50 įkvepiančių deivės pintinių stiliaus idėjų

Buvo užduota daug klausimų apie tai, kas iš tikrųjų yra deivės pynės. Paprasčiau tariant, jie atrodo šiek tiek panašūs į kukurūzus, tik šiek tiek įmantresni.

Tuo pačiu metu jie yra storesni ir daug universalesni. Galite naudoti savo natūralius plaukus ir juos pinti, arba galite priauginti. Kalbant apie deivės pintines, niekas niekada nesužinos skirtumo.

Čia yra nuostabių idėjų, kurias galite išbandyti, jei jus traukia deivės pintinių grožis!

1. Paprastos deivės pynimo stiliai

juodos deivės pynėsŠaltinis

Pradėkime nuo kasdienio pavyzdžio, ką reiškia deivės pynės. Čia galite pamatyti dviejų tipų pynutes, panašias į kukurūzus. Be to, atkreipkite dėmesį, kaip vienas yra mažesnis, o kitas – storesnis. Visos deivės pynės baigiasi supakuotomis pynėmis, einančiomis per visą plaukų ilgį ant nugaros.

2. Susuktos pynės ant galvos vainiko

juodmedžio deivės pynėsŠaltinis

Padalinkite plaukus į vidurį. Tada pinti plaukus horizontalioje linijoje nuo priekio iki nugaros labai plonomis ir net deivės pynėmis. Galiausiai paimkite likusius plaukus ir supinkite juos dviem pynėmis. Be to, galite persidengti dviem pynėmis, kad padarytumėte X.

3. Deivės pynės ir kukurūzai

deivės pynės ir kukurūzaiŠaltinis

Čia yra deivės pintinių šukuosena, kuri yra labai arti kukurūzų. Pinti plaukus kuo arčiau pakaušio, o tada užbaigti juos kai kuriomis storomis dėžutėmis, kad atrodytų gatvė.

4. Ponytails ir bandelių apsauginis stilius

violetinės deivės pynėsŠaltinis

Viena iš deivės pintinių savybių, kuri yra visiškai fantastiška, yra ši: jas galima lengvai surišti į laisvą bandelę arba į kuodą. Abu šie atnaujinimai leis jums atrodyti elegantiškai ir elegantiškai.

5. Mielos deivės pynės

deivės pynėsŠaltinis

Suporuokite savo paprastas deivės pintines su vidutinio dydžio auksiniais lankeliais ir natūraliu makiažu. Tokiu būdu galite pasirinkti saldų „mergaitės šalia“ stilių, kurį lengva prižiūrėti.

6. Keturios blondinės deivės pynės

šviesiaplaukės deivės pynėsŠaltinis

Čia galėjome lengvai pasirinkti keturis akivaizdžiausius ne blondines, bet to nedarysime. Kodėl? Kadangi ši šukuosena nėra pokštas. Tiesiog pažiūrėkite, kaip tai atrodo gražiai ir natūraliai. Tiesą sakant, galite pridėti keletą auksinių puošmenų, kad padidintumėte.

7. Deivė pynė bandelėje

deivės pynėsŠaltinis

Štai dar viena šauni deivė pynė bandelę, kurią galite išbandyti. Tačiau šį kartą vietoj to, kad tai padarytumėte ant galvos, kaip tai padaryti šonu ties pakaušiu? Jūs tuo pačiu metu atskleisite ir paryškinsite savo gražią iškirptę, taip pat ją pailginsite.

8. Jumbo deivės pynės

bandelių deivės pynėsŠaltinis

Jei jums reikia demurer šukuosenos, kurioje vis dar yra deivės pynės, kaip apie šią? Priekyje yra viena didžioji pynė, einanti iš vienos galvos pusės į kitą. Be to, jame taip pat yra viena ar dvi storos pynės, surištos į bandelę, iki galo.

