50 gražių pintinių šukuosenų ilgiems plaukams

Visiems aišku, kad pynės tikrai turi akimirką. Pastaruosius kelis sezonus jie buvo visur – nuo „Instagram“ iki gatvės stiliaus dėmesio ir jūsų mėgstamų įžymybių, dėvinčių juos ant raudonojo kilimo. Todėl nusprendėme atlikti tyrimus ir sudaryti geriausių ir labiausiai akį traukiančių ilgų plaukų šukuosenų sąrašą. Tačiau, būkime sąžiningi. Ar kada nors matėte pynimo stilių, kuris jums nepatiko?

1. Keturių sruogų šukuosenos ilgiems plaukams

Ilgi plaukai puikiai tinka pynėms, nes suteikia daug medžiagos žaisti ir eksperimentuoti, jei norite išbandyti įvairias naujoves. Pavyzdžiui, tai yra keturių siūlų pynė, kurią, nors ir atrodo sudėtingai, iš tikrųjų gana lengva ištraukti.

keturių sruogų šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

2. „Fishtail“ pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šis stilius yra labai įdomus ir traukiantis akį. Tai netvarkinga žuvies uodega, kurios viduryje yra dvi kitos eilutės, atitrauktos nuo pačios pynės. Viršuje taip pat yra pinta karūna.

žuvies uodega į kitą nerijos šukuoseną ilgiems plaukams

Šaltinis

3. Mielos pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Kalbant apie pintines šukuosenas ilgiems plaukams, jos nėra mielesnės. Tai rožių pynė, kuri tęsiasi nugaros apačioje su specialia žuvies uodega, panaši į krintančius rožės žiedlapius.

rožių žuvų uodegos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

4. Vaivorykštės ir rožinės pynės šukuosenos ilgiems plaukams

Šie metai susiję su netradicinėmis plaukų spalvomis. Ir jūs tikrai galite padaryti savo pasirinktą spalvą blizgančią, jei pasirinksite keletą gerai išdėstytų pintinių. Tai karšti rožiniai plaukai su kai kuriomis platinos spalvomis ir vaivorykštiniais peekaboos.

vaivorykštė ant rožinių pintinių šukuosenų ilgiems plaukams

Šaltinis

5. Bohemiškos šukuosenos ilgiems plaukams

Mados ir stiliaus pasaulyje pynės šiuo metu yra beveik boho sinonimas. Tačiau, norėdami atsisakyti šio stiliaus, taip pat turite atidžiai pasirinkti drabužius ir aksesuarus.

bohemiškos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

6. „Bubble Braid“

Nesvarbu, kokio tipo pynę bepasirinktumėte, nesvarbu, ar tai būtų prancūziška, olandiška, ar žuvies uodega, ar paprasta trijų siūlų juostelė, visada galite ją pagražinti, jei ieškosite burbuliukų. Tiesą sakant, tai yra pynės dalys, kurias galite surišti naudodami kai kurias nematomas plaukų elastines medžiagas.

šukuosenos su burbulų pynimu ilgiems plaukams

Šaltinis

7. Elfiškos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Ši pasakų įkvėpta šukuosena gali būti sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti, tačiau šiais metais tai bus puikus jūsų „Comic-Con“ kostiumo priedas. Galite apsilankyti pas savo stilistą ir tai padaryti arba paprašyti draugo sužinoti, kaip tai padaryti iš „YouTube“ vadovėlio.

„Elish“ šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

8. Šaunios pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Pastelinė rožinė spalva pasiliks, tikiuosi, amžinai, nes tai viena iš mūsų mėgstamiausių spalvų ir ji tiesiog nuostabi. Galite papuošti kalnų krištolo batonu, jei vykstate į ypatingą renginį ar mėgstamą muzikos festivalį.

rožinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

9. Metalo žalios pynės

Kaip visi žinome, mieste yra nauja tendencija. Metalai yra čia, kad pakeistų matinę tendenciją, su kuria dabar galite atsisveikinti. Tai metaliniai žali ilgi plaukai, supinti į dvi ilgas bokserio pintines.

metalinės žalios pynės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

10. „Teal Braid“ šukuosenos ilgiems plaukams

Vasara tiesiog nėra vasara be šiek tiek žalsvos spalvos. Tai mums primena ilgas dienas paplūdimyje, nes juntamas toks vandens pojūtis. Šie pusiau kukurūzai puikiai tinka toms poilsio akimirkoms, kai gurkšnojate kokteilius prie baseino.

