65 šaunūs būdai, kaip suformuoti ir nešioti savo suktukus

„Twist“ pynės atrodo tiesiog nuostabiai, ypač jei jos yra gerai suformuotos ir gerai prižiūrimos. Juodos šukuosenos, susuktų pintinių teiginys giriamas ne tik už neįtikėtiną išvaizdą, bet ir už apsauginę šukuoseną juodoms moterims.

Paprastai juodi plaukai puikuojasi puošniomis ritėmis. Tačiau, kai ieškote būdų, kaip geriau apsaugoti ir formuoti savo plaukų sukimo pintines šukuosenas, tai yra išeitis.

Jei ieškote įkvėpimo plaukams formuoti juodus plaukus, tiesiog patikrinkite šias šukuosenas, siūlančias pintines, kurios visiems patiks!

1. Klasikinės sukimo pynės

ilgos senegalietiškos pynėsŠaltinis

Storos ir sultingos šios pynės atrodo nuostabiai, leidžiamos laisvai tekėti, surinktos į kuodą ar susuktos įmantriu šukuosenu. Geriausias dalykas tokiose ilgose susukamose pynėse yra tas, kad jie yra glostantys bet ką. Tai tobula juoda šukuosena, kuri niekada neišeina iš mados.

2. Gražios pynės iki peties

pečių ilgio sukimo pynėsŠaltinis

Plonos sukimo dėžutės pynės yra stilingos, lengvai prižiūrimos ir malonios matyti. Ši apsauginė šukuosena ne tik patrauks aplinkinių akis, bet ir papildys bet kokią aprangą – nuo madingos iki sportiškos.

3. „Twist Braids Fauxhawk“

Mohawk su kukurūzais ir Senegalo vingiais susuka pintinesŠaltinis

Ar manėte, kad nerijos buvo daug universalumo? Pagalvok dar kartą. Tai dirbtinis šaukštas, sukurtas naudojant gražių ir ilgų susuktų pintinių rinkinį, suvyniotą ant galvos.

4. Big Twist Braids

storos storos pynėsŠaltinis

Kai sakome didelį, turime omenyje. Jie yra stori ir gražūs, bet taip pat neįtikėtinai ilgi, todėl jie yra šukuosena. Nors sukimas yra klasika, kirčiuota plaukų spalva yra naujas elementas, kurį reikia išbandyti.

5. Purpurinės „Ombre Twist“ pynės

Virvių pynės su purpuriniais galais susukamos pynėsŠaltinis

Visada gera idėja pridėti spalvas prie savo pintinių. Šių metų pagrindinė tendencija yra susijusi su netradicinėmis spalvomis, taigi, kaip apie jūsų pasirinktą gražų violetinį atspalvį?

6. Senegalo „Twist Braid“ šukuosenos

senegalietiškos pynėsŠaltinis

Puošnios klasikinio Senegalo stiliaus suknelės, kurias galima palikti laisvai tekėti ir prisijaukinti, kad įgautų formalesnę išvaizdą. Tačiau jie vis dar yra pakankamai linksmi ir universalūs, kad galėtų pasigirti kitomis šukuosenomis – nuo prašmatnių ir elegantiškų iki erzinančių ir ekscentriškų.

7. Senegalo vingių šukuosena

juodos ir raudonos senegalo posūkiaiŠaltinis

Šie puikiai suformuoti Senegalo posūkiai atrodo tiesiog prabangiai. Pridėkite akcentinę spalvą, kuri dėvima kaip apdaila, ir jūs turite nuostabią šukuoseną, kad atrodytumėte ypatingai.

8. Smulkūs senegalietiški posūkiai į šukuoseną

šukuoti senegalo posūkiusŠaltinis

Senegalo sukimo pynės, kaip ir dauguma kitų juodų šukuosenų, taip pat gali būti pasiektos per šią minutę. Jie atrodo elegantiški ir subtilūs. Surinkti aukštoje bandelėje šie maži posūkiai yra žavus vaizdas.

