175 najlepszych wzorów tatuaży dla par, które zachowają twoją miłość na zawsze

Miłość to wyjątkowe przeżycie dla każdego. To niesamowite przeżycie, w którym wiele osób rozkoszuje się przez wiele dni w swoim życiu. To jak wąchanie kwiatu po raz pierwszy lub uczucie przyspieszonego bicia serca, gdy widzisz ukochaną osobę. Bycie zakochanym to jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń, jakie możemy przeżyć w naszym życiu. To pełne pasji doświadczenie, które może trwać do końca życia. Bycie zakochanym w kimś sprawia, że ​​czujesz się jak w chmurze 9, że jesteś wyjątkowy dla innej osoby. Bycie zakochanym może sprawić, że będziesz chciał wykrzyczeć to światu, a wiele osób rozważa uzyskanie pasujących tatuaży, aby wyrazić swoją miłość. A dlaczego miałbyś nie chcieć? To niesamowicie romantyczny i piękny sposób na wyrażenie swojej miłości. To niesamowity wyraz miłości, który może zbliżyć was oboje. Dlaczego nie mieć ciągłego przypominania o waszej wzajemnej miłości?.

Dopasowane tatuaże dla par to świetny sposób na wyrażenie miłości, którą masz do siebie. Możesz pokazać swoją pasję światu, wykonując tatuaż, który dotyczy tylko was dwojga. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł za każdym razem, gdy spojrzysz na swój tatuaż, to tylko sprawi, że Twoja miłość rozkwitnie jeszcze bardziej.

Tatuaże stają się coraz bardziej akceptowane i popularne w dzisiejszych czasach. Nawet małe dzieci nie mogą się doczekać dnia, w którym będą mogły afiszować się czymś, co mówi o ich własnej osobowości. Istnieje wiele różnych pomysłów na tatuaż dla wszystkich tych ptaków miłosnych, które mogą być romantycznymi lub zabawnymi wyborami. Łączy was dwoje jako małe zobowiązanie, że będziecie razem na zawsze. Oni będą wzmocnij swoją miłość i więź, którą dzielicie. Za każdym razem, gdy zobaczysz tatuaż, przypomnisz sobie o miłości, którą dzielisz.

Symetryczne tatuaże są zawsze najbardziej atrakcyjne estetycznie. Najlepsze tatuaże to zawsze te minimalne; nie musisz mieć czegoś ogromnego, aby pokazać swoją miłość. Zachowaj prostotę i subtelność. Wybierz tatuaż, który ma dla was głębokie znaczenie.

Poniżej znajduje się 175 najlepszych wzorów tatuaży dla par, które zachowają Twoją miłość na zawsze:

1. Kocham cię

Wyrażenie miłości może być dokładnie tym, czego szukasz. To słodka deklaracja miłości, którą dzielicie ze sobą. Bardzo ładny tatuaż.

Wzory tatuaży dla par 1

2. Krzyż

Może miłość, którą chcesz wyrazić, jest związana z twoimi duchowymi lub religijnymi przekonaniami. Prosty krzyż może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby wyrazić miłość, którą dzielisz.

Wzory tatuaży dla par 2

3. Miłość z kreskówek

Okażcie sobie wzajemną miłość tatuażami, które wyrażają twoją kochającą zabawę dziecięcą stronę. Te urocze tatuaże pokazują zabawną stronę twojego związku.

Wzory tatuaży dla par 3

4. Zamek i klucz

Jeden będzie miał zamek; drugi będzie miał klucz. To świetny pomysł, który może wyrazić to, co do siebie czujesz.

Wzory tatuaży dla par 4

5. Połączenie projektowe

Ten projekt jest wyjątkowy i wyjątkowy dla pary. Wybierz wzór, który można podzielić na dwie części, a tatuaż będzie tylko między wami. Tatuaż nie będzie kompletny, jeśli nie będziecie razem.

Wzory tatuaży dla par 5

6. Krwawienie truskawek

To bardzo niezwykły tatuaż, ponieważ dwie truskawki wydają się krwawić. Ale może to jest tatuaż, którego szukasz.

Wzory tatuaży dla par 6

7. Dopasowany projekt

Niektóre tatuaże nie muszą wyglądać podobnie; mogą po prostu naturalnie płynąć razem. Niekoniecznie mają pasujące tatuaże, ale ich tatuaże nadal pasują do siebie, łącząc ich jako kochanków.

para tatuaże

8. Czterolistna koniczyna

Ta para przeniosła bycie Irlandczykiem na zupełnie nowy poziom dzięki dopasowanym tatuażom koniczyny. Oznacza to nie tylko ich dziedzictwo, ale także ich wzajemną miłość.

