50 išradingų plokščių šukuosenų

Afrikos amerikietės plokščią sukimą naudojo kaip apsauginę šukuoseną kartoms. Tačiau, nors jo esminis tikslas nebuvo prarastas, laikai pasikeitė, o plokščias posūkis buvo labai patobulintas. Lėtai, bet užtikrintai, ji buvo paversta nuostabia šukuosena, tinkančia kiekvienai progai, apie kurią galite pagalvoti ir kurią kviečiame patikrinti šiame 45 išradingų plokščių posūkių idėjų sąraše.

1. Pusiau plokščias posūkis

Plokšti posūkiai yra tokie universalūs ir lengvai ištraukiami, kad juos galite derinti su viskuo, ko norite. Ši nuostabi žandikaulio ilgio bob apima natūralų afro ir keletą dailiai išdėstytų plokščių posūkių, kurie gali būti puiki jūsų vasaros šukuosena.

pusiau plokščias posūkis

Šaltinis

2. Plokščia sukimo bandelė

Plokšti posūkiai taip pat leidžia būti kūrybiškiems, kaip norite. Pvz., Jei turite dalyvauti ypatingame renginyje, pavyzdžiui, išleistuvių vakarėlyje, vakarėlyje ar net vestuvėse, galite pasirinkti šią susuktą bandelę, kuri buvo papildyta mažomis gėlėmis.

gėlių plokščias posūkis

Šaltinis

3. Plokščios sukimo šukuosenos natūraliems plaukams

Ši apsauginė šukuosena taip pat yra fantastiškas būdas priauginti ar priauginti plaukus tiesiog juos įpinant. Todėl, jei manote, kad reikia šiek tiek daugiau plaukų apimties ar ilgio, galite pasirinkti plokščius posūkius.

Gana plokščias posūkis ir garbanos

Šaltinis

4. Dviejų krypčių plokščias posūkis

Plokščius posūkius paprastai sudaro dvi plaukų sruogos, susuktos kartu, kad būtų sukurta laisva pynė, apsauganti natūralius plaukus. Akivaizdu, kad tokiems posūkiams galite naudoti savo plaukus arba vietoj to priauginti ar pinti.

Plokščias ir dviejų krypčių posūkis

Šaltinis

5. Plokščias posūkis su kūrybinėmis dalimis

Kūrybinės dalys gali veikti bet kokiu pasirinktu būdu. Taigi tai tik idėja ar pavyzdys, ką galite gauti. Paklauskite savo stilistės apie kai kurias parinktis ir būkite kuo kūrybiškesni, kad sukurtumėte šukuoseną, kuri sužavės visus.

Plokščios sukimo šukuosenos su kūrybinėmis dalimis

Šaltinis

6. Elegantiškas plokščias posūkis

Čia yra puiki idėja vestuvėms ar ypatingam renginiui. Jį sudaro kieta šoninė dalis ir du įvairaus dydžio plokšti posūkiai, kurie seka natūraliomis galvos kreivėmis ir apgaubia ją kaip aureolė ar karūna.

elegantiškas plokščias posūkis

Šaltinis

7. Plokščias sukimas su bandele

Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau šią šukuoseną iš tikrųjų labai lengva pakartoti. Galite sukurti didžiulį plokščią posūkį, naudodami pusę plaukų galvos viršuje. Pasukite jį toliau, kad sukurtumėte ritinius, o likusią dalį naudokite bandelei.

plokščias posūkis

Šaltinis

8. Plokščias sukimasis šukuosenos stiliai

Šis apipavidalinimas yra toks nuostabus, kad jį galite dėvėti net savo vestuvėse. Jį sudaro du plokšti posūkiai, einantys kiekvienoje galvos pusėje, ir keli plonesni priekyje. Tai gali būti jūsų audimo ar pratęsimo pradžia.

plokščias posūkis

Šaltinis

9. „Vintage Flat Twist Updos“

Nėra nieko, kas pasakytų senovišką ar elegantišką, kaip ši šukuosena. Plokšti posūkiai yra blizgūs ir aptakūs, o lygiagrečios dalys turi mirti. Jei norite nukopijuoti šią šukuoseną, plaukai turi būti drėkinami, naudojant kondicionierių ir argano aliejų.

