50 nuostabių „Bantu“ mazgų, kuriuos galite išbandyti namuose

„Bantu“ mazgai yra viena mieliausių ir koketiškiausių šukuosenų, kokias galite sportuoti.

Istoriškai jie kilę iš Vakarų Afrikos ir, mūsų laimei, paplito visame pasaulyje kaip mėgstamiausia šukuosena visiems.

Be to, jie dirba su absoliučiai bet kokio tipo plaukais, nesvarbu, ar jie yra garbanoti, ar tiesūs, ilgi, trumpi ar vidutiniai.

O, ar mes paminėjome, kaip paprasta namuose pasidaryti savo „Bantu“ mazgus?

Todėl čia yra 50 pavyzdžių, kurie jus gąsdina ir įkvepia.

1. „Bantu Knots Queen“ stiliaus supimas

Moteris su bantu mazgais pozuoja prieš kamerąŠaltinis

Būti gatve ir nuožmiai, išlaikant savo moterišką ir elegantišką pusę, nėra lengva. Vis dėlto visada galite pasiimti pavyzdį iš šios nuožmios išvaizdos damos ir supurtyti kai kuriuos „Bantu“ mazgus taip, kaip ji yra.

Be to, galite pridėti auksinį sklendę, kad išreikštumėte savo karalienės statusą ir pareiškimo žiedą, ir jūs jau esate ten.

2. Bantu mazgai ant ilgų plaukų

Jauna moteris su bantu mazgais pozuoja kameraiŠaltinis

Spalvingi 90 -ieji sutinka „boho chic“ su šia „Bantu“ mazgų idėja. Be to, jie yra dar didesni, jei turite ilgus plaukus, nes „Bantu“ mazgai susisuks į piramides ar ilgus piltuvus. Galiausiai pridėkite porą stilingų bohemiškų auskarų ir pastelinės spalvos vieno peties marškinius, kad atrodytumėte.

3. Bantu dėl Garbanoti plaukai

Moteris su bantu mazgais sėdi ant kirpyklos kėdėsŠaltinis

Vienas iš būdų kopijuoti šią išvaizdą yra padalinti plaukus į kelias sruogas. Galite laikytis avilio modelio, kiek tai susiję su jūsų galvos oda, kad pynimas atrodytų dar madingiau.

Dėl to tai taps nuostabiu būdu suformuoti savo trumpus, garbanotus plaukus, su kuriais iškart įsimylėsite.

4. Paprasti bantu mazgai

Moteris su bantu mazgaisŠaltinis

Čia yra gražus jaunas mergaitės vaizdas, kuris nusprendė pasirinkti tradicinius ir paprastus „Bantu“ mazgus. Jei norite tai išbandyti patys namuose, turite padalinti plaukus pagal spinduliuojantį modelį.

Be to, galite užbaigti išvaizdą su trumpais auskarais, pageidautina, kad jie būtų tokie spalvingi.

5. Puošta Bantu

puošti bantu mazgaiŠaltinis

Priešinguose paprastų „Bantu“ mazgų gale yra puošti. Dėl šios išvaizdos jūs ne tik sportuosite tradicinį „Bantu“ moterų pynimą Afrikoje, bet taip pat turėsite pridėti šiek tiek blizgesio.

Pavyzdžiui, ši miela ponia, įpindama mazgus, į savo plaukų sruogas nusprendė įterpti auksinių plaukų papuošalų. Galiausiai, papildykite išvaizdą dideliais auksiniais auskarais, kad jis taptų dar prabangesnis.

6. Bantu mazgai ir Pynės

bantu mazgai ir pynėsŠaltinis

Kas sako, kad „Bantu“ mazgai turi stovėti vieni? Įtraukite netikėtumo elementą į tradicinę šukuoseną smulkiai megztų pintinių pavidalu. Be to, galite prilipti prie dviejų jų per visą plaukų skilimo ilgį arba pasukti visą galvą, kad pamatytumėte įspūdingą vaizdą.

Dėl sudėtingo šukuosenos dizaino makiažas ir papuošalai turi būti kiek įmanoma paprastesni. Todėl nepersistengsite.