9. Deivės pynės su garbanomis

ilgos deivės pynėsŠaltinis

Jei norite pridėti šiek tiek pizazz prie savo paprastų deivių pintinių, štai ką galite padaryti. Priekyje palikite keletą viengubų plaukų sruogų ir sulenkite jas naudodami garbanojimo geležį. Jie turės labai gražų veido įrėminimo efektą.

10. Pintų pigtailių stilius

pintinės uodegos pynėsRūgštusce

Jei skubate, visada galite pasirinkti paprasčiausią stilių. Dvi puikios deivės pynės, kurios prasideda nuo jūsų kaktos ir baigiasi žemai ant nugaros dviejose tobulose kojelėse.

11. Ilgos ir plonos deivės pynės

ilgos juodos deivės pynėsŠaltinis

Kaip žemai galima nusileisti? O kaip ilgai tu gali eiti? Čia yra triukas. Jei norite, kad jūsų deivės pynės būtų kuo ilgesnės, tada prieš pynimą ištiesinkite plaukus. Arba apsvarstykite galimybę naudoti kai kuriuos plaukų priauginimus pasirinktiems plaukų tipams.

12. Kaštonų karūnos pynė

paprasta deivės pynėŠaltinis

Vienas iš būdų išdidžiai parodyti savo gražią plaukų spalvą yra surišti plaukus į didelę ir laisvą karūną. Apsirenkite ir padėkite atsitiktinį makiažą, kad užbaigtumėte šį atsipalaidavusį ir vėjavaikišką vaizdą.

13. Deivės pynės su pynimu

deivė pina du modeliusŠaltinis

Deivės pynės skirtos ne tik ilgiems plaukams. Jei jūsų puošnus karvas yra trumpesnis, nei norėtumėte, visada galite pasirinkti gražų pynimą. Pradėkite pinti savo plaukus, o progresuodami pridėkite pynimą, pradedant nuo kaklo pagrindo.

14. Elegantiškas pintas kaištis

deivė pynė bandelęŠaltinis

Niekada dėl šukuosenos viena ponia tuo pačiu metu neatrodė tokia madinga ir nesenstanti. Deivės pynės ir pynės apskritai yra svajonių dalykas, kai kalbama apie ypatingą progą.

15. Pasidaryk pats Šios pynės

deivės pynėsŠaltinis

Jei turite pakankamai įgudusių pirštų ar yra kažkas, kas jums padės, tuomet šią šukuoseną galite pasirinkti namuose. Tačiau, Štai patarimas – pirmiausia pradėkite nuo didžiųjų, kad pamatytumėte, koks esate geras. Po to galite tęsti plonesnes, plonesnes pintines.

16. Įvairių dydžių deivės pynės

ilgos juodos pynėsŠaltinis

Pradėjome nuo patarimų, kaip tai padaryti, čia yra dar vienas. Jei norite savo paprastoms deivės pynėms pridėti šiek tiek gylio ar perspektyvos, vidurinę pinkite daug storesnę nei likusias. Tokiu būdu atrodys, kad jis stovi aukščiau nei kiti.

17. Į deivę panašios olandiškos pynės ant natūralių plaukų

paprastos deivės pynėsŠaltinis

Graži ponia mūsų pasirinktame pavyzdyje yra pati malonės nuotrauka su šia pintine šukuosena. Minimalus nuogas makiažo stilius ir jokie papuošalai neleidžia jai atrodyti natūraliai ir lengvai.

18. Ilgos ir tvirtos pynės

deivės pintinių variacijaŠaltinis

Deivės pynės taip pat gali būti nuožmios, jei dėvimos tinkamose kombinacijose. Pridėkite aviatoriaus akinius, vaikino džinsus ir sportinius batelius, kad atrodytumėte taip, lyg ką tik išriedėjote į gatvę ir mestumėte eilėraščių.

19. Įtempta deivė Braid Updo

aptemptos deivės pynėsŠaltinis

Taip pat galite išlaikyti tvirtą ir paprastą su savo deivės pynėmis. Kitaip tariant, jums nereikia jų demonstruoti, jei to nenorite. Pinti per visą galvą labai smulkias pynutes ir tada surišti jas į nugarą mažoje bandelėje.

