80 nuostabių pintinių atnaujinimų visiems plaukų tipams ir progoms

Pinti atnaujinimai grįžo į madą, todėl įkvėpimui surinkome 80 nuostabių pintų atnaujinimų.

Pasisemkite įkvėpimo iš šių paprastų šukuosenų, kurios garantuoja stulbinančią išvaizdą, nesvarbu, ar išeinate atsitiktiniam pasivaikščiojimui, vakarėliui ar biure.

Pintinių gamybai gali prireikti šiek tiek daugiau laiko. Nepaisant to, jie taip pat yra vieni įspūdingiausių šukuosenų.

Išbandykite šiuos atsipalaidavusius pintus atnaujinimus, kad gautumėte nuostabią išvaizdą ir mėgaukitės jų atmosfera.

1. Pinti atnaujinimai. Olandų nerijos karūna

olandų nerijos karūna pinti atnaujinimaiŠaltinis

Nuostabu, kaip olandiškos pintinės gali atrodyti taip pat gražiai, kai jas dėvi 10 metų mergaitė, kaip ir suaugusios moterys. Tai puikus dvigubos olandiškos pynės vainiko pavyzdys su prašmatniu, bet atsipalaidavusiu atspalviu.

Sukurkite tas pintines, pritvirtinkite jas prie galvos smeigtukais ir palikite kai kurias plaukų sruogas arba švelniai traukite.

2. Dvi olandiškos pynės Updo

olandiškos pintinėsŠaltinis

Šios olandiškos pynės, artimos melžėjos stiliui, atrodo karališkai. Stipriai pinkite į nugarą, pritvirtinkite smeigtukais ir sudėkite laisvus galus į subtilią žemą bandelę.

3. Paprastas olandiškas „Braid Crown Updo“

olandiška pynės karūnaŠaltinis

Karūninės pynės arba princesės pynės, kaip jos taip pat yra dubliuojamos, yra vienas iš paprasčiausių pintinių atnaujinimų. Ši paprasta karūninė pynė vis dar yra pakankamai įmantri, kad būtų galima dėvėti bet kur – nuo biuro iki vakaro su merginomis.

4. Deivės pynės juodiems plaukams

deivė pynė šukuosenąŠaltinis

Juodi plaukai ir pynės yra beveik sinonimai. Pintinės, kurios laikomos apsauginiais juodų plaukų stiliais, buvo išrastos daugybe nuostabių būdų, kiekvienas stilius yra patrauklesnis už kitą.

Tiesiog pažvelkite į šias nuostabias alternatyvias pintines, kurios susitinka, kad sukurtų vieną gražiausių deivių pintinių stilių.

5. Puošnus pintas apipavidalinimas juodiems plaukams

pintas apipintas pintas dirbtinis vanagasŠaltinis

Šis įmantrus pintas raštas turėjo mus iš pirmo žvilgsnio. Sukurti dirbtinio vanago šukuoseną su šiomis subtiliomis pynėmis ir laisvais garbanotais galais yra išradinga idėja, kurią turėtumėte bent kartą išbandyti.

6. Elegantiškos „Twist Braids Updo“

susukti nerijos aukšta bandelėŠaltinis

Ieškote pinto apipavidalinimo stiliaus, kuris išliks? Štai jis. Tai madinga, nesenstanti, prašmatni ir nervinga. Tuo pačiu metu ji garantuoja ilgalaikę formą, kuri jums patiks.

7. Pintos šukuosenos

aukštos bandelės pinti atnaujinimaiŠaltinis

Pakelkite plaukus į atsipalaidavusią bandelę. Palikite dvi storesnes sruogas. Naudokite juos, kad gautumėte dvi pintines, kurios bus pritvirtintos prie galvos, panašiai kaip galvos juosta.

8. Storas olandiškas pynimas ilgiems plaukams

storos olandiškos pintinėsŠaltinis

Ši šukuosenos šukuosena yra viena iš mūsų mėgstamiausių. Viena paprasta olandiška pynė gali būti tokia efektyvi kuriant vizualiai patrauklią šukuoseną, kad gaila neišbandyti šio stiliaus patiems.