Wzory tatuaży dla par 8

Zobacz także:

  • 101 Cute Butterfly Tattoo Designs, aby uzyskać ten urok
  • 25 najlepszych miejsc na tatuaże na ciele

9. Duże tatuaże

Kolejny przykład wzorów tatuaży zamka i klucza, ale na znacznie większą skalę.

Wzory tatuaży dla par 9

10. Kotwice

Może twój partner był twoją kotwicą przez całe życie. Te małe, ale proste tatuaże mogą oznaczać to uczucie między wami.

Wzory tatuaży dla par 10

11. Koło kolorów

Cóż za piękny projekt dla pary. Mężczyzna dostaje ciemną stronę koła, ale kiedy spotyka się ze swoją partnerką, ten ciemny okrąg zamienił się w jasny i kolorowy okrąg.

Wzory tatuaży dla par 11

12. Obrączki ślubne

Niektóre pary decydują się na stałą obrączkę zamiast tradycyjnej wersji.

Wzory tatuaży dla par 12

13. Małżeństwo

To świetny projekt dla tych, którzy kochają Mickeya i Minnie. W zabawny sposób oznacza to, że są małżeństwem.

Wzory tatuaży dla par 13

14. Cyfry

Nie wiem, co to znaczy, ale te cyfry to wymyślny i prywatny sposób wyrażania swojej miłości.

Wzory tatuaży dla par 14

15. Bromance

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż ze swoim najlepszym przyjacielem, może to być tatuaż dla Ciebie. Są dwie osoby, po jednej dla każdego z was, a także okrągłe wzory, które przyniosą trochę zabawy między tobą a twoim partnerem.

Wzory tatuaży dla par 15

16. Obszary zainteresowań

Może chcesz tatuaż lokalizacji, którą oboje udostępniliście. Tatuaże miejsc docelowych mogą być świetnym sposobem na zapamiętanie wspólnego czasu. Zrób sobie tatuaż miejsca, które dzieliliście oboje, a za każdym razem wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Wzory tatuaży dla par 16

17. Miłość i nienawiść

Nie jest to najbardziej romantyczny wybór tatuażu, ale może to być dokładnie to, czego szukasz, jeśli twoja miłość jest bardzo namiętna. Te słowa miłości, które zawsze będą Cię idealnie do siebie pasować.

Wzory tatuaży dla par 17

18. Inny język

Wyrażajcie wzajemną miłość w innym języku. To coś osobistego, czym możesz się dzielić. Jak romantyczne może być nie tylko wytatuowanie na sobie wyznania miłości, ale także w języku, który kochasz?

Wzory tatuaży dla par 18

19. Ptaki origami

To projekt nietypowy, ale oryginalny dla pary, która pragnie czegoś wyjątkowego. Kolory są również miłym akcentem. Wybierz swoje ulubione kolory i wypróbuj ten wyjątkowy tatuaż.

Wzory tatuaży dla par 19

20. Pasujące rękawy

To duże zobowiązanie, ale jeśli podoba Ci się styl, tatuaż na rękawie może być dokładnie tym, czego szukasz dla pary.

Wzory tatuaży dla par 20

21. Serca

Dopasowane tatuaże serca to świetny sposób, aby wyrazić swoją miłość do siebie. To prosty projekt, który mówi „Kocham cię”.

Wzory tatuaży dla par 21

przez

22. Linia życia

To se * y przykład tatuażu przeznaczonego dla namiętnych kochanków. Te linie ratunkowe pokazują, jak potrzeba partnera jest sprawą życia lub śmierci.

Wzory tatuaży dla par 22

23. Bazgroły

Te fajne projekty wyglądają jak coś, co zostało nabazgrane w notatniku. Niezależnie od tego, czy jest to twój kochanek, czy najlepszy przyjaciel, możesz stworzyć coś wyjątkowego między wami dwojgiem.

Wzory tatuaży dla par 23

24. Popularne rękawy

Te rękawy są naprawdę oryginalne i jeśli chcesz je zdobyć ze swoim partnerem, spraw, aby były wyjątkowe dla twojego związku.

para tatuaże

25. Strzała

Te strzałki łączą inicjały dwojga kochanków. To słodki tatuaż, który jest prosty. Uwielbiam wirujący wzór tatuażu, w którym strzała jest w ciągłym ruchu. Inicjały zawsze połączą was dwoje.