žalsvai mėlynos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

11. Pastelinės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Jei negalite apsispręsti, kokios spalvos norite savo suknelėms, nenusiminkite. Galite pereiti prie pastelinės vaivorykštės tendencijos. Dabar dar lengviau, nes dauguma vaistinių prekių ženklų išleido specialius dažus, kuriuos galite naudoti namuose ir gauti šias netradicines spalvas.

pastelinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

12. Fauxhawk šukuosena

Pintas Mohawk dabar beveik visiškai pakeitė tradicinį Mohawk kaip stiliaus pasirinkimą. Tai daug lengviau ištraukti ir tam nereikia tiek daug įsipareigojimų, kaip senajam, kuris leistų nusiskusti galvos šonus.

fauxhawk šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

13. Dviejų tonų bokserių pynės

Jei norite, pagalvokite apie tai kaip linksmesnę Cruella. Jos plaukai buvo pusiau balti ir pusiau juodi. Jūs pasirinksite linksmesnę versiją naudodami „Technicolor“ atspalvius, kurie kupini pozityvumo ir geros energijos.

dviejų tonų bokserių pynės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

14. Lengvos Indigo pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Labiausiai mums patinka ši šviesi indigo idėja pynėms, kad ji turi labai tamsų pagrindą. Tokiu būdu pastelinė spalva visiškai išryškėja prieš šaknų brunetę. Pintinės savaime taip pat yra įspūdingos.

šviesios indigo pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

15. Olandiškos nėrinių pynės

Naudojant ilgų plaukų šukuosenas pynėmis, kuo jie įmantresni, tuo geriau, nes jų sukurtas vizualinis reginys yra kvapą gniaužiantis. Tai olandiškos nėrinių pynės, įterptos į įmantrią penkių siūlų pynę.

Olandiškos nėrinių pynės į sudėtingas penkių sruogų šukuosenas ilgiems plaukams

Šaltinis

16. Šoninės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šią smėlėtą šviesiaplaukę prancūzišką pynę labai lengva padaryti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai traukti pirštais, kol jis įgaus norimą formą ir dydį. Palikite likusį arklio uodegą nesupintą, kad pasiektumėte maksimalų efektą.

šoninės prancūziškos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

17. „Crown Braid“ šukuosenos ilgiems plaukams

Pintinės būna įvairių formų ir dydžių, o karūnos tikrai yra vienos įspūdingiausių. Jie įrėmina veidą jums neužsidėjus galvos juostos ar nerandant atitinkamo aksesuaro, pvz., Skarelės ar pan.

vainiko pynimo šukuosena ilgiems plaukams

Šaltinis

18. Pusiau iki pusės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Atnaujinkite savo klasikinį arklio uodegą, pridėdami prie jo keletą pintinių. Tokiu būdu ji taps puikia šukuosena vestuvėms, išleistuvėms ar labai įmantriam sodo vakarėliui. Ir geriausias dalykas yra tai, kad šiek tiek praktikuojantis, jūs netgi galite išmokti tai padaryti namuose.

pusė iki pusės pintinė šukuosena ilgiems plaukams

Šaltinis

19. Atsitiktinės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Jie ne veltui vadinami priežastiniais. Tai yra jūsų kasdienės pintinės, kurias galite dėvėti sporto salėje, bėgiojimo metu, išvesti šunį, į prekybos centrą ir net pakeliui į kirpyklą šiek tiek palepinti.

atsitiktinės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

20. Gražios pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Tai įkvepiantis trijų siūlų pynės variantas, kurį galite išbandyti, nes tai pasakiška ir lengva padaryti. Vienintelis dalykas yra tai, kad turite įkišti ploną trijų gijų į laisvą ir susieti galus, kad jie liktų vietoje.