7. Vešlios spynos bantu mazguose

Moteris demonstruoja savo šukuosenos bantu mazgusŠaltinis

Garbanos, mazgai, posūkiai, ritės. Pavadink. Bantu mazgai gali juos visus įtraukti ir puikiai atrodyti. Todėl, kad ir kokio ilgio būtų jūsų plaukai, visada galite surišti juos į „Bantu“ mazgą.

Be to, laikykite juos prie galvos, o ne piramidės stiliaus, jei norite siekti elegancijos, o ne flirto linksmybių.

8. Bantu deivė

Jauna patelė su bantu mazgaisŠaltinis

Turėkite kambarį, kuriame vaikštote, ir valdykite pasaulį, kol jame esate. Štai jums puikus įkvėpimo gabalas su daugybe Bantu mazgų, tvirtai surištų per visą galvą. Be to, pridėkite perlamutrinį nosies žiedą ir tamsaus ir žemiško atspalvio makiažą, ir jūs negalite suklysti.

9. Bantu mazgai ant atsipalaidavusių plaukų

jauna moteris bantu mazgaiŠaltinis

Čia yra nuostabi idėja, kurią galite išbandyti namuose, jei neturite daug laiko. Pirmiausia padalinkite plaukus į sruogelius ir laisvai sukite juos aplink pirštą, kad sukurtumėte „Bantu“ mazgus. Galiausiai pakartokite procedūrą tiek kartų, kiek norite, aplink galvą.

10. Minimalūs bantu mazgai

Moteris su bantu mazgais viliojančiai žiūri į fotoaparatąŠaltinis

Kaip apie minimalų tradicinio „Bantu“ mazgo pynimo pasirinkimą? Padalinkite plaukus į keturias ar penkias storas sruogas ir susukite mazgus. Atrodo, kad ši miela ponia pridėjo 90 -ųjų chokerį, stilingą perlų dygliuotą nosies žiedą ir tamsią slyvų lūpą. Jei bandysite, galite atrodyti taip pat pasakiškai, kaip ji!

11. Pusė mazgas

Moteris su bantu mazgais pozuoja kameraiŠaltinis

Taip pat galite pasidomėti Bantu mazgo šukuosena, atlikdami tik pusę galvos. Štai jums nuostabus įkvėpimo šaltinis, kai jauna ponia wo tik sulenkė priekinę plaukų pusę ir leido kitai daliai pakabinti natūralias garbanas ant pečių. Dėl to ji atrodo nuostabiai.

12. Bantu Mazgai ant trumpų plaukų

Moteris su bantu mazgais žaismingu žvilgsniuŠaltinis

Jei turite trumpus plaukus, jums pasisekė. Dėl to maži „Bantu“ mazgeliai atrodys kaip maži rožių pumpurai ant galvos. Galiausiai pridėkite keletą papuošalų, skirtų picai.

13. Siaubingas Bantu Mazgai

Moteris su banti mazgais viliojančioje pozojeŠaltinis

Ši nuostabi išvaizda sujungia natūralų „Bantu“ mazgų žaismingumą ir kamuoliuko marškinių aršumą. Dėl to atrodysite neįtikėtinai stilingai, kad ir kaip pasirinktumėte tolesnį stilių.

14. Šaunus, Gatvė, ir Statement Banu Knots

Moteris su bantu mazgais žiūri į kamerąŠaltinis

Čia yra išvaizda, apimanti visus elementus, kurių jums reikia, kad ji taptų didelė. Sassy, ​​gatvė ir pareiškimas. Rausvai mėlyna lūpa ir auksinis nosies žiedas atneša siaubą, o dolerio rašto bako viršus yra čia, kad galėtume kalbėti apie gatvę. Be to, Bantu mazgai, žinoma, yra pareiškimas.

15. Pinti Plaukai ir Bantu

„Pasidaryk pats“ bantu mazgai su austais kirpčiukaisŠaltinis

Ši išvaizda yra susijusi su verslu priekyje ir vakarėliu gale. Šią išvaizdą galima gauti pynus vieną ilgą ir negabaritinę pynę priekyje, o tada visą krūvą linksmų „Bantu“ mazgų gale.

16. Kaštonas į Mazgai

karališki bantu mazgaiŠaltinis

„Bantu“ mazgai skirti ne tik moterims su tamsiais plaukais. Čia yra puikus gražių kaštonų bangų, užfiksuotų mazguose, pavyzdys.