9. Akį traukiantis dvigubas pynimas ilgiems plaukams

dvigubos pynės ilgiems plaukamsŠaltinis

Padalinkite plaukus į dvi dalis. Naudokite žemiau esantį skyrių, kad sukurtumėte šią paprastą, laisvą pynę, švelniai patraukdami ją pabaigoje.

Pinti viršutinę dalį į aptemptą žuvies uodegos pynę ir pritvirtinti taip, kad ji eitų per apatinės pynės vidurį. Palaidus galus įsmeikite į paprastą žemą bandelę. Žavinga šukuosena, kuriai pasiekti nereikia ilgiau nei dešimt minučių.

10. Pintas Mohawk Updo

pintas dirbtinis vanagasŠaltinis

Dirbtinio vanago pinti atnaujinimai kiekvieną kartą atrodo stulbinančiai. Vietoj įprasto kirpimo, šonines plaukų dalis supinkite subtiliais, įmantriais raštais, kurie turi pasukti kai kurias galvas.

11. Žemas pintas kaištis ilgiems plaukams

žemos bandelės pinti atnaujinimaiŠaltinis

Pradėkite pinti nuo viršaus ir tęskite, kol visi jūsų plaukai taps meistriškos atsitiktinės pynės dalimi. Susukite jį į žemą atsipalaidavusią bandelę. Pritvirtinkite kaiščiais. Pasipuikuokite savo šviežia šukuosena biure ar vakarėlyje.

12. Plonas karūninis pynimas

gėlių karūnos pynėŠaltinis

Šiuo atveju plona pynė yra tik puošmena, pakeičianti galvos juostą. Nepaisant to, tai jūsų išvaizdai suteikia papildomos moteriškos natos. Subtilios pynės visada yra gera idėja.

13. Braid Updo. Elegantiška dviguba karūna

aukštos bandelės dvigubai pinti atnaujinimaiŠaltinis

Šis stulbinantis elegantiškas šukuosenas yra vienas iš paprasčiausių pintinių atnaujinimų, kuriuos galite išbandyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atkreipti dėmesį į detales ir paskutinį apdailą.

14. Stilingas mažai pintas kaištis

žemai pintas apipavidalinimasŠaltinis

Kryžkelėje tarp makramės pynės ir klasikinės melžėjos pynės ši šukuosena nenusileidžia prabangiai ir stilingai. Be to, tai labai lengva padaryti per mažiau nei dešimt minučių, turint reikiamų įgūdžių.

15. Atvirkštinė prancūziška pynė

atvirkštinė prancūziška pynė aukšta bandelėŠaltinis

Tiesiog laikykite galvą aukštyn kojom ir pradėkite prancūzišką pynę nuo galvos pagrindo. Pinti link galvos viršaus ir užfiksuoti galus elegantiškoje balerinos bandelėje.

16. Goddess Braids Updo

deivė pina dirbtinį vanagąŠaltinis

Žinoma, tai yra sudėtinga užduotis, kurią reikia atlikti patiems. Tačiau, jei jūsų kirpėjas turi reikiamų įgūdžių, šis sudėtingas pintas dizainas yra būtinas. Jauskitės kaip deivė su šia šukuosena ir mėgaukitės pribloškiančia išvaizda.

17. Mazguotos pynės Updo

nerijos mazgai pinti atnaujinimaiŠaltinis

Paprastas, bet veiksmingas triukas yra megzti pintines, kad sukurtumėte šiuos subtilius dizainus. Padarykite tiek, kiek norite. Jūs atrodysite nuostabiai, nesvarbu.

18. Žaismingas netvarkingas pintas padažas

netvarkingas pintas apipavidalinimasŠaltinis

Netvarkingi pinti atnaujinimai yra vieni geriausių moterų mėgstamiausių visame pasaulyje. Jie prideda pranašumą ir klasę patikrintoms šukuosenoms.

