80 puošnių dėžutės pintinių stilių kiekvienai progai

Dėžutės pintinių stiliai yra ne tik apsauginiai – jie taip pat yra labai universalūs, neįtikėtinai patrauklūs ir visiškai nervingi (su tinkamu pasukimu). Puikiai tinka visiems – nuo jaunų mergaičių iki suaugusių moterų – dėžutės pintinės yra tikras stiliaus pareiškimas, nepriklausomai nuo amžiaus!

Bet galbūt jūs jau dėvite pintines kasas ir tik ieškote būdų, kaip pagyvinti savo išvaizdą. O galbūt jūs visada svajojote puikuotis nepriekaištingos dėžutės pintinių stiliumi, bet dar neradote sau tinkamo.

Kad ir kaip būtų, tęskite slinkimą, kad pamatytumėte šiuos nuostabius dėžutės pintinių stilius, kurie tikrai jus įkvėps!

1. „Low Bun Box Braids“ stiliai

blondinė dėžutė pina bandelęŠaltinis

Tai viena iš mūsų mėgstamiausių šukuosenų. Jis atsipalaidavęs, stilingas ir tinkantis visoms aplinkybėms. Gaukite šias nedideles dėžutės pintines ir pritvirtinkite jas žemoje bandelėje. Jei jūsų pynės yra pakankamai ilgos, galite jas surišti ir į aukštą bandelę!

2. Dėžutės nerijos aukštoje bandelėje

šukuosenos su aukšta bandelių dėžuteŠaltinis

Ši aukšta bandelė atrodo nuostabiai. Sujungus storus ir didelius pintus su mažomis dėžutėmis, sukuriama vizualiai patraukli šukuosena, kuri puikiai tinka visoms progoms.

3. „Chic Casual Box Braids Updo Bun“

dėžutės pynės aukšta bandeleŠaltinis

Kitas puikus pavyzdys – aukšta bandelė, šį kartą saugesnė. Sukite savo puikaus stiliaus dėžutės pintines į aukštą bandelę, tada sukite juosteles, kol turėsite tik galus. Naudokite smeigtukus ir natūralios plaukų spalvos elastines medžiagas, kad jos liktų vietoje.

4. Kaip stiliuoti dėžutės pintines: trijų pintinių stilius

kaip stiliuoti dėžutės pintinesŠaltinis

Storos dėžutės pynės buvo sujungtos, kad būtų sukurtas šis gražus šukuosenas. Padalinkite plaukus į tris dalis ir pradėkite pinti nuo plaukų pagrindo. Norėdami sukurti šį įmantrų šukuoseną, pradėkite kasos pintines nuo viršaus link kaktos.

5. Klasikiniai „Box Braids“ stiliai ilgiems plaukams

šukuosenos ilgomis dėžutėmisŠaltinis

Kiekvieną kartą, kai atsitrenkiame į ilgas sultingas dėžutes, tai yra gaivus jausmas. Nors tai klasikinė šukuosena, jos įkvepiama energija verta.

6. Plonos dėžės pynės Fishtail Braid

žuvies uodegos pynimo dėžutės pynėsŠaltinis

Pintinių niekada negali būti per daug. Pinti kasos pintines ilga stora žuvies uodega sukuria vizualiai patrauklią šukuoseną, kurią būtina išbandyti.

7. Dėžutės pynės „Faux Hawk“

susuktas dirbtinis vanagasŠaltinis

Plonos dėžutės pintinės gali būti suformuotos stulbinančia, jaudinančia šukuosena. Paimkite pavyzdį iš šio nuostabaus stiliaus dirbtinio vanago, kuris nenaudoja jokių kitų stiliaus elementų, išskyrus dėžutės pintines. Ir nuostabi violetinė plaukų spalva.

8. „Thick Box Braids“ apsauginis stilius

stora dėžutė pina aukštą bandelęŠaltinis

Elegantiškas šukuosenas su storomis dėžutėmis, supakuotomis į gražią aukštą bandelę. Kiekviena dėžutės pynė naudojama modeliui sukurti, o kūdikio plaukai paliekami atviri ir gražūs.

9. „Box Braid“ šoninė aukšta bandelė

dėžutės pintinėsŠaltinis

Norėdami sukurti šią stulbinančią aukštą ir į šoną nušlifuotą bandelę ant galvos, naudojamos dėžutės.