Jie atrodo kaip žiedpumpurių vainikas virš galvos, kurį galite lengvai atkartoti namuose. Be to, galite pridėti keletą didelių auskarų ir spalvingą makiažą, kad užbaigtumėte išvaizdą.

17. Metalas ir varis

raižyti bantu mazgaiŠaltinis

Tęsiant spalvingų plaukų pavyzdžius, čia yra vario spalvos karčiai. Paveikslėlyje ponia visa tai surišo į kai kuriuos gražiai sutvarkytus „Bantu“ mazgus.

Be to, ji taip pat viską suformavo per dideliais plonais sidabro auskarais ir sidabrine apykakle. Be to, balti taškai nėra privalomi. Tačiau šią išvaizdą galite dėvėti kiekvieną dieną.

18. Trumpas ir Saldūs Bantu mazgai

ploni bantu mazgai trumpiems plaukamsŠaltinis

Kalbant apie Bantu mazgus ant trumpų plaukų, taisyklė paprasta. Kuo plonesnės plaukų sruogos, tuo daugiau mazgų turėsite. Todėl čia yra puikus pavyzdys, vaizduojantis šią idėją. Atkreipkite dėmesį, kaip ji taip pat nusprendė puikiai sutvarkyti mazgus tiesiomis linijomis. Kaip protinga ir elegantiška!

19. Vakarėlis!

kūrybingi bantu mazgaiŠaltinis

Žinoma, puiki proga parodyti savo naują „Bantu“ mazgų šukuoseną vakarėlyje. Jei norite pakartoti šią išvaizdą, apsvarstykite galimybę surišti plaukus į piramidės formos „Bantu“ mazgų asortimentą. Be to, galite apsirengti vakarėlio suknelėje ir pridėti perlų auskarą.

20. Eiti natūraliai

glam bantu mazgaiŠaltinis

Jei pavargote nuo savo plaukų stiliaus ir norite pokyčių, nebūtina jų kirpti ar dažyti. Priešingai, galite naudoti natūralias spalvas, kad čia ir ten sukurtumėte laisvus „Bantu“ mazgus.

Dėl to galite stebėti, kaip visas veidas pasikeičia per kelias minutes. Galų gale pasikeisti tikrai lengva!

21. Plaukų dailė su „Bantu“ mazgais

paprasti bantu mazgaiŠaltinis

Puošiantys „Bantu“ mazgai gali būti ir toliau, nei tik pridedant pynę ar keletą auksinių smeigtukų. Čia yra fantastinio plaukų meno pavyzdys. Pridėję subtilių elementų, pagamintų iš jūsų plaukų, tiesiai į galvos odą, galėsite įrėminti veidą ir dar labiau išryškinti mazgus.

22. Bantu Lolita

stori bantu mazgai mergaitemsŠaltinis

Kaip galima padaryti mažą mergaitę dar saldesnę, nei ji jau yra? Žinoma, pridėkite prie jos plaukų keletą Bantu mazgų. Ši miela jauna ponia yra gyvas įrodymas, kad šiuolaikinės princesės yra visos akimirkos.

23. Čekiai ir kvadratai

sandarūs bantu mazgaiŠaltinis

Paimkite pavyzdį iš šio pavyzdžio ir padalinkite plaukus į kvadratus. Paimkite gautas sruogas ir susukite jas į Bantu mazgus.

Dėl to, žiūrint iš viršaus, rezultatas yra pasakiškai geometrinis, jau nekalbant apie stilingą. Be to, net jei juos darysite patys namuose, jie vis tiek atrodys taip, lyg būtumėte nuėję į profesionalų saloną.

24. Elektrinės vibracijos

bantu mazgai su šviesiai mėlynomis plaukų juostomisŠaltinis

Čia yra fantastiška tradicinė „Bantu“ mazgų spalva ir stilius. Jį galite gauti pusiau įmirkę plaukus. Be to, jūs galite gauti tą patį rezultatą praeityje ombre. Kad tai veiktų, siūlome pasirinkti elektrinę spalvą, tokią, kokią matote paveikslėlyje. Pasirinkite žalią, putojančią iš rožinės arba geltonos spalvos geltonos spalvos putas.