Vintage Flat Twists Updo

Šaltinis

10. Šaunios plokščios sukimo šukuosenos

Šį suvyniotą šukuoseną sudaro du dideli, plokšti posūkiai, kurie susitinka gale paprastoje bandelėje. Mes įsimylėję milžiniškus etninius, bambuko auskarus ir džinsinį švarką, kurie, atrodo, puikiai dera kartu. Gyvenimas yra toks paprastas, kai žinai, kaip tai padaryti.

plokščias posūkis

Šaltinis

11. Plokščios tvistos pigtails

Plokšti posūkiai taip pat gali virsti kasdienine šukuosena, kaip tai įrodo šie žavingi košeliai. Pintinės prasideda kaip dviejų gijų plokšti posūkiai ir progresuojant virsta klasikinėmis trijų siūlų pynėmis.

Plokščios tvistos pigtails

Šaltinis

12. Plokščias sukimasis ant natūralių plaukų

Stiprios moterys mėgsta stiprią šukuoseną, o ši tiesiog ima tortą. Apatinė šukuosenos pusė susideda iš asimetriškų, mažų plokščių posūkių, o viršutinė dalis žydi į natūralų garbanų rinkinį.

Plokščias sukimasis ant natūralių plaukų

Šaltinis

13. Žemos susuktos bandelės

Štai įdomus ir modernus būdas dėvėti savo vingius. Galite dėvėti keturis, du iš abiejų pusių. Sujunkite juos pakaušyje ir suriškite į labai žemą garsiųjų kosminių bandelių versiją.

bandelės plokščias sukimas

Šaltinis

14. Prisegtas plokščias posūkis

Jei galvojate apie šios šukuosenos priėmimą, atsižvelgdami į jos pavadinimą, turėsite pasirūpinti Bobio smeigtukais. Idėja yra suvynioti posūkius aplink galvą ir prisegti juos kuo arčiau galvos odos.

Prisegtas plokščias posūkis

Šaltinis

15. Raudoni plokšti posūkiai

Štai dar viena tos pačios prisegtos plokščios sukimo šukuosenos versija, kurią aptarėme tik anksčiau, šį kartą ryškiai raudonos spalvos. Tai nuostabus dalykas, nes raudonos ritės tiesiog atrodo išskirtinai. Tai puiki šukuosena vasarai.

raudonas plokščias posūkis

Šaltinis

16. Architektūrinės plokščios šukuosenos

Tai šukuosena, apie kurią kalbės visa šalis. Tai drąsu, gražu ir architektūriška tiek, kad iš tikrųjų turi tris dimensijas. Žinoma, tai gali būti tik šiek tiek atmetimas, bet kai plaukai tokie geri, kam tai rūpi?

šukuosena plokščias sukimas

Šaltinis

17. Plokščias vingis su kirpčiukais

Jei per daug mėgstate savo natūralias garbanas, kad pamatytumėte, jog jos visos dingsta pagal plokščio posūkio taisyklę, galite pasinaudoti šia gudrybe ir tik leisti savo garbanotiems kirpčiukams kabėti iš šukuosenos. Likusią dalį galite susukti taip stipriai, kaip norite.

plokščias posūkis

Šaltinis

18. Plokščias vingis ir žemas pūtimas

Kaip rodo pavadinimas, ši šukuosena susideda iš dviejų plokščių posūkių, einančių iš abiejų galvos pusių, padalintų iš tiesios dalies viduryje ir mažo arklio uodegos. Kadangi jūsų plaukai labai garbanoti, ši maža arklio uodega vadinama pūku.

Plokšti posūkiai ir žemas pūtimas

Šaltinis

19. Ilgi plokšti posūkiai

Jei nenorite, kad jūsų posūkiai po kurio laiko atsibostų, visada galite juos papuošti kai kuriais plaukų žiedais. Jie yra sidabro arba aukso spalvos, kad galėtumėte juos derinti prie savo aprangos ar papuošalų, kuriuos tą dieną dėvite.

apsauginis plokščias posūkis

Šaltinis

20. Ilga karūna

Galbūt jau esate įpratę vainikuoti posūkius ar karūną, tačiau ar žinojote, kad jie taip pat yra ilgesnės versijos? Štai kaip jie atrodo. Tai labai minkšta ir moteriška išvaizda, kurią taip pat galite dėvėti išleistuvėms arba jei esate pamergė.