10. Ilgos pintinės pusiau

dėžutės pintinės šukuosenos „halfdo“ ir ilgos pynėsŠaltinis

Ilgos kasos pintinės siūlo daugybę stiliaus galimybių. Jei ieškote kažko nesudėtingo, dėl kurio per penkias minutes galite išeiti pro duris, pakelkite kai kurias pintines aukštyn pusę, o pusė žemyn.

11. Dėžutės pintinės žemoje bandelėje

žemos bandelės laisvos dėžutės pynėsŠaltinis

Kitas puošnus puslankis, kuriame pusė pintinių susukta žemoje bandelėje. Likusios pynės paliekamos laisvai tekėti žemyn ir per pečius.

12. Didelė negabaritinė dėžutės pynė

bandana bandelių dėžutės pynėsŠaltinis

Jei esate viena iš storų plaukų grožybių, tuomet galėsite akimirksniu patraukti šią išvaizdą. Storos dėžutės pynės ir per didelė bandelė, pritvirtinta bandana, sukuria aštrią išvaizdą, kurią verta bent kartą išbandyti.

13. Knot Bun and Box Braids

dėžutės pintinių stilių bandelėŠaltinis

Ši šukuosena yra vienas iš paprasčiausių būdų sportuoti ilgomis dėžėmis. Nesvarbu, ar jie maži, ar stori, viskas, ką jums reikia padaryti, tai iškelti juos ir susieti į unikalią aukštą bandelę.

14. Žaismingos spalvos akcentų išvaizda

žaismingos spalvos dėžutės pynėseŠaltinis

Kontrastingos spalvos yra privalomos visiems, norintiems įgauti dar patrauklesnių langelių pintinių stilių. Ši ryški karamelė yra viena plaukų spalvos idėja, kurią galėtumėte išbandyti.

15. Elegantiškos plonos dėžutės pynės

plonos dėžutės pynėsŠaltinis

Daugiasluoksnis kirpimas, paverstas plonomis, puikiai suformuotomis dėžutėmis. Dėvėkite juos kaip tokius arba sukurkite sudėtingesnes šukuosenas, atitinkančias jūsų nuotaiką.

16. „Twisted Updates for Box Braids“

pusiau pintos dėžutės pynėsŠaltinis

Kai puslankis susitinka su susukta bandele, jūs gaunate šią gražią šukuoseną dėžutės pynėms. Tai lengva pasiekti ir net lengviau dėvėti nepriklausomai nuo aplinkos.

17. Vaivorykštės dėžės pynės

vaivorykštės dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Turėti sodrius juodus plaukus yra nuostabu. Nepaisant to, kai manote, kad reikia pokyčių, išbandykite šį žaismingą vaizdą. Vaivorykštės dėžės nerijos, susuktos neatsargioje bandelėje, atrodo pritrenkiančiai.

18. Pastelinių spalvų dėžutės pynės

pastelinių spalvų dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Dar labiau pagyvinkite savo dėžutės pintinių stilius pastelinėmis spalvomis. Jūs tikrai pritrauksite pavydų išvaizdą, ypač muzikos festivaliuose.

19. „Jumbo Box Braids“

„jumbo box“ pynia veidrodinį vaizdąŠaltinis

„Jumbo box“ pynės pasižymi unikalia kokybe ir lengvai sukuria tūrinę išvaizdą. Sušvelninkite išvaizdą plaukų aksesuarais arba palikite juos laisvus ir nuostabius!

20. Žaismingos dėžutės pynės

žaismingi dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Ši nuoširdi ponia demonstruoja langelių pintinių universalumą su akinančia šukuosena, kuri atrodo tiesiog šauniai! Išsirinkite mėgstamiausią ir išmėginkite pagal dydį.

21. Aukštos arklio uodegos šukuosenos dėžutėms

aukštos arklio uodegos ilgų dėžių pintinių stiliaiŠaltinis

Aukšta arklio uodega, naudojant priekines dėžutės pintas, šiek tiek pašalins galvos svorį. Tuo pačiu metu jūsų išvaizda bus papildoma.