25. Bantu mazgai ant besikeičiančių plaukų

„Pasidaryk pats“ bantu mazgaiŠaltinis

Jei pereinate prie savo natūralių plaukų ir ieškote stiliaus, galinčio padėti jums išgyventi šį sunkų laiką, nesidairykite toliau. Tai Bantu mazgai į pagalbą.

Leiskite savo plaukams išgydyti ir grįžkite į savo buvusią šlovę. Kaip mes visi žinome, „Bantu“ mazgai yra labai apsauginis plaukų sruogų stilius, todėl jie bus saugūs ir sveiki.

26. Zig ir Zag ir dar kartą Zig

gerai apibrėžtas bantu knosŠaltinis

Kalbant apie „Bantu“ mazgus, jūsų plaukų atsiskyrimas yra toks pat svarbus kaip ir patys mazgai. Jei turite omenyje šią idėją, galite apsvarstyti galimybę plaukus atskirti zigzago, o ne tiesiu būdu.

27. „Bantu Mazgs“ ir „Blonde Highlights“

natūralūs bantu mazgaiŠaltinis

Dar vienas būdas išryškinti savo „Bantu“ mazgus ir plaukus per se yra susieti savo šviesiaplaukius atspalvius. Visų pirma, šviesesnės spalvos plaukai visada išsiskirs ir suteiks jūsų plaukams labai reikalingos perspektyvos. Pagalvokite 3D formatu!

28. Saldžios spynos

paprasti bantu mazgaiŠaltinis

Kalbėkite apie apsvaiginimą! Prieš sukdami į sruogelius, įpilkite šiek tiek plaukų aliejaus ar produkto. Galiausiai, kai baigsite, „Bantu“ mazgai dėl to atrodys protingi ir dailūs. Be to, aliejus taip pat suteiks jūsų plaukams ir galvos odai sveiką spindesį, kurio trokštame.

29. Bantu blondinei

blondinai bantu mazgaiŠaltinis

Išprotėjęs dėl blondinių ir išprotėjęs dėl plaukų mazgų prideda fantastiškų šviesių spalvų „Bantu“ mazgų plaukų. Nesijaudinkite, jei jūsų plaukai per trumpi. Dėl to mazgai bus maži, bet vis dėlto nuostabūs.

Be to, jūs galite pridėti pareiškimą ir keletą didelių papuošalų, kad tikrai įeitumėte. Taip pat galite visiškai neimti papuošalų, jei norite atrodyti natūraliau ir kukliau.

30. Pinti Bantu mazgai ant ilgų plaukų

tolygiai išdėstyti bantu mazgaiŠaltinis

O kaip, užuot sukę plaukų sruogas, jas pynėte? Paimkite ilgas pintines ir sukite jas aplink pirštą, kol gausite piramidės formos mazgus. Be to, galite nueiti papildomą mylią, kaip ir miela ponia paveikslėlyje, pridėdama šiek tiek auksinių plaukų.

31. Blizgus ir prašmatnus

į spiralę panašūs bantu mazgaiŠaltinis

Jei „Bantu“ mazgus darote namuose, visada galite pradėti, kai po plovimo plaukai vis dar drėgni. Tokiu būdu mazgai ne tik išlaikys savo blizgesį ir blizgesį, bet ir plaukai bus garbanoti juos nuėmus.

32. Voratinklis ir ritės

populiarūs bantu mazgaiŠaltinis

Toliau skaičiuojant visus būdus, kaip galite suskirstyti savo plaukų sruogas, čia yra voratinklis. Tikriausiai galima sakyti, kad šis taip pat patenka į „plaukų meno“ kategoriją.

Tačiau nors jūs galite tai padaryti namuose, o ne salone, jums gali prireikti pagalbos, kaip tai padaryti teisingai. Bent iš pradžių.

33. Ilgi ir aukšti Bantu mazgai

žvaigždės ir bantuŠaltinis

Prisiminkite šį patarimą – kuo ilgesni plaukai, tuo aukštesni bus „Bantu“ mazgai. Pavyzdžiui, šiame pavyzdyje galite aiškiai matyti, kad ta jauna moteris turi rimtų spynų. Todėl jos „Bantu“ mazgai atrodo kaip maži žavesio ir stiliaus piltuvėliai.