9. Dėžutės posūkiai su viduriniu mazgu

dėžutės pynės pusiauŠaltinis

Kai ieškote atsipalaidavusios šukuosenos, tiesiog surinkite pusę posūkių į laisvą vidurinę bandelę. Tai atsipalaidavusi ir kasdieniška šukuosena, idealiai tinkanti sportuoti karštą vasaros dieną.

10. Ilgos sukimo pynės

bordo spalvos susuktos pynėsŠaltinis

Stori ir dramatiški šie ilgi posūkiai nuostabiai atrodo šviesesnės spalvos, puikiai papildančios odos atspalvį. Padarykite pertrauką nuo laisvai tekančių pintinių ir sukurkite šį stilių.

11. Ilgos kasos ant šviesių plaukų

ilgos blondinės sukimo pynėsŠaltinis

„Twist“ pynės nėra skirtos tik brunetėms ar netradicinėms plaukų spalvoms. Jie puikiai atrodo ir ant švelnių šviesių plaukų, nesvarbu, ar tai jūsų natūrali plaukų spalva, ar naudojate pynimą.

12. Stora pintinė bandelė su bandana

Storos sukimo pynės bandelė su bandanaŠaltinis

Priimkite šukuoseną, kuri būtų linksma ir atsitiktinė, kaip ši įspūdinga aukšta bandelė su susuktomis pynėmis. Norėdami jį apsaugoti, naudokite linksmą kontrastingos spalvos bandaną arba plaukų segtukus ir elastines medžiagas.

13. Blue Twist Braids

mėlynos sukimo pynėsŠaltinis

Yra keletas būdų, kaip išryškinti neoninę spalvą. Galite dažyti savo plaukus, gauti pynimą, naudoti plaukų priauginimą arba, dažniausiai šiais laikais, siūlų priauginimą.

14. Lobų vingiai

lob sukimo pynėsŠaltinis

Tvistai yra tokie įvairiapusiški, kad netgi gali būti pritaikyti pastarųjų kelerių metų šukuosenai – Bobui. Pavyzdžiui, tai yra nuostabi loba arba ilga bob, sukurta iš posūkių.

15. Pilki Peekaboo akcentai

Juodos ir pilkos spalvos verpalų sukimo pynėsŠaltinis

„Peekaboo“ akcentai yra puikus būdas atnaujinti ar įkvėpti savo šukuosenai per daug jos nekeičiant ar neišleidžiant per daug pinigų, jei turite biudžetą.

16. Nėrimo sukimo šukuosena

nėrimo sukimo šukuosenaŠaltinis

Storose ilgose pynėse gražiai nertas bordo spalvos atspalvis yra būtent tokia šukuosenos skiriamoji pastaba. Mes taip pat rekomenduojame naudoti plaukų aksesuarus.

17. Šokolado akcentai

susukti pintinesŠaltinis

Nereikia sustoti ties viena plaukų spalva, kai galite turėti tokį fantastišką derinį kaip šis. Tai brunetinių pintinių pagrindas su šokolado rudų rinkiniu viršuje.

18. „Pink Twist Braids“

susukti pintinesŠaltinis

Kalbant apie plaukų spalvas, ar esate pasiruošęs rožinei spalvai? Tiksliau tariant, tai yra rožinė burbulas, ir jūs galite gauti tokį tikslų atspalvį, jei pasirinksite susuktas pintas iš siūlų.

19. Ilgi Havanos sukimo plaukai

ilgos havanos sukimo pynėsŠaltinis

Šios auksinės juostelės čia ir ten, šios ilgos Havanos suknelės pynės kviečia į svajonių pasaulį. Ši šukuosena, sverianti vienoje veido pusėje ir laisvai tekanti nugara, yra ryški, gaivi ir energinga.

20. Gražus Havanos vingis aukštoje bandelėje

havana twist aukšta bandelėŠaltinis

Visomis tomis ypatingomis gyvenimo progomis išbandykite šią stilingą aukštą bandelę, atskleidžiančią Havanos suktukų pintinių grožį, paryškintą subtilia tamsios vyšnios nata.

