Vyrobte si zmrzlinový koláč sami – takto funguje každé sladké pokušenie so zmrzlinou, ktoré vyrobíte

V lete ľudia radi jedia chladné a osviežujúce jedlá. Hovorí sa, že by bolo lepšie, keby bola telesná teplota vyrovnaná teplými čajmi, ale robí to len málokto. Zmrzlináreň je už otvorená a ako vždy je pred ňou dlhý rad. Mohli ste jesť kopček zmrzliny každý deň a nikdy ste sa jej nevedeli nabažiť. Pre všetkých, ktorí sú zapálení do zmrzliny a vždy si nájdu dôvod na ďalšiu zmrzlinu, píšeme dnešný príspevok. Výroba torty vlastnoručne zo zmrzliny: tomu sa hovorí skutočný letný zážitok! Ako si sami pripraviť chutný a chladivý zmrzlinový koláč a ktorý recept je najlepší, čítajte ďalej v texte. Vegánsky a bezlaktózový zmrzlinový koláč je možné pripraviť samozrejme ako každý iný.

Vyrobte si zmrzlinový koláč sami – nádherný, voňavý a tak milý a osviežujúci 

Urobte si zmrzlinový koláč čerešňa

Máte chuť na veľa zmrzliny? Urobme si zmrzlinový koláč sami

Zmrzlinový koláč je perfektný, najmä ak máte počas leta slávnostnú príležitosť. Ak ste už úspešne pripravili narodeninovú tortu sami, určite si budete môcť vyrobiť aj zmrzlinovú tortu. Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú je potrebné vziať do úvahy pri zmrzline, je samozrejme správna teplota.

Existuje niekoľko spôsobov, ako si môžete pripraviť vlastnú zmrzlinovú tortu. Prvá je rozhodnúť sa pre tenký koláčový základ a použiť hotovú zmrzlinu. Druhá je, že môžete opäť použiť koláčový základ, ako sa vám páči, ale zmrzlinu spolu premiešajte sami. V poslednej dobe sme objavili také skvelé recepty na zmrzlinové koláče, ktoré pozostávajú zo zmrzliny a vlastnej zmesi. Priatelia zmrzliny získavajú nápady na tvorbu zmrzlinových koláčov v každom ročnom období nižšie. Ak máte tak radi zmrzlinu, mali by ste odvážne vyskúšať nové a vynikajúce chute a bláznivé nápady. Zmrzlina môže byť aj zdravá. Viac o tom prezradíme o chvíľu!

Celé leto si môžete vyskúšať a vychutnať si vynikajúce zmrzlinové kreácie 

Urobte si zmrzlinu sami zmrzlinu

Niekoľko vrstiev ľadu, ktoré vyhovujú rôznym chutiam

Urobte si zmrzlinový koláč sami, malinový

Ako si môžete pripraviť zmrzlinový koláč sami? – Recept nájdete tu!

Teraz zdieľame veľmi jednoduchý recept, ktorý môžete robiť tak často, ako chcete. Milujeme recepty bez pečenia, najmä keď je už leto na pochode. Jediná vec, na ktorú by ste si mali dať pozor, je udržať si postavu v bikinách, pretože zmrzlinový koláč má vysoký obsah cukru a smotany! A tu je recept:

Domáca zmrzlinová torta s čerstvými malinami, lupeňmi ruží a jemným nádychom mäty – takto si môžete užívať leto každý deň 

urobte zmrzlinový koláč sami

prísady: 100 g mäkkého alebo rozpusteného masla, 200 sušienok podľa želania / Zmrzlina: 800 g crème fraîche alebo šľahačky, 400 g kondenzovaného mlieka, bourbon vanilka

Príprava: Najprv by ste mali rozdrviť sušienky a dobre ich premiešať s mäkkým maslom. Formu s jarom vyložíme papierom na pečenie a dno tesne prikryjeme zmesou masla a strúhanky. Teraz nechajte vychladnúť! Počas tejto doby sa krém mieša s kondenzovaným mliekom a vanilkovou dužinou. Pevný koláčový základ je natretý zmrzlinou a chladí sa.

