ramionach aż do rękawa. Połączenie kolorów użytych w projekcie tworzy tak wspaniały wygląd.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Rockowy tatuaż z pełnym rękawem

Projekt wydaje się być inspirujący dla miłośników byłej gwiazdy WWE „The Rock”. To on ma niesamowity plemienny tatuaż na ramieniu w branży showbiznesu. Chociaż projekt jest dość skomplikowany, ale wzór atramentu akwarelowego sprawia, że ​​wygląda tak wdzięcznie, że nie można żyć bez wypróbowania go raz w życiu. To popularny wzór wśród mężczyzn. Aby projekt tatuażu na rękawie stał się wielkim hitem wśród miłośników tatuażu, musisz ciężko pracować nad ramionami i ramionami.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Tatuaż rękawa to prawdziwe zobowiązanie, które wymaga dokładniejszych badań. Nie możesz po prostu obudzić się i wybrać obrazu, zwłaszcza jeśli chcesz tatuaż na rękawie.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Taki oszałamiający projekt Projekt wygląda całkiem realistycznie, a kombinacja kolorów również dobrze się komponuje.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Tatuaż japońskiego karpia

Japońska grafika jest naprawdę warta zobaczenia, a nałożenie jej na ciało pokazuje twoją ekstremalną miłość do japońskiej kultury. Fale są ważną częścią japońskiej kultury, więc wzór tatuażu składa się z dużych fal pokrywających dużego karpia płynącego w górę.

 • Projekt tatuażu jest złożony i wymaga zarówno cierpliwości, jak i czasu.
 • Zaczyna się od ramion i kończy aż do szyi.
 • Aby Twój japoński projekt tatuażu karpia był jednym z najbardziej wdzięcznych pomysły i wzory tatuaży możesz dodać niebieskie kwiaty na górze i jaskrawoczerwone kwiaty na dole.

Pomysły i projekty tatuaży (2)

Elementy ryb koi zwiększają złożoność projektu. Użyte kwiaty i kolory również tworzą taki idealny kontrast.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Tatuaż rękawa z motywem ryb koi to elegancki element projektu. Złote kolory zwiększają również atrakcyjność wizualną projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Niech Twój tatuaż na ramieniu będzie wypełniony elementami, z których czerpiesz inspirację.

Pomysły i wzory tatuaży (6)

Tatuaże Rękawy Pisma Świętego

Są pewne powiedzenia, które chciałbyś ujawnić światu zewnętrznemu, ale nie możesz wypowiedzieć ich bezpośrednio ustami. Najlepszą rzeczą jest wytatuowanie pożądanego powiedzenia na skórze. Aby wyglądał wyjątkowo, możesz uzupełnić go o kilka obrazów i zdjęć, które chcesz uhonorować. Możesz używać różnych czcionek do pisania wersetów, aby na końcu stworzyć niepowtarzalny projekt.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Włączenie kilku elementów do projektu również zwiększa jego złożoność.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Połączenie kwiatów i cytatów jest wystarczająco bogate, aby zrobić tatuaż na rękawie. Jednak element 3d sprawia, że ​​cały projekt jest dość surrealistyczny.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Wyrażenia użyte w projekcie zdecydowanie niosą ze sobą bogactwo, co oznacza, że ​​użytkownik jest dumny z identyfikowania się.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Tatuaże 3d zawsze przyciągają wzrok, a noszenie, takie jak tatuaż na rękawie, zwiększa piękno projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Kwiatowy projekt tatuażu rękawa

Artyści tatuatorzy zwykle łączą projekt tatuażu z motywem kwiatowym z projektem słownym, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd.

 • Zarówno mężczyźni, jak i kobiety uwielbiają robić ten tatuaż na rękach i nogach, gdy chcą przekazać jakąś wiadomość swojej ukochanej.
 • Ludzie, którzy kochają kwiaty i mają ogromne oddanie naturze, są również w dużej mierze inspirowani tym projektem tatuażu rękawa.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Zachowaj prostotę, ale bardzo przyciąga wzrok dzięki połączeniu jasnych kolorów.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Kwiaty ożywiają projekt i mają sposób na zwiększenie atrakcyjności wizualnej.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Takie misterne ułożenie kwiatów z każdym kawałkiem dodaje misterności wzoru.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Straszny projekt tatuażu z pełnym rękawem

Ponieważ sama nazwa tatuażu zawiera słowo przerażające. Oznacza to, że tego typu wzory tatuaży wyglądają dość dziwnie, ale z powodzeniem wywierają niekończący się wpływ na umysły innych ludzi. Tego typu tatuaże można interpretować na tysiące różnych sposobów. Najpopularniejszym z nich jest wzór czaszki z kilkoma różami. Ta forma tatuażu ma na celu straszenie innych ludzi, a czasem odzwierciedla złą stronę Twojej osobowości.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Wyróżnij swój projekt dzięki połączeniu jasnych i matowych kolorów.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Kwiatowe wzory tworzą iluzję rzeczywistości, która jest po prostu niesamowita.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Taki przerażający projekt. Tatuaż rękawa jest nie tylko urzekający, ale także niesie ze sobą niesamowite uczucie.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Tatuaże z ptakami