Wzory tatuaży dla par 25

26. Zespół

Nie ma nic prostszego niż te obrączki. Tylko prosta linia, ale łączy was dwoje. To może być dla ciebie zbyt proste, ale istnieje wiele różnych wzorów pierścionków do wyboru. Jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko linii, zaprojektuj własną, aby ukończyć własny projekt tatuażu.

Wzory tatuaży dla par 26

27. Żeglarstwo

Te morskie tatuaże to świetny sposób na pokazanie, że należysz do miejsca, w którym znajduje się twój partner. To wyjątkowy tatuaż, który z pewnością zbliży Ciebie i Twojego kochanka. Możesz nawet wybrać współrzędne, które w unikalny sposób umieszczą was dwoje razem.

Wzory tatuaży dla par 27

28. Piękna i Bestia

Jeśli szukasz dużego wyrazu i uwielbiasz ten klasyk Disneya, wypróbuj te projekty pod względem rozmiaru. Pani jest pięknem, podczas gdy mężczyzna jest bestią.

Wzory tatuaży dla par 28

29. Zabawka

Proste stwierdzenie, które można umieścić na nadgarstku. Odniesienie do Toy Story, które utrzymuje waszą dwójkę w kontakcie na zawsze.

Wzory tatuaży dla par 29

30. Plemienni Indianie

Jeśli masz rodzime dziedzictwo, ten tatuaż może być dla Ciebie. Mężczyzna i kobieta w kulturalnym stroju mogą być dla Ciebie idealnym tatuażem.

Wzory tatuaży dla par 30

31. Diamenty

Mały i elegancki tatuaż, który z pewnością przyniesie Ci radość na całe życie. Jeśli szukasz małego tatuażu, to jest to po prostu idealny akcent.

Wzory tatuaży dla par 31

32. Inicjały

Innym prostym tatuażem jest użycie twoich inicjałów. To słodki sposób na wyznanie sobie wzajemnej miłości. Noś inicjały swojego partnera i pokaż mu, jak bardzo go kochasz.

Wzory tatuaży dla par 32

33. Słońce i Księżyc

Jeśli czujesz, że słońce wschodzi i zachodzi ze swoim partnerem, to może być dla Ciebie wybór tatuażu. Księżyc i słońce to klasyczne wzory, które przypomną Ci tę, którą kochasz.

Wzory tatuaży dla par 33

34. Wieczność

Nic tak nie mówi o miłości, jak idea, że ​​twoja miłość jest wieczna. Nie dostaniesz lepszego znaku zaangażowania niż to.

Wzory tatuaży dla par 34

35. Złamane serce

To piękny projekt, który pokazuje, jak bardzo dwoje ludzi może się kochać. Serce jest pełne tylko wtedy, gdy kochankowie są razem, pęka, gdy są osobno.

Wzory tatuaży dla par 35

36. Klucz do szkieletu

To kolejny przykład tatuaży z zamkiem i kluczem, ale ten ma trochę przewagi. Jeśli szukasz zamka i klucza, który jest trochę bardziej zły, wypróbuj ten.

Wzory tatuaży dla par 36

37. Przesłanie miłości

Wyrazem Twojej miłości może być dokładnie ten projekt, którego szukasz. Wytatuuj część wiadomości na jednej osobie, a resztę na drugiej?

Wzory tatuaży dla par 37

38. Obietnica

Zawiązywanie węzła na palcu zawsze było symbolem przypominania sobie o czymś, o czym nie chciałeś zapomnieć. Te wzory tatuaży są symbolem miłości, której nigdy nie chcesz zapomnieć.

Wzory tatuaży dla par 38

39. Król i królowa

Jeśli wasza miłość pasuje do rodziny królewskiej, to może chcecie ozdobić się koronami. Prosta konstrukcja o niewielkich rozmiarach.

Wzory tatuaży dla par 39

40. Ozdobny projekt

Popularny jest tatuaż z zamkiem i kluczem. Ten ozdobny wzór jest trochę bardziej wyszukany, jeśli masz taki wygląd.

Wzory tatuaży dla par 40

41. Małe serca

Te urocze małe serduszka nie mogą być bardziej zabawne i zabawne. Jeśli szukasz czegoś prostego, co nie wiąże się z dużym zaangażowaniem, to małe serduszka będą dobrym wyborem.

serce-para-tatuaż

42. Daleka odległość

Ten tatuaż reprezentuje miłość między dwojgiem ludzi, którzy są połączeni bez względu na to, gdzie się znajdują. Może to reprezentować dystans między dwojgiem kochanków lub po prostu nieśmiertelną więź między dwojgiem ludzi. Tak czy inaczej, projekt jest uroczy.

