Reperiai su baimėmis

Daugelis žinomų reperių ir hip-hopo menininkų išsigando savo plaukus. Dredai, dar žinomi kaip locs, yra populiari šukuosena juodaodžiams vyrams, norintiems lengvai prižiūrimos ir madingos išvaizdos. Nors tokio tipo plaukai paprastai buvo siejami su „Rasta“ stiliumi, yra daug senų ir naujų menininkų, kurie dėvėjo baimę. Pastaraisiais metais kai kurie balti reperiai įgavo išvaizdą, o keli juodi reperiai netgi eksperimentuoja su unikaliomis plaukų spalvomis, kai kurie pasirenka blondines, violetines, mėlynas, baltas ir raudonas baimes. Kai kurie garsiausi dreadhead reperiai yra Snoop Dogg, Lil Wayne, Busta Rhymes, Lil Jon ir Wiz Khalifa. Norėdami įkvėpti savo tyrimus ir suteikti jums stiliaus idėjų, pateikiame reperių, kurių baimės yra vertos, sąrašą.

Reperiai su baimėmis

Reperiai su dredais

Snoop Dogg

„Snoop Dogg“ repo scenoje pasirodė nuo devintojo dešimtmečio pradžios, kelyje iš naujo išradinėdamas daugybę kartų. Jis yra žinomas dėl savo įvairiapusiškos karjeros, apimančios patrauklias melodijas, keistų filmų vaidmenų ir neseniai dėl visavertės draugystės su Martha Stewart..

Be to, kad jis yra vienas geriausių visų laikų reperių, Snoop Dogg šukuosena ir drabužių spinta taip pat padarė jį mados ikona. Jis visada nori išbandyti kažką naujo. Reperis pradėjo dėvėti dredus savo „Snoop Lion“ fazės metu ir nuo to laiko priėmė ir išjungė šį stilių..

Snoop Dogg Bijo

Lil Uzi

Kai galvojate apie Lil Uzi, galvojate apie spalvingus siaubus. Reperio dredai buvo nudažyti beveik visais atspalviais po saule – nuo ryškiai violetinės iki oranžinės, mėlynos, rožinės ir raudonos. Jei į mišinį įtraukiate veido tatuiruotes ir menininkės androginiškus drabužius, o Lil Uzi stilius yra toks pat unikalus ir įkvepiantis kaip jo muzika.

Lil Uzi į repo sceną atėjo 2016 m. Su „Money Longer“. Jis išleido sėkmingus albumus, pavyzdžiui, laikrodžio rodyklę, o jo baimės keičia įprastą spalvą. Menininkas juos nutraukė 2019 m., Tačiau esame tikri, kad jie sugrįš. Pažiūrėkime, kokią plaukų spalvą jis pasirenka kitai reperio šukuosenai.

Lil Uzi Vert Dreads

J Cole

J Cole užaugo su mama, kuri mėgo roką ir folklorą, ir tėvu, kuris labai domėjosi hardcore hip-hopu. Nėra jokių abejonių, kad jam darė didelę įtaką muzika, kurios jis klausėsi kūrimosi metais. Nuo 12 metų jis pradėjo reikšti savo pomėgį reperiui. Keletą dešimtmečių pirmyn į priekį ir dabar jis plačiai laikomas vienu įtakingiausių savo kartos reperių.

Plaukų fronte J Cole yra gana ištikimas savo baimėms. Turėdamas tiek daug dredo stilių, reperis kartais šukuosena įmantriu arklio uodega, bet dažniausiai palieka juos laisvus ir slenkančius. Paprastas, bet stilingas reperis su baimėmis yra puikus laisvos formos, gerai atrodančių locs pavyzdys.

J Cole'as bijo

Lil siurblys

Lil Pump yra naujas „SoundCloud“ repo scenos narys. Jis išpopuliarėjo savo virusine daina „Gucci Gang“ 2017 m. Ir greitai pradėjo kurti hiperaktyvią viešąją asmenybę. Jis rašė antraštes apie savo teisines problemas, pritardamas Donaldui Trumpui ir jo eklektiškam stiliaus pojūčiui.

Kalbant apie teisėtumą, „Lil Pump“ yra arčiausiai baltojo reperio su baimėmis, nors jo kilmė techniškai yra kolumbietiška, taigi ir lotynų. Lilui Pumpui patinka žaisti su savo baimėmis, nesvarbu, ar jis miršta beprotiškomis spalvomis, ar stilizuoja netikėtai.