22. Dėžutės pintinės šukuosenos: prašmatnios plonos pintinės

dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Ant dėžutės pintinių dėmių naudokite aliejų, kuris nesusiglamžo, ir suteiksite puikią išvaizdą plonoms pynėms. Tada pridėkite galvos apdangalą, kad gautumėte papildomo vėsumo ir apsaugos. Tai taip pat gali padėti paslėpti plaukų augimą.

23. „High Box Braids Bun Halfdo“

aukštų bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Mums patinka ši aukšta bandelė, o šioje nuotraukoje puikuojasi karamelinė plaukų spalva. Pakelkite pusę savo dėžutės pynių ir pasukite jas aplink šaknį, kad sukurtumėte vieną iš paprasčiausių, bet vizualiai patraukliausių dėžutės pintinių stilių.

24. Įspūdingos spalvos dėžutėms

bordo spalvos dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Kartais, norint atnaujinti išvaizdą, reikia tik pakeisti plaukų spalvą. Vietoj nuostabių tamsių plaukų išbandykite net raudoną tamsiai violetinę rūdą. Jis tinka vidutiniams ir tamsiems odos tonams ir puikiai atrodo tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams.

25. Aukšta dviguba bandelė

dvigubos dėžutės pynė bandelesŠaltinis

Prieš keletą metų Janet Jackson sportuodavo prie šios šukuosenos. Tai išlieka vienu iš klasikinių dėžutės pintinių stilių ir dėl geros priežasties. Tik pažiūrėkite, kokios šaunios šios dvigubos bandelės!

26. Edgy Bun su nusiskuto dizainu

pjaustytos ir dėžutės pintinės bandelėŠaltinis

Dirbtinio vanago stilius ilgiems plaukams, pasiektas naudojant dėžutes, yra aštrus, kietas ir pritrenkiantis. Padarykite tai dar labiau stulbinančią, įpjovę į tas nuskustas puses.

27. Storos dėžutės pynės šoninėje puslankiu

Storos dėžės šonuoseŠaltinis

Skirtingas požiūris į klasikinį „halfdo“, ši šukuosena yra tiesiog nuostabi. Nuo plaukų spalvos iki kiekvieno pynimo išdėstymo būdo, šis dėžutės pynimo stilius yra kerintis.

28. Individualios pintinės šukuosenos

individualios pintinės šukuosenosŠaltinis

Ši šukuosena atkreipia dėmesį į natūraliai atrodančias dėžutes. Pasigrožėkite jais, jei turite!

29. Vidutinio ilgio „Auburn Box“ pynės

Vidutinio ilgio „Auburn Box“ pynėsŠaltinis

Kas sakė, kad pintinės kasos skirtos tik ilgiems plaukams? Ši vidutinio ilgio šukuosena įrodo, kad kasos pintinės yra tokios pat patrauklios ant pečių ilgio plaukų, kaip ir ilgesni.

30. Auksinės karamelės storos dėžutės pintinių stiliai

karamelinės dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Jei jūsų odos atspalvis yra vidutiniškai tamsus, karamelė yra jūsų plaukų spalva. Pagyvinkite savo išvaizdą, išbandydami šią spalvą savo dėžutės pynėms. Beyonce juos sukrėtė, tad kodėl gi ne jūs?

31. Ilgos dėžės šukuosenos afroamerikietėms

storų ilgų dėžių pintinių stiliaiŠaltinis

Jei grįžtumėte prie klasikinės išvaizdos, saugiausios yra ilgos sultingos dėžutės. Jie gali būti dėvimi tiek kasdienėje, tiek oficialioje aplinkoje.

32. Dėžutės pynės šoninėje mazgo bandelėje

„Box Braids“ šoninių mazgų bandelių šukuosenaŠaltinis

Dar viena šukuosena dėžutės pynėms, kuri yra mūsų penkių mėgstamiausių. Jis atrodo nervingas, kietas ir elegantiškas tuo pačiu metu, kartu išlaikant švelnią moterišką natą.

33. Spalvingos dėžutės pynės

vaivorykštės dėžutės pynėsŠaltinis

Tai vienas spalvingiausių dėžutės pintinių stilių, į kuriuos mes suklupome. Negalime nuspręsti, ar mums labiau patinka spalvos, ar panašios į siūlų pynės stilius.