20. Zig Zag Twist nerijos

ilgos deivės pynėsŠaltinis

Galite ne tik pasirinkti savo deivės pintinių dydį, bet ir pasirinkti modelį ar būdą, kuriuo norite. Paprašykite savo kirpėjo padalinti plaukus zig-zag linija, o ne tiesia. Dėl to gausite šį šou sustabdantį šukuoseną.

21. „Big Crown Braid“ stilius

dirbtinės deivės pynėsŠaltinis

Kiekviena mergina nori būti princesė ir, mūsų laimei, ši šukuosena leidžia mums būti tokia. Labai stora arba didinga deivės pynė sėdi ant galvos, pridedant elegancijos ir kilnumo. Be to, tai labai universalus stilius.

22. Dviejų tonų pynės

įmantrios deivės pynėsŠaltinis

Štai spalvų derinys, suteikiantis šioms pynėms daug gylio. Graži ponia nuotraukoje turi tamsesnį rudos spalvos atspalvį apačioje ir šviesesnę sruogoms ant galvos.

23. Deivė Braids Updo

deivės pynėsŠaltinis

Vietoj tradicinių tiesių eilučių visada galite pasirinkti kai kurias šonines. Pradėkite nuo kairės pusės ir baigkite dešine ir atvirkščiai.

24. X ir kryžiai

deivės pynėsŠaltinis

Čia yra vienas labai sudėtingas, bet visiškai parodomas sustabdymas. Visų pirma, jūs turite dvi pintines priekyje. Antra, jūs turite klasikinį atsiskyrimą viduryje iki galo. Trečia, jūs turite dar vieną atsiskyrimą horizontaliai, gale. Galiausiai turite dvi didžiosios deivės pintines X.

25. Netvarkinga dviguba karūna

paprastos deivės pynėsŠaltinis

Ši nuostabi klasikinės pynės puošmena padarys ją kuo netvarkingesnę. Taip pat apsvarstykite galimybę padaryti dvigubą karūną – tinka tikrai karalienei!

26. Dvi deivės pynės

įmantri deivės pynėŠaltinis

Mažiau iš tikrųjų yra daugiau, kai pažvelgsite į šį pavyzdį. Padalinkite plaukus per vidurį ir supinkite tas dvi dideles puses. Rezultatas – stulbinanti deivės pintinių pora.

27. Elegantiškas ir atsitiktinis stilius

ilga deivės pynėŠaltinis

Štai miela ponia, supynusi savo kasas su kombinezonu ir išvedanti jas į gatves. Nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte padaryti to paties.

28. Violetinė ugnimi pinta šukuosena

violetinės deivės pynėsŠaltinis

Ši jauna moteris savo ugningus raudonus plaukus ir deivės pintes suporavo su vienodai nuostabiais lūpų dažais ir per dideliu auksinės grandinėlės karoliu. Be to, atkreipkite dėmesį, kaip ji sumažino savo makiažą?

29. Deivė Braid Rainbows

spalvingos deivės pynėsŠaltinis

Nuostabus būdas, kuriuo galite parodyti savo deivės pintines, yra pridėti keletą ryškių plaukų. Bet ne bet kokios plaukų spalvos, o neoninės ar elektrinės. Be to, nesustokite ties vienu: pasirinkite penkis ar šešis ir sukurkite pavydėtiną šukuoseną.

30. Sportiškas ir prašmatnus Pigtails stilius

ilgos deivės pynėsŠaltinis

Taip, sportiškas ir prašmatnus tikrai gali susimaišyti. Be to, šis pavyzdys parodo tik tai. Tik pažiūrėkite, kaip nuostabiai pynės dera su miesto sportiniu kostiumu ir dideliu metaliniu laikrodžiu.

31. Vienos pusės pynimo stilius

purvinos blondinės deivės pynėsŠaltinis

Taip pat galite pasirinkti vieną „jumbo“ pynę, jei šis stilius jums patinka. Mūsų pavyzdys yra purvinas šviesus atspalvis kartu su šonine žuvies uodegos pynė, kuri baigiasi dideliu pynimu, einančiu per nugarą.

