Ponad 150 pomysłów, doświadczeń i informacji na temat przebijania mostów na gorąco

Bez wątpienia piercing mostu jest jednym z tych piercingów powierzchniowych, które są bardzo wyjątkowe, że wiele osób na świecie zaczyna się nim interesować. Ten rodzaj piercingu jest również znany jako „Hrabia” lub Earl piercing. W rzeczywistości jest nazwany na cześć osoby, która jako pierwsza nosiła ten piercing, którym był nikt inny jak Hrabia van Aken. Jest to przekłuwanie poziome, które wykonuje się bezpośrednio na grzbiecie nosa osoby. Można to również zrobić w pionie, ale najczęściej jest to poziome. Chodzi o to, że tylko nielicznym ludziom udało się przebić ten piercing, a to dlatego, że wiąże się to z większym ryzykiem odrzucenia. Nie ma co do tego wątpliwości, ponieważ lokalizacja tego przekłucia jest czymś bardzo wrażliwym. Przeczytaj nasz ostateczny przewodnik na temat przekłuwania nosa.

Powszechne nieporozumienia dotyczące przekłuwania mostów

Mimo że coraz więcej osób w dzisiejszych czasach rozważa posiadanie przekłuwanie mostu, wciąż nie można zaprzeczyć, że wiele osób ma kilka nieporozumień na temat tego rodzaju przekłuwania. Z powodu nieporozumień niektórzy ludzie boją się spróbować tego wspaniałego piercingu. Oto niektóre z tych nieporozumień:

 • Ten piercing może powodować kilka problemów z oczami. Jednym z powodów jest to, że jest bliżej oczu. Ten piercing spowodował, że wiele osób mimowolnie doświadczyło skrzyżowania oczu.
 • To przekłucie może spowodować uszkodzenie mózgu. Dzieje się tak po prostu dlatego, że konkretna lokalizacja tego przekłucia jest połączona z mózgiem za pomocą zatok.
 • Ten piercing będzie dobrze wyglądał tylko u mężczyzn. Ale prawda jest taka, że ​​z pewnością sprawi to, że kobiety będą wyglądać o wiele piękniej. Będą nawet odważniejsi przed wieloma innymi ludźmi.

Procedura

Z pewnością to niezwykłe, że przekłuwasz się właśnie tam, na grzbiecie nosa. Tak więc słuszne jest stwierdzenie, że nie wszyscy zawodowi piercerzy dokładnie wiedzą, jak to zrobić. To jest główny powód, dla którego może być ci trochę trudno znaleźć odpowiedniego piercera, który wykona procedurę przekłuwania we właściwy sposób. Jednak jego procedura jest trochę zbliżona do procedur wykonywanych w przypadku niektórych innych piercingów. Oto, co się stanie:

 • Profesjonalny piercer udzieli Ci ważnych informacji podczas procesu przekłuwania, dzięki czemu poczujesz się bardziej zrelaksowany.
 • Zostaniesz poproszony o pozostanie w wygodnej pozycji, czy to w pozycji leżącej, czy siedzącej.
 • Określone miejsce przekłucia zostanie zdezynfekowane za pomocą roztworu antybakteryjnego. Może to pomóc w zapobieganiu infekcjom bakteryjnym na przekłutym obszarze.
 • W tym miejscu zostanie włożona wydrążona igła do przekłuwania, aby zrobić otwór. Mimo to bardzo ważne jest, aby najpierw odkazić lub wysterylizować igłę do przekłuwania. W ten sposób bakterie nigdy nie będą miały szansy zainfekować rany.
 • Wybrana biżuteria zostanie umieszczona w otworze stworzonym przez piercer w lokalizacji.

Czynnik bólu

Cóż, nie musisz przechodzić procedury, zanim się zorientujesz, że jest to dosyć bolesne z Twojej strony. Nawet jeśli tylko sobie to wyobrazisz, będziesz już miał wrażenie, że może to spowodować trochę bólu. Pamiętaj, że robi się to na wrażliwej części ciała i jest bliżej kości, więc ból, który będziesz odczuwać, może być wystarczająco intensywny, w przeciwieństwie do innych zabiegów przekłuwania ciała, z którymi możesz przejść. Niektórzy ludzie nawet mimowolnie upuszczają łzy, a to z powodu bólu, który odczuwają. Ale prawda jest taka, że ​​ból zawsze będzie zależał od poziomu tolerancji bólu twojego ciała. Jeśli twoje ciało może znieść tak duży ból, nie musisz się martwić o ból, jaki może przynieść jego zabieg.

