Reperiai su pynėmis

Daugelis reperių ir hip-hop atlikėjų bėgant metams nešiojo plaukus kasomis. Pintines, kaip vieną geriausių šukuosenų juodaodžiams vyrams, lengva dėvėti trumpais ir ilgais plaukais ir jos atrodo stilingai. Nuo kasų pintinių iki zigzaginių kukurūzų iki išblukusio kirpimo šonuose su pintais plaukais viršuje, dauguma juodųjų reperių eksperimentavo su skirtingais stiliais. Kai kurie iš populiariausių pintų reperių yra Snoop Dogg, Ludacris, ASAP Rocky, Xzibit, Ja Rule, Jim Jones, Pusha T, Coolio, Ice Cube ir Meek Mill. Pastaruoju metu kai kurie balti reperiai netgi suformavo pintines ir kukurūzus, bandydami atrodyti. Norėdami įkvėpti jūsų stilių tinkamiems menininkams, mes sudarėme reperių su pintinėmis, kurias verta įsigyti, sąrašą!

Reperiai su pynėmis

Garsūs reperiai su pynėmis

Kuo greičiau Rokis

Viena didžiausių 2010 -ųjų proveržio žvaigždžių, ASAP Rocky muziką pradėjo dar jaunas. Jis repavo dar prieš gaudamas savo GED, kad būtų pripažintas pogrindyje. Po to jį pastebėjo ir jam pritarė draugas atlikėjas Drake’as, todėl 2013 m. Buvo išleistas jo oficialus debiutinis albumas „Long.Live.A $ AP“. prodiuseris ir pagrindinis bendradarbis.

Kalbant apie jo šukuoseną, ASAP Rocky yra ištikimas savo pynėms. Jis juos formuoja įvairiais būdais, dažnai kuodu. Dėžutės pintinės suteikia jam ekscentrišką išvaizdą, kaip mes spėjame, būtent to reperis ir siekė.

ASAP „Rocky Braids“

„Lil Yachty“

Naujausias įrašas repo scenoje, 2016 m. Lil Yachty pelnė savo pirmąjį platinos singlą su „One Night“ 2016 m. Greitai pirmyn po poros metų ir jis jau buvo „Grammy“ nominuotas atlikėjas. Reperis yra plačiai žinomas dėl savo linksmo muzikos stiliaus, kurį jis mėgsta apibūdinti kaip „bubblegum rep“.

Pirmas dalykas, kurį pastebite apie „Lil Yachty“, yra jo pynės, nudažytos ryškiai raudona spalva ir dekoruotos karoliukais. Šios raudonos pynės tinka ne visiems, tačiau išvaizda puikiai tinka reperiui. Jo muzikoje kalbama apie tai, kaip svarbu išlikti pozityviam, o šukuosena pabrėžia tą žinią, parodydama įnoringą ir linksmą estetiką.

„Lil Yachty Braids“

Travisas Scottas

Traviso Scotto muzikinis stilius yra hiphopo, lo-fi ir ambient mišinys. Pirmąjį pagrindinį sandorį jis sudarė 2012 m., O po trejų metų išleido debiutinį albumą „Rodeo“. „Kanye West“ ir „T.I..

Tačiau ne tik hitai, Scottas taip pat žinomas dėl savo aukščiausio stiliaus jausmo. Jo pynės įkvėpė milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Jie yra lengvai vėsūs ir lengvai prižiūrimi, todėl tai yra puiki hip-hop šukuosena.

Travisas Scottas Braidsas

Ludacris

Nuo repavimo iki vaidybos Ludacris yra tikras renesanso žmogus. Atlikėjas debiutavo devintojo dešimtmečio pabaigoje ir 2000-aisiais praleido taškus po smūgio, iki to laiko jis tapo buitiniu vardu ir geidžiamu bendradarbiu. Kaip aktorius, jis yra geriausiai žinomas dėl pasirodymo serialuose „Greiti ir įsiutę“, tačiau jis taip pat vaidino kituose filmuose, tokiuose kaip „Avarija“ ir „Naujųjų metų išvakarės“.

Bėgant metams, Ludacris plaukai patyrė keletą pokyčių – nuo didelio afro iki kirpimo iki kasų. Reperio kukurūzai visada bus ikoniški, nes šis pintas stilius simbolizavo jo parašo išvaizdą sėkmės įkarštyje.

Ludacris nerijos

Snoop Dogg

Snoop Dogg yra vienas geriausių visų laikų reperių ir jo nereikia supažindinti su dauguma gerbėjų. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje atsiradęs menininkas peržengė sunkaus gangsta repo pradžią ir tapo popkultūra. Nesvarbu, ar jis išleidžia naują dainą, ar vaidina naujame realybės seriale, „Snoop“ visada norėjo parodyti gerbėjams naują, netikėtą jo pusę.