34. Elegantiški stiliai dėžutėms

elegantiški stiliai dėžutės pynėmsŠaltinis

Patraukite visas priekines dėžutės pintines iš priekio į nugarą, kad pasiektumėte elegantišką šukuoseną dešinėje, arba palikite jas laisvai krentančias, kad gautumėte natūralią išvaizdą.

35. Natūrali šukuosena dėžutėms

dėžutės pynės natūralios išvaizdosŠaltinis

Atsipalaidavusi dėžutė pynė klasikinį stilių, kuris primena atostogas ir pasivaikščiojimus lauke.

36. Kasdienė elegantiška bandelė su rožinėmis pintinėmis

rožinė dėžutė pynė bandelęŠaltinis

Rožinės dėžutės pynės tiesiog padidina šios šukuosenos grožį moterims. Sudėtingiau pasiekti šią sudėtingą šoninę bandelę. Nepaisant to, turėdami šiek tiek kantrybės, galite tai padaryti.

37. Šukuosenos stiliai dėžutėms

elegantiškos apipavidalintos dėžutės pintinėsŠaltinis

Plonos dėžutės pynės išaugintos paprastoje, bet viliojančioje aukštoje bandelėje. Elegantiška ir stilinga, tai būtina išbandyti kitame vakarėlyje!

38. Ilgos plonos dėžutės pynės

Ilgos plonos dėžutės pynėsŠaltinis

Jei sportuojate natūraliai storus ir apimties plaukus, tai šis plonų dėžutės pintinių stilius kaip tik jums!

39. Šiuolaikinės pusiau ilgos šukuosenos dėžutėms

aukštų bandelių „halfdo“ dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Šios puošnios dėžutės pintinės buvo padalintos į dvi dalis. Pusė, kurią sudaro priekinės ir viršutinės pynės, ištraukiama į tūrinę, gerai pritvirtintą aukšto dydžio bandelę ir suteikia šukuosenai papildomos patrauklios natos.

40. Garbanotų dėžių pintinių stiliai

dirbtinio vanago dėžės pynėsŠaltinis

Neprijaukintos garbanotos dėžutės pynės? Jokiu problemu! Čia yra stulbinanti stiliaus idėja, kai plaukai yra supinti arti galvos odos užburiančiu modeliu.

41. Dėžutės pintos mažos kosminės bandelės

dėžutės pynės dvigubos bandelėsŠaltinis

Norint pritraukti tokią viliojančią šukuoseną, reikia ypatingo stiliaus ir stilingų šukuosenų, apjuostų ant vidutinio ilgio plaukų, kurios taip pat yra suformuotos mažų kosminių bandelių stiliumi.

42. Deep Side Part Box Box Braided Halfdo

Deep Side Part Box Box Pintas HalfdoŠaltinis

Gili šoninė dalis yra bet kokio apimties plaukų išvaizdos paslaptis. Tas pats triukas galioja ir dėžutėms. Pinti dėžutės pynės į vieną storą pynę, kuri labai sveria vieną veido pusę.

43. Trumpos iki vidutinio ilgio dėžutės pynės

vidutinės dėžutės pynės su skrybėleŠaltinis

Vidutinio ilgio plaukai taip pat tinka dėžutėms, kaip ir ilgesni plaukai. Pridėkite keletą plaukų papuošalų, tokių kaip šie metaliniai rankogaliai, ir jūsų šukuosena bus paruošta.

44. Dėžutės pintos šukuosenos ilgiems plaukams

ilgų plaukų ilgų dėžių pynėsŠaltinis

Pridėkite keletą stiliaus elementų prie ilgų dėžutės pynių, kad išreikštumėte savo individualumą. Verpalų sukimo pynės ir metaliniai rankogaliai puikiai papildo klasikinių dėžutės pintinių stilių.

45. „High Box Braids Ponytail“

aukšta dėžutė pynės arklio uodegaŠaltinis

Plonos dėžutės pynės, storos dėžutės pynės ir didžiosios dėžutės pintinės yra iškeliamos į aukštą, gerai pritvirtintą arklio uodegą. Jei norite, kad jūsų arklio uodega tarnautų, gerai ją pritvirtinkite. Plaukų svoris juos atitrauks kitaip.

