50 medžių pynimo šukuosenos

Viena iš pagrindinių moterų problemų yra sausumas ir trapumas. Laikui bėgant tai sutrumpėja, nes sausa ir trapi plaukų galvutė nėra tinkama ilgam. Todėl ponios, kenčiančios nuo šios problemos, kreipiasi į plaukų priauginimą. Bet jie taip pat gali pakenkti. Taigi, ar tai problema be sprendimo? Visai ne. Medžio pynės yra natūralus priauginimo tipas, kuris apsaugos jūsų plaukus, pridedant prie jų ilgio ir kūno, apie kurį visada svajojote. Čia yra 50 idėjų, kurias galite panaudoti.

1. Kas yra medžių pintinių šukuosenos?

Medžių pynės yra gana lengvai suprantamos. Jūsų stilistas pirmiausia sukuria labai plonas ir mažas pintines prie galvos odos. Jie gali būti kukurūzai ar bet kokios rūšies pynės, su kuriomis jaučiatės patogiai. Kai jis ar ji progresuoja, jie pynia pratęsimą, kuris gali būti bet kokio norimo ilgio, stiliaus ar spalvos.

minkštos bangos medžio pynės

Šaltinis

2. Nematomos medžių pynės

Jie taip pat vadinami nematomais pynimais, nes jie yra labai maži ir ploni, ir todėl, kad jie yra taip arti galvos odos. Pintinės taip pat puikiai dera prie jūsų plaukų. Bet jūs galite pasirinkti jais pasipuikuoti, jei norite.

bob medžio pynės

Šaltinis

3. Garbanotų medžių pynės

Pavyzdžiui, kai jūsų plėtiniai yra garbanoti, jūs beveik net negalite pastebėti medžio pynių prie šaknų, ypač jei nuspręsite gauti savo natūralios spalvos plėtinius. Norėdami jaustis labiau atsipalaidavę, sudėkite juos į tvarkingą eilę kairėje ir dešinėje nuo išsiskyrimo.

garbanotos medžio pynės

Šaltinis

4. 80 -ųjų medžių pynės

Čia yra fantastiška 80-ųjų garbanotų šukuosenų nuotrauka, kuri buvo pasiekta naudojant medžio pintus ir priauginimus. Tai taip pat yra priežastis, kodėl šis kūrinys yra atgalinis. Medžių pynės jau kurį laiką užima vietą ant galinio degiklio, todėl yra vietos kitų tipų pratęsimams, kurie yra šiek tiek mažiau matomi.

80 -ųjų medžių pynės

Šaltinis

5. Medžių pynės kukurūzai

Karnizai yra puikus pasirinkimas medžių pynėms. Jie jaučiasi labai patogiai, būdami taip arti jūsų galvos odos, labai saugo jūsų natūralius plaukus ir labai mažai priežiūros.

šoninė šukuosena medžių pynėms

Šaltinis

6. Kiek laiko trunka medžio pynės

Paprasčiau tariant, tai priklauso nuo to, kaip greitai auga jūsų plaukai. Paprastai visos medžių pynės trunka nuo vieno iki dviejų mėnesių. Tačiau jūs pastebėsite, kad dėl plaukų augimo jums reikia atlikti persipynimą.

ilgų plaukų medžio pynės

Šaltinis

7. Kokie plaukai naudojami medžio pynėms

Šio tipo pynėms naudojami tiek sintetiniai, tiek žmogaus plaukai. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto. Tačiau kai juos gausite, būtinai aptarkite su savo stilistu patarimus, kaip juos prižiūrėti.

blondinės garbanotos medžio pynės

Šaltinis

8. Viršutinių mazgų pynės

Kadangi priauginimai veikia taip pat, kaip ir bet kuri kita plaukų forma, ir puikiai dera su jūsų natūraliu, galite pasiekti bet kokį norimą kirpimą ar šukuoseną. Leidžiamas net viršutinis mazgas, nes pynės iš esmės nematomos.

viršutinio mazgo medžio pynės

Šaltinis

9. Slick Back Braids

Čia yra puikus 2000 -ųjų šukuosenų koliažas, kuris buvo vientisas dėl nerijos universalumo. Galite nešioti plaukus atgal arba visais įmantriais mazgais. Be to, tą nuostabų pudros mėlyną makiažą, kurį visi taip gerai prisimename.

