Nápady na neskoré raňajky: Ako zorganizovať perfektný nedeľný brunch doma

Lahodný domáci brunch je perfektný spôsob, ako začať víkend. Stohy zlatých oblátok a palaciniek, údeného lososa, chrumkavej slaniny, vajíčok vo všetkých možných variáciách a možno dokonca aj kokteilu (alebo prečo nie dvoch) – neskorý obed je vynikajúci spôsob, ako sa podeliť o malú radosť so svojimi priateľmi a príbuznými a udržať si ráno plné na vychutnanie. Nižšie pre vás máme rôzne nápady na neskoré raňajky a niektoré z našich obľúbených receptov – od vajec Benedikt po palacinky v americkom štýle a všetko medzi tým. Neváhajte sa preto pripraviť na tieto víkendové nápady pre seba a svoju rodinu …

Brunch nápady pre zdravý štart do dňa

domáci brunch bufet nápady brunch nedeľný brunch

Ozdobte svoj neskorý raňajkový bufet čerstvými kvetmi, ako sú tulipány

Brunch nápady avokádové buchty s tulipánmi z vyprážaných vajec

Brunch nápady

Brunch je perfektnou kombináciou slaných a sladkých raňajok a obedov. Od škoricových roliek a oblátok až po kastról so šunkou a paradajkami atď. Tieto nápady na neskoré raňajky majú niečo pre každý vkus!

Mnoho možností pre zdravý a chutný brunch

Nápady na neskoré raňajky nápady na zdravé raňajky

Naplánovať perfektný brunch je v skutočnosti veľmi jednoduché a existuje veľa možností! Môžete ísť naplno alebo si pripraviť niečo jednoduché. Brunch sa zvyčajne podáva formou bufetu, takže nemusíte tráviť veľa času podávaním jedla pre svojich hostí. Možnosti podávania sú neobmedzené, pretože v skutočnosti neexistujú raňajky a naozaj žiadny obed … pripravte si, čo máte najradšej.

Organizujte nedeľný brunch doma

domáce neskoré raňajky formou bufetu nápady na nedeľné raňajky

Užite si nedeľné ráno s blízkymi!

Brunch nápady Avokádové rolky so smaženými vajíčkami

Vajcia sú nevyhnutné pre neskoré raňajky formou bufetu

Vajcia sú základom brunchovej scény. Bez ohľadu na to, ako sú pripravené – pošírované, miešané, varené alebo vyprážané – tvoria základ mnohých neskorých jedál. Osvojte si základné techniky a vyskúšajte si rôzne spôsoby prípravy vajíčok, pretože nápady na neskoré raňajky s vajíčkami vždy začnú deň dobre.

Lístkové cesto s vyprážanými vajíčkami, šunkou a pažítkou

Brunch nápady avokádové lístkové cesto so smaženými vajíčkami

Vyprážané vajcia s kotletami sú brunch nápadom na bielkoviny

Brunch nápady vyprážané vajíčka a mäso s vysokým obsahom bielkovín

Klasické nápady na neskoré raňajky

Hovorí sa, že nemôžete poraziť klasiku, a to znie priamo vo svete brunchov. Či už sú to mäkké miešané vajíčka s údeným lososom, typické anglické jedlo kedgeree alebo pikantný zemiakový hash, existujú určité ikonické neskoré raňajky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Dôverujte klasikom a vytvorte si tradičný hromadný bufet.

Trochu zo všetkého

domáci brunch bufet nápady brunch výživné jedlá

Váš brunch formou bufetu by mal ponúkať aj rôzne druhy syrov

domáci brunch bufet nápady brunch nedeľný brunch

Nech je to vegetariánske

Vyhoďte slaninu a nechajte zeleninu stáť v strede záujmu. Vyberte si medzi vyprážanými hubami na toaste a Shakshuka alebo si okúpte brunch formou bufetu s mexickými raňajkami na chrumkavej tortille.

Shakshuka ako vynikajúci nápad na neskoré raňajky

domáci brunch bufet nápady brunch nedeľa shakshuka

Ľahké a zdravé

Zdravý brunch je skvelý spôsob, ako začať deň zdravým, chutným nakopnutím, napríklad klasickým müsli s jogurtom a čerstvým ovocím, ktoré je jedným z nápadov na zdravé raňajky. Alebo možno dávate prednosť špargli s varenými vajíčkami? Do shakshuky dajte viac zelených vecí. Alebo sa môžete držať dobrého olského avokáda a ražného chleba. Hlavnou vecou je jesť zdravo a dať svojmu telu výživné jedlá.

Avokádové ražné rolky so smaženými vajíčkami a listami špenátu

domáci brunch bufet nápady na brunch avokádové rolky so smaženými vajíčkami

Miska plná chutného letného ovocia

domáci brunch bufet nápady brunch výživné jedlo ovocná misa

Sladkosti sú povolené

Ak by ste radšej začali deň niečím sladkým, existuje veľa nápadov na neskoré raňajky, ktoré si môžete dopriať bez výčitiek svedomia. Výborným nápadom na sladký brunch sú napríklad hromady palaciniek s ovocím a trocha medu alebo jogurtu s opečeným ovocím a chrumkavou granolou..

Vafle s džemom – klasika medzi sladkými nápadmi

Brunch nápady vafle s džemom a smotanou

Niečo špeciálne

Lahodný brunch je perfektným štartom pre špeciálne príležitosti. Zostaňte klasický s nadýchanými vdolkami, šunkou, vajíčkami a holandskou chuťou alebo ho nechajte roztrhať s vaflami a palacinkami naloženými so slaninou, vajíčkami a javorovým sirupom alebo medom.

Typicky americké – naskladané palacinky s arašidovým maslom a bobuľami

domáci brunch bufet nápady brunch americké palacinky naskladané

Americké palacinky so šunkou a párkami

domáci brunch bufet nápady brunch americké palacinky s klobásami

Nezabudnite na nápoje!

Zamyslite sa aj nad nápojmi a podávajte nápady na neskoré raňajky s vhodným čajom a / alebo kávou. Ponúkame tiež osviežujúce koktaily alebo klasické koktaily ako Bloody Mary alebo Mimosa a užite si nedeľné popoludnie!

Koktaily a mocktaily sú jednoducho súčasťou

Nápady na neskoré raňajky Nápady na zdravé raňajky Nápoje

Ak máte chuť na viac, naučte sa vyrábať holandskú omáčku, palacinkové cesto, plnené vajíčka a ešte ďalšie nápady na neskoré raňajky.

Viac výdatných nápadov na neskoré raňajky

Brunch nápady avokádová buchta so zeleným šalátom z vyprážaných vajec

Sendviče s lososom, avokádom a cibuľou

Brunch nápady avokádové lososové sendviče

Začnite deň zdravo, aby ste boli plní energie po celý deň

Brunch nápady na zdravé stravovanieNápady na neskoré raňajky Príklady nápadov na zdravé raňajky ObrázkyBrunch nápady zdravé stravovanie nedeľný brunch Brunch nápady výdatné a sladké avokádové rolky so smaženými vajíčkami domáci brunch bufet nápady brunch avokádové vyprážané vajíčko domáci brunch bufet nápady brunch buchty s citrusovým ovocím domáci brunch bufet nápady brunch palacinky so špenátom domáci brunch bufet nápady brunch zelenina domáci brunch bufet nápady brunch zelenina s vajíčkom domáci brunch bufet nápady brunch nápady zdravé raňajky