19. Puošnūs juodi pinti atnaujinimai

juodų plaukų pinti atnaujinimaiŠaltinis

Pinti atnaujinimai juodiems plaukams turėtų būti nuostabių šukuosenų vadovėlių pavyzdžiai. Pasinaudokite šiuo įvaizdžiu, kai jums reikia įkvepiančios pintos šukuosenos.

20. Pinti atnaujinimai vestuvėms

pinti atnaujinimai vestuvėmsŠaltinis

Jūsų vestuvių diena yra ypatinga proga, kai jūsų išvaizda turi sutapti su jūsų proto būsena. Apsivilkite šią pintą šukuoseną, kuri yra patogi, prabangi ir įmantri.

21. „Loose Braided Updo“ su netvarkinga bandele

laisvas pintas apipavidalinimasŠaltinis

Laisvos kasytės šone ir nesudėtinga netvarkinga bandelė sukuria puikią šukuoseną, kurią galima dėvėti visą dieną.

22. Atnaujinimai su pynėmis ir plaukų aksesuarais

pinti atnaujinimai su gėlėmisŠaltinis

Pintinės gali būti puiki atrama plaukų aksesuarams, pavyzdžiui, gražioms natūralioms gėlėms. Nešiokite šio boho išvaizdos su paprastu vainiko pynimu ir natūraliomis gėlėmis.

23. Aukštai pinta bandelė

pintos bandelėsŠaltinis

Jei sportuojate ilgas šukuosenas, traukite plaukus iki galvos viršaus ir pritvirtinkite elastine. Norėdami gauti šią drąsią šukuoseną, pradėkite pinti ir apvyniokite kasas.

24. Pinti „Mohawk Updo“ šukuosena

pintas dirbtinis vanagasŠaltinis

Kitas puikus dirbtinio vanago šukuosenos pavyzdys, pasiektas pintinėmis. Nuo mažų dėžutės pintinių šonuose iki išlenktų pintinių viršuje viskas atrodo tobulai.

25. Šukuosenos pynės. Nuostabus dirbtinis vanagas

pintas apmušalasŠaltinis

Tai turi būti viena iš sudėtingiausių šukuosenų, su kuriomis mes susidūrėme, kalbant apie pintus atnaujinimus. Čia jums tikrai reikės eksperto rankos. Nepaisant to, šią šukuoseną verta išbandyti.

26. Keli pynimo stiliai

pynės į apipintas pintas atnaujinimusŠaltinis

Pradėkite nuo žuvies uodegos pynės, perjunkite į olandišką pynę ir užbaikite laisva penkių siūlų pynimo technika. Ši šukuosena gali atrodyti netvarkinga, tačiau dėl savo sudėtingumo ir daugybės pynimo stilių ji tinka stilingai moteriai.

27. „Simple Chic Braided Updo“

dvi pynėsŠaltinis

Kai viskas, ko jums reikia, yra subtilus stiliaus elementas jūsų papuošimui papuošti, išbandykite šias efektyvias šonines pintines.

28. Pintas plaukų vainikas

atvirkštinis olandiškas pintas apipavidalinimasŠaltinis

Pintos karūnėlės nuostabiai atrodo ant natūralių plaukų. Nepaisant to, paryškinti plaukai dėl spalvų žaismo gali sukurti dar patrauklesnę šukuoseną.

29. Pinti avinų ragų šukuosena

Ram Horns šukuosenaŠaltinis

Ar jums patinka įniršusi šukuosena, primenanti kario princeses? Šie pinti atnaujinimai yra tai, ko jūs siekiate.

30. Stilingas aukštai pintas padažas

susukti pintinesŠaltinis

Kalbant apie nervingą šukuoseną, šis pavyzdys puikiai tinka. Nupjauta ir aukštai pinta šoninė bandelė yra verta laiko, investuoto į šią šukuoseną.

