100+ Przykłady przekłuwania ugryzień pająka, biżuteria i informacje

Dziś kolczyki do ust są niezwykle popularne, a jednym z ich wspaniałych przykładów jest przekłuwanie ugryzień pająka. Tak, taki piercing znajduje się na ustach, szczególnie w dolnej części wargi osoby. Wykonuje się to przez większość czasu na bliższej części kącika wargi, zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Prawda jest taka, że ​​składa się z 2 oddzielnych kolczyków, które są przymocowane blisko siebie na dolnej wardze. To bardzo wyjątkowy rodzaj piercingu do ust, jaki możesz mieć dzisiaj. Jest tak wielu mężczyzn i kobiet, którzy chcą mieć taki piercing, ale nie wszyscy na szczęście mają taki piercing. Jeśli masz już ten piercing, powinieneś być za to bardzo wdzięczny. Sprawdź również nasze artykuły na temat najpopularniejszych piercingów do nosa i uszu.

Znaczenie przekłuwania ugryzienia pająka

W przeciwieństwie do poprzednich lat, kiedy określony rodzaj piercingu miał określone znaczenie, dzisiejsze kolczyki dotyczą stylu, mody i kultury. Piercing do ust ugryziony przez pająka został nazwany tak, że wzór został narysowany na podstawie prawdziwego ugryzienia pająka.

Czynnik bólu

To bardzo częste pytanie zadawane przez wiele osób, które planują taki rodzaj przekłucia. Właściwie, przekłuwanie ukąszeń pająka może sprawić ci trochę bólu. Ale według tych, którzy już tego doświadczyli, nie jest to aż tak bolesne w porównaniu z innymi zabiegami piercingu wykonywanymi na ustach i ogólnie na całym ciele. Jednak doświadczony profesjonalny piercer wie, jak zmniejszyć ból odczuwany przez swoich klientów. Dzieje się tak dzięki różnym technikom wykonywania procedury. Niektórzy profesjonalni przebijaki zaczynają robić dziurę od zewnątrz w kierunku wewnętrznej części, podczas gdy inni zaczynają od wewnątrz w kierunku zewnętrznej części. Możesz także wybrać technikę, której chcesz doświadczyć. Chodzi o to, że ilość bólu, który możesz poczuć, będzie zależeć od poziomu tolerancji bólu twojego ciała.

Komplikacje

Istnieje ryzyko infekcji i innych powikłań. Skutki uboczne mogą być długoterminowe lub krótkoterminowe. Powikłania przekłuwania pająków obejmują;

 • Infekcje
 • Erozja dziąseł
 • Uszkodzenie zębów
 • Krwawienie
 • blizny
 • Reakcje alergiczne
 • Odmowa
 • Migracja

Obrzęk

Możesz zauważyć, że ukąszenia pająka są zbyt opuchnięte, a biżuteria wydaje się tonąć, w tej sytuacji zaleca się natychmiastową wizytę u piercera, aby uzyskać dłuższą sztabkę lub szerszy pierścień, aby złagodzić obrzęk. Aby zminimalizować intensywność obrzęku, zaleca się wykonanie przekłucia osobno.

Proces uzdrawiania

Prawda jest taka, że ​​proces gojenia może być tak szybki, jak chcesz, jeśli tylko dobrze się nim zaopiekujesz i zrobisz niezbędne rzeczy, które pomogą w utrzymaniu dobrego stanu przekłutego obszaru. Co więcej, zdolność twojego ciała do szybkiego powrotu do zdrowia po każdej ranie również bardzo pomoże w procesie gojenia. Generalnie już po 4 tygodniach rana na przekłutym obszarze może się już całkowicie zagoić. Mimo to zdarzają się przypadki, że cały proces gojenia przekłucia ugryzienia pająka trwa 12 tygodni. Nie denerwuj się, jeśli przekłuty obszar puchnie, ponieważ jest to po prostu normalna reakcja twojego ciała. Tylko upewnij się, że wykonałeś niezbędne czynności, aby wszystko było w porządku.

Potrzeba opieki

Po wykonaniu zabiegu przekłuwania ukąszeń pająka należy zadbać o przekłuty obszar i oczywiście o samo przekłucie. To jest czas, w którym bierzesz udział w realizacji swojego wymarzonego przekłucia. Należy pamiętać, że opieka pooperacyjna odgrywa bardzo dużą rolę w procesie gojenia. To pokazuje, że pamiętanie o nich przez cały czas to wielka sprawa. Oto pielęgnacja tego piercingu:

 • Spróbuj spożywać mrożonki. To skuteczny sposób na przyspieszenie procesu gojenia się rany. Dobrymi przykładami tych mrożonych produktów są lody i jogurt.
 • Należy unikać palenia i picia napojów alkoholowych. Pamiętaj, że ten piercing jest wykonywany na twoich ustach. Dzięki temu chemikalia znajdujące się na papierosach i alkoholu mogą mieć bezpośredni kontakt z przekłutym obszarem, pogarszając jego stan.
 • Jeśli nie jest to konieczne, nie dotykaj przekłutego obszaru. Dotknięcie go tylko pogorszy stan. Ponadto na dłoniach może znajdować się wiele bakterii, które mogą powodować poważne infekcje. Jeśli musisz go dotknąć, najpierw dobrze umyj ręce, aby usunąć bakterie czające się wokół dłoni.
 • Nie chodź do łaźni publicznych. Pamiętaj, że baseny i plaże są wystarczająco brudne dla przebitego obszaru. Na pewno zawierają drobnoustroje, które pogorszą stan rany.
 • Nie spożywaj pikantnych potraw. Wyższy poziom ostrości w tych produktach spowoduje ból rany, co z kolei spowoduje okropne infekcje.
 • Wymiana piercingu nie powinna być wykonywana samodzielnie. Musisz poprosić o pomoc wybranego profesjonalnego piercera. Dzieje się tak po prostu dlatego, że stan przekłutego obszaru może nie być jeszcze gotowy na takie rzeczy.