46. ​​Pinti afroamerikiečių plaukai

Afrikos Amerikos dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Ne tik dėžutės pintinės yra apsauginis juodų plaukų stilius. Senegalo sukimo pynės taip pat yra gražus, vizualiai patrauklus pintinių stilius. Sujunkite abu, kad gautumėte puikių rezultatų.

47. Vestuvių dėžutės pintinių stiliai

vestuvių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Dėžutės pynės taip pat gali būti išskirtinė vestuvių šukuosena. Vos kelios dėžutės pintinės ir įmantrus išsukimo stilius susitinka, kad sukurtumėte šį nuostabų vestuvių stilių.

48. Atsitiktinės dvigubos bandelės „Halfdo“ su storomis dėžėmis

atsitiktinių dvigubų bandelių dėžių pintinių stiliaiŠaltinis

Storos dėžutės pynės kartais gali atrodyti didelės apimties. Ne šiuo atveju, kai pusės nerijos naudojamos bandelėms, kurios atsitiktinai kabo kiekvienoje galvos pusėje.

49. Bokserio pynės Pigtails

boksininkas pynė asmenukęŠaltinis

Bokserio pynės grįžo į stilių ir atrodo kaip visada kietos ir nervingos. Tik dvi paprastos dėžutės pynės, laisvai tekančios per kiekvieną petį.

50. Paprastos ilgos dėžutės pynės

ilgų dėžių pintinių stiliaiŠaltinis

Jei norite papuošti savo paprastą ilgų dėžutės pintinių stilių, sukurkite gilią šoninę dalį, pridėkite keletą metalinių rankogalių ir metalinę galvos juostelę ir būsite pasiruošę vakarėliui!

51. Plonos dėžutės pintinių stiliai

plonos dėžutės pynėsŠaltinis

Mums patinka, kaip subtiliai ir moteriškai atrodo šios dėžutės pynės. Išbandykite juos, kai jums reikia itin universalios šukuosenos.

52. Trumpų dėžių pintinių stiliai

trumpos dėžutės pynėsŠaltinis

Turite pripažinti, kad šukuosena šukuosena nėra įprastas vaizdas. Neapibrėžtus mazgų mazgų galus atremia moteriški plaukų aksesuarai. Subalansuota išvaizda, kuri yra patraukli.

53. „Bandana Box Braids“ šukuosena

„bandana“ dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Įdomu, kaip tokio stiliaus šukuoseną, kaip bandana, galima panaudoti kuriant daugybę šukuosenų. Tai vienas iš jų. Bandana naudojama kaip galvos apdangalas, kad būtų laikomos tos gražios spynos.

54. Funky šukuosena ilgoms dėžėms

dėžutės pynės pusiauŠaltinis

Ši ryški plaukų spalva ne tik glostanti visiems, bet ir traukianti akį. Naudojamas ant ilgų dėžutės pintinių, jis būtinai pridės energijos ir spalvos purslų ir padarys išgalvotą šukuoseną.

55. Ilgos dėžutės pintinių stiliai: Sidabrinės baltos dėžės pintinės

sidabrinės dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Sidabrinė ir balta, laikomos plaukų spalva pagyvenusiems žmonėms, greitai tampa viena madingiausių plaukų spalvų. Ir pažiūrėkite, kaip gerai atrodo šios pynės su žvilgančiais sidabro akcentais?

56. Pintinės pintinės pintinėse prancūziškose pynėse

pynės iš dviejų dėžiųŠaltinis

Šis sudėtingas dėžutės pintinių stilius yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Gali užtrukti ilgiau, kol jį ištrauksite, nes pirmiausia turite pasidaryti dėžutes, o po to jas pinti prancūziškai, tačiau turėsite stulbinančią šukuoseną, kuria galėsite puikuotis ilgą laiką..

57. Princesės karūnos pynė

dėžutės pynės karūnaŠaltinis

Joks kitas plaukų tipas nėra labiau tinkamas princesės karūnai, nei sodrūs, stori juodi plaukai. Dvi dėžutės pynės, plonos ir storesnės, naudojamos vizualiai patraukliai šukuosenai sukurti, kuri yra prašmatni ir elegantiška.

