Rocky Mountain Berber Şirketi İncelemesi

Rocky Mountain Barber Company, piyasadaki en iyi erkek bakım ve şekillendirme markalarından biridir. Özellikle organik, tamamen doğal içeriklere ve mükemmel müşteri hizmetine odaklanan erkekler için yüksek kaliteli saç, sakal, cilt ve vücut bakım ürünleri geliştirmeye kendini adamış Rocky Mountain Barber, kısa sürede erkekler için en yüksek puan alan bir seçenek haline geldi. Marka, ürünleri taze tutmak için büyük ölçekli üretim yerine küçük seri üretimde bile ısrar ediyor. Ve son zamanlarda şirket, her ürün alımında iki ücretsiz tıraş bıçağı veya bir ürün numunesi sunmaya başladı..

Sakal yağı ve balsamından saç pomadına, kil ve macundan günlük yüz yıkama ve doğal vücut sabununa kadar Rocky Mountain, göz önünde bulundurmaya değer çeşitli popüler erkek ürünleri sunuyor. Bu Rocky Mountain Barber Company incelemesinde, en iyi şekillendirme ve bakım ürünlerini keşfedeceğiz. Spesifik olarak, sıkı tutuşlu pomad, birinci sınıf sedir ağacı sakal balsamı, doğal sandal ağacı tıraş kremi, derinlemesine temizlemeye rağmen nazik yüz yıkama ve hepsi bir arada şampuan, saç kremi ve vücut yıkama ürünlerinin her erkeğin rutini için iyi seçimler olduğunu düşünüyoruz..

Rocky Mountain Berber Şirketi

Rocky Mountain Berber Şirketi Hakkında

Kanada’da bulunan Rocky Mountain Barber, tamamen kalite ve değerle ilgilidir. Şirketin ürünleri mevcut en ucuz ürünler olmasa da amaçları fiyatta rekabet etmek değildir. Doğadan ilham alan bir marka olarak, en iyi ürünleri yapmak için yalnızca en iyi doğal malzemeleri kullanırlar..

Parabenler, sülfatlar, sentetikler, boyalar veya toksinler içermeyen formüllerin avantajı, bu saç, sakal ve cilt bakım ürünlerinin tüm saç ve cilt tipleri ile iyi sonuç vermesidir. Hassas cildiniz veya alerjiniz olsun, eşyaları tahriş etmez veya zarar vermez.

Ancak, ayrıntılara gösterilen özen burada bitmiyor. Rocky Mountain, nakliye sırasında hasar görmemesi için satın alınan her ürünü ayrı ayrı sarar. İlk izlenimler önemlidir ve sağlam ambalaj, size kullanılmış veya iade edilmiş ürünler gönderilmediğini hızlı bir şekilde bildirir..

Son olarak, RMB’nin müşterilerine olan bağlılığı, pakete eklenmiş küçük bir notta kendini gösterir. Sorunları 24 saat içinde çözme sözü ve %100 memnuniyet garantisi ile erkekler bakım ve şekillendirme ürünlerini satın alırken kendilerini güvende hissedebilirler..

En İyi 7 Rocky Mountain Berber Ürünü

İşte Rocky Mountain Barber Company’nin en iyi erkek ürünlerinin listesi!

Sakal Balsamı

Rocky Mountain Barber Company Sakal Balsamı

Uzun, kalın sakallı erkekler sakal balsamı kullanmanın ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorlar. Sakal balsamı, sakalınızı ve altındaki cildi nemlendirir, bakım yapar ve besler. Ayrıca balsam, sakalınızı yumuşatarak, pürüzsüz, parlak ve sağlıklı tutarken kepek ve kaşıntıyı önlemeye çalışır..

Rocky Mountain Barber’ın sakal balsamı tüm bu avantajları ve daha fazlasını sunar. Yüksek konsantrasyonda balmumu ve karite yağı ile yapılan bu sakal balsamı, gün boyu yoğun nemlendirme ve bakım için nemi hapseder. Ayrıca, herhangi bir yağlı veya yağlı kalıntı olmadan bolca şekillendirme kontrolü elde edecek ve böylece sakalınıza mükemmel şekil, tutuş ve bitiş kazandıracaksınız..