32. Kaleidoskopo šukuosena

moteris su deivės pynėmisŠaltinis

Anksčiau pateikto stiliaus priešingybė, kur jūs renkatės tik vieną pynę, yra ši: kelių dydžių deivės pynės, kad jūsų galva išsiskirtų iš minios. Be to, jei dažote plaukus keliomis spalvomis arba turite ryškių atspalvių, jie atrodys dar geriau.

33. Pintinės ir plaukų žiedai

besišypsanti moteris su deivės pynėmisŠaltinis

Plaukų žiedai yra paprasti lankeliai, dažniausiai auksiniai arba sidabriniai, kurie patenka į pintus plaukus. Todėl jie puikiai tinka pagražinti tą jau nuostabų pintinių rinkinį.

34. Juoda ir balta ir Boho

šviesiaplaukė moteris su deivės pynėmisŠaltinis

Štai derinys tarp deivės pynės galvos lygyje ir palaido žuvies uodegos pynės, bėgančios per nugarą – ten net prancūziška pynė. Poravimas daro gražų modelį kūrybingą ir liberalų. Be to, ji taip pat nusidažė plaukus nuostabiu baltos blondinės atspalviu.

35. Raudona ir juoda šukuosena

raudonplaukė moteris su deivės pynėmisŠaltinis

Mohawk deivės pynės nebūtinai turi būti po vieną pakuotėje. Tiesą sakant, jūs taip pat galite pasirinkti du ar tris, priklausomai nuo jūsų plaukų storio. Be to, galite parodyti savo natūralias šaknis, kad galėtumėte pridėti šiek tiek gylio savo mohawk pynėms.

36. Deivės pynės mažoms mergaitėms

maža mergaitė deivė pina rožinį lankąŠaltinis

Kad būtum deivė, nebūtinai turi būti suaugusi moteris. Šiuo metu yra daug merginų, mokančių mus, ką reiškia valdyti pasaulį. Todėl jiems reikia tokios nuožmios šukuosenos. Pridėkite rožinį lanką mažai Alisos stebuklų šalyje užgaidai.

37. Deivės tobulumas

jauna moteris šviesiaplaukė ir juodų plaukų deivė pynėŠaltinis

Taip, mes drįstame teigti, kad tai tobula mūsų akyse, kiek deivės pynės. Išsiskyrimo išskirtinumo, smulkiai susuktų ir pintų pynių ir spalvų derinio pakanka, kad nukeltume į šukuosenų rojų.

38. Pintas Mohawk stilius

įmantrios deivės pynėsŠaltinis

Visos upės teka į vandenyną, o visos plaukų eilės veda prie deivės motinos pynės. Be to, ar žinote, kas yra geriausia šioje šukuosenoje?

39. Juoda ir šviesiaplaukė dviejų tonų deivė pinta aukšta uodega

jauna moteris - šviesiaplaukė ir tamsi deivėŠaltinis

Ši deivė pina šukuoseną ir išvaizdą. Dvi negabaritinės ir tvirtos deivės pynės. Vienas iš jų yra auksinės blondinės ir dailiai suvyniotas ant galvos. Be to, kitas bėga modelio nugarą ant aršios uodegos. Jei jums reikia papildomos plaukų rankos, nebijokite naudoti pynimo.

40. Trigubas pintas stilius

moteris su trimis deivės pynėmisŠaltinis

Iš pirmo žvilgsnio toks deivės pintinių nešiojimo būdas atrodo pakankamai paprastas. Tačiau, kai pažvelgsite antrą kartą, suprasite, kad to tikrai norite. Kodėl? Žinoma, dėl plonos pynės viduryje.

41. Tobulos dėžutės

jauna moteris deivė pina kasasŠaltinis

Atminkite, kad jei pasirinksite tradicines ar klasikines deivės pintines, jas taip pat turėsite užbaigti labai gražiai atrodančiomis dėžutėmis. Jei jums reikia pagalbos, kreipkitės į žmogų, galintį pristatyti nuostabų galutinį produktą.