Wzory tatuaży dla par 42

43. Życzę na gwieździe

Tatuaże gwiazd zawsze były popularnym wyborem. W tym przypadku mężczyzna ma znacznie większą gwiazdę, podczas gdy dziewczyna ma mniejszy wzór na karku.

44. Stworzony dla rodziny królewskiej

To kolejny przykład tatuażu Króla i Królowej, który ma nie tylko korony na nadgarstku, ale także rzeczywiste imiona.

Wzory tatuaży dla par 46

45. Miłość z sensem

Czasami symbol twojej miłości wcale nie jest symbolem. Znajdź zdanie, które obejmuje miłość, którą dzielisz i niech będzie Twoim symbolem.

Wzory tatuaży dla par 47

46. ​​Całowanie myszy

Jeśli jesteś fanem tych postaci Disneya, być może tatuaż z całowaniem jest tym, którego szukasz. Te urocze małe myszy nie mają problemu z okazywaniem sobie nawzajem uczucia.

Wzory tatuaży dla par 48

47. Mózgi

Jeśli ty i twój kochanek jesteście intelektualistami, to może ta wersja Mickey i Minnie jest dokładnie tym, czego szukacie. To prosty projekt, złożony z konturu, ale jest wyjątkowy.

Wzory tatuaży dla par 49

48. Unikalne projekty

Wybierz unikalny projekt, który możesz nosić bez względu na to, czy Twój związek trwa wiecznie, czy nie. To jeden z tych tatuaży, które mogą przetrwać zerwanie.

Wzory tatuaży dla par 50

49. Wiele projektów

Wybierz rzeczy, które kochasz, pasje, którymi się dzielisz, a następnie zbierz razem tatuaże na rękawach. Zjednoczy Cię z Twoimi wspólnymi zainteresowaniami.

Wzory tatuaży dla par 51

50. Yin i Yang

Kolejny popularny wybór tatuaży, te projekty są proste, ale są idealne dla miłośników, którzy zawsze chcą się połączyć.

Wzory tatuaży dla par 52

51. Podwójne lisy

To świetnie wyglądające lisy, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego. Jeden lis jest ciemniejszy od drugiego i ładnie do siebie pasują. Jeśli jesteś fanem lisa, to jest to dla ciebie tat.

Wzory tatuaży dla par 53

52. Trójkąty

Trójkąty to wyjątkowy pomysł na tatuaż. W tych tatuażach nie ma żadnego romansu, ale może po prostu szukasz czegoś, co łączy was dwoje. Jeden jest czarny, a drugi biały, jeden dla was obojga, w zależności od pożądanego koloru.

Wzory tatuaży dla par 54

53. Zjednoczeni

Tatuaże Jego i Jej to słodki sposób na pokazanie jednolitego frontu. Możesz się nawzajem nabrać, a te tatuaże to pokazują.

Wzory tatuaży dla par 55

54. Kwiaty

Są to urocze tatuaże, które z pewnością mogą was połączyć. Może nie jest to świetny wybór dla mężczyzny, ale to nie znaczy, że mężczyźni też nie lubią kwiatowych tatuaży.

Wzory tatuaży dla par 56

55. Wiadomości do Ciebie

Jeśli jest wiadomość, która zawsze pasuje do twojego związku, może to być najlepszy możliwy tatuaż dla ciebie i twojego partnera.

Wzory tatuaży dla par 57

56. Żółwie

Kocham żółwie. Są proste, ale i nietypowe dla żółwi. Jeśli ty i twój partner jesteście fanami, na pewno pokochacie te tatuaże.

Wzory tatuaży dla par 58

57. Strzała

Jedna strzała, która łączy was dwoje. To świetny tatuaż, który jest kompletny tylko wtedy, gdy jesteście razem. To strzała w kształcie serca, która z pewnością zbliży was dwoje.

Wzory tatuaży dla par 59

58. Słońce i Księżyc

Te wyjątkowe tatuaże to świetny pomysł na projekt dla par. Są to wspaniałe i kreatywne projekty, które mogą przetrwać zerwanie.

Wzory tatuaży dla par 60

59. Linia życia do serca

To świetne podejście do tatuażu na linii życia, ponieważ prowadzi do twojego serca. To uroczy projekt, który z pewnością zbliży was dwoje.

Wzory tatuaży dla par 61

60. Jedno życie

Dla bratniej duszy w twoim życiu chcesz czegoś wyjątkowego i wyjątkowego. Są to tatuaże korony dla twojej królowej lub króla, ale z dołączoną wiadomością, która łączy was dwoje na zawsze.