Proces uzdrawiania

Jak już powiedziano, przekłuwanie mostu wiąże się z bardzo wysokim ryzykiem odrzucenia. To wystarczający dowód na to, że uzdrowienie może zająć trochę czasu. W rzeczywistości jest to kolejny rodzaj przekłuwania, który wymaga dużej cierpliwości, co może być bardzo pomocne w oczekiwaniu na całkowite zagojenie przekłutego obszaru. Wiele osób, które już doświadczyły zabiegu tego przekłucia, powiedziało, że je zajęło 8 tygodni do 12 tygodni zanim w końcu cieszyli się w pełni zagojonym przekłuciem na grzbiecie nosa.

Infekcja i inne problemy

 • Infekcja: Niewłaściwe gojenie powoduje infekcję, w której obszar mostka może również powodować tworzenie się blizn w regionie.
 • Odrzucenie i migracja: W przypadku odrzucenia ciało nie akceptuje biżuterii, ponieważ jest to przedmiot obcy. Charakteryzuje się bolesnością lub wrażliwością skóry, szanse migracji mogą być do pewnego stopnia zmniejszone, jeśli dostępna jest wystarczająca ilość miąższu, aby wybrać biżuterię z obszaru mostu.
 • Problem występujący z okularami: Osoby noszące okulary regularnie powinny unikać przekłuwania mostu lub zmiany na soczewki.

Czy Bridge Piercings Scar?

Blizny to możliwość przy każdym przekłuciu. Powinieneś wiedzieć o tym przed wejściem. Każdy leczy się inaczej i nie ma magicznego produktu, który gwarantuje, że nie będziesz miał blizny, jeśli zostanie użyty.

Daj obszarowi trochę czasu na samoistne wyleczenie. Kiedy rana nie jest już otwarta (np. dziury się zamkną), możesz zacząć używać olejku z witaminą E, Medermy, dowolnego produktu. Nie używaj żadnych olejków ani kremów na piercing, gdy jeszcze się goi. (ŹródłoPιєяcє∂ Ву Kαтнєяιηє)

Potrzebna opieka

Profesjonalny piercer dokładnie wie, jak dbać o przekłuty obszar, dlatego już po zabiegu oczekuje się, że udzieli kilku wskazówek pielęgnacyjnych, które zapewnią świetną kondycję okolicy do czasu jej zagojenia. Oto niektóre z czynności, o których zawsze należy pamiętać:

 • Nie zmieniaj biżuterii, jeśli nadal jest w trakcie odzyskiwania. W ten sposób można zamknąć otwór utworzony na przekłucie. Co więcej, może również powodować duże obciążenie przekłutego obszaru, co może prowadzić do strasznych infekcji.
 • Pamiętaj, aby regularnie go czyścić. Możesz zapytać swojego profesjonalnego piercera, jak często musisz czyścić przekłuty obszar. Pomoże to utrzymać bakterie z dala od rany. Podczas kąpieli dobrze jest również wyczyścić piercing i przekłuty obszar pod bieżącą wodą z prysznica lub kranu.
 • Nie nakładaj niektórych produktów na przekłuty obszar. Możesz tego nie wiedzieć, ale produkty, których używasz, mogą zawierać szkodliwe, silne chemikalia, które mogą podrażniać przekłuty obszar. Dobrymi przykładami tych produktów są makijaże, kremy na noc, a nawet pudry do twarzy.
 • Nie próbuj usuwać skórki przez ręce. Wykonanie tego spowoduje tylko obciążenie przekłutego obszaru i może być główną przyczyną podrażnienia. Jeśli nie chcesz widzieć skórki, możesz użyć bawełnianej kulki zanurzonej w ciepłej wodzie z solą fizjologiczną, aby je usunąć.

Opcje biżuterii

Jeśli wybierasz piercing do mostu, powinieneś wiedzieć, że możesz mieć kilka opcji, jeśli chodzi o biżuterię. Mając to na uwadze, z pewnością możesz znaleźć ten, który Twoim zdaniem może pasować do konkretnego obszaru. Oto jego opcje biżuterii:

 • Sztanga prosta – To zwykła biżuteria wybierana przez osoby, które poddają się zabiegowi tego rodzaju piercingu i te też są polecane. Inne opcje biżuterii możesz mieć tylko wtedy, gdy przekłuty obszar jest już całkowicie zagojony.
 • Zakrzywione sztangi – Mogą to być również świetne opcje na początkową biżuterię, które możesz mieć, poza sztangą prostą.
 • Pierścionki z niewoli – To są zalecane opcje, które możesz mieć, gdy przebity obszar jest już całkowicie wyleczony. Te pierścionki z pewnością będą wyglądać świetnie jako Twoja biżuteria.