prancūziškos ir trijų sruogų šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

21. Vestuvinės pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Jei vestuvės, gėlės turi būti, tiesa? Tada kodėl gi nepabandžius balto chereso žiedo, besisukančio ant jūsų pynės? Jei jums reikia papildomo kūno, visada galite pridėti keletą pratęsimų, kad savo ypatingą dieną atrodytumėte puikiai.

vyšnių gėlės pinti šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

22. Ombre Olandijos pynė

Spalvų modelis čia yra nuostabus ir visiškai įkvepiantis. Prasideda nuo blondinės, dar žinomos kaip ruda ir šviesiaplaukė, sudaryta iš abiejų spalvų akcentų ir žemų atspalvių, ir baigiasi fantastišku platinos blondiniu ombre.

ombre olandų pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

23. Šukuosenos aukštai pintoms ilgiems plaukams

Dabar tai ilgi plaukai iš visų jėgų ir šlovės. Jei turite „Rapunzel“ spynas, taip pat galite jas puikuotis visiems. Geriausias būdas tai padaryti yra naudojant šią labai paprastą, bet galingą pynę, kuri leis visiems paskaldyti, kaip nuostabiai atrodote.

šukuosena aukšta pynė ilgiems plaukams

Šaltinis

24. Levandų pynimo šukuosenos

Levanda vis dar yra viena mėgstamiausių plaukų spalvų. Tai turi keletą pilkų atspalvių, dėl kurių jis atrodo šiek tiek šaltesnis ir puikiai tinka žiemai. Akivaizdu, kad jūs galite papildyti savo atspalvį bet kokiu pasirinktu atspalviu.

levandų pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

25. Šviesios ir rudos šukuosenos ilgiems plaukams

Spalvų atžvilgiu niekas nėra geriau nei ruda ir blondinė. Tai klasikinis ir nesenstantis derinys, turintis nuostabią savybę atrodyti visiems. Tai reiškia, kad galite tai išbandyti kuo greičiau, nebijodami nesėkmės.

šviesių ir rudų pintinių šukuosenų ilgiems plaukams

Šaltinis

26. Nuotakos pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Štai šukuoseną galite išbandyti, jei esate pamergė. Tai paprasta ir netvarkinga pynė su susukta karūna ir gėlių puošmena. Siūlome išsirinkti tą, kuris dera prie jūsų suknelės spalvos ir maloniai kvepia.

vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

27. Paprastos pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Jei norite šiek tiek papuošti savo pintines, bet manote, kad neturite idėjų, nenusiminkite. Bobby smeigtukai visada yra čia, kad padėtų. Su jais reikia tik būti kūrybingiems. pavyzdžiui, jie buvo suformuoti kaip strėlių antgaliai.

smeigtukai šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

28. Mėlynos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šis mėlynas ombre su arktiniais žibintais yra nervingas ir neįtikėtinai kietas. Suporuokite jį su dramatišku makiažu, kurį sudaro atitinkantys mėlyni lūpų dažai ir dūminės akys, ir jūs negalite likti nepastebėti.

mėlynos pynės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

29. Romantiškos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Jei ieškojote pasimatymų naktinių šukuosenų idėjų, neieškokite daugiau, nes taip yra. Ši žuvų uodega ant ilgų plaukų su paplūdimio bangomis yra gaivi, romantiška ir flirtuojanti, kad būtų tinkama šukuosena, kurią galima dėvėti pasimatymų naktį.

paprastos žuvų uodegos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

30. Pinti šukuosenas su akcentu

Daugeliu atvejų, kai jūsų plaukuose yra bet kokio tipo ryškių atspalvių, pynės yra puikus būdas eiti, nes jos parodys svarbiausius dalykus, suteikdamos jiems trimatę kokybę.

