Recenzja pomady Layrite – Deluxe Original i Super Hold

Layrite Super Hold i Deluxe Original Pomady to jedne z najlepszych pomad na bazie wody, jakie znajdziesz. W rzeczywistości istnieją dziesiątki pomad dla mężczyzn, ale tylko kilka z nich osiągnęło powszechny status legendy, a Layrite jest zdecydowanie jedną z nich. Opracowany „dla fryzjerów przez fryzjerów” Layrite jest oczywiście popularny, ale co czyni ich produkt do włosów wyjątkowym i czy jest to dobra pomada dla Ciebie. W tej recenzji Layrite Original i Super Hold Pomade omówimy siłę utrwalenia, połysk, zapach i teksturę produktów do stylizacji firmy..

Recenzja pomad Layrite Original i Super Hold

Co to jest pomada Layrite?

Chociaż firma ma na sprzedaż szereg produktów do stylizacji, w tym m.in Naturalny krem ​​matujący i opcja High Shine, ta recenzja pomady Layrite skupi się przede wszystkim na najlepszych produktach marki – Layrite Deluxe Oryginalna Pomada oraz Layrite Super Hold Pomada. Oba mają ten sam zapach, konsystencję, konsystencję i średni połysk, a jedyną prawdziwą różnicą jest siła chwytu.

Chociaż Super Hold oferuje mocniejsze utrwalenie, które może być idealne dla kręconych, falowanych lub szorstkich włosów, podstawowy Layrite Original jest nadal uznawany za jeden z najmocniejszych na rynku. W końcu naprawdę nie można się pomylić z żadnym z produktów Layrite – wszystkie to bardzo dobrze wykonane pomady, które Cię nie zawiodą.

Cechy pomady Layrite

Te dwie pomady Layrite są na bazie wody, co oznacza, że ​​rzadko się zbrylają, są łatwe w stylizacji i zmianie stylizacji, a ich zmywanie nie wymaga dużego wysiłku. Jeśli chodzi o cechy pomady Layrite, oto zestawienie tego, co musisz wiedzieć.

Siła trzymania

Pomada Layrite podobno trzyma się jak wosk i zmywa się jak żel i w większości jest to prawda. Pomady Layrite zapewniają niesamowicie mocne utrwalenie.

ten Layrite Super Hold pomada najlepiej nadaje się do włosów niesfornych, które trzeba kontrolować. Firma poleca ten produkt do grubych, falowanych i kręconych włosów oraz fryzur, które wymagają mocnego utrwalenia fryzury. Jednak zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie od pomady Original Hold przed zakupem Super Hold.

ten Layrite Oryginalna Pomada już zapewnia lepsze utrwalenie niż większość innych pomad. Powiedzielibyśmy nawet, że średnie utrzymanie w Layrite jest równoznaczne z wysoką siłą innej marki.

Świecić

Oba te produkty to pomady o średnim połysku. Oznacza to, że chociaż nie są matowe, nie sprawią, że Twoje włosy będą lśnić jak tłuszcz – to idealna równowaga.

Pamiętaj jednak, że Layrite oferuje średni chwyt Pomada nabłyszczająca dla facetów, którzy lubią ten mokry wygląd przez cały czas. Podobnie możesz znaleźć średni chwyt Naturalny krem ​​matujący dla bardziej naturalnego stylu.

Zapach

Chociaż zapach jest sprawą subiektywną, konsensus jest taki, że pomady Layrite pachną świetnie. Zarówno Super Hold, jak i Deluxe Original mają prawie identyczny zapach – delikatny, niemal kwiatowy, słodki zapach wanilii. Jeśli wolisz delikatny zapach, który nie jest przytłaczający, ale prezentuje świeży zapach, to jest to plus.

Tekstura

Pomady Layrite są gładkie i jednorodne. Wyglądają jak galaretka lub żel do włosów, ale są lekko woskowate i gęste bez żadnej lepkości.

Recenzja pomady Layrite

Łatwość stylizacji

Layrite jest z pewnością łatwy w stylizacji. Podobnie jak w przypadku innych pomad, sugerujemy stylizację na lekko wilgotne włosy, aby produkt mógł się łatwo i równomiernie rozprowadzić. Jeśli twoje włosy są zbyt mokre, użyj więcej pomady; w przeciwnym razie możesz wysuszyć włosy po stylizacji, aby uzyskać mocniejsze utrwalenie przy mniejszym połysku. Może to działać dobrze w przypadku niechlujnych lub teksturowanych fryzur.

Co więcej, ponieważ pomady Layrite mają mocne utrwalenie, Twoja fryzura utrzyma się przez cały dzień. Jeśli musisz później zmienić stylizację, wystarczy przeczesać włosy mokrym grzebieniem.

Składniki

Jako rozpuszczalny w wodzie produkt do stylizacji, który łatwo się zmywa, wszystkie składniki Layrite Pomade są naturalne. Bez żrących chemikaliów nie musisz się martwić, że ta pomada uszkodzi twoje włosy lub spowoduje trądzik na skórze głowy.

Werdykt

Nic dziwnego, że Layrite jest tak popularną marką pomade. Pomiędzy Original i Super Hold Pomade firma ma produkt do stylizacji włosów dla każdego mężczyzny. A dzięki słodkiemu zapachowi, gładkiej konsystencji i wysokiej jakości utrwalaniu, Layrite to pomada, której możesz używać z każdą męską fryzurą. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Oryginalny Deluxe lub Super Hold różnorodność, nie ma wątpliwości, że Layrite stanowi świetny dodatek do kolekcji stylizacji każdego faceta.