Ozdobné rekordné mandaly ako farebná dekorácia na stenu

vinylová platňa mandaly vinyl diy idea art

Kreatívny záznam Mandaly od Saza Roizen

Dokonalosť kruhu, ako aj hlboký pocit nestálosti a večného života – to všetko je ukryté v mandale. Tým sa stal mladý umelec Saza Roizen inšpirovala a vytvorila nádherné rekordné mandaly. To sú zasa skvelé príklady moderného upcyklovania.

Nepodceňujte už osvedčený terapeutický účinok mandál. Takmer vo všetkých psychoterapeutických ošetreniach, ako je napríklad pracovná terapia, sa vždy používa sfarbenie mandál. Táto starosť zaisťuje, že sa pacient môže na určitý čas sústrediť na niečo konkrétne a dokončené, aby sa mohol rozptýliť od svojich vlastných myšlienok..

Magické kvety zdobia vinylový povrch

vinylová platňa mandaly modrý biely kvet

 Autorka vo svojej tvorbe používa akrylové farby, šablóny, gély, farebné ceruzky, tuš a mnoho ďalších. Pod prstami sa im rodia krásne triky, očarujúce nápaditými nápadmi a majstrovskou produkciou. Samotná Saza tvrdí, že pre ňu nie je dôležitý konečný výsledok, ale skôr skutočný pracovný proces. V práci zabúda na seba a najbližšie okolie a umeleckému dielu sa venuje celým srdcom. Medzi umelcom a materiálmi sa tak vytvára jedinečný svet, ktorý má svoju logiku a pravidlá. Nové tvary a motívy vznikajú jeden za druhým. Pôsobivé farebné kombinácie sú spojené. Staré vinylové platne dostávajú druhú šancu a prebúdzajú sa do nového života. Môžete si ich zavesiť na steny ako umeleckú dekoráciu alebo ich umiestniť niekde inde ako farebné umelecké dielo.

Ak máte radi elegantné etnické motívy

vinylová platňa mandaly etno motívy folklór

 Pozrite sa na nádherné výtvory Saza Roizena a popustite uzdu svojej fantázii. Možno je v suteréne alebo v podkroví stále niekoľko starých záznamov, na ktoré ste už dávno zabudli. Určite to môžete okoreniť a oživiť. Odvážte sa to urobiť a začnite! Prajeme vám veľa zábavy!

 Vytvárajú sa jedinečné, abstraktné svety 

vinylové záznamové mandaly abstraktné motívy

Filigránske umelecké dielo na obdiv

vinylová platňa mandaly abstraktné umenie vinyl

Vyberte si správny motív podľa svojho vkusu a nastavenia

vinylová platňa mandaly kutilské umenie

Pôsobivé kvety a jemné námorné nuansy

vinylové platne mandaly kvetinové motívy

Pred našimi očami sa vynárajú celé ročné obdobia

vinylové platne mandaly vinyl art art strom snehové kryštály

Grafický design a šetrnosť k životnému prostrediu v jednom

vinylové platne mandaly bodky čiarové motívy

Umeleckej predstavivosti sa medze nekladú

vinylové platne mandaly vinyl art DIY