34. Bantu ant garbanotų plaukų

stiliaus bantu mazgaiŠaltinis

Sprendimas susieti savo garbanotus plaukus į „Bantu“ mazgus gali būti tiesiog geriausias jūsų sprendimas. Todėl, jei atrodo, kad jūsų giliai garbanoti plaukai turi savo protą, dabar su šia šukuosena galite juos įdėti į tinkamą vietą. Kaip premija, jis atrodys natūralus ir neryškus.

35. Ploni Bantu mazgai

ploni bantu mazgaiŠaltinis

Taigi, kitas būdas, jei turite ilgus plaukus, yra surišti juos į kelis labai plonus Bantu mazgus. Šią išvaizdą galite pakartoti padalindami plaukus į plonas sruogeles ir sukdami juos, kol gausite piltuvo formos mazgus.

Didžioji šio šukuosenos pasirinkimo dalis yra ta, kad kai kurie mazgai stovės tiesiai, o kai kurie bus šiek tiek šoniniai. Dėl to rezultatas atrodo labai natūraliai.

36. Dviejų tonų bantu mazgai

juodi ir blondinai bantu mazgaiŠaltinis

Vietoj auksinių plaukų papuošalų, kuriuos parodėme anksčiau, visada galite naudoti savo natūralius plaukus „Bantu“ mazgams papuošti. Kruopščiai suriškite juos taip, kad šviesiaplaukiai paryškintų mazgo pagrindą, palikdami tik tamsų galiuką.

37. Mažiau yra daugiau

bantu mazgai Kaukazo patelėmsŠaltinis

Mažiau tikrai gali būti daugiau, kai kalbama apie šią gražią šukuoseną. Padalinkite plaukus į dvi dalis: vieną plaukų priekyje, o kitą gale.

Be to, pridėkite šiek tiek blizgančių plaukų produktų ir suriškite du didelius mazgus prie kaktos ir pakaušio. Dramatiškas makiažas čia yra būtinas, norint pagirti šį unikalų.

38. Keli Bantu mazgai

stilingi bantu mazgai labai trumpiems plaukamsŠaltinis

Ploni plaukai taip pat gali būti surišti į kelis mažus Bantu mazgus. Laikykite juos kuo arčiau galvos odos, kad gautumėte nuostabią 90 -ųjų atmosferą. Miela ponia šiame pavyzdyje sugebėjo padaryti visus savo mazgus tokio paties dydžio, formos ir aukščio. Dėl to ji atrodo nuostabiai ir gražiai.

39. Bantu mazgai karūnoje

gražūs bantu mazgaiŠaltinis

Šis nuostabus „Bantu“ mazgų susiejimo būdas leis jums jaustis kaip karalienė. Matant, kad priekinė aukštų piltuvo formos mazgų eilė eina iš kairės galvos pusės į dešinę, atrodo, kad ponia turi karūną ant galvos. Kalbėkite apie karališką stilių!

40. Pynės ir dar daugiau pynės

ryšulio stiliaus bantu mazgaiŠaltinis

Šis stilius apima kuo daugiau pintinių. Modelis ne tik turi keletą mažų pintinių ten, kur ji padalijo plaukų sruogas, bet ir raišteliai, kuriuos ji naudojo sukti ir daryti mazgus.

41. Vaivorykštės spalvos jūsų plaukuose

spalvoti bantu mazgaiŠaltinis

Taigi, jei ruošiatės į vakarėlį ar linksmą Naujųjų metų išvakarių šventę, štai jums drąsus pasiūlymas-įvairiaspalviai „Bantu“ mazgai. Galite dažyti plaukus nuolat arba laikinai tiek spalvų, kiek norite.

Pirmiausia pagal savo spalvą padalinkite savo karčius į kelias sruogas. Galite juos sumaišyti, kad atrodytų vaivorykštė, arba turėti atskirus atspalvius. Dėl to, surišus „Bantu“ mazgus, jie atrodys kaip spalvingas meno kūrinys.

Galite elgtis kaip graži ponia paveikslėlyje ir taip pat pridėti galvos papuošalą ant galvos.