Piyasadaki en iyi sakal balzamlarından biri olarak, tüm bileşenlerin organik ve doğal olduğunu da göreceksiniz. Jojoba yağı, üzüm çekirdeği yağı, hindistancevizi yağı, argan yağı, sedir ağacı yağı, lavanta yağı, biberiye yağı ve çay ağacı yağı dahil olmak üzere 8 esansiyel yağ ile paketlenmiş, deneyimli sakal sahipleri yüksek kalitesini kanıtlayabilir..

Ayrıca bu sakal balsamının gerçekten güzel kokmasına yardımcı olur. Sedir ağacı ve okaliptüsün bir kombinasyonu olarak, koku hafif, ferahlatıcı ve erkeksidir. Alüminyum kutunun kompakt tasarımı ve güvenli vidalı kapak sayesinde, erkekler her yere götürebilir ve balsamlarını düzenli olarak uygulayabilirler..

Destansı bir sakal istiyorsanız, o zaman alın Rocky Mountain sakal balsamı. Tereyağının kullanımı kolaydır ve sakalınızda harika bir his bırakacaktır..

Sakal Balsamı - Rocky Mountain Berber - %100 Doğal - Sedir Ağacı Kokulu, Besin Zengini Arılar Balmumu, Jojoba, Çay Ağacı, Hindistan Cevizi Yağı ile Premium Balmumu Karışımı 2.640 İnceleme Sakal Balsamı – Rocky Mountain Berber – %100 Doğal – Sedir Ağacı Kokulu, Besin Zengini Arılar Balmumu, Jojoba, Çay Ağacı, Hindistan Cevizi Yağı ile Premium Balmumu Karışımı

 • Tüm Doğal Malzemeler – Sekizden fazla içerir…
 • Birinci Sınıf Sakal Balsamı – Yalnızca en iyilerini kullanın…
 • Üstün Şekillendirme Kontrolü – Sakal balsamımız…

12.99$ Şimdi al

pomad

Rocky Mountain Berber Şirketi Pomad

Pomad, günümüzde erkekler için en popüler saç şekillendirme ürünü olabilir. Bunun nedeni, su bazlı pomatların tutuş, parlaklık ve çok yönlülük sunması ve erkeklerin pek çok farklı erkek saç stilini şekillendirmesine izin vermesidir. Kısa veya orta uzunlukta saçlarınız varsa ve bir pompadour, arkayı kaygan, kısa, tarak veya klasik yan kısım almak istiyorsanız, Rocky Mountain Berber’in pomatı denemeye değer bir şekillendirme aracıdır.

Yeni başlayanlar için, yüksek parlaklıkta, güçlü tutuşlu bir pomad. Bir dizi klasik ve modern saç stilini şekillendirme esnekliği sağlarken, saçınızı tüm gün boyunca şekillendirecek ve yerinde tutacaktır. Son kat parlak olmasına rağmen, yağlı olmayan bir his verir ve kalıntı bırakmaz..

Doğal malzemelerle yapılan Rocky Mountain, formüle balmumu katmıştır. Balmumu saçı nemlendirmeye ve şekillendirmeye çalışır, aynı zamanda daha kalın, daha dolgun bir görünüm verir. İnce saçlı erkekler bu avantajı özellikle çekici bulacaktır, ancak pomat kalın, dalgalı veya kıvırcık saçlarda da harika çalışır..

Su bazlı bir ürün olan bu pomad duşta kolayca sürülür ve durulanır. Saçınızı da doğal yağlarından arındırmaz..

Nihayet, Rocky Mountain Barber Company’nin pomatı hafif, taze bir kokuya sahiptir. Canlandırıcı koku hoş ama kolonyanıza baskın çıkmıyor.

