Výroba malých darčekov sami – 22 nápadov, ako urobiť radosť svojim blízkym

Vyrobte si malé darčeky sami – rozumné a individuálne nápady na darčeky

Blížia sa narodeniny alebo iná párty, na ktorú ste pozvaní? Potrebujete súrne nápad na darček? Je hostiteľ váš dobrý priateľ, príbuzný alebo len známy? Pretože to v takýchto prípadoch hrá obrovskú úlohu. Nákup darčekov v prvom rade je komplikovaná úloha. Iba vtedy, keď si chcete vybrať perfektný darček. Pretože si uvedomujeme vysoký stupeň náročnosti tejto úlohy, pokúšame sa vám pomôcť s niekoľkými nápadmi. Odporúčame vám, aby ste si darček vyrobili sami. Čo si myslíte, že by ste s tým boli v poriadku? Nie naozaj? Ako to? Neboj sa! Vytvorili sme nasledujúcu sériu fotografií plnú kreatívnych nápadov na remeslá, aby ste podporili svoju predstavivosť a kreativitu. Užite si to a zbierajte inšpiratívne nápady ako vy urobte malé darčeky sami!

Robte malé darčeky sami a vyvolávajte krásne emócie

urobte si malé darčeky sami, urobte si nápady kreatívne

Vyrobte si malé darčeky sami – náramok vyrobený z nití

vyrábajte malé darčeky sami náramky nápady drotárstva

Kto by nechcel dostávať darčeky? Veľký alebo malý, darček je krásnym gestom, prejavom záujmu a pozornosti. Niekedy trafíte volské oko, inak zostane obdarovaný trochu sklamaný … Ale obdarovanie zostáva v sebe tradíciou, ktorú človek rád ďalej kultivuje. A predstavili ste si, že výroba darčekov môže byť tiež príjemná? Áno, som si istý, že je vždy zábavné, keď niečo vytvoríte sami!

Tinkerova šperkovnica sama

vyrobte si darčeky sami drotár

Darčeky sú určené len pre blízkych. Takto vyjadrujete svoju hlbokú náklonnosť. Vlastná výroba má vyššiu hodnotu ako kúpená hodnota. Tiež sentimentálny význam. Vyrobte si malé darčeky sami je pre obdarovaného prekvapením a zároveň zábavnou činnosťou pre darcu. Pozrite sa na všetky nápady v našej galérii obrázkov a presvedčte sa sami, aké je to zábavné a zábavné!

Šiť farebné tašky

urobte si malé darčeky sami tašky ušité v sviežich farbách

Darčeky môžete robiť z akéhokoľvek predmetu. V prvom rade je však nevyhnutné mať konkrétnu predstavu o tom, čo chcete vytvoriť, a jasnú predstavu o tom, ako presne to má vyzerať. Upcyklácia je moderný trend, ktorý platí aj pre darčeky. Darčeky môžete vyrábať z veľmi zvláštnych vecí.

Plátenná taška s potlačou je praktický darček

urobte malé darčeky sami ušitím látkovej tašky

Vyrobiť si malé darčeky sami nemusí vždy vyzerať tak ľahko. Dobré na tom je, že to, čo ste sami vyrobili, môže nájsť zmysluplné využitie v interiérovom dizajne alebo v každodennom živote. Môžete tiež dať darom punc osobnosti, ak ho chcete ešte viac ozvláštniť. V určitých prípadoch je teda oveľa praktickejšie urobiť darček sami, ako ho kúpiť. Teraz sa pozrieme na to, s čím sa dá vlastne pohrávať.

Kytica papierových kvetov

Všetko je vyrobené z papiera. Tiež je veľmi ľahké z nej urobiť krásne kvety. Ak ich uviažete do nádhernej kytice kvetov, získate milý nápad na darček pre milovanú ženu.

Papierové kvety spolu tvoria krásnu kyticu

Vyrobte si darčeky sami z kytice papierových kvetov

Vyrobte si vlastný náramok

Ženy majú rady šperky. Ak hľadáte krásne remeselné nápady pre svoju priateľku alebo manželku, mohli by ste sa samozrejme spoľahnúť na náramok. Ale nekúpte to, urobte si to sami. To na vašu dámu zapôsobí oveľa viac a zostane časom peknou spomienkou na vaše milé gesto.

Vyrobte si svoj vlastný elegantný náramok s ozdobami

vyrábajte malé darčeky sami nápady na výrobu náramkov

Farebný náramok určite prinesie radosť

urobte si malé darčeky sami farebný náramok

Ušite si darčeky sami

Vieš šiť? Ak je to tak, potom by mohli byť tašky zošité z látky alebo ručne šité palčiaky dobrým darčekom pre vašu matku alebo najlepšiu priateľku? Alebo môžete nájsť obaly na mobilný telefón a obliečky na vankúše, ktoré si ušijete, byť originálnejšie a užitočnejšie?

Farebné puzdro na mobilný telefón je trendovým doplnkom

Vyrobte si darčeky sami ušite kryt na mobil

Existuje množstvo praktických nápadov na remeslá, ktoré by sa mohli zmeniť na skvelé nápady na darčeky. Môžete si napríklad vyrobiť tácku alebo tácku sami a niekomu ju darovať ako darček. Pre tých, ktorí majú trochu viac skúseností s kutilstvom, máme niekoľko ďalších nápadov pre domácich majstrov: Prečo si nevyrobiť box na pero alebo závesnú lampu sami? Nie je to obzvlášť originálny nápad na darček?

Vyrobte si elegantné šperkovnice

drotár darčeky sami šperkovnica, aby biela elegantné

Vytvorte škatuľu na ceruzku z dreva

vyrobte si darčeky vlastnoručne perá box diy nápady

Funkčné podnosy sú vyrobené zo starých predmetov

urobte si darčeky vlastnoručne rámček na obrázok

Farebné palčiaky sú pekným doplnkom v kuchyni

urobte si darčeky sami kvetmi s farebným vzorom

Kontrolný vzor je čerstvý

drotár darčeky sami kockovaný vzor svieži

Geometrická závesná lampa Tinker

drotár si daruje geometrické závesné svetlo

Vytvorte originálny darček

vlastnoručne vyrobte darčeky, nápady na kutilstvo, rámy na obrazy

Rozdávanie praktických darčekov

vyrobte si darčeky sami a urobte si nápady na zavesenie lampy

Ozdobte tienidlo

vyrobte si darčeky sami a ozdobte tienidlo

Ušite obálku skicára

vyrobte si darčeky sami ušite obal na skicár

Rozdajte malé vrecká

urobte malé darčeky sami šiť malé tašky

Ušiť látkové vrecúško

urobte si malé darčeky sami taška tkanina zelený vzor

Farebný náramok na leto

vyrábajte malé darčeky sami nápady na farebné náramky