Oczekiwany koszt przekłuwania ugryzień pająka

Nie trzeba dodawać, że jeśli chcesz mieć przekłuwanie ukąszeń pająka, musisz pokryć koszty. Koszt takiego przekłucia jest w rzeczywistości obliczany z uwzględnieniem szeregu ważnych czynników. Niektóre z tych czynników to sam sklep z piercingiem i profesjonalny piercer, podatki mające zastosowanie do tego piercingu, wybrana biżuteria i opieka pooperacyjna. To znaczy, koszt jednego sklepu może nie być podobny do innych. Jeśli wybrany przez Ciebie profesjonalny piercer jest wystarczająco renomowany, oczekuje się, że zapłacisz za więcej. Ale przynajmniej możesz być pewien własnego bezpieczeństwa. W większości przypadków koszt tego przekłucia wynosi około 25$ do 45$.

Opcje biżuterii

Powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele opcji, które możesz mieć z tym rodzajem przekłuwania. Są takie, które są wysoko wycenione, a są też takie, które są sprzedawane w przystępnych cenach. Mając to na uwadze, powinieneś wybrać biżuterię, która pasuje do twojego budżetu. Wiele osób wybiera pierścionki jako swoją biżuterię na tego rodzaju piercing. Jeśli jednak nie lubisz mieć pierścionków, możesz sięgnąć po ćwieki, co jest powszechną opcją biżuterii nie tylko przy tego rodzaju kolczykach.

przekłuwanie ugryzienia pająkaprzekłuwanie ugryzienia pająka (2)przekłuwanie ugryzienia pająka (4)przekłuwanie ugryzienia pająka (7)przekłuwanie ugryzienia pająka (9)przekłuwanie ugryzienia pająka (1)przekłuwanie ugryzienia pająka (3)przekłuwanie ugryzienia pająka (5)przekłuwanie ugryzienia pająka (6)przekłuwanie ugryzienia pająka (8)przekłuwanie ugryzienia pająka (10)przekłuwanie ugryzienia pająka (11)przekłuwanie ugryzienia pająka (12)przekłuwanie ugryzienia pająka (13)przekłuwanie ugryzienia pająka (14)przekłuwanie ugryzienia pająka (15)przekłuwanie ugryzienia pająka (16)przekłuwanie ugryzienia pająka (17)przekłuwanie ugryzienia pająka (18)

Piercing ugryzienia pająka ze srebrnymi obręczamiNiesamowity piercing do ugryzienia pająka ze srebrnymi ćwiekamiNiesamowite przekłuwanie ugryzienia pająkaPiękny piercing do dolnej wargi ugryzienia pająkaCzarny okrągły sztanga pająk ugryzienie obrazuOkrągły obraz przekłuwania ugryzienia pająka ze sztangąOkrągły pierścień przekłuwanie ugryzienia pająka na dolnej wardzeEkstremalny piercing do przegrody i pająka dla mężczyznFacet ma przekłucie ugryzienia pająka na dolnej wardzePiercing do lewego nozdrza i ugryzienia pająka za pomocą kolcówCzarne ćwieki do wargi dolnej przekłuwanie ugryzienia pająkaPomysł na przekłuwanie wargi pająka dla dziewczynekŁadne srebrne ćwieki przekłuwanie ugryzienia pająkaCzerwone Opalowe Szpilki Pająk Piercing UgryzieniaSrebrna Sztanga Piercing Ugryzienia Pająka Na Dolnej WardzePierścionki ze srebrnymi koralikami Piercing ugryzienia pająkaPierścionki ze srebrną obręczą Pomysł na przekłuwanie pająka dla dziewczynekPierścionki ze srebrnymi kółkami Piercing po ugryzieniu pająkaSrebrne ćwieki przekłuwanie ugryzienia pająkaPająk Bite Piercing Zbliżenie ObrazProjekt przekłuwania ugryzienia pająka dla dziewczynekPiercing ugryzienia pająka dla dziewczynekPiercing ugryzienia pająka dla mężczyznPomysły na piercing pająka dla kobietPomysły na przekłuwanie ugryzienia pająka ze srebrnymi ćwiekamiPiercing ugryzienia pająka z czarnymi ćwiekami dla kobietPrzekłuwanie ugryzienia pająka z okrągłą sztangąPiercing Ugryzienia Pająka Z Okrągłymi SztangamiPrzekłuwanie ugryzienia pająka za pomocą kotwicy skórnejPiercing ugryzienia pająka ze srebrnymi ćwiekami dla mężczyznPiercing ugryzienia pająka z pierścieniem zamykającym z kolcemPiercing ugryzienia pająka z kolcami dla mężczyznStylowa dziewczyna z piercingiem ugryzienia pająka

Ostatnie słowa

Przed przystąpieniem do zabiegu przekłuwania ukąszeń pająka należy zadbać o to, aby najpierw poznać wiele ważnych szczegółów dotyczących tego przekłuwania. W ten sposób dowiesz się, co się wydarzy i co musisz zrobić.