slidžios nugaros medžio pynės

Šaltinis

10. Medžių pynės pynės

Dabar, priauginus plaukus, priauginote šiek tiek ilgio ir kūno, pagaliau galite pereiti prie pynimo tendencijos, apie kurią visi kalbėjo. Čia yra dvi paprastos trijų gijų pynės.

pynė medžių pintines

Šaltinis

11. 90 -ųjų netvarkinga bandelė

Štai dar viena pažįstama ir mėgstama šukuosenos nuotrauka. Ši netvarkinga bandelė, pilna dirbtinių garbanų su dviem sruogomis priekyje, anksčiau buvo mūsų tėčio sekretorė ir didžiausias mūsų troškimas, ar ne??

90 -ųjų medžių pynės

Šaltinis

12. Šlapias ir banguotas

Tai dar vienas to meto vaizdas, vadinamas šlapiu ir banguotu. Taip, šios garbanos iš tikrųjų vadinamos šlapiomis ir banguotomis, nes joms sukurti prireikė gelio. O, geri, seni 90 -ieji. Mes tavęs tikrai pasiilgome!

Medžio pynės šlapiais ir banguotais plaukais

Šaltinis

13. Fake Straight

Nekramtykite plaukų, jei to nesureikšminate! 90 -ieji nusipelno daugiau nei tai, ir jūs tai žinote! Tai puikus pieno šokolado atspalvis, praturtintas tik cinamono atspalviu, kurį galite pamatyti šviesoje. Plaukai šiek tiek suglamžyti, bet eina lygūs.

Medžio pynimo pynimas

Šaltinis

14. Blondinė ir Toffee Ombre

Kalbant apie nuostabias spalvas, čia yra fantastiškas citrininės blondinės derinys, kuris nusileidžia į iriso rudą. Medžio pynės taip pat yra blondinės, nes sėdi šalia galvos odos. Taip pat galite pastebėti šiek tiek natūralios modelio spalvos augimą.

blondinės irisos ombre medžio pynės

Šaltinis

15. Romantinės garbanos medžio pynės

Šio tipo garbanos vadinamos romantiškomis garbanomis, ir jos puikiai veikia ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ar išleistuvių vakaras. Galite juos visus išpūsti šiek tiek garsumo arba gauti švelnesnę versiją.

romantiškos garbanos medžio pynės

Šaltinis

16. 2000 -ųjų išleistuvės

Kalbant apie išleistuves, štai kas praėjo puošniai dar 2000 -aisiais. Tai pusiau iki pusės žemyn nepatogus stilius, pagamintas iš medžio pintinių pratęsimų. Vėlgi, spalva užburia. Tai kavos ir karamelės mišinys su šiek tiek bronzinės blondinės viršuje.

išleistuvių 2000 -ųjų medžio pynės

Šaltinis

17. Blondinės akcentas

Jei nesate didelis šviesiaplaukės gerbėjas, bet vis tiek norite pabrėžti jūsų akis ir veido spalvą, siūlome šiek tiek pasidaryti veidą. Dėvėkite ryškiai raudonos ar koralų spalvos lūpas ir nuogas akių makiažą, todėl atrodysite laimingai.

blondinė paryškina medžio pintines

Šaltinis

18. Laisvų bangų medžio pynės

Puikus šių priauginimų dalykas yra tai, kad jie elgiasi lygiai taip pat, kaip ir normalūs plaukai. Todėl ant jų galite naudoti plaukų suktuką kaip įprasta. Niekada nepraleiskite progos susikurti savo stilių!

laisvos bangos medžio pynės

Šaltinis

19. Banguotos garbanos

Šias banguotas garbanas pabrėžia šokolado akcentai. Jie suteikia daug matmenų kitaip brunetiniams plaukams. Be jų jūs negalėtumėte pastebėti visų kampų tos pačios spalvos garbanų masėje.

banguotų medžio pintinių šukuosena su šokolado akcentais

Šaltinis

20. Mažos medžių pynės

Kuo mažesnės medžio pynės, tuo lengviau jas paslėpsite savo natūraliuose plaukuose. Priekinė linija vis tiek bus matoma, bet jūs taip pat galite jos atsikratyti, jei pinsite juos išilgai, o ne išilgai kaktos linijos.