21. „Banana Twist Braids“ šukuosena

susukti pintinesŠaltinis

Suktų pintinių šukuosenų universalumui ir grožiui tikrai nėra ribų. Ši pinta šukuosena vadinama bananų sukimu. Toks įdomus vardas mažai teisingas sudėtingam darbui ir stulbinantiems rezultatams.

22. Juodosios pintinės šukuosenos

elegantiškos sukimo pynėsŠaltinis

Aptemptos pintinės ir dailūs plaukai susitinka, kad sukurtų madingą šukuoseną, kuri atrodo neįtikėtinai elegantiška. Galite dėvėti ją išleistuvių vakarą, kai esate garbės tarnaitė ar net tada, kai esate pati nuotaka.

23. Susukite pynėlius puošnioje aukštoje bandelėje

baltos sukimo pynėsŠaltinis

Nuostabus spalvų pasirinkimas šioms susukamoms pynėms, užfiksuotoms tobulai sandariai aukštai bandelei. Mažos mados detalės šukuoseną papildo aštria pastaba.

24. Žalieji posūkiai

Žali ir juodi verpalų posūkiai susuka pintinesŠaltinis

Šios gausios ir sodrios, žalios spalvos vytos pynės turi sportišką orą. Tačiau neapsigaukite. Jie gali būti susukti, kad būtų sukurtos kitos šukuosenos, pabrėžiančios jų grožį.

25. Stilinga pinta šukuosena

Prabangios „Chic Silky Twist Updo“ sukimo pynėsŠaltinis

Ši šukuosena laimi pagrindinį apdovanojimą už vieną sudėtingiausių ir stulbinančių suknelių pynimo šukuoseną, taip pat papildomus taškus iš mūsų už eleganciją.

26. Kinky Twists šukuosena

išlenktos pynėsŠaltinis

Ši graži šoninė šukuosena su netvarkingais posūkiais, įrėminančiais veidą, išryškina išlenktų pynių įvairovę. Kaip minėjome anksčiau, kartu su nėrimo pynėmis ir laisvomis pintinėmis pynėmis šie stori posūkiai yra arti natūralios išvaizdos.

27. Trumpų suktukų pynės ir šukuosenos „Kinky Braids“

Tvist nerijos trumpa šukuosenaŠaltinis

Trumpos šukuosenos su tokiomis susukamomis pynėmis atrodo turtingos, sultingos ir gražios. Trumpi posūkiai šone taip pat yra saldūs ir žaismingi. Tai lemia šaunią pastabą.

28. Blizgios tvistinės pynės

blizgios sukimo pynėsŠaltinis

Suteikite savo pynėms papildomą smūgį, kiekvieną kartą plaudami plaukus, naudodami šiek tiek blizgančios medžiagos. tai gali būti plaukų aliejus arba lakas, priklausomai nuo jūsų plaukų tipo ar jūsų poreikių.

29. Pusiau atliktos sukimo pynės

pusiau padarytos sukimo pynėsŠaltinis

Atkreipkite dėmesį į atsipalaidavusią šios pintinės šukuosenos išvaizdą. Puikiai atrodo ant visų tipų plaukų. Sukurtas kaip pusiau susuktas pusiau laisvas stilius suteikia dar žaismingesnę natą.

30. Marsala Twist Braids

marsala sukimo pynėsŠaltinis

Marsala yra violetinės spalvos atspalvis. Tai saldus ir skanus, o tai reiškia, kad jis suteiks daugybę makiažo pasirinkimų. Rinkitės rožinę dieną, o sidabrą – vakarais ir naktimis.

31. Mielos trumpų plaukų nėrimo pynės

Nubian Twists šukuosenos trumpiems plaukams suktiŠaltinis

Kita graži šukuosena su trumpomis sukimo pynėmis. Mums patinka šios nemokamos šukuosenos natūralus tonas ir žaisminga pastaba su susuktomis pintinėmis, kurios akimirksniu užkariaus jūsų širdį.

32. Ilgos vyšnių nėrimo pintinės šukuosena

bordo spalvos susuktos pynėsŠaltinis

Negalite paneigti šių laisvai tekančių, ryškiaspalvių, sodrių nėrinių pynių patrauklumo. Drąsi išvaizda taip pat pasiekiama dėl kontrastingos tamsios vyšnios spalvos.