31. Atsitiktinis pintas pynimas

dvigubos bandelės atsitiktinis pintas apipavidalinimasŠaltinis

Padalinkite plaukus per pusę. Sukurkite kasas iš abiejų pusių, sąmoningai palikdami keletą plaukų sruogų, kad pasiektumėte šią netvarkingą, bet prašmatnią išvaizdą.

32. Pintinės iš vidaus

nerijos iš vidausŠaltinis

Iš esmės tai yra atvirkštinė pynimo technika, panaši į makramės stilių. Tai atrodo neatsargiai ir be pastangų, tačiau tai yra veiksmingas būdas pasiekti išvaizdą su nusiteikimu.

33. Puikiai supinta žema bandelė

pinta žema bandelėŠaltinis

Šią tobulą apdailą su žemomis bandelėmis taip lengva pasiekti, būtų gaila to nebandyti, kai ateis ypatinga proga. Jis gali būti šiek tiek sunkesnis, todėl įsitikinkite, kad jis yra saugiai pritvirtintas.

34. „Crown Braid Rich Braided Updo“

„Crown Braid“ turtingas pintas padažasŠaltinis

Tai puikus klasikinio vainiko pynimo stiliaus pasirinkimas. Įkiškite garbanas, čia ir ten pridėkite pintines ir gausite tobulą boho išvaizdą.

35. Nugaros pintas karūnos stilius

gėlėmis pintas apipavidalinimasŠaltinis

Šį kartą karūna nešiojama pakaušyje, sukuriant vizualiai patrauklų vaizdą, kurį šią vasarą būtina išbandyti.

36. Sudėtinga penkių sruogų pinta bandelė

įmantrios sruogos pinta bandelėŠaltinis

Šiai šukuosenai pasiekti reikia rimtų įgūdžių. Nepaisant to, kai pritvirtinsite techniką, pastebėsite, kokia ji universali.

37. Pinti atnaujinimai juodiems plaukams

pinta mohawk šukuosena pinti atnaujinimaiŠaltinis

Negalime nepastebėti šių aukštų pintų šoninių bandelių karališkosios natos. Jei sportuojate su saldžiomis juodomis kasomis, šį stilių verta išbandyti.

38. Sudėtingas pintas apmušalų dizainas

gėlių aksesuaras pintas žemas bandelėŠaltinis

Vestuvių šukuosena su nuostabiomis pintinėmis ir garbanotomis žemomis bandelėmis, papuoštomis natūraliomis gėlėmis.

39. Netvarkingas Loose Braided Updo

netvarkingas šukuosenasŠaltinis

Pinta pusiau karūna, kuri prasideda nuo galvos viršaus ir baigiasi prie pagrindo atsipalaidavusia, atsitiktine šukuosena.

40. Nėriniai olandų karūnos pynės

nėrinių olandų karūnos pynėŠaltinis

Laisva olandiška pynė, dėvima kaip princesės karūna, ir papildyta aukšta netvarkinga bandele, sukuria atsitiktinę atsipalaidavusią išvaizdą, kurią tiesiog turite pabandyti, jei turite ilgesnius plaukus.

41. Pintinės šukuosenos ilgiems plaukams

ilgų plaukų pinti atnaujinimaiŠaltinis

Trys atskiros pynės yra išaugintos paprastu šukuosenu ilgiems plaukams. Ši moterų šukuosena yra atsitiktinė, atsipalaidavusi ir lengvai dėvima.

42. Dvigubas princesės karūnos pynimas

princesės karūnos pinti atnaujinimaiŠaltinis

Dvi princesės karūnėlės neleis jūsų šukuosenai išsišakoti netvarkingai šukuosenai. Užuot dėvėję galvos apdangalus, dėvėkite šiuos gražaus stiliaus elementus.

43. Šukuosenos pynimo stiliai

pintinių šukuosenų atnaujinimaiŠaltinis

Įkiškite plaukus į šį lengvai prieinamą apimtį su laisva prancūziška pynė.

44. „Twisted Braid Messy Low Bun“

susukta pynė netvarkinga maža bandelėŠaltinis

Virvių pynės gali būti tokios pat veiksmingos, kaip ir griežtesnės pynimo formos, kai norima, kad jūsų šukuosenos nebūtų pakeliui.