Wzory tatuaży dla par 62

61. Pani. 

To fajny pomysł dla małżeństwa. Tatuaże Pani i Pan to świetne pomysły, które naprawdę zbliżą was do siebie. Nie potrzebujesz nawet pierścionka, gdy masz ten symbol więzi.

Wzory tatuaży dla par 63

62. Symboliczny

Te symbole są wyjątkowe i fajne dla dwóch osób. Najlepsi przyjaciele mogliby to zrobić równie dobrze, jak kochankowie. Wybierz projekt, który jest unikalny dla was dwojga i może pomóc połączyć was ze sobą.

Wzory tatuaży dla par 64

63. Klucz do mojego serca

Ten medalion i klucz to kolejny przykład świetnego projektu dla par. Ten projekt zazębia się ze sobą, dzięki czemu nie są kompletne, dopóki nie będziecie ponownie razem.

Wzory tatuaży dla par 65

64. Małe ptaki

Te małe ptaki mogą łączyć ze sobą parę. Są świetnym pomysłem na tatuaż, który z pewnością przyniesie wiele szczęścia kilku bratnim duszom. Czego chcieć więcej niż ten prosty projekt?

Wzory tatuaży dla par 66

65. Kolorowe serca

Uwielbiam ten wycinany wzór w kolorowe serce. Uwielbiam, że jeden partner ma serce, podczas gdy drugi ma wycięty projekt. Kolory tęczy są tak piękne i sprawiają, że projekt jest naprawdę pop.

Wzory tatuaży dla par 67

66. Stado ptaków

Jeśli lubisz te stada ptaków, z pewnością pokochasz ten projekt tatuażu. Mężczyzna ma wzór z większymi ptakami, podczas gdy kobieta ma mniejszy wzór. Są to wyjątkowo wyglądające stada, które z pewnością sprawią, że każda para będzie zachwycona ich wyborem.

Wzory tatuaży dla par 68

67. Symbol małżeństwa

To fajny pomysł dla małżeństwa. Tatuaże Pani i Pan to świetne pomysły, które naprawdę zbliżą was do siebie. Nie potrzebujesz nawet pierścionka, gdy masz ten symbol więzi.

Wzory tatuaży dla par 70

68. Wzory kart

Jeśli podoba Ci się projekt króla i królowej, wypróbuj ten wyjątkowy projekt. Są to symbole z talii kart dla króla i królowej. Jest mały i prosty dla pary, która nie chce dużej zmiany.

Wzory tatuaży dla par 71

69. Miłość robota

To uroczy projekt robota, który zbliży was dwoje. Te roboty wyglądają na szaleńczo zakochane i z pewnością przypomną Ci, że zawsze będziecie zakochani.

Wzory tatuaży dla par 72

70. Kawałki puzzli

Kolejny przykład projektu zamka i klucza, ale ten jest spleciony w puzzle. To świetny tatuaż, który może połączyć dwie osoby. Tylko upewnij się, że elementy naprawdę pasują do siebie, w przeciwnym razie tatuaż będzie wyglądał na zniekształcony.

Wzory tatuaży dla par 73

71. Tatuaże na palcach

Te tatuaże na palce to świetny sposób na zbliżenie par. Możesz wirtualnie połączyć wszystko, co chcesz, jako osobiste oświadczenie dla was obojga.

Wzory tatuaży dla par 74

Jeśli znalazłeś projekt tatuażu, który pasuje zarówno do Twojej osobowości, jak i Twoich partnerów, następnym krokiem jest znalezienie tatuatora, któremu możesz zaufać. Ważne jest, aby mieć artystę, który ma wiedzę i nie zaszkodzi również sprawdzić niektóre referencje. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zaufanie tatuatorowi, który nie ma dużego doświadczenia, ponieważ tatuaże są bardzo trudne do usunięcia, jeśli są wykonane nieprawidłowo. Kiedy angażujesz się w projekt tatuażu z ukochaną osobą, chcesz, aby wszystko było idealne, a efekt cudowny.

Spójrz nie tylko na artystę tatuażu, ale także na to, gdzie oboje chcecie umieścić swoje nowe projekty tatuaży. Wybierz rozmiar i lokalizację swojego tatuażu. Połącz go, aby udoskonalić projekt dokładnie tak, jak tego chcesz. Niezależnie od tego, czy jest to duży, czy mały projekt, upewnij się, że idealnie pasuje do was dwojga, aby nie żałować.

Mamy nadzieję, że artykuł Ci się podobał. Jeśli spodobał Ci się któryś z projektów w artykule, daj nam znać o swoich ulubionych. Który z nich najbardziej Ci się podobał!