Namiesto sušienok môže byť koláčový základ vyrobený aj z vaflí 

Urobte si zmrzlinový koláč sami v niekoľkých krokoch

Chrumkavý koláčový základ je potiahnutý lahodnou zmrzlinou a umiestnený na chladnom mieste 

Vytvorte si vlastnú zmrzlinovú tortu krok za krokom

Ako ozdobíte tortu, je len na vás 

Urobte si zmrzlinový koláč sami pistácie

S vašim domácim koláčom si prídu na svoje aj tie najbláznivejšie nápady 

Urobte si zmrzlinu sami ovocnú

Vyrobte si svoj vlastný zmrzlinový koláč mimo horúceho letného času

Vyššie uvedený základný recept môže byť ozdobený ovocím sezóny alebo rafinovaný čokoládou, kokosom alebo kardamómom. Ak by ste si chceli vychutnať zmrzlinový koláč mimo horúceho letného času, bolo by to tiež možné! Teraz existujú typické vône a chute pre každé ročné obdobie. Na jeseň môžete zmrzlinový koláč kombinovať s aromatickými pečenými jablkami alebo horúcimi čerešňami. Vo vianočnom čase si môžete dopriať aj zmrzlinový koláč. Na to môžete pripraviť tortový základ zo špekulov a vylepšiť zmrzlinu nádhernou vianočnou vôňou. Z tekvice a hrušiek si dokonca môžete pripraviť vynikajúcu zmrzlinu. Fantázii a kreativite sa v tomto smere medze nekladú. Do zmrzliny môžete dať celé čokolády, celé ovocie alebo dokonca celé sušienky. Zmrzlinový koláč vyrobený z niekoľkých vrstiev je príjemný pre oko, ale aj pre podnebie. Teraz v lete môžete využiť výhody celej ponuky ovocných a letných farieb a každý týždeň vyskúšať nové stvorenie!

Aby sme boli úprimní, nevieme, ako udržať vašu postavu v bikinách v kondícii s toľkými a chutnými zmrzlinami 

Urobte si zmrzlinový koláč sami ružovo -modrý

Uvariť si tortu vlastnými rukami je skutočné výtvarné umenie 

Vytvorte si vlastný recept na zmrzlinový koláč

Teplé alebo studené – čerešne vždy fantasticky chutia so zmrzlinou 

Urobte si zmrzlinu sami

Zdravá zmrzlina – čo to je??

Každý pravdepodobne odpovie inak, čo je zdravé. Pod zdravou zmrzlinou by sme pochopili, že používate menej alebo žiadny cukor. Mnoho nízkokalorických zmrzlín sa vyrába hlavne z dužiny. Môžete sa úplne zaobísť bez smotany a mliečnych výrobkov alebo použiť vegánske mlieko. Zmrzlinový koláč môže dobre dopadnúť, ak budete pracovať s nízkotučným tvarohom alebo jogurtom. Ako sme už mnohokrát naznačovali, namiesto cukru môžete použiť med. Zmrzlina sa stane hodvábnou a hladkou, presne ako by ste chceli, aby bola na zmrzlinovom koláči.

Ak sa chystáte zle zhrešiť, môžete si vytvoriť šokovú bombu ako zmrzlinový koláč a zjesť ju 

Urobte si zmrzlinový koláč sami čokoládový

Experimentovanie s príchuťami je zábavné, ako pri príprave, tak aj pri jedle 

Vyrobte si zmrzlinový koláč sami

S ovocím sezóny môžete každý mesiac vykúzliť nový zmrzlinový koláč 

Urobte si svoj vlastný zmrzlinový koláč ružový

Niekedy môže byť zmrzlinový koláč veľmi jednoduchý a vychutnať si ho aj v súkromí 

Vytvorte si vlastný zmrzlinový koláč ružovo -modrý na podnose

Pre každý koláč je dôležité, aby bol nielen chutný, ale aj farebný 

Urobte si zmrzlinu sami čokoládu

Vytvorte si zmrzlinu sami, kombináciu zmrzliny z banánového chleba

Vyrobte si vlastnú zmrzlinovú tortu oreo

Vytvorte si vlastný zmrzlinový koláč v koláči

Urobte si zmrzlinový koláč snadwich

Urobte si zmrzlinu sami čokoládovú zmrzlinu