„Lil Pump“ bijo

2 „Chainz“

Taip pat žinomas kaip Tity Boi, „2Chainz“ įėjo į muzikos sceną kaip „Playaz Circle“, hip -hopo dueto, kurį jis galiausiai paliko tęsti savo karjerą, dalis. Tai pasirodė protingas žingsnis, nes reperis netrukus sulaukė tarptautinės sėkmės.

2 Chainzo parašų baimės egzistuoja jau seniai. Kartais jie dažomi blondine. Kitais atvejais jie yra laisvos formos, jokio stiliaus. Kad ir kaip būtų, akivaizdu, kad reperis juos reguliariai prižiūri, dažnai dalindamasis dreadlock atnaujinimais per „Instagram“. Jei norite, kad jūsų baimės atrodytų gerai ir sveikai, norėsite tinkamai prižiūrėti plaukus.

2 „Chainz“ baimės

Busta Rhymes

Turėdamas vaisingą karjerą, Busta Rhymes nereikia pristatyti. Reperis laimėjo pasaulį savo raggos įkvėptu stiliumi ir sudėtingais tekstais, stipriai dominavęs hip-hopo scenoje 90-aisiais ir 2000-aisiais.

Busta Rhymes jau daugiau nei dešimtmetį sūpuoja trumpus plaukus, tačiau karjeros įkarštyje į jo išvaizdą įsirėžė dredai. Jis pradėjo juos auginti 89 metų gruodį ir nenutraukė jų iki 2005 m. Tai yra 15 įsipareigojimų metų, nors spėjame, kad pagarba jo Jamaikos paveldui taip pat buvo viena iš priežasčių, kodėl šukuosena jam taip ilgai truko.

Busta Rhymes bijo

Lil Wayne

Lil Wayne, dažnai minimas kaip vienas didžiausių visų laikų reperių, pradėjo savo karjerą 1995 metais. Reperis visame pasaulyje pardavė daugiau nei 120 milijonų įrašų ir laimėjo daugybę apdovanojimų, įskaitant penkis „Grammy“ apdovanojimus. Be savo solo projektų, jis taip pat sukėlė bangas bendradarbiaudamas su tokiais menininkais kaip Justinas Bieberis, „Fall Out Boy“, Paris Hilton ir Ariana Grande.

Nors jo muzika bėgant metams galėjo keistis, plaukai dažniausiai išliko tie patys. Lil Wayne’o dredai debiutavo maždaug tuo metu, kai pasirodė jo albumas „The Carter“.

Pastaraisiais metais buvo pranešta, kad kai kurios reperio baimės krenta dėl retėjančių šaknų, o tai nenuostabu. Priimkite tai kaip įspėjamąją pasaką. Baimės reikalauja griežtos priežiūros.

Lil Wayne bijo

Wiz Khalifa

Dirbk sunkiai, žaisk sunkiai – tai vienos iš populiariausių Wizo Khalifos melodijų pavadinimas ir šūkis, pagal kurį jis, atrodo, gyvena gyvenimą. Reperis debiutinį albumą išleido dar 2006 m. Ir nuo to laiko sulaukė didžiulio pripažinimo; ypač kai jis išmetė pasaulinį hitą „See You Again“ iš „Furious 7“ garso takelio.

Wizo Khalifos baimės yra ikoniškos, tačiau reperis kurį laiką nesukūrė savo stilių ir neatrodo norintis vėl eksperimentuoti su purpuriniais plaukais. Vis dėlto negalime susižavėti reperio šukuosena ir mada. Jis visada žiūri į tašką.

Wizas Khalifa bijo

T-Skausmas

„T-Pain“ sėkmė nėra svetima. Vien tik nuo 2006 iki 2010 metų reperis buvo įtrauktas į daugiau nei 50 singlų topų. Jis laimėjo du „Grammy“ apdovanojimus ir yra iš dalies atsakingas už „Low“, be abejo, vieną geriausių visų laikų vakarėlių.

„T-Pain“ yra gerai žinomas dėl savo firminių dredų, kurie, atrodo, vėl ir vėl grįžta. Tam yra priežastis – baimės puikiai tinka atsipalaidavusiai šio reperio išvaizdai.

T-skausmo baimės

Lil Jon

Dėl to, kad atsirado hiphopo subžanras, žinomas kaip „crunk“, Lil Jon muzikos scenoje buvo nuo 90 -ųjų pradžios. Reperis ne tik išleido savo muziką, bet ir garsėja savo bendradarbiavimu, ypač su draugu ir kolega atlikėju Pitbull. Lil Jon pradėjo kaip didžėjus ir tai rodo: atrodo, kad jis visada žino, kokios muzikos visiems patinka klausytis.

Kalbant apie savo šukuoseną, neatrodo, kad Lil Jon norėtų greitai atsikratyti savo baimės.

Lil Jon Dreads