Plonas dviejų krypčių posūkis

Šaltinis

21. Miesto buto posūkiai

Šį vidutinio stiliaus modelį labai lengva nusiimti, jis apsaugo jūsų natūralius plaukus ir jį reikia mažai prižiūrėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsitikinti, kad jūsų posūkiai yra hidratuoti ir kad jūs jais rūpinatės pagal instrukcijas, kurias gavote iš savo stilisto.

plokščias posūkis

Šaltinis

22. Avilio plokščias posūkis

Ar žinojote, kad plokšti posūkiai yra tokie universalūs, kad iš jų galite padaryti net avilį? Taip atrodo. Traukite visus posūkius į tą patį tašką virš galvos ir naudokite tiek spenelių, kiek reikia, kad juos pritvirtintumėte..

plokščias posūkis

Šaltinis

23. Sudėtingas plokščias sukimo dizainas

Kalbant apie plokščius posūkius, kuo sudėtingesnis dizainas, tuo geriau. Pintinės savaime yra gana paprastos, matant, kad jos yra tik dvi plaukų sruogos, susuktos aplink viena kitą. Todėl galite būti kūrybingi dėl jų stiliaus.

plokščias posūkis

Šaltinis

24. Plokšti vingiai ir kukurūzų eilės

Kalbėdami apie kūrybiškumą, mes tiesiog dieviname, kai ponios pasisemia nuostabių idėjų ir į tą pačią šukuoseną ima derinti skirtingų tipų pintines. Tai puikus derinys tarp kukurūzų gale ir plokščių posūkių viršuje.

plokščias posūkis

Šaltinis

25. Plokšti vingiai ir garbanos

Kalbant apie nuostabius derinius, čia yra dar vienas jums. Tai stilius, primenantis aštuntąjį dešimtmetį su plonais plokščiais posūkiais, kurie nusileidžia nuo pakaušio iki galvos viršaus, kur jie sprogsta garbanomis, kurios vėliau varva žemyn beveik iki peties.

Plokšti sukimai ir garbanos natūraliems plaukams

Šaltinis

26. Stambūs plokšti vingiai

Šie yra vadinami „stambiais“, nes jie yra šiek tiek storesni, nei mes paprastai esame įpratę matyti, kai kalbama apie plokščius posūkius. Tai reiškia, kad juos pynę galite naudoti daugiau plaukų vienu metu ir tai užtruks mažiau laiko.

Stambūs plokšti posūkiai (apsauginis stilius)

Šaltinis

27. Blondiniai plokšti vingiai

Tai turi būti vienas gražiausių šios tradicinės šukuosenos kūrinių, kuriuos mes kada nors matėme. Pati spalva yra aukso blondinė su tamsiomis šaknimis, o šukuosena yra daugybė ritinių, kurie, atrodo, eina į vidų amžinai.

blondinis plokščias posūkis

Šaltinis

28. „Jumbo Flat Twists“

Jei jums neužtenka stambumo ir norite dar didesnio dydžio, tuomet reikia šokinėti. Jei tai padarysite, priklausomai nuo jūsų plaukų storio, jums prireiks nuo penkių iki aštuonių plokščių posūkių, kad padengtų visus plaukus. Be to, būsite nustebinti, kiek laiko užtrunka tai įveikti.

Stambūs plokšti posūkiai

Šaltinis

29. Plokšti posūkiai su kamščiatraukio bandele

Mes be galo mylime šią dviejų tonų kamščiatraukio bandelę. Patys plokšti vingiai yra labai sandariai suvynioti ir atsiduria bandelėje viršuje. Jei neturite pakankamai plaukų, kad juos ištrauktumėte, tiesiog priauginkite. Jie veikia nuostabiai gerai.