išryškina pintines šukuosenas ilgiems plaukams

Šaltinis

31. Ilgos ir plonos pintinės šukuosenos

Tai gana lengva nuimti patiems, jei tik šiek tiek praktikuojate iš anksto. Todėl tai gali tapti jūsų šukuosena pirmadienio rytais arba kai skubate, o šukuosena nėra pasirinkimas.

ilgos plonos pynės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

32. Senamadiškos pynės

Ar pamenate tas pynutes, kurias visos mūsų mamos naudojo mūsų plaukams dėti, kai buvome mažos mergaitės? Dabar jie grįžo į stilių ir nebėra skirti tik mažoms mergaitėms. Jei teisingai suformuosite drabužius ir aksesuarus, galite atrodyti kaip kilimo ir tūpimo tako modelis.

pynė šukuosenas ilgiems plaukams

Šaltinis

33. Pinti pigtailai

Kalbant apie senamadiškas šukuosenas, kurias mes dėvėjome kaip mažos mergaitės, kurios labai sugrįžta, čia yra pigtails, kuriuos mes visi taip mylėjome. Tačiau jie gavo perdarymą ir dabar yra dueto, kuris taip pat turi prancūziškas pintines, dalis.

Pinti košeliai pinti šukuosenas ilgiems plaukams

Šaltinis

34. Kaip padaryti pintines šukuosenas ilgiems plaukams

Jei jaučiatės drąsus, turite tai išbandyti. Jei atidžiai pažiūrėsite, pastebėsite, kad tai iš tikrųjų yra trys paprastos prancūziškos pynės, kurios buvo pintos atskirai, o po to susuktos kaip trijų siūlų pynė. Kaip išradinga!

Theee prancūziškos pintinės pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

35. Mažos mergaitės pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Kai mes kalbame apie šukuosenas mažoms mergaitėms, beveik neįmanoma atsispirti metimo į lanką viliojimui. Jie tiesiog atrodo tokie mieli su pynėmis ir lankais savo ilgais, gražiais plaukais. Taigi, jei ieškote įkvėpimo, ką tik jį radote.

lankų pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

36. Karuselės pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Priežastis, kodėl tokio tipo pynės vadinamos karuselėmis, yra gana akivaizdi. „Is“ buvo supinta, kad primintų besisukančią ir besisukančią karuselės formą, kuri nuolat sukasi ir sukasi.

karuselės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

37. Kūrybingos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Kadangi mes esame kūrybinių pintinių tema, štai jums dar vienas. Tai klasikinis arklio uodega, kurios šone yra trijų siūlų pynė, kurios sruogos išeina ir surišamos aplink kuodą. Gali būti sunku ištraukti, bet efektas yra užburiantis.

kūrybinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

38. Įstriža žuvies uodegos pynė

Jei jums kada nors nuobodu tiesios ir įprastos linijos, eikite į priekį ir pinkite plaukus įstrižai. Tai tikras inžinerijos žygdarbis, ir jūs galite vadintis tikru šukuosenų pynimu ilgiems plaukams ekspertu, jei jį ištrauksite.

įstrižainės žuvies uodegos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

39. Pieno ir kavos pynimo šukuosenos

Šis spalvų derinys vadinamas pienu ir kava, nes tai baltos blondinės ir brunetės mišinys, kurio viduryje yra tik šiek tiek rudos spalvos, o tai primena skanų gėrimą. Kombinaciją sustiprina tai, kad plaukai yra pinti.

miltų ir kavos pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

40. Šukuosenos nuo vandens iki purpurinės spalvos

Nėra geresnio būdo padaryti vasaros šukuoseną, nei derinant dvi šviežias spalvas, tokias kaip vandens ir violetinė. Šie dideli kukurūzai prasideda kaip vandens ir lėtai nusileidžia į violetinę. Tai turi būti viena iš nuostabiausių pynimo šukuosenų ilgiems plaukams, kokias mes kada nors matėme.

melsvai violetinės spalvos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

41. Platinos pintos šukuosenos ilgiems plaukams

Ekstremalios blondinės šį sezoną. Todėl jums reikia atsisveikinti su butelių blondinėmis ir natūraliai atrodančiais atspalviais. Šiais metais viskas susiję su arktine blondine, ledkalnio blondine, platina ir sidabru. Raskite jums tinkamiausią atspalvį.

