Odstráňte plesne – na plesne použite domáce prostriedky

Vyberte mikroskop na plesne

Obvykle nám forma príde úplne nechutná. Tieto organizmy sa veľmi rýchlo množia a uvoľňujú do ovzdušia škodliviny. Môžu dokonca spôsobiť alergie, infekcie a dokonca aj rakovinu. Ignorujeme nebezpečenstvo, pokiaľ náš imunitný systém oslabuje. Neznie to hrozne? A napriek tomu považujeme pleseň za niečo úplne normálne, čo kazí estetiku v byte a nepoškodzuje naše zdravie.

Príčinou plesní sú kvety, akvárium, v zime chladné miestnosti, nábytok umiestnený priamo na stene, žiadne vetranie v kúpeľni alebo v kuchyni, preto sa ich pokúste odstrániť.

Odstráňte plesne

odstráňte plesne z domácich bojových rohov

Teplotné rozdiely medzi stenami a miestnosťou poskytujú prirodzené prostredie pre plesne, najmä po domácej prestavbe, kde sú napríklad okenné rámy inštalované neporiadnym spôsobom. Výsledkom je kondenzácia a plesne. Tento problém je možné vyriešiť sušičmi vzduchu.

Denné svetlo a suchý vzduch sú prirodzenými zabíjačkami plesní. Povrch očistite alkoholom a farebné textílie zalejte okysličenou vodou. Potom zlikvidujte všetky čistiace prostriedky, ako sú handry a kefy.

 Druhy plesní

Plesňový mikroskop odstraňuje druhy

Škaredí a nezdraví doma

Bojujte s odstraňovaním plesní z domu

Viacfarebné a početné

Odstráňte pleseň vlhkou handričkou

Vyšetrite plesne

Odstráňte laboratórium na skúmanie plesní

Účinne odstráňte plesne

Odstráňte plesne v rohu steny