Be to, kad yra mėgstama žiniasklaidos asmenybė, „Snoop Dogg“ sukūrė visas šauniausias juodas vyrų šukuosenas. Bandydamas skirtingus kirpimus ir stilius, nepriekaištingos reperio varnalėšos išlieka jo ikoniškiausia išvaizda. Per visus metus „Snoop“ pynės buvo jo stiliaus stilius. Mes norėtume pripažinti jį už tai, kad kukurūzai tapo populiariausi.

„Snoop Dogg Braids“

Xzibit

Prieš tapdamas populiariu MC, aktoriumi ir televizijos vedėju, Xzibit pradėjo būti pogrindžio reperis. Nuo 2013 m. Jis yra hip-hop grupės „Serial Killers“ narys ir reguliariai vaidina, įskaitant TV laidas, tokias kaip „Empire“, ir filmus, tokius kaip „Sun Dogs“..

Kitas tikintis varnalėšų galia, Xzibitas ilgą laiką jas dėvėjo ankstyvomis repavimo dienomis. Jei trokštate sekti jo pėdomis, jums bus malonu žinoti, kad kukurūzai leidžia laisvai reikšti savo kūrybiškumą. Nebijokite paprašyti savo kirpėjo sukurti unikalius modelius, kurie padės išsiskirti iš minios.

„Xzibit“ pynės

Coolio

Coolio pasiekė pagrindinę sėkmę dešimtojo dešimtmečio viduryje ir pabaigoje, gerai žinomas dėl savo „Grammy“ apdovanojimą pelniusio singlo „Gangsta’s Paradise“. Reperis taip pat tapo patyrusiu virėju, su savo kulinarijos šou „Cooking with Coolio“. Jam patinka juokauti, kad jis yra „getas Martha Stewart“.

Kalbant apie jo šukuoseną, Coolio nerijos geriausiai apibūdinamos kaip visiškai beprotiškos. Visada išlindęs ir aukštyn, jo pinti plaukai akimirksniu atpažįstami. Buvo net laikas, kai reperis nešiojo savo pintines dviejose kojelėse. Laimei, „Coolio“ turi stilingą išvaizdą.

Coolio nerijos

Nuolankus malūnas

Vienas iš labiausiai gaivinančių hiphopo talentų pastaruoju metu, Meekas Millas pradėjo savo muzikinę karjerą kaip mūšio reperis ir pelnė pripažinimą dėl nuostabių miksų, kurie aprašė jo sunkų auklėjimą. Kai jis išleido savo debiutinį albumą 2012 m., Jis jau buvo didelis dalykas.

Mill šiuo metu atrodo šlifuota, todėl galbūt net nežinote, kad reperis vaikystėje ir miksavimo dienomis nešiojo pintines. Visiškai priešingai nei klasikinis Cezario kirpimas, kurį jis pasirinko, kai įgijo žinomumą, jo naujas kirpimas greičiausiai signalizuoja apie jo naujai atrastą prestižą. Nepaisant to, „Meek Mill“ kukurūzų pynės ir toliau yra stilinga vyrų šukuosena.

Švelnios malūno pynės

„Dirty Bastard“

Kalbėdami apie beprotiškas pintines, įeikite į velionį Ol ’Dirty Bastard. Vienas iš „Wu-Tang Clan“ įkūrėjų buvo atsakingas už įtakingiausių hip-hop’ų pasirodymą 90-aisiais. Deja, jis taip pat buvo laisvas grupės pabūklas ir netrukus po solinės karjeros pradėjo susidurti su daugybe įstatymų sunkumų. Visa tai baigėsi jo mirtimi dėl atsitiktinio narkotikų perdozavimo.

Tačiau nors jo asmeninis gyvenimas buvo neramus, jo ikoninės nerijos pynės visada buvo tinkamos. Išvaizda gali veikti net ir šiandien, jei turite pasiryžimo ją išlaikyti.

Ol ’Dirty Bastard Braids

Bow Wow

Bow Wow išleido savo pirmąjį albumą „Beware of Dog“, būdamas vos 13 metų, sulaukęs didelės komercinės sėkmės. Vėlesniais metais jis stengėsi pasiekti tokį pat pripažinimą, tačiau nuolat išleido muziką. Menininkas taip pat pradėjo pradėti aktoriaus karjerą ir neseniai pasirodė kaip varlė šou „The Masked Singer“.

Dar būdamas „Lil Bow Bow“, menininkas labai mėgo pintines, kurios, nepaisant jauno amžiaus, suteikė jam griežtą išvaizdą. Dabar jis sportuoja „buzz“ kirpimu, kuris išryškina jo apibrėžtus veido bruožus.

„Lil Bow Wow“ pynės