žuvies uodega ir dviejų sruogų šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

42. Kobalto mėlynos pintinės šukuosenos

Kita netradicinė spalva, kurią galite išbandyti šią vasarą, yra kobalto mėlyna. Puikiai dera su minimaliu makiažu, pvz., Pastelinėmis rožinėmis ir nuogomis. Jūs norite, kad plaukų spalva spindėtų.

kobalto šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

43. Violetinė iki mėlyna Ombre

Priešingai populiariam įsitikinimui, ombre neturi sekti dviejų spalvų, kurios yra glaudžiai susijusios. Taip pat galite gauti ombre iš dviejų stiprių, kontrastingų atspalvių, tokių kaip šis nuostabus violetinės šeimos ir mėlynos spalvos vynas.

Nuo purpurinės iki mėlynos spalvos pinti ombre plaukų pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

44. Pilkos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Pilka yra ideali spalva žiemai. Tai primena lauko kraštovaizdį, o tai reiškia, kad puikiai įsiliesite. Be to, galite sukurti stilių naudodami metalinius priedus, dėl kurių ši nerimta spalva atrodys dar vėsiau.

pilkos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

45. Vienaragio pynimo šukuosenos ilgiems plaukams

Vienaragio tendencija vis dar išlieka stipri, kiek tai susiję su plaukų spalva. Puikus dalykas yra tai, kad nėra jokio pastebimo modelio. Tai reiškia, kad galite pasirinkti bet kokias spalvas, kurios jums labiausiai patinka, ir jas sumaišyti.

vidurio spalvingos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

46. ​​Fairy Braid šukuosenos ilgiems plaukams

Pintinės taip pat gali padėti įgyvendinti kitą Helovino kostiumo idėją. Tai miško fėja su raudonais plaukais ir gebenėmis, bėgančiomis aplink ją. Geriausias dalykas yra tai, kad visiškai nesunku nusivilkti šį kostiumą ir atrodyti.

medžio pasakos šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

47. Selena Gomez

Net įžymybės negalėjo atsispirti pintų plaukų vilionėms. Štai Selena Gomez. Ji pasirinko netvarkingą, tačiau puošnią šoninę pynę, dėl kurios ji atrodo atsitiktinė ir elegantiška tuo pačiu metu.

selenos gomez pintinės šukuosenos ilgi plaukai

Šaltinis

48. „Blake Lively“

Visi žino, kad Blake Lively turi vieną geriausių plaukų galvų versle. Čia ji su keliomis gauruotomis pintinėmis, papuoštomis blizgančia auksine rože, kuri išryškina jos medaus rudos spalvos plaukus.

blake gyvos pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

49. Cheryl Cole

Britų dainininkė pasirinko nugaros pynę, kuri buvo tris kartus perpjauta paprastais, juodais, satino dirželiais. Tai puikiai dera su bohemiška atmosfera, kurią mes gauname iš tos nuostabios nėriniuotos, vyno spalvos suknelės, kurią ji vilki.

cheryl cole šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

50. Sarah Hyland

Šis šiuolaikinės šeimos cutie pasirinko klasikinę undinės pynę savo firminės blondinės spalvos. Ji suporavo ją su dūminėmis akimis ir nuogais lūpų dažais, kad galėtų sutelkti dėmesį į plaukus ir akis. Koks stulbinantis!

sarah hyland šukuosenos ilgiems plaukams

Šaltinis

Išvada

Pintinės šukuosenos ilgiems plaukams yra įvairių formų, dydžių ir spalvų, kaip ką tik matėme aukščiau. Puikus dalykas apie pintines ir priežastis, kodėl jos taip ilgai buvo mėgstamos tarp moterų, yra tai, kad jos yra universali šukuosena. Pintinės tinka kiekvienam veido tipui ir gali būti pagamintos iš plonų ar storų plaukų. Viskas, ką jums reikia padaryti dabar, yra pasirinkti savo mėgstamą!