58. Netvarkingos dėžutės bandelių stiliai

dėžutės pynės aukšta bandeleŠaltinis

Kita bandelė pasiekta plonomis, elegantiškomis dėžutėmis, bet laikui bėgant netvarkingesnė. Pasvirusi į vieną pusę, ši bandelė gali būti tiek oficiali, tiek atsitiktinė. Tai tikrai šukuosena su požiūriu.

59. Storos dėžutės pynės aukštoje bandelėje

aukštų bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Ši stilinga bandelė, primenanti Nubijos karalienių istorijas, pasižymi įmantriu dizainu dėl plonų dėžutės pintinių, išdėstytų po vieną.

60. Plonos pynės aukštoje bandelėje

plonos pynės aukšta bandelėŠaltinis

Sukurkite tiek plonų dėžutės pintinių, kiek norite, ir pinkite jas prie galvos odos. Laisvai tekantys segmentai iškeliami sandariai aukštoje bandelėje.

61. Dėžutės pynės Pin up stiliai

birios dėžutės pintinės bandelėŠaltinis

Prisimenate 50-ųjų pin-up stilių? Ši išskirtinė aukšta bandelė galėtų būti tarp jų dėl savo dydžio ir tobulo stiliaus.

62. Skanios ilgos dėžutės pynės

ilgų dėžių pintinių stiliaiŠaltinis

Kai puikuojatės tokiomis sultingomis ilgomis dėžutėmis, lengva pasidaryti bet kokią šukuoseną ilgiems plaukams. Galite leisti išbandyti viską, kas tinka jūsų nuotaikai ir asmenybei – nuo laisvo srauto iki sudėtingesnių pintinių stilių ir nuostabių atnaujinimų..

63. Trumpo stiliaus dėžutės pynės

trumpo stiliaus dėžutės pynėsŠaltinis

Trumpos dėžutės pintinės atrodo mielos ir moteriškos. Taigi nevenkite pinti plaukų, jei jie trumpesni! Jūs atrodysite nuostabiai, nepaisant trumpo plaukų ilgio.

64. Bobo šukuosena su dėžutėmis

dėžutės pynės bobŠaltinis

Ar šiuo metu sportuojate su bobu a la carte? Pagyvinkite jį pasirinkdami pasirinktus dėžutės pintinių stilius. Plonos dėžutės pintinės šiuo atveju tikrai atrodo geriau. Nepaisant to, kas pasakys, kad didžiosios pynės nėra tokios nuostabios?

65. Raudoni akcentai aukšto bandelės stiliaus

Dėžutės pynės Raudoni akcentaiŠaltinis

Kontrastingos plaukų spalvos visada yra laukiamos, kad pagerintų jūsų plaukų stilių. Paimkite pavyzdį iš šios ponios, kuri savo natūraliai puošniems juodiems plaukams pritaikė plonus raudonus atspalvius.

66. Susuktos Senegalo pynės ir dėžutės pintinių stilius

Senegalo pynės dėžutėje pintinės šukuosenaŠaltinis

Nesivaržykite maišyti įvairių pynimo stilių su dėžutėmis, kad pasiektumėte tokio tipo išvaizdą. Tai, švelniai tariant, vilioja.

67. Halfdo bandelių šukuosena pynėms

„halfdo“ bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Susukta aukšta bandelė, kuri sunaudoja visą jūsų dėžutės pintinių svorį, gali būti pritvirtinta funky bandana, naudojama plaukų aksesuaras, arba labai stipriu kaklaraiščiu.

68. Vaivorykštės dėžės pynės Updo

vaivorykštės dėžutės pynėsŠaltinis

Ši ponia parodo jums, kaip pasiekti vieną gražiausių matytų dėžutės pintinių stilių. Nupjautos ir spalvingos pynės yra viskas, ko jums reikia!

69. Blondinės ir juodos dėžės pynės Updo

aukšta dėžutė pynės bandelėŠaltinis

Šviesūs atspalviai ant juodų plaukų kartais gali atrodyti lipnūs. Ne šios ponios atveju, kai abi plaukų spalvos susitinka kerinčiame mišinyje.

70. Storos violetinės dėžės pynės

violetinės dėžutės pintinių šukuosenaŠaltinis

Pakelkite dėžutės pintines priekyje. Sukurkite storą virvę ir pasukite ją aplink galvą. Arba pritvirtinkite jį vietoje ir leiskite pynėms laisvai tekėti atgal.

