DIY projekty – domáca rastlina znamená vašu izbu

 diy-projects-plant-pots-geometric-patterns

DIY projekty pre dom a záhradu

Máte vo svojom dome prázdny kút, ktorý vyzerá chladne? Nebyť tam nejakých kvetov, tak len tá vec na osvieženie celého?

Na to, aby prišiel citeľný švih, potrebujete niečo dramatické a pútavé. Mali by ste použiť niečo podstatné.

Už ste sa pokúsili osviežiť atmosféru terakotovým hrncom, ale nemalo to požadovaný účinok? Potom je čas byť trochu kreatívnejší.

Máte chuť na kreativitu DIY projekty pre rastlinné stojany a kontajnery? Ak áno, držte sa toho!

U nás sa diela veľmi ľahko vytvárajú a predstavujú skvelú metódu, pomocou ktorej môžete miestnosť premeniť.

DIY nápady pre rastlinné porasty

kutilské projekty rastlinný stojan drevo v polovici storočia

Začnime s porastmi rastlín. Aj keď vytvoríte perfektný kontajner na rastliny, na jeho umiestnenie budete potrebovať dostatok miesta. Začnime skvelým projektom spoločnosti Krásny neporiadok o! Je to model s charakteristickými znakmi modernizmu z minulého storočia. Ich príťažlivosť spočíva predovšetkým v retro charaktere. Atmosféru môžete neskutočne oživiť.

kutilské projekty dvojúrovňový rastlinný stojan

Ďalej by sme vám chceli predstaviť betónový a medený projekt Claire Zinneckerovej Camille Styles predstaviť. Tento kúsok sa tak perfektne hodí k dnešnej téme! Vzhľad vyzerá drsne, moderne, rozprávkovo a je to do značnej miery spôsobené použitými materiálmi a jednoduchými tvarmi.

DIY projekty z betónu a medi

kutilské projekty závod stojí meď

Prejdeme z kruhov na štvorce! Tieto rastliny s rovnými modernými líniami pochádzajú z Útulný Oh môj! Kontajnery boli vyrobené z dreva a keramiky. Osobne sa mi obzvlášť páči možnosť prispôsobiť túto prácu dlaždicami, ak je to žiaduce.

Vyrobené z dreva a keramiky

kutilské projekty moderný závod stojí jednoduché línie

Autor bloggera Elise Blaha Cripe jeden tu vďačí za tento dizajn. Máte k dispozícii veľa priestoru, v ktorom môžete prezentovať mnoho rôznych rastlín. Mnoho z dnešných projektov zahŕňa okorenenie kvetináčov farbami. Prirodzené terakotové tienenie je však neoddeliteľnou súčasťou tohto nádherného projektu kontajnerov na rastliny.

DIY pre drevené stojany na rastliny

kutilské projekty stojan na dreviny

Tento kontajner na rastliny je podľa mňa súčasné umelecké dielo. Vyrobila ho spoločnosť Home Made Modern. Všimnite si čisté línie, jednotné rady rastlín sviežich farieb. Tak božské, nie??

Projekt stojí najviac 30 eur a je možné ho dokončiť do dvoch hodín. Uver mi! Skúsil som to!

Vertikálna záhrada

kutilské projekty závod police vertikálna záhrada

Máte chuť robiť ručné práce? Budete veľmi potrebovať rebrík. Áno, správne ste to pochopili: rebrík! Nechajte všetko v zemitých odtieňoch alebo to celé vymaľujte pre moderný vzhľad. Je to na tebe.

Uistite sa, že pridáte osobný kontakt. Presne z toho získate tento stojan na rastliny Funky nevyžiadaný interiér dosiahnuté.

Schodisko – stojan na rastliny

kutilské projekty zasadenie stojanových schodov

Tu máme na predaj rastlinný stojan. Považujem to za inšpirujúce. Ukradnem ten nápad. Vlastne ma zaujíma, či by na tento účel boli vhodným materiálom aj rozkladacia stolička alebo dlhá vaňa. [podľa Záhradník]

Skladacia stolička

kutilské projekty závod stojan malé schody

DIY projekty

Máte teraz náladu na niekoľko ďalších nádob na rastliny? Nasledujúci obrázok ma vlastne do značnej miery inšpiroval k tomuto článku. Predstavuje moderný stĺpikový kontajner na rastliny. Myšlienka pochádza z Kučeravé. Narazil som na ne pri hľadaní inšpirácie na ozdobu vonkajšieho salónika.

Túto myšlienku je možné použiť aj vtedy, ak chcete vinetu tvarovať vyššie.

Vonku

kutilské projekty kvetináč

Výroba tohto DIY moderného kontajnera na rastliny prostredníctvom Rafinovaný Seattle je super ľahké. Aby ste to urobili, musíte si kúpiť dva kvetináče. Potom ich nastriekajte farbou podľa vlastného výberu.

Farebné kvetináče

kutilské projekty kvetináče biela žltá

Keramické kvetináče tu boli navrhnuté skvele. Boli ponorení do farby. Túto myšlienku môžete zrealizovať pomocou lacných kontajnerov na rastliny od IKEA a použiť zvyšky farby. Tento projekt symbolizuje inteligentný prístup k dizajnu.

Keramické kvetináče

kutilské projekty črepníky z keramiky

Máte starú kartotéku? Premeňte to na nádobu na rastliny! Vyberte zásuvky, umiestnite ich vodorovne, pridajte vrstvu rustoealu. Takmer všetko je vlastne hotové!

Nádoba na rastliny

kutilské projekty farebné hrnce

Ak už hovoríme o starých skriniach, mali by sme hovoriť o skvelom projekte HomeMade. Jedná sa o kamenný kontajner pre domácich majstrov, ktorý bol vytvorený zo starej skrinky. Celú konštrukciu je možné ľahko posúvať tam a späť na valcoch. V skutočnosti sa to dá tiež ľahko zdvihnúť.

Rastlinný podstavec vyrobený z kameňa s valčekmi

kutilské projekty betónový stojan s kolieskami

Na záver dnešného článku by som vám rád predstavil tri skvelé nádoby na rastliny. Ich výroba je veľmi jednoduchá a to je jedna z ich obľúbených vlastností.

Navyše všetky nádoby na rastliny prešli testom času.

Na vykonanie prvého príkladu potrebujete iba maliarsku pásku, penové štetce a farbu podľa vlastného výberu. K hrncom teda môžete pripevniť základné tvary.

Dvojfarebné kvetináče

kutilské projekty maľované hrnce

Ďalšou nádobou na rastliny pre domácich majstrov bol vonný svietnik. Poznáte to? Otvory, ktoré držali sviečky, teraz robia priestor pre rastliny. Môj úprimný názor je, že sukulenty sú na to najlepšou voľbou.

Vonný držiak na sviečku

kutilské projekty stojan na drevo dekorácia dreva

Teraz skutočne zatvorme článok skvelým závesným kontajnerom na rastliny. Na to je najlepšie použiť veľmi ľahký kvetináč. Začnite s plastovou nádobou na rastliny.

Závesný kontajner na rastliny

kutilské projekty kvetináč

Je také ľahké vytvoriť niečo také krásne z lacného kvetináča, lana a kruhu sprchovacieho kúta!