Projekt rękawa z tatuażem ptaka jest uwielbiany przez te kobiety, które nie wolą ingerencji nikogo w swoje życie osobiste. Kobiety są wolne od wszelkich społecznych ograniczeń jak ptak. Są jednym z pięknych wytworów boga i mogą latać tak wysoko, jak tylko chcą. Pomysł na tatuaż ptaka tworzy posępny efekt obejmujący całe ramię. Tatuaż ma oszałamiające rezultaty również u mężczyzn.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Użyj unikalnych funkcji, aby spersonalizować swój tatuaż rękawa w sposób, który wyraża Twoje prawdziwe uczucia.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie swoich uczuć niż zapisanie ich na płótnie skóry.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Ptaki symbolizują kilka rzeczy i wyrażają się w różnorodny sposób. Ciemne odcienie i piękne elementy również poprawiają ogólny wygląd.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Kolor, kwiat i cytat to dynamiczne elementy, które można pięknie połączyć w piękny tatuaż na rękawie.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Rodzaje tatuaży na rękawach

Istnieją różne rodzaje tatuaży na rękawach, takie jak;

Ćwiartka rękawa: zakrywa od górnej części ramienia do połowy łokcia.

Pół rękaw: Rozciąga się od górnej części ramienia w prawo do łokcia.

Pomysły i wzory tatuaży (6)

Pełny rękaw: Rozciąga się od górnej części ramienia w prawo do nadgarstka.

Hikae: Japoński styl tatuażu na rękawach obejmuje obszar klatki piersiowej, a także rozciąga się od górnej części ramienia do łokcia.

Pomysły i wzory tatuaży (7)

Projekt tatuażu pin up rękaw

Innym znanym tatuażem na rękawie jest ten, który przedstawia pin up girls, dzięki którym twój rękaw wygląda bardziej odważnie.

 • Wykonanie portretu swoich bliskich lub dzieci atramentem na ramionach to najlepszy sposób, aby pokazać swoją ogromną miłość i sprawić, by byli szczęśliwi.
 • Możesz także uzyskać ich imiona, dowolny słynny cytat lub tekst ich ulubionej piosenki wpisany w projekt, który najbardziej Ci się podoba.
 • Użycie jasnych i żywych kolorów sprawia, że ​​tatuaż wygląda bardziej atrakcyjnie, a ludzie są zazdrośni o Twój wygląd.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Najważniejsza część tatuażu rękawa polega na wyborze odpowiedniego motywu, motywu i projektu tatuażu. Obraz samicy i ptaka wyrażony w poniższym projekcie dość dobrze się łączy.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Piękno i złożoność projektu tatuażu rękawa zależą w dużej mierze od użytych elementów i kombinacji kolorów.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Jeśli masz osobę, którą kochasz i szanujesz, narysowanie jej wizerunku tworzy głębsze połączenie. Poniższy projekt wygląda fajnie, a elementy tworzą wyrafinowany kontrast.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Wojownik rękaw tatuaż

Tatuaż rękawa wojownika symbolizuje moc i siłę. Popularne tatuaże wojowników z pełnymi rękawami zawierają zdjęcia wojowników i śmiercionośnej broni, w zasadzie zaangażowanych w wojny. Niektóre inne symbole są również częścią tych wzorów tatuaży, takich jak pióra, serce, czaszki, kompas, symbole muzyczne, anioły, zegar, strzały i łapacze snów. Ale aby dopasować odpowiedni symbol do swojej osobowości, ważne jest, aby przedyskutować go z tatuatorem przed wykonaniem tuszu.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Po ustaleniu rodzaju tatuażu, nie spiesz się i kup wykwalifikowanego tatuatora. Piękno tatuażu w dużej mierze zależy od poziomu wiedzy artysty.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Po wybraniu artysty upewnij się, że artysta czuje się komfortowo w stylu, który chcesz. Możesz wybrać tryb plemienny, celtycki, tradycyjny, akwarelowy i nie tylko.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Jeśli kochasz projekty, które uosabiają moc i siłę, rozważ wybór symboli takich jak lew lub tym podobne.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Wybór koloru również przyczynia się do znaczenia projektu. Ciemne odcienie użyte w poniższym projekcie są tak urocze.

Pomysły i wzory tatuaży (7)

Chiński element inspirowany projektem tatuażu rękawa

To idealny wybór dla tych miłośników tatuażu, którzy preferują kulturowe wzory. Ten projekt tatuażu zawiera w sobie jakąś chińską koncepcję. Zwykle obejmuje cały obszar barku i rozciąga się na całą długość ramienia.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Tatuaże na rękawach nie muszą być bardzo skomplikowane, nadal można je wykonać w tak prosty sposób. Ciemne odcienie zastosowane w poniższym projekcie ładnie wyglądają i dobrze odbijają się na użytkowniku.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Aby tatuaż na rękawie był urzekający, musi być wyraźnie wyrażony ogólny motyw.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Upewnij się, że elementy są połączone w sposób, który wydobywa piękno i zawiłość projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (5)

Rękaw do tatuażu Króliki i Grzyb

To wyjątkowy projekt tatuażu, ale bardzo kreatywny.