33. Ilgos sukimo pintos šukuosenos

pusiau su susuktomis pynėmisŠaltinis

Senegalo pynės geriausiai atrodo, kai yra ilgos, pilnos ir storos. Ši šukuosena atrodo natūrali, tačiau sudėtinga. Auksiniai akcentai išlygina visus odos tonus ir akių spalvas.

34. Plonos blondinės pynės

plonos blondinės sukimo pynėsŠaltinis

Mes tiesiog įsimylėję šias plonas ir dailias pintines, kurios būna dviejų spalvų – brunetės ir blondinės. Jie suteikia išskirtinę ir elegantišką išvaizdą, kuri visada yra paruošta asmenukėms.

35. Marley Twist Braids

„Marley Twist“ pynėsŠaltinis

Yra daugybė versijų, skirtų pinti pynėms, ir tik laukia, kol jas išbandysite. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Pavyzdžiui, tai yra „Marley“ posūkiai, sukurti aukštoje arklio uodegoje.

36. Gražios sukimo pynės

gražios susuktos pynėsŠaltinis

Sukti pintines kasas ne visada lengva. Tačiau kartais geriausi yra patys paprasčiausi sprendimai. Sukurkite gilią šoninę plaukų dalį, brūkštelėdami kai kurias pintines į vieną pusę.

37. Tiesūs plaukai Viena virvė

gana susuktos pynėsŠaltinis

Tai puikus pavyzdys, kaip virvės suktukai veikia tiesius plaukus. Šukuosena su papildoma prabangia pastaba, kurią galite suvynioti aplink galvą Medusa stiliaus.

38. Gana Tvist nerijos

nėrimo nerijos trumpa šukuosenaŠaltinis

Šukuosena, kuri puikiai tinka kaip vestuvių šukuosena, oficiali šukuosena ar atsitiktinė, žaisminga šukuosena. Trumpas kasas lengva dėvėti, be to, jos atrodo nepaprastai gražios.

39. Šiuolaikiniai posūkiai

nuostabios susuktos pynėsŠaltinis

Mums labai patinka, kaip ši idėja buvo sukurta. Smėlio spalvos šviesūs posūkiai atkuria storus auksinius karolius, dėl kurių jie spindi prabangiai.

40. Bohemijos pynės ir natūralios garbanos

susukti pintines ir nemokamų kasų šukuosenąŠaltinis

Ar ieškote gaivios, bohemiškos šukuosenos sportui šią vasarą? Tvist nerijos stiliai, baigti natūraliomis ritėmis, yra kelias. Padėkite juos ant kaktos, kad jie atrodytų labiau kaip hipis.

41. Butterbeer Blonde Twists

sviesto alaus blondinės sukimo pynėsŠaltinis

„Butterbeer“ yra blondinės atspalvis, pamažu užvaldantis šukuosenų pasaulį. Šis terminas buvo pasiskolintas iš Hario Poterio pasaulio ir apibūdina saldų gėrimą, kurį jie anksčiau vartojo Hogsmeade.

42. Deep Twist nėrimo pynės

Auksinės blondinės Senegalo sukimo pynėsŠaltinis

Gilūs posūkiai, sumaišyti su nėrimo pynėmis, daro šią nuostabiai saldžiai atrodančią šukuoseną. Labai aukšta arklio uodega suteikia šiai šukuosenai dar daugiau apimties.

43. Senegalo vingiai „Fishtail Braid“

pintos susuktos pynėsŠaltinis

Jei klasikinės sukimo pynės jo nebesipjauna, pabandykite derinti du sukimo stilius, kad gautumėte gaivią ir energingą išvaizdą. Senegalo suknelės ir žuvų uodegos pynės atrodo nuostabiai kartu.

44. Mielos trumpos pintos šukuosenos

vidutinio senegalo sukimo pynėsŠaltinis

Trumpos Senegalo sukimo pynės yra puikus būdas šukuosenai suteikti apimties ir struktūros. Šie yra pečių ilgio ir atrodo stulbinantys bei dailūs.