42. Dvigubos lygiagrečios ir sujungtos pynės

atgalinė moteris su dviem deivės pynėmisŠaltinis

Kam sustoti ties vienu jumbo ar pareiškimo deivės pynimu, kai galite eiti už du? Be to, galite juos turėti vienu metu ir labai arti vienas kito. Jie parodo jūsų plaukų sodrumą ir grožį.

43. Voratinklio viršus su pynėmis dvyniais

įmantrios deivės pynėsŠaltinis

Šis stilius yra tikrai sudėtingas, bet karališkas. Tiesą sakant, galite apie tai galvoti taip. Ši deivės pintinių šukuosena yra visų iki šiol jums parodytų pavyzdžių ir idėjų Versalis. Kukurūzų labirintas yra tiesiog užburiantis žiūrėti.

44. Paprasta ir elegantiška „Jumbo Braid“

šoninio vaizdo mergina su ilgomis deivės pynėmisŠaltinis

Štai dar vienas patarimas – jei laikysite savo deivės pynę kuo paprastesnę ir tradiciškesnę, tuomet galėsite ją formuoti taip, kaip norite. Pridėkite keletą didelių auskarų ir įeikite kaip drąsiausio stiliaus mergina.

45. Olandų deivės pynės

jaunos merginos deivės pynės ir olandiškos pintinėsŠaltinis

Ši išvaizda sujungia dvi labai mėgstamas šukuosenų pasaulio pintines – deivės ir olandiškas. Eikite olandiškai galvos lygyje, kad užmaskuotumėte plaukų augimą, tada tęskite deivės stilių, nusileisdami plaukų ilgiui.

46. ​​Romos įkvėpti puošmenos

moteris iš viršaus su deivės pynėmisŠaltinis

Jei prie savo deivės pintinių pridėsite labai gražių auksinių ar sidabrinių vamzdžių papuošalų, jie atrodys tvirtai ir aršiai. Štai keletas romėnų įkvėptų, kaip ir tos, kurias dėvėjo gražios Senovės imperijos moterys.

47. Trikampiai ir pynės

vaizdas iš viršaus su zigzago deivės pynėmisTaigiurce

Kaip sukurti trikampius ant galvos? Tai lengva. Tiesiog padalykite plaukus į zig-zagging linijas, kaip tai padarė ši miela ponia. Todėl paimkite susidariusias plaukų sruogas ir supinkite jas savo nuožiūra.

48. Spalvingos deivės pynės

merginos su raudonais plaukais ir deivės pintinių vaizdaiŠaltinis

Nors dauguma moterų mėgsta pinti plaukus ir išlaikyti juos tamsius ar natūralaus atspalvio, taip pat galite dažyti juos sausainiais. Štai puikus raudono atspalvio pynimo ir tobulumo pynimo pavyzdys.

49. Stambios deivės pynės

šono vaizdas iš merginos su deivės pynėmisŠaltinis

Jei norite atrodyti kuo aršiau, visada galite pasirinkti storą stilių. Kitaip tariant, tai reiškia, kad galite pradėti pinti plaukus labai storai nuo pat kaktos krašto, užuot pradėję smulkiai ir baigti didžiosios deivės pynėmis.

50. Subtilios šoninės pynės ir kaištis

graži jauna moteris su deivės pynėmisŠaltinis

Nukreipkite savo vidinį žiaurumą ir rinkitės mohawk deivės pynę, suporuotą su smulkesnėmis ir plonesnėmis kasytėmis šone ir puikiu makiažu.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Kaip ir nuostabi ponia mūsų paskutiniame pavyzdyje, prisiminkite tai. Galų gale, nesvarbu, kokio stiliaus deivės pynės einate, visada būkite įkvėpimas visiems!

Ką tu sakai, kuri iš šių deivės idėjų jums tinka?