Ostatnie słowa

Ogólnie rzecz biorąc, piercing mostu może być jedną z tych pięknych ozdób na ciele człowieka, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Mimo to przed wykonaniem tego przekłucia należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Z pomocą tych rozważań możesz w końcu uniknąć żalu.

przebijanie mostu (3)Sao Paulo, Brazylia - 18.03.2013 - Backstage do desfile de Tufi Duek durante o SPFW - Verao 2014. Foto: Rafael Canas/ FOTOSITEprzebijanie mostu (5)przebijanie mostu (6)przebijanie mostu (7)przebijanie mostów (8)przebijanie mostów (9)przebijanie mostu (10)przebijanie mostu (11)przekłuwanie mostu (12)przebijanie mostu (13)przebijanie mostu (14)przebijanie mostu (15)przebijanie mostu (16)przekłuwanie mostu (17)przebijanie mostu (18)przebijanie mostów (20)przebijanie mostów (21)przebijanie mostów (22)przebijanie mostu (23)przebijanie mostów (24)przebijanie mostów (25)przebijanie mostu (26)przebijanie mostu (27)przebijanie mostów (28)przebijanie mostów (29)przebijanie mostu (30)przebijanie mostu (31)przebijanie mostu (32)przebijanie mostu (33)przebijanie mostu (34)przebijanie mostu (35)przebijanie mostu (36)przebijanie mostu (37)przebijanie mostu (38)przebijanie mostu (39)przebijanie mostu (40)przebijanie mostów (41)przebijanie mostu (42)przebijanie mostu (43)przebijanie mostów (48)przebijanie mostu (49)przebijanie mostu (50)przebijanie mostów (51)przebijanie mostu (52)przebijanie mostu (53)przebijanie mostów (54)przebijanie mostu (55)przebijanie mostu (56)przebijanie mostu (57)przebijanie mostu (58)przebijanie mostu (59)przebijanie mostu (60)przebijanie mostu (62)przebijanie mostu (63)przebijanie mostu (64)przebijanie mostu (65)przebijanie mostu (66)przebijanie mostu (67)przebijanie mostu (68)przebijanie mostu (69)przebijanie mostu (70)przebijanie mostów (71)przebijanie mostu (72)przebijanie mostu (73)przebijanie mostu (74)KAMERA CYFROWA GEDSCprzebijanie mostu (76)przebijanie mostu (77)przebijanie mostu (78)przebijanie mostu (79)przebijanie mostu (80)Przetwarzane za pomocą VSCOcam z ustawieniem f2przebijanie mostów (82)przebijanie mostu (83)przebijanie mostu (84)przebijanie mostu (85)przebijanie mostu (86)przebijanie mostu (87)przebijanie mostów (88)przebijanie mostów (89)przebijanie mostu (90)przekłuwanie mostów (91)przebijanie mostów (92)przebijanie mostu (93)przebijanie mostów (94)przebijanie mostu (95)przebijanie mostów (96)przebijanie mostu (45)

Przebijanie mostu (1)Przebijanie mostu (6)Przebijanie mostu (8)Przebijanie mostu (30)Przebijanie mostu (2)Przebijanie mostu (3)Przebijanie mostu (4)Przebijanie mostu (5)Przebijanie mostu (7)Przebijanie mostów (9)Przebijanie mostu (10)Przebijanie mostów (11)Piercing do mostu (12)Piercing do mostu (13)Przebijanie mostu (14)Przebijanie mostu (15)Przebijanie mostu (16)Piercing mostu (17)Przebijanie mostu (18)Przebijanie mostu (19)Przebijanie mostu (20)Przebijanie mostu (21)Przebijanie mostu (22)Przebijanie mostu (23)Przebijanie mostu (24)Przebijanie mostu (25)Przebijanie mostu (26)Przebijanie mostu (27)Przebijanie mostu (28)most-piercing1most-przebijanie3Most-Piercing4Bridge-Piercing-Haven-Body-Arts-Northampton-Mapozycja przebijania mostuAPARAT CYFROWY KONICA MINOLTAprzekłuwanie twarzy-1tumblr_m693391XD71rzadzmo1_500przebijanie-mostu-pionowego2_595