Erkek Pomad – 5 oz Küvet- Yan Kısım, Pompadour & Kaygan Geri Görünüm – Yüksek Parlaklık & Kolay Yıkanabilir – Su Bazlı 2.666 İnceleme Erkek Pomad – 5 oz Küvet- Yan Kısım için Güçlü Sıkı Tutuşlu Klasik Şekillendirici Ürün, Pompadour & Kaygan Geri Görünüm – Yüksek Parlaklık & Kolay Yıkanabilir – Su Bazlı

 • Berber Sınıfı Performansı – İster…
 • Yağsız, Kolay Yıkanır – Yağ bazlının aksine…
 • Daha Büyük Daha İyi – 4 oz pomatların aksine, bizim 5 oz…

$15.99 Şimdi al

Tıraş kremi

Rocky Mountain Barber Company Tıraş Kremi

Yakın bir tıraş elde etmek istiyorsanız, kesinlikle iyi bir tıraş bıçağına ve tıraş kremine ihtiyacınız var. Erkekler genellikle kaliteli tıraş makinelerini araştırmaya odaklanırken, erkekler için en iyi tıraş kremleri harika bir tıraş ile tahriş olmuş cilt arasındaki fark olabilir. Neyse ki, Rocky Mountain Barber bir hassas ciltler için harika tıraş kremi tüm cilt tiplerinin yanı sıra.

Tahrişi, iltihabı ve jilet yanığını azaltmak için RMB, tariflerine hindistancevizi yağı ve gliserin ekledi. Bu bileşenler cildi nemlendirmek için çalışır ve tıraş makinenizin cildinizde zahmetsizce kaymasını sağlar. Benzer şekilde, tıraş kremlerinin cildi rahatlatan ve yumuşatan esansiyel bir yağ olan sandal ağacı yağı içerdiğini göreceksiniz. Bu esansiyel sandal ağacı yağı aynı zamanda doğal bir antiseptik ajan görevi görür. Sonuç, tüm cilt tipleri için harika bir tıraş kremidir..

Ayrıca, zengin, kalın köpük, çentikleri ve kesikleri önlemek için koruyucu bir bariyer oluşturmada etkilidir. Tıraş, kelimenin tam anlamıyla cildinizde keskin bir ustura veya bıçak gezdirme işlemi olduğundan, kremsi bir formül yüzünüzde bu deneyimi çok daha kolaylaştırabilir. En iyi yanı, bu tıraş kremi diğerleri gibi köpürmezken, köpüğün işlenmesi kolaydır, tutarlı bir şekilde yayılır ve kalın bir tabaka oluşturur..

Bu ürünün tek dezavantajı, içerik listesinde mentol ve koku veya parfüm içermesidir. Az sayıda kullanıcı mentolün serinletici etkilerinden şikayet etti, ancak diğer bazı popüler tıraş kremlerinde oldukça yaygın bir içerik olmasına rağmen bu taze hissi kesinlikle sevdik. Ancak aşırı hassas bir cildiniz varsa veya alerjiniz varsa, sentetik koku sizi tahriş edebilir veya bir salgına neden olabilir..

Son olarak, muhteşem koku için RMBC’yi övmek zorundayız. Hafif ama erkeksi, bu sandal ağacı tıraş kremi duyularınızı zorlamadan güzel kokar. Mükemmel tıraş ve bitiş için, bu tıraş kremini şirketin çok beğenilen tıraş sonrası balsamı ile eşleştirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Onların nemlendirici yüz kremi, shea yağı, mango yağı, hindistancevizi yağı ve sandal ağacı yağı ile yapılan, hızlı bir şekilde nemlendirir ve kuru cildi önler.

Erkekler için Tıraş Kremi – Besleyici Zengin Sandal Ağacı Esansiyel Yağı ile – Hassas Ciltler ve Hassas Ciltler için 5 oz Zengin, Kalın, Nemlendirici Köpük; Rocky Mountain Barber Company'den Tüm Cilt Tipleri - 5 Ons 1.666 İnceleme Erkekler için Tıraş Kremi – Besleyici Zengin Sandal Ağacı Esansiyel Yağı ile – Hassas Ciltler için 5 oz Zengin, Kalın, Nemlendirici Köpük & Rocky Mountain Barber Company’den Tüm Cilt Tipleri – 5 Ons