45. Afro Tvist nerijos

pigtails susukti pintinesŠaltinis

Šios mielos afro sukimo pynės, primenančios išlenktas susuktas pintines, yra natūrali apsauginė šukuosena. Prisegti prie galvos odos šonuose, jie turi aštrią, tačiau elegantišką natą.

46. ​​Natūralios „Twist Braids“ šukuosenos ilgiems plaukams

apsauginė šukuosena juodiems plaukams sukti nerijosŠaltinis

Šios storos senegalietiškos pynės, padengtos neatskleistais galais, yra paprasta, atsipalaidavusi šukuosena sportui visą dieną. Jei naudojate plaukų priauginimą, galite pridėti tiek ilgio, kiek norite.

47. Miela natūrali išvaizda: violetinės trumpos nėrimo pynės

purpurinės sukimo pynėsŠaltinis

Nuleiskite šių nuostabių nėrimo pynių užraktus. Dėl storos ir didelės apimties, jie suteikia žaismingos natos natūraliai šukuosenai dėl gražios rainelės spalvos, kuri priklauso purpurinei šeimai.

48. Cinamono rudos spalvos vingiai

cinamono sukimo pynėsŠaltinis

Tai dar viena šukuosena, kuri neabejotinai laimi stiliaus kreditus už vingių ir pintinių įmantrumą. Mums taip pat patinka spalva, kuri yra stulbinanti ir blizgi cinamono ruda.

49. Šukuosena su Senegalo „Twist Braids“

Pusė šukuosenos Senegalo vingiams nušluostė susuktas pintinesŠaltinis

Sudėtinga tekstūra, kurią sukuria gražių brunetų plaukų spalva ir Senegalo suknelės. Graži moteriška šukuosena su papildomu sportinių apsauginių savybių privalumu jūsų natūraliems plaukams.

50. Paprastos plonos Marley nerijos

plonos marlios pynėsŠaltinis

„Marley“ pynės yra juodos šukuosenos prekės ženklas. Paprastos arba apipavidalintos šukuosenos, arklio uodegos ar aukštos bandelės, plonos „Marley“ pintinės gali atrodyti ir elegantiškai, ir itin kasdieniškai, atsižvelgiant į jūsų stiliaus poreikius.

51. Maži Senegalo posūkiai

Maži Senegalo posūkiai susuka pintinesŠaltinis

Čia yra graži ir atsitiktinė susukta karūna, padėta tiesiai priekyje. Tai viena geriausių paplūdimio šukuosenų, todėl nebijokite jos kuo daugiau naudoti savo atostogų metu.

52. Metaliniai plaukų aksesuarai

aukso šinjono sukimo pynėsŠaltinis

Tamsūs plaukai su metaliniais akcentais atrodo nuostabiai suformuoti šiose siaurose posūkių pynėse. Kalbant apie metalinius aksesuarus jūsų plaukams, sakome, kad kuo jie didesni, tuo laimingesni būsite.

53. Metalo rankogalių šukuosena ilgoms sukimo pynėms

ilgos sukimo pynėsŠaltinis

Vienas geriausių prabangių juodų plaukų dalykų yra tai, kad išsiskiria bet kokia kontrastingos spalvos ar medžiagos detalė. Šie metaliniai rankogaliai, pristatyti dėžutėse, yra nuostabus stiliaus elementas, kurį reikia išbandyti, kad atrodytų drąsiai.

54. Dekoruotos vytos pynės

dekoruotos sukimo pynėsŠaltinis

Susuktos pynės stulbinamai atrodo bet kokio tipo plaukams ir bet kokios spalvos plaukams. Ypač jei spalvos parinktos taip, kad papildytų odos toną ir veido bruožus. Mums patinka auksinės galvos grandinės pasirinkimas.

55. Sudėtingos Havana Braids Halfdo

Sudėtingos Havanos sukimo pynėsŠaltinis

Kalbant apie sukimo pynimo stilių, jūsų kūrybiškumui nėra jokių apribojimų. Ši šukuosena, puošianti nuostabias Havanos pintines fantastiškos tamsios vyšnios spalvos, yra tai įrodanti.