45. „Side Braid Low Updo“ ilgiems plaukams

Šoninės pynės žemos spalvos šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Mums patinka ši romantiška šukuosena, kurioje yra gerai suformuota šoninė pynė ir pinta maža bandelė su netvarkingais galais.

46. ​​Elegantiškos pintinės šukuosenos

pinti atnaujinimaiŠaltinis

Pasigrožėkite šia nuostabia šukuosena bet kokia ypatinga proga. Šiam unikaliam stiliui tarp pintų atnaujinimų reikia eksperto prisilietimo. Nepaisant to, nesigailėsite investuoto laiko ar finansų. Šis pintas šukuosenas yra viena iš tų šukuosenų, kurios būtinai suteiks jums pavydo išvaizdą.

47. Mieli aukštai pinti atnaujinimai

aukštos bandelės pinti atnaujinimaiŠaltinis

Šiuo prieskoniu pagardinkite klasikinę princesės karūnos bandelę. Prancūziška pynė ir aukšta netvarkinga bandelė padaro moterišką šukuoseną.

48. Priekinės pynės šukuosena

šukuosena priekyjeŠaltinis

Ar jaučiatės ypač drąsiai? Išbandykite šį pintą apipavidalinimą pagal dydį. Stora olandiška pynė, labai sverianti ant kaktos, yra vizualiai patrauklus elementas, garantuojantis papildomus stiliaus kreditus jūsų paskyroje.

49. Prancūzų pynė Updo

prancūziško pynimo šukuosenaŠaltinis

Kai jums reikia ypač elegantiškos šukuosenos, išbandykite šį atvirkštinį prancūzišką pynimą. Tai stiliaus pareiškimo šukuosena, kurią turite išbandyti bent kartą.

50. Olandų pynės Updo

olandiškos pynės karūnuotos pintos atnaujinimaiŠaltinis

Keturios sultingos olandiškos pynės pabaigoje susitinka sumaniu mazgu, išlaikančiu jūsų plaukus stilingu pynimu.

51. Crown Dutch Braid Romantic Updo

dvigubas vainikasŠaltinis

Karūninės pynės gali būti žaismingos, romantiškos, aštrios ir madingos vienu metu. Jie tinka visiems ir visų tipų plaukams.

52. „Box Braids Updo“ juodiems plaukams

dėžutės pintinėsŠaltinis

Alternatyvios pynės ir pynimo stiliai sukuria šį įtaigų mišinį. Unikali šukuosena tarp pintų atnaujinimų, kuri truks ilgiau nei olandiškos ar prancūziškos pintinės.

53. „Edgy Braided Updo“ šukuosena

keturių pintinių šukuosenaŠaltinis

Pirma, plaukų spalva šią vasarą yra madinga. Antra, pynės puikiai priglunda žemoje bandelėje.

54. „One Braid Updo“ šukuosena

elegantiškas pintas apipavidalinimasŠaltinis

Ši paprasta olandiška pynė sukuria stulbinančią išvaizdą, kurią galima dėvėti biure ar vakarėlyje. Šoninė bandelė yra netikėta detalė, papildanti jūsų išvaizdą papildoma moteriška nata.

55. Pinta bandelė Updo

vestuvių šukuosenos pintos bandelėsŠaltinis

Ši nuostabi pinta bandelė reikalauja daugiau kantrybės. Nors tai yra ištisinė pynė, kiekvienas sluoksnis yra pritvirtintas smeigtukais, kad būtų sukurtas šis gėlę primenantis raštas.

56. Bandelės pintos šukuosenos

pintos bandelės pintos atnaujinimaiŠaltinis

Kitas į gėles panašus raštas, kuris atrodo kaip kvapą gniaužiantis. Paprašykite draugo, kad padėtų jums tai padaryti, nes gali būti sudėtingiau patiems pasiekti šį puikų užbaigimą.