brunetinės medžio pynės

Šaltinis

21. Beyonce Tree Braids

Netgi karalienė Beyonce vienu metu laikėsi šios tendencijos. Čia ji puošiasi labai paplūdimio salos išvaizda su šviesiais priaugintais plaukais ir geltona orchidėja plaukuose. Jos makiažas taip pat yra iš 2000 -ųjų, apačioje juodas akių kontūro pieštukas ir rudas lūpų blizgesys.

beyonce medžio pynės

Šaltinis

22. Trumpas ir garbanotas

Priedai būna įvairių formų ir dydžių. Ne visos ponios nori ilgų „Rapunzel“ šukuosenų, kai nori pratęsti. Kai kurie tiesiog nori pridėti šiek tiek daugiau apimties savo karčiai, o gal pridengti retėjančius plaukus ar pliką pleistrą.

trumpos garbanotos medžio pynės

Šaltinis

23. Gofruoti ilgintuvai

Tai 90 -tieji metai, apie kuriuos mes kalbame! Susiglamžę plaukai tada buvo labai madingi, o jei jų nedėvėjote, paprasčiausiai nebuvote pakankamai kietas. Jums reikėjo specialaus tipo plaukų tiesintuvo arba įprasto, turinčio gofravimo įrankį.

gofruotos medžio pynės

Šaltinis

24. Blondinės Peekaboos

„Peekaboos“ yra puikus būdas išryškinti jūsų plaukų spalvą. Jei, pavyzdžiui, turite tokius vyšninius raudonus plaukus, taip pat galite pasirinkti vieną blondinę. Jis iškart pasirodys ir raudona atrodys dar intensyvesnė.

blondinės peekaboos medžio pynės

Šaltinis

25. Garbanotas Bobas

Kaip visi žinome, pastaruosius kelis sezonus bobos buvo visų šukuosenų karalienės. Niekas dar nesugebėjo jų nuversti. Jie karaliauja kaip šauniausi ir geidžiamiausi kirpimai. Gaukite vieną dabar!

garbanotos bobmedžio pynės

Šaltinis

26. Butelių blondinės pynės

Nors stilius pasikeitė neįtikėtinai ir dabar galime rinktis iš daugybės blondinių atspalvių, niekada neturėtumėte nuvertinti geros, senos blondinės galios. Tai vis tiek gali padaryti stebuklus.

butelis blondinės medžio pynės

Šaltinis

27. Sluoksniuotos šukuosenos pynėms

Sluoksniuotos šukuosenos bet kokiam kirpimui suteikia daug apimties. Tai triukas, jei nenorite įdėti per daug plėtinių. Todėl galite sumažinti skaičių ir vietoj to padaryti sluoksniuotą kirpimą. Poveikis bus tas pats.

daugiasluoksnės medžių pynės

Šaltinis

28. Medaus brondo medžio pynės

Bronde buvo viena mėgstamiausių praėjusių sezonų spalvų. Tai blondinės ir rudos spalvos derinys, taigi ir pavadinimas, leidžiantis išgauti geriausią iš abiejų pasaulių. Bet dabar į mišinį taip pat galite įpilti šiek tiek medaus ir jį pasaldinti.

medaus blondinės medžio pynės

Šaltinis

29. Medžių pynių dizainas

Įsigydami medžio pintines, galite gauti bet kokį norimą kukurūzų dizainą. Tai labai šaunu, kai pačios pynės yra tvarkingai išdėstytos lygiagrečiomis linijomis. Tai iš tikrųjų atrodo labai tikra, tarsi jūs net neturite plėtinių.

lygiagrečios medžio pynės

Šaltinis

30. Bohemijos priauginimas ir šukuosena

Kaip ir bet kuris kitas pynimo stilius, medžio pynės puikiai tinka bohemiškai tendencijai. Norėdami užbaigti išvaizdą, jums reikės tinkamų drabužių ir didelių auskarų su plunksnomis, karoliukais ir svajonių gaudytojais.