 • Besin Zengin Malzemeler – Besin içerir…
 • Cildi Kurutmaz – Cildi sakinleştiren hindistan cevizi içerir…
 • Esansiyel Yağ ile Yapılmıştır – Sandal Ağacı İçerir…

$16.99 Şimdi al

Yüz yıkamak

Rocky Mountain Berber Şirketi Yüz Yıkama

Uygun bir bakım rutininin yüz yıkamayı içermesi gerekir. Geleneksel bir kalıp sabunun aksine yüz temizleyiciler, yüz cildinizi doğal yağlarından arındırmadan kiri, teri, fazla yağı ve bakterileri temizler. Aslında, erkekler için en iyi yüz yıkama ürünleri cildinizi temizler, nemlendirir ve korur, böylece genel sağlığını ve görünümünü iyileştirir.. Rocky Mountain Barber Company’nin yüz yıkaması kesinlikle piyasadaki en iyi erkek yüz temizleyicilerinden biridir.

Örneğin, içerik listesi Aloe Vera, jojoba yağı, argan yağı ve papatya çiçeği suyu ile başlar. Bulamayacağınız şey parabenler, SLS gibi temizlik maddeleri, kokular ve alkoldür. Bu formül cildinizi her yıkamadan sonra kurutmak yerine nemlendirir ve tazeleyerek genç görünmesini sağlar..

Doğal bileşenlerin diğer yararı, bu yüz yıkamanın tüm cilt tipleri için nazik ve iyi olmasıdır. Hassas ve yağlı ciltler ve normal ciltler, erkekler güvenle kullanabilir. Ayrıca, Aloe Vera suyunun eklenmesi tahriş olmuş cildi yatıştırmada etkilidir..

Unutulmaması gereken diğer faktörler arasında köpürtücü ajanların olmaması yer alır, bu da bu yüz yıkamanın aşırı derecede köpürmediği anlamına gelir. Hiçbir katkı maddesi olmadan, gerçek temizleme solüsyonundan daha fazlasını elde edersiniz ve bu nedenle yüzünüzü temizlemek için daha az ürüne ihtiyaç duyarsınız. Ancak yine de uygulaması kolay bir köpük elde edersiniz..

Son olarak, bu kokusuz bir yüz temizleyicidir. Eklenen koku veya parfüm içermeyen, taze doğal içeriklerden başka tanınabilir bir koku yoktur..

En iyi sonuçlar için, herhangi bir yüz yıkama jeli kullanmanızı öneririz. yüz temizleme fırçası.

Erkekler İçin Yüz Yıkama Temizleyici - Kuru, Yağlı, Akneli Ciltler İçin, Doğal Hassas Formüllü, Kokusuz, Tüm Cilt Tipleri İçin 438 İnceleme Erkekler İçin Yüz Yıkama Temizleyici – Kuru, Yağlı, Akneli Ciltler İçin, Doğal Hassas Formüllü, Kokusuz, Tüm Cilt Tipleri İçin

 • Tüm Cilt Tipleri İçin – Kuru temizler ve tazeler,…
 • Gözenekleri Tıkanmaz – Cildinizi…
 • Tahriş Edici Olmayan Formül – Aloe Vera İçerir…

$16.99 Şimdi al

Sabun

Rocky Mountain Barber Company Bar Sabunu

Sıvı vücut yıkama nedeniyle kalıp sabun kullanımı azalırken, birçok erkek hala vücut sabunu hissini tercih ediyor. Aslında, sabun, bir dizi önde gelen erkek ürün markasından %100 doğal kalıp sabunların ortaya çıkmasıyla, son zamanlarda tam bir değişim geçirdi..

Kuru, pürüzlü cilt yerine, yüksek kaliteli el yapımı sabunlar artık yoğun nemlendirme sağlamak için uçucu yağlar ve gliserin gibi nemlendiriciler gibi organik bileşenler içeriyor. sonuç Rocky Mountain Barber’ın tamamen doğal kalıp sabunu saçınıza, yüzünüze ve vücudunuza etki eden.