56. Aukštos bandelės plaukų pynės

aukštos bandelės marley posūkiaiŠaltinis

Įspūdingo ilgio „Marley“ pynės yra sujungtos į per didelę bandelę. Papildomus stiliaus taškus laimi ilgos pynės, kurios, atrodo, sukasi amžinai.

57. „Loose Twist“ aukšta ir tūrinė bandelė

laisvos sukimo pynėsŠaltinis

Praneškite apie tinkamas stiliaus institucijas, nes mes radome geriausią kasdienę šukuoseną su posūkiais, kai einate į biurą. Daugiau jokių rūpesčių ir streso!

58. Elegantiškos pintinės šukuosenos

elegantiškos sukimo pynėsŠaltinis

Ar ieškote kažko elegantiškesnio? Pasirinkite šiuos madingus ir efektyvius posūkius, kad pridėtumėte sudėtingą pastabą. Jūs netgi galite dėvėti šią šukuoseną savo vestuvėse.

59. Nuo raudonos iki rudos spalvos plokšti posūkiai

plokščios sukimo pynėsŠaltinis

Ši paprasta šukuosena atrodo nuostabi visiems. Viena iš labiausiai sportuojančių juodų šukuosenų, ji taip pat laikoma viena universaliausių. Naudodami tokias gražias pintines, jūs galite išbandyti tą teiginį patys.

60. Pynės netvarkingoje Half-Up Bun

netvarkingos sukimo pynėsŠaltinis

Netvarkingą šukuoseną visada malonu dėvėti, nesvarbu, ar dirbate, ar tiesiog mėgaujatės vėlyvaisiais pusryčiais su draugais. O kai turi vingių, tai dar lengviau!

61. Viršutinis mazgas su posūkiais

viršutinio mazgo sukimo pynėsŠaltinis

Viršutinis mazgas yra labai paprastas ir atsitiktinis gatvės stilius. Kiekvieną rytą, kai ruošiatės išeiti pro duris, galite ją išplakti, ir mes garantuojame, kad vis tiek būsite gražiausia mergina jūsų kvartale.

62. Kalkių žalios spalvos vingiai

kalkių žalios spalvos susuktos pynėsŠaltinis

Rūgštinės spalvos yra vienas gražiausių netradicinių spalvų tendencijos variantų. Jie leidžia jums atrodyti kaip superherojus iš komiksų knygų. Tai žaliai žalios spalvos, kuri dėl sukimų atrodo dar vėsiau.

63. Alyvuogių žalumos pynės

alyvuogių žalios spalvos pynėsŠaltinis

Jei norite kažko šiek tiek tamsesnio, visada galite išbandyti alyvuogių žalumą. Jis turi nuostabų Viduržemio jūros regiono pojūtį, kurį galite dar labiau išugdyti pasirinkę tinkamus priedus ir pasirinkdami madą.

64. Vario pynės Halfdo

varinės sukimo pynėsŠaltinis

Varis yra graži plaukų spalva, kuri pakeitė pakeistą rožinį auksą pagal pageidavimus – tai žygdarbis, kurio niekas nemanė įmanoma. Puikus dalykas yra tai, kad jis glosto visus odos tipus ir visas akių spalvas, apie kurias galite galvoti.

65. Rausvos spalvos pynės

rausvai rausvos pynėsŠaltinis

Ieškote rožinės plaukų spalvos, bet ne visai? Tada sutikite rausvai raudoną, atsakymą į visas jūsų svajones! Tai atrodo labai devintajame dešimtmetyje, ypač kartu su to dešimtmečio priedais.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

„Twist“ pynės yra apsauginės juodos šukuosenos, kurias visur priėmė mados atstovai. Jie yra ir mieli, ir žaismingi, ir elegantiški, ir formalūs, be to, jie yra išskirtinio stiliaus, kad būtumėte pastebėti.

Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje, kuris iš jų buvo jūsų mėgstamiausias stilius!