bohemos medžių pynės

Šaltinis

31. Kaip plauti medžio pynutes

Viskas priklauso nuo jūsų plaukų tipo. Jei tai žmogaus plaukai, tuomet galite juos plauti taip pat, kaip ir savo plaukus, tiek kartų, kiek manote, kad to reikia. Jei naudojote sintetinius ilgintuvus, juos reikia valyti tik kartą per dvi savaites. Naudokite pusę šaukštelio kūdikių šampūno viename litre kambario temperatūros arba šalto vandens. Užpilkite jį ant ilgintuvo ir nuplaukite tik šaltu vandeniu. Tarp jų purškite purškimo purškiklį ir iššukuokite ilgintuvus, kad jie išliktų švieži.

prailginimo medžio pynės

Šaltinis

32. Rausvai raudonos medžio pynės

Jei norite neatsilikti nuo tendencijų, taip pat galite įsigyti netradicinių spalvų plėtinių. Tai rausvai raudona, iš violetinės šeimos. Galite dažyti savo plaukų priauginimus arba gauti jau dažytų sintetinių.

rausvai raudonos medžio pynės

Šaltinis

33. „Hot Red Extensions“

Štai dar vienas sprogimas iš praeities šių putotų, karštai raudonų, garbanotų priaugintų formų pavidalu. Mums labai patinka derinimas su blizgiu alyviniu makiažu!

raudonos medžio pynės

Šaltinis

34. Kaip padaryti medžio pynimas garbanotais plaukais

Stilius yra atsakymas. Kartais tiesiog reikia vadovautis senu posakiu „eik didelis arba eik namo“. Žinoma, šios šukuosenos apimtį padidina tai, kad yra tiek daug ryškių ir žemų atspalvių, dėl kurių atrodo, kad ji turi net daugiau plaukų nei ji daro.

griežtos garbanos medžio pynės

Šaltinis

35. Šoninės šluotos medžio pynės

Sukrečiamo tūrio priešingybė yra ši elegantiška ir kukli šoninė šukuosena, kuri puikiai tinka pasimatymui naktį. Tai ateina pas mus iš 90 -ųjų gelmių, be abejo, dėka juodos kakliuko, skutimosi antakių ir kreidos purpurinių lūpų dažų, tačiau vis dar galima nešioti ir šiandien.

šoninės medžių pynės

Šaltinis

36. Ilgos ir banguotos kavos akcentai

Ar esate toks kavos gerbėjas, kad norite dėvėti tokios spalvos plaukus? Mes tikrai esame. Šie brunetės ilgi, banguoti plaukai su kavos spalvos peekaboo akcentais yra per gražūs žodžiams. Tiesiog mėgaukitės!

ilga banguota kava išryškina medžio pintines

Šaltinis

37. Retro medžio pynės

Ši retro šukuosena yra dar viena suspaustų plaukų vizija, tačiau daug laisvesnė. Gofruotės yra laisvesnės, bet vienodai gražios ir prideda daug apimties tam, kas priešingu atveju būtų buvusi paprasta ir nekūrybinga bob.

retro medžio pynės

Šaltinis

38. Medžių pynių pamoka

Internete yra daugybė trijų pynimo pamokų, kurios išsamiai parodo, kaip tai padaryti. Tačiau gali būti sunku atlikti šią apsauginę šukuoseną sau. Todėl geriau kreiptis pagalbos į profesionalų stilistą.

tiesių plaukų medžio pynės

Šaltinis

39. Paplūdimio bangos

Jei norite šiuolaikiškesnio požiūrio į plėtinius ir medžio pynę, galite gauti paplūdimio bangų. Jie tikrai įdomūs ir lengvai atliekami namuose. Jau nekalbant apie tai, kaip šviežiai ir šauniai jie atrodo.

paplūdimio bangos medžio pynės

Šaltinis

40. Raudonmedžio pynės

Tai yra viena gražiausių plaukų spalvų, kuri buvo švenčiama kelis sezonus. Visur, kur tik pasukote galvą, atrodė, kad visi jį dėvi. Ir tendencija dar nesibaigė. Burgundija yra prabangi ir nuostabi.

raudonmedžio pynės

Šaltinis

41. 2000 -ųjų garbanos

Jei 2000 -aisiais būtumėte kino ar televizijos žvaigždė, taip atrodytumėte. Taigi visi kiti norėjome kuo greičiau nukopijuoti šią išvaizdą. Šlapios garbanos, gili šoninė dalis, tamsiai rudos spalvos lūpų kontūras ir tas nuogąstavimas! Dramos karalienė!