57. Elegantiški pinti bandelių atnaujinimai

šukuosena su ilgais plaukais pintomis bandelėmisŠaltinis

Kuo storesnės pynės, tuo didesnė jūsų šukuosenos apimtis. Mes dieviname šią elegantišką pintą bandelę moterims, kuriomis galima puikuotis bet kur.

58. Natūralūs pinti atnaujinimai

šoninės pynės žemos bandelės šukuosenaŠaltinis

Pintas apipavidalinimas, kai laisvi galai yra gerai įkišti, gali labai padėti pasiekti tą ištirtą „aš prabudau“ išvaizdą.

59. Puošnios „Twist Braids Updo“

puošnios sukamos pynėsŠaltinis

Kitas gražus moterų šukuosenų pavyzdys, kuris atrodo kaip lengvas meno kūrinys.

60. Penkių krypčių pinti atnaujinimai

penkių sruogų pinti apipavidalinimasŠaltinis

Tokie sudėtingi modeliai, naudojantys penkias sruogas vienu metu, gali pareikalauti daugiau kantrybės ir įgūdžių. Nepaisant to, rezultatai yra kvapą gniaužiantys.

61. Šoninė pynė

šoninė pynės bandelėŠaltinis

Tik viena pynė gali labai prisidėti prie klasikinio šukuosenos pridėjimo prie stilingos detalės. Įsitikinkite, kad pynė nerodo per daug iš gražių kasų gausos.

62. Šoninė pintinė šukuosenos šukuosena

viena pynė maža bandelėŠaltinis

Padarykite šoninę dalį, kad suteiktumėte plaukams daugiau apimties. Apvyniokite vieną pusę ir nuneškite ją į nugarą, kad surištumėte plaukus žemoje bandelėje.

63. Romantiškas pintas šukuosenos stilius

olandiška pintinė šukuosenaŠaltinis

Flirtuojantys kirpčiukai ir tobula vidurinė bandelė. Ko dar galėtum palinkėti? Dvi subtilios susuktos pynės jūsų šukuosenai paįvairinti.

64. Pinti atnaujinimai trumpiems plaukams

trumpų plaukų pinti atnaujinimaiŠaltinis

Net jei turite trumpesnius plaukus, vis tiek galite sportuoti puošniais pintiniais atnaujinimais. Jiems gali prireikti daugiau plaukų smeigtukų, tačiau rezultatai yra verti jūsų.

65. Fishtail Crown Braid Updo ilgiems plaukams

žuvies uodegos karūna nerijos pinti atnaujinimaiŠaltinis

Žuvies uodegos pynės atsidūrė dėmesio centre palyginti neseniai. Atrodo, kad jie čia pasilieka. Juos lengva padaryti ir jie yra naudingi kuriant jūsų individualumą atspindinčią išvaizdą.

66. Atvirkštinė olandiška pynė

olandiško pynimo šukuosenaŠaltinis

Pradėkite pinti nuo galvos pagrindo link viršaus, išlaikydami apskritą raštą, būtiną sėkmingam princesės vainikui.

67. Pintas pusiau šukuosenos

pintas pustušisŠaltinis

Kai turite trumpesnius plaukus, taip pat galite išbandyti pintines kaip stiliaus elementą, kad pagražintumėte savo šukuoseną. Paimkite pavyzdį iš šios mielos išvaizdos.

68. Pinta deivė Updo

deivė šukuosenaŠaltinis

Visi matėme filmus ir įmantrias šukuosenas, pasipuošusias graikų ar romėnų deivių vaidmenis atliekančiomis aktorėmis. Na, tikrai lengva pasiekti tokią išvaizdą iš savo namų komforto.

69. Mielas žemas olandiškas pynimas

žemos bandelės olandiški pinti atnaujinimaiŠaltinis

Ar išleistuvių vakaras jau beveik čia ir neapsisprendėte dėl savo šukuosenos? Vienas iš gražiausių pintinių atnaujinimų su romantišku atspalviu gali būti jūsų laimėtas bilietas.