 • To najlepszy sposób na pokazanie swojej kreatywności światu zewnętrznemu.
 • Projekt składa się z królików, dwóch czaszek i grzybów w jednym miejscu.
 • Projekt wygląda fantastycznie, jeśli starannie użyto różnych kolorów.

Pomysły i wzory tatuaży (1)

Symbole natury nigdy nie zawiodą, a także mają sposób na ożywienie projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (2)

Ładne małe zwierzęta wyglądają tak fajnie na przedramieniu. Zastosowany jeden kolor również idealnie się komponuje.

Pomysły i wzory tatuaży (3)

Kiedy już masz styl i motyw, powinieneś również mieć na uwadze jasny przekaz, który zamierzasz wyrazić.

Pomysły i projekty tatuaży (4)

Na koniec można powiedzieć, że wzory tatuaży rękawów okażą się wspaniałym dziełem sztuki dla tych, którzy chcą pokazać całemu światu swoją oryginalność i prawdziwą naturę. Tatuaże na rękawach to jeden z najpopularniejszych projektów w 2016 roku, ponieważ wyglądają zarówno efektownie, jak i absolutnie oszałamiająco.

Pomysły i wzory tatuaży (6)

Kwiaty nigdy nie zawiodą i mają sposób na podkreślenie piękna projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (9)

Motywy plemienne wyglądają świetnie, gdy są nanoszone jako tatuaże na rękawach. Fuzja kolorów wygląda uroczo.

Pomysły i wzory tatuaży (10)

Wykonując tatuaże z tuszem, możesz również podzielić się ze swoim artystą kilkoma rzeczami, które Cię zainspirują. Spersonalizuj projekt w sposób, który Ci się spodoba.

Pomysły i projekty tatuaży (11)

Fajne tatuaże rękawów dla mężczyzn i kobiet

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać przed wykonaniem tatuażu, jest to, że wymaga to dużego zaangażowania, wystarczającej ilości pieniędzy i czasu. Nie zapominaj, że po nałożeniu tego tatuażu trudno go usunąć ze względu na jego rozmiar i wyeksponowanie. Tatuaże na rękawach są zaprojektowane tylko po to, aby podkreślić Twój styl. Chociaż umiejscowienie tatuażu zależy od rozmiaru i wzoru tatuażu, niektóre miejsca preferowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety obejmują obszar ramion i nóg.

Pomysły i wzory tatuaży (12)

Odcienie czerni i szarości to piękny wybór kolorów, jeśli chodzi o tuszowe tatuaże rękawów. Kolory są znacznie łatwiejsze do usunięcia niż jasne kolory.

Pomysły i wzory tatuaży (13)

Decydując się na tuszowe tatuaże rękawów, zapewnij trochę miejsca na kreatywność i artyzm w sposób, który odzwierciedla Twoją wyjątkowość.

Pomysły i wzory tatuaży (15)

Takie piękne dzieło sztuki, które tak pięknie odbija się na użytkowniku.

Pomysły i wzory tatuaży (16)

Jeśli kochasz wspinaczkę górską i takie zajęcia na świeżym powietrzu, nic nie wyraża tego lepiej niż tatuaż na rękawie.

Pomysły i wzory tatuaży (17)

Połączenie cech kwiatowych z symbolem słonia tworzy tak wspaniały widok.

Pomysły i wzory tatuaży (18)

Tatuaż na rękawie w poniższym projekcie wyraża tak atrakcyjny wzór, który pięknie odzwierciedla użytkownika.

Pomysły i wzory tatuaży (19)

Urocze tatuaże na rękawach

Piękno tatuaży z półrękawnymi i pełnymi rękawami polega na tym, że można swobodnie włączyć to, co im się podoba. Projekt jest fajny i dobrze komponuje się z użytkownikiem.

Pomysły i wzory tatuaży (20)

Połączenie ciemnych i jasnych kolorów tworzy tak piękną fuzję. Wszystkie użyte elementy dodają również misterności projektu.

Pomysły i wzory tatuaży (21)

Nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoją miłość do zwierząt, niż tuszowanie projektu. Symbol słonia jest artystycznie zaprojektowany i świetnie wygląda w jednym kolorze.

Pomysły i wzory tatuaży (22)

Odcienie czerni i szarości zwykle bardzo pięknie odbijają się na tatuażach na rękawach. Użyte wzory są nie tylko piękne, ale również dobrze odbijają się na skórze.

Pomysły i wzory tatuaży (23)

Taki dynamiczny kawałek designu z odważnymi ciemnymi kolorami. Symbol węża sprawia, że ​​cały tatuaż wygląda dość przerażająco.

Pomysły i wzory tatuaży (25)

Wreszcie projekty rękawów do tatuażu są powszechne wśród osób, które chcą, aby ich ciała były pokryte atramentem. Jeśli chcesz wyglądać fajnie i stylowo w kręgu znajomych, zdecydowanie wybierz wzory tatuaży na rękawach.