2 -ojo dešimtmečio garbanos medžio pynės

Šaltinis

42. Elegantiški purpuriniai peekaboos

Violetinė yra tokia elegantiška spalva. Nenuostabu, kad ji jau seniai yra karaliaus spalva. Jei tai daroma teisingai ir gero skonio, galite šiek tiek to išvengti bet kur, įskaitant biuro aprangos kodą.

peekaboo violetinės medžio pynės

Šaltinis

43. Avilio šukuosenos

Prisimeni, kai bičių aviliai buvo madingi? Mes visi turėjome išmokti juos atlikti, ir tai užėmė daug laiko! Tačiau jie atrodė tikrai neblogai, ir galbūt turėsite mintį atgaivinti šią tendenciją dabar, kai turite keletą plėtinių.

avilių medžių pynės

Šaltinis

44. Šokolado akcentai Medžių pynės

Puikus priauginimo dalykas yra tai, kad jums nereikia jaudintis dėl žalos, kurią gali padaryti dažai jūsų natūraliems plaukams. Tokiu būdu galite išbandyti kelias spalvas vienu metu. Jei jie neveikia, tiesiog pakeiskite juos!

šokoladas paryškina medžio pintines

Šaltinis

45. Mėlynųjų medžių pynės

Tas pats pasakytina apie netradicines spalvas, kurios šiuo metu yra populiariausios. Galbūt norėsite jų, bet tai nereiškia, kad su jais gerai atrodote. Priauginimas suteikia jums galimybę pamatyti, kaip atrodytumėte su mėlynais plaukais.

mėlynos medžio pynės

Šaltinis

46. ​​Sidabrinė pilka medžio pynė

Jei tapote natūraliai pilka ir norite ją visiškai priauginti ilgesniais plaukų priauginimais arba jei to dar nepadarėte, bet tiesiog mėgstate spalvą, medžio pynės yra čia, kad padėtų jums šioje kelionėje. Tai nuostabus atspalvis.

sidabriškai pilkos medžio pynės

Šaltinis

47. Ilgos medžių pynės

Štai ilgesnių medžių pintinių pavyzdys, aiškiai matomas tarp plaukų sruogų. Mes visiškai dieviname šį šmaikštų 90 -ųjų stilių ir palaikome jus visu šimtu procentų, jei norite jį atgaivinti.

90 -ųjų medžių pynės

Šaltinis

48. Stilingas medžio pynės

Taip atrodo ilgos pynės iš užpakalio. Žinoma, galite gauti trumpesnę versiją, kurioje pynės slepiasi arba susilieja su jūsų natūraliais plaukais. Viskas priklauso tik nuo tavęs. Pasitarkite su savo stilistu ir pažiūrėkite, ką jis pataria.

iš galinių medžių pynių

Šaltinis

49. Arklio uodega

Net arklio uodega yra 90 -ųjų grįžimas su šiuo labai gelio ir šlapio stilizuoto garbanų rinkiniu. Jie prasideda nuo saujos per ilgų medžių pynių ir baigiasi garbanomis. Tai mielas ir įdomus būdas dėvėti plaukus dirbant ar atliekant darbus.

arklio uodegos pynės

Šaltinis

50. „Solange Knowles“

Dabar, kai pamatėme Beyonce, gera žinoti, kad sesuo Solange turėjo meilės romaną ir su medžių pynėmis. Tačiau spalvų atžvilgiu ji buvo gerokai priekyje savo laiko. Tik pažvelk į tą raudonmedį, kurio priekyje yra šviesūs peekaboos! Jau nekalbant apie metalinį makiažą, kuris šiuo metu turi didžiausią sugrįžimą savo gyvenime!

banguotos medžio pynės

Šaltinis

Išvada

Tiesa, medžio pynės dabar užėmė galinę sėdynę iki plaukų priauginimo. Jie pamažu buvo pakeisti sudėtingesniais sprendimais, kuriuos lengviau įdiegti, užtrunka daug mažiau laiko ir kurie visai nerodomi. Tačiau mes vis dar galime pasigrožėti šia atkurtų nuotraukų kolekcija ir nepamiršti jų. Jūs puikiai žinote, kad mados ir stiliaus tendencijos visada grįžta. Duokite medžio pynėms šiek tiek laiko. Galbūt jie bus kita „Instagram“ mada!