71. Plonos dėžės pynės „Ombre Twists“

olandiškos pintinės dėžutės pynėsŠaltinis

Pasukite pintines, kad gautumėte laisvą, atsitiktinį šukuoseną. Šį plonų dėžutės pintinių stilių dar labiau įdomina purpurinė iki rožinė ombre. Be to, jis gali atrodyti gana elegantiškas ir stilingas – jei jis yra tinkamai suformuotas.

72. „Burgundy High Twisted Updo“

bordo spalvos pusiau apdengtos dėžutės pynėsŠaltinis

Atrodo, kad dėžutės pintinės yra skirtos vizualiai įtikinamiems „halfdos“. Aukštos bandelės, sustiprintos laisvai tekančiomis dėžutėmis, atrodys stulbinamai, ypač jei jas taip pat susuksite!

73. Dvigubos bandelės su plonomis dėžutėmis

dvigubų bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Darbas su plonomis dėžutės pynėmis yra beveik toks pat lengvas, kaip ir su išsukamomis kasomis. Galų gale, pažiūrėkite, kaip lengva buvo juos suformuoti šiuo labai gražiu mažu dvigubu bandeliu iki pusės.

74. Didelės baltos dėžės pynės

mazgų aukštų bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Šios šukuosenos pasiekimas yra bandymų ir klaidų procesas, daugiausia dėl to, kad dėžutės pynės yra išaugintos įmantriu mazgu, kuris neleidžia parodyti jokių laisvų galų. Plaukų spalva taip pat juos išskiria!

75. „Big Box Braids“ šukuosenos idėja

dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Šis stilius, primenantis deivės šukuosenos idėjas, yra stulbinantis ir sudėtingesnis nei tikėtasi. Jei pageidaujate, rekomenduojame kreiptis į specialistą.

76. „Box Braids High Bow Bun Style“

dėžutės pynės lanko bandelėŠaltinis

Ši šukuosena tikrai yra viena iš mūsų mėgstamiausių. Tai drąsu, aštru ir moteriška ir tikrai dvelkia asmenybės našta. Galų gale, kiek tikrųjų plaukų lankų matėte?

77. „Jumbo Box“ pynės pečių ilgio Bobu

„Jumbo Box Braids“ stiliaiŠaltinis

Plonos arba storos dėžutės pynės, ši nuostabi šukuosena tiks visiems. Be to, net jei sportuojate vidutinio ilgio „jumbo box“ pintinių stilius, vis tiek galite kirpti plaukus įvairiais būdais!

78. Funky Box kasos su svarbiausiais elementais

dėžutės pynės ombreŠaltinis

Pasiruoškite naują festivalio išvaizdą, išbandydami šią šukuoseną dėžutėms. Tai ir atsipalaidavęs, ir funky, puikiai tinka ramioje aplinkoje.

79. Trumpos ir mielos dėžutės pintinės šukuosena

mielos ir trumpos dėžutės pintinės šukuosenosŠaltinis

Laisvai tekančios dėžutės pynės gali būti dėžutės pintinių stilių klasika. Nepaisant to, jie atrodys lygiai taip pat gerai, kai bus suformuoti per pusę, centre, ant galvos suformuotoje bandelėje.

80. Stiliai, susiję su dėžutėmis: dvigubos bandelės

dvigubų bandelių dėžutės pintinių stiliaiŠaltinis

Šios puikiai paruoštos dvigubos bandelės niekada neliks nepastebėtos, be to, jos yra puikus būdas užbaigti šio stiliaus dėžutės pintines!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Kai galvojote apie šukuosenas su dėžutėmis, tikriausiai dažniausiai buvote linkę galvoti apie klasikines laisvai tekančias dėžutes. Tikimės, kad mūsų dėžutės pintinių stilių kolekcija įrodė šių pintinių universalumą ir daugybę nuostabių išvaizdų, kurias galite pasiekti su minimaliomis pastangomis ir tik šiek tiek kantrybės.

Taigi dabar, kai jau matėte juos visus, ar pagaliau įsitikinote, kad pradedate sportines dėžutes, ar jaučiatės įkvėptas pagardinti jau esančias?