42. Mazgas

pirmojo etapo bantu mazgaiŠaltinis

Bantu mazgai yra naudingi ne tik surišti, bet ir tada, kai paleidžiate plaukus. Todėl, jei laikysite plaukus drėgnus arba užtepsite fiksavimo priemonės prieš pat sukdami juos į vietą, išardę plaukai taps banguoti arba garbanoti.

Be to, galite leisti savo plaukams išdžiūti naktį arba naudoti plaukų džiovintuvą, jei bėgate.

43. Geometriniai modeliai

skulptūriniai bantu mazgaiŠaltinis

Geometriniai modeliai galėjo būti pyktis 90 -aisiais, tačiau jie atsirado dėl priežasties. Dėl to išdidus tokios šukuosenos savininkas jaučiasi elegantiškas, rafinuotas ir įmantrus. Be to, šis jūsų pynimo būdas tinka abiem šalims ir linksmai dienai biure ar atsitiktiniam penktadieniui.

44. Violetiniai Bantu mazgai

purpuriškai dažyti bantu mazgaiŠaltinis

Jei turite trumpus plaukus, o „Bantu“ mazgai yra maži ir stori, jie atrodo kaip maži rožių pumpurai. Be to, jei dažysite plaukus tinkamu atspalviu, panašumas bus neįtikėtinas. Todėl, jei ieškojote kitos vasaros festivalio išvaizdos, daugiau neieškokite, nes radote!

45. Paprastas Bantu mazgas

bantu mazgai vaikamsŠaltinis

Paprastumo niekada negalima pervertinti, nes jame galima rasti daug grožio. Todėl, susiejus keletą paprastų „Bantu“ mazgų be daugybės papuošimų, gali atsirasti nuostabus efektas, ypač jei tai darote dėl savo vaiko.

Todėl ji gali dėvėti bet kur, įskaitant darželį ar mokyklą.

46. ​​Gatvės stiliaus Bantu

bantu mazgai ilgiems plaukamsŠaltinis

Bantu mazgai taip pat gali būti labai efektyvi šukuosena, kai neturite per daug laiko savo rankoms. Visų pirma, jūs turite plauti plaukus ryte po dušu, o paskui greitai surišti į kai kuriuos mazgus.

Galiausiai leiskite jam natūraliai išdžiūti einant į biurą ar mokyklą. Norėdami užbaigti išvaizdą, taip pat rinkitės natūralų makiažą.

47. Bantu on Weave

stulbinantys bantu mazgaiŠaltinis

Taigi, jei ieškote naujos šukuosenos, kuri būtų greita ir paprasta jūsų pynimui, kodėl gi neišbandžius „Bantu“ mazgų? Be to, jei sujungsite juos su spalvingu dūminiu akių makiažu ir dideliais auksiniais auskarais, atrodysite kaip nakties karalienė, nesvarbu, kur einate.

48. Bantu mazgai iš baimės

įmantrūs bantu mazgaiŠaltinis

Jei turite baimių ir norite įpūsti jiems naujos gyvybės, galite jas sukti keliais gerai suprojektuotais „Bantu“ mazgais. Be to, jei pasirinksite laisvą, o ne labai aptemptą, plaukai atrodys natūraliai ir atsipalaidavę.

49. Glamouro Bantu

sandariai austi ir įmantrūs bantu mazgaiŠaltinis

Šie kūrybingi „Bantu“ mazgai buvo pagaminti iš pradžių pynus plaukus, o vėliau pasirinkus kai kurias iš šių pintinių ir sukant jas į mazgus. Todėl jie yra labai švieži ir miestietiški, todėl eidami gatve atrodote protingi ir įžūlūs.

50. Bantu ant plonų plaukų

deivės ploni plaukai bantu mazgaiŠaltinis

Galiausiai, čia yra puikus pavyzdys, kaip su savo šukuosena galite atrodyti urbanistiškai ir stilingai. Po to jūs galite paversti savo darbą nuostabiais ir plonais „Bantu“ mazgais.

Be to, galite pridėti lūpų ir storų antakių, taip pat didelę auskarų porą ir kakliuką.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Apibendrinant galima pasakyti, kad visiems yra viena šukuosena. Mūsų laimei, „Bantu“ mazgai tinka bet kur ir bet kur!