70. Mieli pinti atnaujinimai vestuvėms

pintos updos vestuvių šukuosenosŠaltinis

Viena sultinga princesės karūna, kurią papildo kelios subtilios pynės, gali sukurti puikią Boho vestuvių šukuoseną.

71. „Twist Braid Halfdo“

dėžutė pynė halfdoŠaltinis

Padarykite gilią šoninę dalį ir padalinkite plaukus į dvi dalis. Naudokite mažesnį skyrių, kad sukurtumėte šią mielą virvės pynę ir pritvirtinkite ją plaukų segtuku.

72. Dviguba karūninė pynė. Šukuosena ilgiems plaukams

dvigubos pynės vidurinė bandelėŠaltinis

Tokie pinti atnaujinimai tiesiai iš raudonojo kilimo yra tiesiog stulbinantys. Galite sportuoti per atostogas, kitą vakarėlį ar pasimatymų naktį, ir jie visada atrodys taip intriguojantys ir gaivūs, kaip pirmą kartą.

73. Afrikos amerikiečių pinti šukuosenos

afroamerikietiški pinti atnaujinimaiŠaltinis

Turtingas pluoštas dėžutės pintinių, išaugintų per didelėje bandelėje, tai tikrai atrodo. Mes drįstame išbandyti šią visiškai supintą išvaizdą, kuri tuo pačiu metu yra madinga ir nervinga.

74. Plonos šoninės pynės vidutinio plauko plaukams

plonos šoninės pynės vidutinio plauko šukuosenaiŠaltinis

Dvi plonos pynės, subtiliai išryškinančios jūsų šventyklas, gali būti visi stiliaus elementai, kurių jums reikia norint sukurti nuostabią šukuoseną.

75. Funky netvarkingas pintas stilius

netvarkingi vaivorykštiniai plaukaiŠaltinis

Turtinga olandiška pynė švelniai patraukta į šonus, kad būtų atlaisvintos kai kurios subtilios spynos, sukuria romantišką netvarkingą išvaizdą, kuri yra tiesiog žavinga.

76. Fishtail Braid Updo

žuvies uodegos pynėŠaltinis

Jei nors žuvies uodegos pynės tinka griežtesniems stiliams, atkreipkite dėmesį į elegantišką ir prašmatnią pastabą, kad žuvies uodegos pynės suteikia tokią išvaizdą. Tinkamai suprojektuotos žuvies uodegos pynės gali būti naudojamos bet kokiam įvaizdžiui nuo atsitiktinio iki elegantiško ir erzinančio.

77. Princesės virvės pynės

virvės pynės aukšta bandeleŠaltinis

Jei puikuojatės ilgesnėmis spynomis, turite tai išbandyti. Pasiekus šią išvaizdą jums neskaudės galvos. Tačiau jūsų stiliaus kreditai eis per stogą.

78. Fishtail Braids Crown Updo

žuvies uodegos pynės vainikasŠaltinis

Kalbant apie romantiškus pintus atnaujinimus, šis yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek kantrybės ir keli plaukų segtukai.

79. Perfect Finish Fishtail Braids Side Updo

vestuvinės žuvies uodegos pinti atnaujinimaiŠaltinis

Pridėkite papildomą stiliaus elementą prie savo išvaizdos naudodami tik šonines žuvų uodegos pynės. Pasukite juos aplink žemą bandelę ir pritvirtinkite smeigtukais.

80. Puošnus aukštai pintas padažas

pinti atnaujinimaiŠaltinis

Šią moterų šukuoseną verta vadinti meno kūriniu. Dėl sklandaus elegantiško apdailos šis gėlių raštas tampa nepaprasta šukuosena ir pynimu.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Tai yra mūsų pasirinkimas pinti atnaujinimai, tinkantys bet kokio tipo plaukams, stiliui ir progai. Imkitės jų, būkite įkvėpti, padarykite juos savais su kokia nors spalva ar kažkuo papildomu prisilietimu. Bet kokiu atveju būkite visiškai tu!