50 pomysłów na przebijanie wież i ważne często zadawane pytania

W dzisiejszych czasach noszenie kolczyków w uszach jest normalną rzeczą, ale to, co jest niezwykłe, to fakt, że wiele osób nosi przekłuwanie gawronów. Teraz najważniejsze pytanie brzmi, czy masz pojęcie, co oznacza ten rodzaj przekłuwania? Czy znasz dokładną lokalizację tego przekłucia? Cóż, prawda jest taka, że ​​ten rodzaj kolczykowania można znaleźć na uszach człowieka, szczególnie w części antyhelisowej. Nad twoją tragusem, dokładnie tam, gdzie znajduje się to przekłuwanie uszu. Do tego piercingu potrzebujesz biżuterii, która ma dwie główki, ponieważ jej istotę i piękno można w pełni osiągnąć, jeśli dwie główki użytej biżuterii są wyraźnie widoczne.

Rodzaje przekłuwania uszu

Ear_piercing_types

Znajomość procedury przebijania w przypadku przebijania wież

Oczywiście, nigdy nie możesz mieć tego piercingu bez poddania się procedurze przekłuwania, którą ma. Jego własna procedura jest w rzeczywistości prawie podobna do innych procedur wykonywanych dla innych piercingów na ciele. Jedyną różnicą jest to, że może to być złożony proces, ponieważ obszar, w którym należy umieścić przekłucie, jest nieco twardy ze względu na grubą chrząstkę. To jest powód, dla którego bardzo ważne jest zatrudnienie doświadczonego, profesjonalnego piercera. Podczas zabiegu należy przestrzegać odpowiednich warunków sanitarnych. Pierwszą rzeczą, którą musi zrobić profesjonalny piercing, jest oczyszczenie całego obszaru, w którym ma być wykonany piercing. Wszystkie aparaty, które będą używane, również powinny być nowe i dobrze wyczyszczone. W ten sposób zachorowanie na niektóre choroby zakaźne nigdy nie stanowi problemu.

Przebicie się w obszarze antihelix jest niezaprzeczalnie trudne. Wymaga to od przebijającego dużego wysiłku i wiedzy. Dzieje się tak po prostu dlatego, że ta część ucha ma grubszą chrząstkę. Jeśli przekłuwacz nie jest w stanie prawidłowo wykonać zabiegu gołymi rękami, można skorzystać z ważnych aparatów, takich jak zacisk do przekłuwania. Podczas robienia dziury w tej części potrzebne są delikatne dłonie, aby inne części uszu nie zostały naruszone. Kiedy przebijak zrobi dziurę, biżuteria zostanie włożona. Najlepszą biżuterią do użycia jest sztanga.

Czynnik bólu

To normalne, że zabieg przekłuwania powoduje ból u osoby, która go poddaje, a procedura przekłuwania wieży nie jest tu wyjątkiem. Ból, który można tutaj odczuć, jest w rzeczywistości podstawą do sprawy. To znaczy, zależy to od osoby, która przechodzi zabieg przekłuwania. Dzieje się tak po prostu dlatego, że tolerancja bólu różni się w zależności od osoby. Ponieważ część antyhelisowa uszu jest zbudowana z chrząstki, to igła do przekłuwania z pewnością musiałaby przejść przez tkankę chrzęstną i nie ma mowy, abyś nie czuł bólu na tym czymś, chyba że jesteś supermanem lub superkobietą. Dlatego musisz przygotować się psychicznie i oczekiwać, że ból będzie zawsze obecny. Ale jeśli naprawdę jesteś zdeterminowany, aby przekłuć wieżę, to znoszenie bólu nigdy nie będzie miało dla ciebie znaczenia.

Proces uzdrawiania

Całkowite zagojenie piercingu trwa od 12 do 18 miesięcy. Podobnie jak w przypadku innych rodzajów przekłuwania, które można znaleźć na ciele, całkowite wygojenie rany i siniaków wewnątrz i na zewnątrz może zająć trochę czasu. Z tego powodu musisz wykazać się sporą dozą cierpliwości, aby nie znudzić się czekaniem. Może nadejść czas, że pomyślisz, że rana jest już całkowicie zagojona, ale nie bądź tego taki pewien. Pamiętaj, że ten rodzaj przekłucia wymaga od 12 do 18 miesięcy na pełne wyleczenie.

Zaangażowani opieka

Prawda jest taka, że ​​opieka pooperacyjna będzie miała znaczenie, jeśli chodzi o proces gojenia tego rodzaju piercingu. Tak, dobrze to przeczytałeś. Musisz religijnie wykonywać wszystkie ważne zabiegi. Mogą one z pewnością przyspieszyć proces gojenia. Więc gdzie możesz dostać te usługi posprzedażowe? Cóż, przez większość czasu profesjonalny piercer, którego zatrudnisz, będzie tym, który poinformuje cię o dalszych czynnościach, które powinieneś zrobić. Oto ważne czynności związane z pielęgnacją, o których należy pamiętać:

  • Nie dotykaj przekłucia i przekłutego obszaru, jeśli nie jest to konieczne. Należy pamiętać, że podczas procesu gojenia przekłuty obszar byłby bardzo wrażliwy. Już za jednym ruchem biżuterii może być podrażniona. Dlatego musisz być bardzo ostrożny.
  • Dobrze umyj ręce przed dotknięciem. Oczywiście zdarza się, że trzeba dotknąć kolczyka i trochę go wyczyścić. W takim przypadku musisz upewnić się, że Twoje ręce są wolne od brudu i bakterii. Mycie rąk mydłem antybakteryjnym może bardzo pomóc.
  • Podczas kąpieli możesz wykorzystać czas i oczyścić przekłuty obszar. Upewnij się tylko, że używasz łagodnego mydła, aby nie doszło do podrażnień.
  • Dwa do czterech razy dziennie, musisz wyczyścić przekłuty obszar. Możesz użyć bawełnianego wacika nasączonego niewielką ilością ciepłej słonej wody.
  • Osusz przekłuty obszar. Musisz wiedzieć, że przekłuty obszar jest bardzo wrażliwy, gdy nie został jeszcze w pełni wyleczony. Dlatego bardzo potrzebna jest dodatkowa delikatność. W przypadku osuszania przekłutego obszaru po jego oczyszczeniu, zaleca się osuszanie przez klepanie. Tylko upewnij się, że ręcznik lub ściereczka, której używasz, są wystarczająco czyste.

Ile kosztuje to przekłuwanie?

Cena waha się od 35 do 50 USD w każdym profesjonalnym salonie. Cóż, oczywiście bycie profesjonalnym piercerem nie jest łatwą pracą, ponieważ będziesz obsługiwać różnych klientów i wiąże się to z ryzykiem narażenia zdrowia każdego klienta poprzez przekłucie przymocowane do ciała. Jeśli chodzi o poddanie się zabiegowi, przygotowanie 35 do 50 USD jest bardzo ważne, ponieważ w tym przedziale cenowym cały koszt posiadania tego rodzaju przeszywających kłamstw.

Wspaniałe opcje biżuterii

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które myślą o noszeniu przekłucia wieży, to z pewnością jest dla Ciebie dobra wiadomość, że możesz wybrać kilka opcji biżuterii do tego. Każda z tych opcji biżuterii jest wykonana z różnych materiałów i wzorów. Niektóre z tych materiałów to tytan, diament i tym podobne. Oto niektóre ze wspaniałych opcji biżuterii, z których możesz wybierać, i ich ceny:

  • Diamentowa obręcz – To bardzo elegancka biżuteria, którą można założyć. Jednak jego cena 1627,5 USD może nie być tak dobra, aby ją usłyszeć.
  • Przebijanie strzał – Jak sama nazwa wskazuje, ta biżuteria ma wzór strzały, która ma zakrzywiony kształt, aby spełnić swój cel, którym jest przepiękny piercing w stylu gawrona. Kosztuje 14 USD.
  • Tytanowa brzana wieży – Jest to powszechna opcja biżuterii dla tego rodzaju piercingu i kosztuje 16,95 USD.
  • Curved Barbell Star Piercing – To kolejna elegancka opcja biżuterii, którą możesz nosić na uszach, a jej cena wynosi około 8 USD.
  • Kryształowa brzana – To powszechna wersja biżuterii ze sztangą do tego rodzaju piercingu. Możesz go kupić za jedyne 11 USD.

Pierwotnie opublikowane na Pintereście BodycandyPierwotnie opublikowane na Pintereście BodycandyPierwotnie opublikowane w Knoxville PiercingPierwotnie opublikowane w Haven Body Artsgwiaździsta-wieża-piercingprzeszywający-w-sercakwiat-gaw-piercingPiercing-Rook-piercingzwisające-przebijające wieżęzakrzywiona-sztanga-przekłuwanie wieżykoliste-rook-piercing2okrągłe-przebijające wieżekwiat-gaw-piercingprzekłuwanie-gem-rookdziewczęca-wieża-piercingładna wieża-piercingsexy-rook-piercingkolce-wieża-piercinggwiaździsta-wieża-piercingy-rook-piercing

Ostatnie słowa

Posiadanie przekłucia wieży to coś, o czym trzeba wiele razy pomyśleć. Zanim się na to zdecydujesz, upewnij się, że jesteś przygotowany psychicznie i finansowo. Sprawdź również nasze artykuły na temat popularnych typów przekłuwania uszu Przekłuwanie muszli, Piercing przemysłowy, Piercing tragus i Piercing orbitalny.

kolczyki do gawronów (1)kolczyki do gawronów (2)kolczyki do gawronów (4)kolczyki do gawronów (10)kolczyki do gawronów (29)kolczyki do gawronów (30)piercing gawronówkolczyki do gawronów (3)kolczyki do gawronów (5)kolczyki do gawronów (6)kolczyki do gawronów (7)kolczyki do gawronów (8)kolczyki do gawronów (9)kolczyki do gawronów (11)kolczyki do gawronów (12)kolczyki do gawronów (13)kolczyki do gawronów (14)kolczyki do gawronów (15)kolczyki do gawronów (16)kolczyki do gawronów (17)kolczyki do gawronów (18)kolczyki do gawronów (19)kolczyki do gawronów (20)kolczyki do gawronów (21)kolczyki do gawronów (22)kolczyki do gawronów (23)kolczyki do gawronów (24)kolczyki do gawronów (25)kolczyki do gawronów (26)kolczyki do gawronów (27)kolczyki do gawronów (28)