Saç Geri Nasıl Kaydırılır

Saçınızı nasıl geriye atacağınızı bulmak, saç stilini hiç denememiş erkekler için benzersiz bir dizi zorluk sunabilir. Arkadan taranmış saçlar en popüler modern erkek saç stillerinden biri haline gelirken, stil, kısa veya uzun saçlarınız olsun, saçınızı “eğitmenizi” gerektirir..

Yeni başlayanlar için, uzun saçları geriye doğru kaydırmak, özellikle dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa, daha güçlü bir merhem veya ağda, daha fazla sabır ve ekstra tarama gerektirebilir. Ayrıca, saçınızı tam istediğiniz gibi şekillendirdikten sonra, gün boyunca saçlarınızı düz tutmanız önemlidir. Erkekler için güçlü bir su bazlı şekillendirici ürün, yeniden şekillendirmeye izin verir, jel yerine bunu tavsiye ederiz..

Bu kılavuzda, erkeklerin kaygan arka saçları hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedeceğiz. Saç kesiminin nasıl yapılacağından, kısa veya uzun saç şekillendirmeye, arkası kaygan erkek örneklerine kadar, mükemmel görünümü elde etmek için bu talimatları izleyin..

Saç Geri Nasıl Kaydırılır

Kaygan Geri Nasıl Gidilir?

Kesim nispeten basit görünse de, erkeklerin kaygan saç kesimlerini alırken birkaç seçeneği var. Örneğin yanlardaki saçlar solabilir, alttan kesilebilir veya tıraş edilebilir. Kaygan bir arka alt kesim yaygındır ve herhangi bir berber size nasıl bir tane vereceğini bilmelidir. Solmaya gelince, erkeklerin düşük, orta, yüksek, jilet, kel, sivriltilmiş veya aradaki herhangi bir kombinasyon arasında değişen birçok seçeneği vardır. Görünümün gerçekten işe yaraması için, bu yüksek kontrastlı stil için yanlarda nispeten kısa saçlara ihtiyacınız var..

Kaygan Geri Nasıl Gidilir?

Daha sonra saçınızı ne kadar kısa veya uzun süre tepede bırakmak istediğinize karar vermelisiniz. Kalın saçlarınız varsa, tepeyi kısa kesmekten kurtulabilirsiniz, ancak gerçek bir kayganlık için saçınızı uzatmak en iyisidir. Sonuç olarak, üstte orta uzunlukta saç idealdir – saçınızı geriye taramak için yeterli miktarda verir, ancak yine de stili kolay ve basit tutar.

Erkek Sırtı Kaygan Saç

Son olarak saçınıza kalın bir parça veya çizgi kazınmasına karar verebilirsiniz. Saçınızdaki bu çizgi, daha benzersiz bir görünüm için kontrastı vurgulayabilir..

Uzun Saç Geri Kaygan

Kısa, kaygan arka saçlara şekil vermek hızlı ve kolaydır. Sadece saçınıza pomad uygulayın ve bir tarak kullanarak saçınızı geriye doğru fırçalayın. Gerekli adımlar genellikle aynı olsa da, uzun, kaygan arka saçlar daha karmaşık bir işlemdir. İşte hızlı bir şekilde geri kayma nasıl yapılır.

Saçları Geri Kaygan Tutmak Nasıl

Öncelikle dokulu veya parlak bir görünüm isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. En son saç modeli trendleri, dokulu yüzeyler tercihine işaret ediyor. Parlak bir görünüm için duştan sonra saçınızı biraz nemli tutun ve yüksek parlaklık sunan bir pomad kullanın. Tersine, dokulu bir saç modeli kuru saça ve düşük parlaklıkta veya mat bir son ürüne (mum, pomad veya macun) ihtiyaç duyar..

Şekillendirici ürününüzü her yere eşit şekilde yayarak başlayın. Kalın veya kıvırcık saçlarınız varsa, güçlü bir tutuş için iyice uyguladığınızdan emin olun. Tüm gün saçınızı düz tutmak için, saçınızı geriye çekmek için aynı anda bir tarak ve fön makinesi kullanın. Amaç, tüm saçlarınızı önden arkaya taramaktır, ancak erkeklerin saçlarını farklı bir görünüm için çapraz olarak yönlendirme seçeneği vardır..

Saçları Geri Kaygan Tutmak Nasıl

Saçınızı Geri Almak İçin Ürünler

Genel olarak konuşursak, çoğu saç modeli pomad ile şekillendirilir. Aslında berberlerin çoğu pomad tercih eder ve saçı geriye almak için tavsiye eder. Ancak, isterseniz balmumu da iyi bir seçimdir. Balmumu ile kaygan bir sırt o kadar parlak olmasa da, sıkı tutuş ve mat kaplama fayda sağlayabilir.

Şu anda erkekler için en iyi pomatlar Suavecito, Layrite ve Imperial Barber’dır. Birini diğerinden satın alma kararı, kıvırcık veya kalın saçlara sahip olmanıza da bağlı olabilir..

En İyi Kaygan Sırt Saçı

Kaygan bir sırt stili için örneklere ihtiyacınız varsa veya kesim ve stil için ilham almak istiyorsanız, en iyi erkek arkası düz saç stillerinden oluşan şık koleksiyonumuza çevrimiçi göz atın.!

Bağlantısız Alt Kesim + Dokulu Düz Saç

Bağlantısız Alt Kesim + Dokulu Penye Arka Saç

Kaygan Geri Soldurma + Tam Sakal

Kaygan Geri Soldurma + Tam Sakal

Tıraşlı Yanlar + Kalın Kaygan Sırt + Tam Uzun Sakal

Tıraşlı Yanlar + Kalın Kaygan Sırt + Tam Uzun Sakal

Slick Back Undercut + Line Up

Slick Back Undercut + Line Up

Dokulu Kaygan Sırt

Dokulu Slick Back + Undercut

Şık Saç

Şık Saç

Serin Taraklı Sırt Saçları

Serin Taraklı Sırt Saçları

Modern Kaygan Sırt + Sakal

Modern Kaygan Sırt + Sakal

Uzun Saç Geri Kaygan

Uzun Saç Geri Kaygan

Kalın Dokulu Fırçalanmış Sırt Saçı

Kalın Dokulu Fırçalanmış Sırt Saçı

Yüksek Cilt Solması + Şekillendirme + Kaygan Sırt Saçları + Sakal

Yüksek Cilt Solması + Şekillendirme + Kaygan Sırt Saçları + Sakal

Dalgalı Sırtı Taranmış Saç + Düşük Solma + Sakal

Dalgalı Kaygan Sırt + Düşük Solma + Sakal

Uzun Kaygan Sırt Saçları

Uzun Kaygan Sırt Saç Modeli