Uvažujete o dovolenke v Amerike, pozrite sa na tento prázdninový dom v Texase

Amerika prázdninový prázdninový dom Ski Shores Lakehouse Texas Stuart Sampley Architect

Moderný víkendový pobyt v Texase

Ak ste niekedy boli v Texase, poznáte to: víkendové pobyty a prázdninové chatky tam majú neporovnateľné kúzlo. Sú odeté do kameňa a dreva. Mnohé z nich vynikajú svojim krásnym a elegantným spôsobom, akým stierajú hranice medzi vnútorným a vonkajším použitím.

Spárujete túto súhru interiéru a exteriéru so vzdušným dizajnom a nemôžete si pomôcť, ale nespájate to celé s chladnými letnými večermi.

Tiež v Lyžiarsky dom Ski Shore to všetko príde na odpočinok a relaxáciu vo veľkom štýle. Dom bol pôvodne postavený v typickom štýle Dogtrot. Potom však bol prevedený do súčasného štýlu. Bola vybraná nádherná zmes vápenca, dreva a skla. Architekt medzi nimi dosiahol veľkú rovnováhu.

Amerika prázdniny prenájom Ski Shores Lakehouse Texas

Budovu vytvoril architekt Stuart Sampley. Dom vás privíta zapustenou obývacou izbou. Je to perfektné miesto na útek z Texasu pred rýchlym a osviežujúcim spánkom.

Zapustená oblasť ponúka dostatočné súkromie a interiér pôsobí luxusne. Modernú kuchyňu v neutrálnych odtieňoch oživili aj žlté akcenty a veselé barové stoličky.

Drevo sa široko používa na podlahe aj v zapustenej oblasti. Kuchynský ostrov a strop vyplňujú miestnosť teplom, ktoré dotvára otvorený, veselý vzhľad.

Veľké posuvné sklenené dvere, inteligentná strecha a ďalšie svetelné otvory zaisťujú dobré vetranie. Chladná spálňa v bielej farbe je dokonalým útočiskom. Zenový charakter umocňujú zarámované výhľady na zadný dvor.

Môžete si tu opäť vychutnať vonkajší salónik a nádherný výhľad na neďaleké jazero.

Taký príjemný pobyt! Nie je to ideálne miesto na útek od každodenného stresu??

 Amerika prázdniny prázdninových domov Ski Shores Lakehouse Texas moderný interiér

Amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse interiérový dizajn drevo mramor jasné čiary

amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse interiérový dizajn jedáleň drevo kamenné múry drevený strop

amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse jedáleň kamenné múry drevený strop

Amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse kuchyňa ostrov minimalistický moderná barová stolička

amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse kuchyňa ostrov stoličky

amerika prázdniny prázdniny domov ski shores lakehouse texas spálňový nábytok   amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse drevené stropné svetlíky

amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse zimná záhrada exteriér design   amerika prázdniny prázdniny domov texas ski shores lakehouse nádvorie vonkajší salónik nábytok