Plokšti posūkiai su kamščiatraukio bandele

Šaltinis

30. Plokšti vingiai vaikams

Šio tipo pynės yra nuostabios ir mažoms mergaitėms, matant, kad jos yra apsauginė šukuosena. Jau nekalbant apie tai, kaip šauniai jie atrodo. Tiesiog būtinai pirmiausia pasitarkite su savo mažąja princese, ar ji nori jų gauti, ar ne.

vaikų plokščias posūkis

Šaltinis

31. Atsitiktiniai plokšti posūkiai

Įdėję juos, plokšti posūkiai pasiūlys įvairius būdus, kaip juos dėvėti. Tai gali būti jūsų biuro siuvimas, jei turite griežtesnį aprangos kodą arba jums reikia būti susitikimuose visą dieną.

plokščias posūkis

Šaltinis

32. Marsalos plokšti vingiai

Kita spalva, kurią galite išbandyti savo posūkiams, yra marsala. Prieš keletą sezonų tai buvo metų spalva, o pasaulis vis dar yra labai saldus. Pasitarkite su savo stilistu ir, jei tai tinka jūsų akių spalvai ir odos tonui, turite žalią šviesą.

rožinis plokščias posūkis

Šaltinis

33. Mielos plokščios sukimo šukuosenos

Jei turite ovalo formos veidą, rekomenduojame pasidaryti du didelius plokščius posūkius ties savo plaukų linija. Tokiu būdu jie ribos ir įrėmins jūsų veidą, suteikdami tam tikrų kampų ir gylio.

plokščias posūkis

Šaltinis

34. Išgalvotas plokščias posūkis

Šis geometrinis pynės apipavidalinimas yra vienas iš nuostabiausių, kokius mes kada nors matėme. Žaidžiant storus ir plonus posūkius atrodo, kad turite plačias plaukų eilutes. Tai tikrai šukuosena, tinkanti karalienei.

Išgalvotas plokščias sukimasis

Šaltinis

35. Puikios plokščios sukimo šukuosenos

Dėl paprastos priežasties tai gali būti jūsų vestuvių šukuosena. Tai ne tik gražu, bet ir leidžia saugiai prisegti savo šydą po viršutine bandele. Taip pat bus rodomi jūsų pečiai, iškirptė ir viršutinė jūsų vestuvių suknelės dalis.

plokščias posūkis

Šaltinis

36. Pakelta sukimo bandelė

Nebijokite paleisti savo vaizduotės ir dėvėkite šukuosenas, apie kurias visada svajojote. Plokšti posūkiai apsaugo jūsų natūralius plaukus ir leidžia dėvėti priauginimus, su kuriais galite žaisti ir eksperimentuoti, ką tik norite.

plokščias posūkis

Šaltinis

37. Plokščias sukimas žemas bandelė

Čia yra klasikinis žemas šignonas. Akivaizdu, kad šią versiją sudaro plokšti posūkiai, kurie buvo labai poliruoti naudojant plaukų aliejų. Tai puikus triukas, ypač jei tą dieną planuojate fotografuoti.

Plokščias sukimas žemas bandelė

Šaltinis

38. 50 -ųjų plokščias sukimasis

Jei atidžiai pažvelgsite į šią šukuoseną, pastebėsite, kad plokščias posūkis baigiasi puikia gėle, sėdinčia ant galvos šono. Tai šukuosenos tipas, suklestėjęs 50 -aisiais, bet kurį galite nešioti ir šiandien.

plokščias posūkis

Šaltinis

39. Seksualios plokščios sukimo šukuosenos

Čia yra puikus pavyzdys, kaip pasirinkti tinkamą šukuoseną pagal jūsų veido tipą. Tai pailgas ovalus veidas, kuris, atrodo, tęsiasi tik kilometrus dėl aukštų architektūrinių plokščių posūkių, kurie buvo pakelti gale.

seksualus plokščias posūkis

Šaltinis

Jums taip pat gali patikti – 45 šaunios keistos šukuosenos, kurias išbandysite šią vasarą

40. Susipynę plokšti vingiai

Ši blizgi šukuosena turėtų būti jūsų naujas šukuosena Naujųjų metų išvakarėse. Visoje jo pusėje parašyta partija ir apie milijonas nuostabių ritinių, įpintų iš sudėtingos bandelės, kuri yra ant galvos viršaus.

blizgus plokščias posūkis

Šaltinis

41. Plokšti posūkiai į virvių vingius

Galite lengvai sujungti dviejų tipų pintines, jei žinote ir turite pakankamai įgūdžių tai padaryti. Tai plokšti posūkiai, kurie per visą plaukų ilgį susisuka į virves, o baigiasi nuostabiais skaidriais drugelių segtukais, vertais mielos mažos mergaitės.