Bu beşi bir arada sabun, şampuan, saç kremi, vücut yıkama, yüz temizleyici ve el sabununu birleştirir. İlginçtir ki, sabunu ilk kullandığımızda, ilk tepki, çok fazla vücut yağını ve nemi alarak cildi kuru bırakmasıydı. Gerçekte, bu sadece gerçekten derin bir temizlik hissiydi ve havluyu çıkardıktan dakikalar sonra cilt tekrar pürüzsüz, yumuşak ve nemlenmiş hissediyordu. Berbat, seri üretilen sabunların aksine, bu kalıplar vücudunuzun cildini yumuşak ve sağlıklı tutacaktır..

RMBC’nin sabun paketinde iki farklı kalıp sabun ve koku bulunur. Birchwood çubuğu limon yağı, tatlı huş ağacı yağı ve Himalaya sedir ağacı yağı içerirken Cedar Spice çubuğu portakal yağı, paçuli yağı, tarçın yaprağı yağı ve çivit kökü özü içerir. Bu yağlar arasında paçuli’nin dermatit, egzama, akne, kepek ve yağlı saç derisi gibi cilt ve saç sorunlarını tedavi etmek için kullanıldığını ve yabani çivit kökünün enfeksiyonları en aza indirdiğini belirtmekte fayda var. Her iki formül de, özellikle kuru ve hassas ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için mükemmel bir nemlendirici olan gliserin içerir..

Her sabun kalıbındaki farklı bileşenler de farklı kokulara katkıda bulunur. Birchwood sabunu narenciye kokusuyla hafif ve ferahlatıcıdır. Cedar Spice, tarçın nedeniyle biraz daha güçlü ve ağır kokuyor. Her iki durumda da, her iki kalıp sabun da inanılmaz kokuyor.

Erkeklerin tamamen doğal kalıp sabunları satın alırken bilmesi gereken bir şey, bunları kesinlikle duşun dışında saklamanız gerektiğidir. Çoğu geleneksel sabun, kalıpları sert ve bir arada tutmak için koruyucular ve sentetik bileşenler kullanır. RMBC bunlardan hiçbirini kullanmadığı için barınız nemli bırakıldığında ve neme maruz kaldığında daha hızlı çözülebilir. Vücut sabununuzun daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, kuru bir yerde sakladığınızdan emin olun..

Sonuçta, ne yapar Rocky Mountain’ın sabunu benzersiz olan en iyi malzemelerle el yapımı olması, vücudunuzun herhangi bir yerinde kullanılabilecek kadar çok yönlü olması ve dolgu maddesi olmadığını düşündüğünüzde sağlam bir değer sunmasıdır..

Soap Bar – Şampuan, Saç Kremi, El Sabunu, Yüz, Sakal & Vücut Yıkama - 6 Saf Uçucu Yağ - %100 Doğal - El Yapımı - Birinci Sınıf Köpük - Cedar Spice & Huş Ağacı Kokusu (her biri 4.2 oz) 364 İnceleme Soap Bar – Şampuan, Saç Kremi, El Sabunu, Yüz, Sakal & Vücut Yıkama – 6 Saf Uçucu Yağ – %100 Doğal – El Yapımı – Birinci Sınıf Köpük – Sedir Baharatı & Huş Ağacı Kokusu (her biri 4.2 oz)

 • Beşi Bir Arada Sabun – Şampuan, saç kremi, vücut…
 • Altı Uçucu Yağ – %100 doğal içerik…
 • İki İnanılmaz Koku – Huş Ağacımız & Sedir…

$18.99 Şimdi al

Rocky Mountain Berberi Alın

Genel olarak, Rocky Mountain Barber Company beklentileri aştı. Şirket, en yüksek kalitede ürünler ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaya açıkça önem veriyor ve saç, sakal ve ciltle ilgili temel seçimlerini kesinlikle beğendik. Başlangıçta mükemmel sakal fırçası ve taraklarıyla tanınırken, marka ürün yelpazesini başarıyla genişletti. %100 para iade garantisiyle birleştiğinde, popüler erkek ürünlerini denemek temelde risksizdir..