plokšti posūkiai į virvės vingius

Šaltinis

42. Imbiero plokšti vingiai

Nesvarbu, ar esate natūralus imbieras, ar ne, šie plokšti posūkiai turi rasti kelią pas jus dabar. Varis ir žalvaris yra naujos it spalvos, pakeičiančios rožinį auksą, kuris lėtai, bet užtikrintai žengia žemyn kaip visų madingų spalvų karalius.

imbiero plokščias posūkis

Šaltinis

43. Trys pynės plokšti vingiai

Šios šukuosenos simetrija yra tiesiog nuostabi. Jei atidžiai pažvelgsite, pastebėsite, kad esate tik dvi pynės. Vienas laksto galvą iš vienos pusės į kitą. Taip pat yra tiesus, einantis viduryje. Tačiau iš pirmo žvilgsnio jie sukuria optinę iliuziją, kad gali būti trys plokšti posūkiai, o ne du.

plokščias posūkis

Šaltinis

44. Pergalės ritiniai ir plokšti posūkiai

Jei mes sukurtume garsiuosius Pergalės ritinius iš plokščių posūkių, jie atrodytų taip. Vintažinė, visos Amerikos šukuosena, skirta švęsti grožį ir jėgą. Sumažinkite savo makiažo kiekį ir leiskite plaukams kalbėti apie tai.

vintažinis plokščias posūkis

Šaltinis

45. Dirbtinės garbanos ir plokšti posūkiai

Jei norite, netgi galite panaudoti savo plokščius posūkius, kad imituotumėte natūralias garbanas. Palikite keletą posūkių pakabinti priekyje ir pinti juos tik iki pusės. Dėl to atsiras optinė apgaulė ir jie atrodys taip, tarsi jie būtų visai nepinti.

plokščias posūkis

Šaltinis

46. ​​Blondinė ir karamelinė plokščia vingis

Čia yra įdomus spalvų derinys. Čia yra trys pagrindiniai atspalviai – šokolado ruda, sudeginta karamelė ir šviesiai priekyje. Jie sukuria nuostabų vaizdą aplink galvą.

blondinė karamelinė ruda plokščia tvist

Šaltinis

47. Stambioji bandelė

Ši šukuosena prasideda daugybe mažų posūkių, sklandžiai išdėstytų lygiagrečiomis linijomis. Jie susilieja į storą bandelę, kurią sudaro paprastos trijų gijų pynės. Naudokite kai kuriuos priauginimus, jei jūsų plaukai nėra pakankamai ilgi.

Smulkūs posūkiai į „Cunky Bun Flat“ tvistą

Šaltinis

48. Plokščios sukimo šukuosenos natūraliems plaukams

Tai labai graži šukuosena, apimanti didelių posūkių rinkinį, kuris baigiasi mazgų ir raizginių suklestėjimu. Stilius yra labai originalus, ir jūs galite paprašyti savo stilisto tai pakartoti, jei parodysite jiems šį paveikslėlį.

plokščios sukimo šukuosenos natūraliems plaukams

Šaltinis

49. Paprastos plokščios sukimo šukuosenos

Kartais mažiau iš tikrųjų yra daugiau, ir ši šukuosena tai tiksliai įrodo. Jis turi vidurinę dalį ir keletą plokščių posūkių, pakabintų nuo šonų labai atsitiktinai ir paprastai. Norėdami suteikti jiems blizgesio, naudokite šiek tiek blizgančios medžiagos.

plokščias posūkis

Šaltinis

50. Gana plokščios sukimo šukuosenos

Ši sudėtinga posūkių ritė yra puiki šukuosena, jei dalyvaujate vestuvėse ar net išleistuvėse. Suporuokite ją su puošnia suknele, pageidautina su žema ar mylima iškirpte, kuri tikrai gali parodyti šią šukuoseną.

gana plokščias posūkis

Šaltinis

Išvada

Plokšti posūkiai yra viena iš labiausiai mėgstamų pintinių šukuosenų. Priežastis ta, kad juos pagaminti nepaprastai paprasta, jie yra universalūs, kaip matote iš mūsų išsamaus straipsnio, jie reikalauja labai mažai priežiūros ir atrodo tikrai šauniai. Be to, šio tipo pynės šį sezoną sugrįžta. Todėl žemiau esančiame komentarų skyriuje praneškite mums, kuri iš šių plokščių posūkių idėjų buvo jūsų mėgstamiausia ir kodėl!