50 Şahane Sonbahar Saç Modelleri ve Tonları

Yaz görünümünden sonbahar görünümüne geçmek her zaman kolay değildir, ancak sonbahar saç renklerimizle bu geçişi sizin için kolaylaştırabileceğimizi düşünüyoruz. Elbette doğadan ilham alıyorlar, çünkü sonbaharda doğanın kendisinden daha güzel ne olabilir? O halde arkanıza yaslanın, rahatlayın, elli fikri gözden geçirin ve en çok sevdiğinizi bulun. Sizi uyarmak zorunda olsak da. Hepsi o kadar güzel ki birini seçmekte zorlanabilirsiniz..

1. Sonbaharda Öne Çıkan Kahverengi Saçlar

Sadece bir kahverengi tonu olmaktan çok uzak, aslında bu, hindistan cevizi ile karıştırılmış tarçın. Burada ve orada renk karışımını yumuşatan ve ışığı doğrudan üzerine çeken birkaç sarışın vurgusu var..

tarçın ve sarı sonbahar saç renkleri

Kaynak

2. Zengin Sonbahar Kızıl Saç Rengi

Sonbahar saç renkleri söz konusu olduğunda, bu soğuk sonbahar atmosferinde size çok yakışacak koyu kırmızı bir kadife. Bu zengin kırmızı, çevrenizdeki doğada olup biten her şeyi, yani sarı, altın ve pas tonlarını tamamlayıcı niteliktedir..

kırmızı kadife sonbahar saç renkleri

Kaynak

3. Mantar Kahvesi

Bundan daha mı sonbahar olur? Dışarıdaki sonbaharla gerçekten uyumlu olmak istiyorsanız, kesinlikle bu en uygun renklerden biridir. Toprak tonlarında çok mat bir kahverengi ve taşları ve tozu temsil eden hafif bir gri leke. Kusursuz!

mantar kahverengi sonbahar saç renkleri

Kaynak

4. Sıcak Çikolata

Günümüzde balkabağı baharatlı latte geleneksel sonbahar içeceği haline gelse de, birçok insan baharatlı sıcak çikolatayı unutmadı. Sonbahar saç renkleriniz için ilham kaynağı olarak kullanın.

sıcak çikolata sonbahar saç renkleri

Kaynak

5. Orman Ağacı Kabuğu

Güneşin ağaçları aydınlattığı ılık bir Eylül gününde öğleden sonra ormana gittiniz mi hiç? Bu, artık kendi saçınız için kullanabileceğiniz kabuklarının rengidir. Biraz sarışınla renklendirin veya biraz kahverengiyle renklendirin.

orman ağaç kabuğu sonbahar saç renkleri

Kaynak

6.  Tarçın Girdapları

Sonbahar saç renkleri de bu sezon en sevdiğiniz yiyeceklerden ilham alabilir. Ve tarçınlı çörekler kesinlikle onlardan biri. Bu renk, bize baharatı hatırlatan açık kahverengi bir tabana ve pasta için kullandıkları kremaya benzeyen platin sarısı bir cepheye sahip olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır..

tarçın kıvrımları saç renkleri düşer

Kaynak

7. Karamel Öne Çıkan Maun Saç Rengi

Maun rengine karamel eklemek, sonbahar saç rengi söz konusu olduğunda erkeklerin en büyük fikirlerinden biri olabilir. İki ton birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar ve ilerledikçe tatlılaştırır. Sadece doğru dengeyi bulmalısın.

Kahverengi - Karamel Balayage sonbahar saç renkleri

Kaynak

8. Kahverengi Saçlar İçin Sonbaharda Öne Çıkanlar

Kahverengi saçlarınızı sonbaharda nasıl öne çıkarırsınız? Aynen böyle. Dışarıda gördüğünüzü yansıtmaya çalışıyorsunuz ve düşen yaprakları ve renklerini taklit ediyorsunuz. Saçınızı düzleştirirseniz ve parlatıcı kullanmaya karar verirseniz, öne çıkanları çok iyi görebilirsiniz..

sonbaharda pas saç renkleri

Kaynak

9. Altınla Doldurulmuş Bordo

İnfüzyonlar sonbaharda çok popülerdir. Çayınıza her şey kadar ihtiyacınız var. Bu nedenle, sonbahar saç renkleri için neden bir infüzyon olmasın? Bu, biraz şarapla karıştırılmış canlı bir bordodur ve bazı altın vurgularla tutuşturulur..

bordo ve altın infüzyonu sonbahar saç renkleri

Kaynak

10. Kumral ve Sarı Güz Saç Renkleri

Daha açık olmak gerekirse, bu kirli sarı ışıklarla yamalanmış yanmış sienna kumraldır. Sonuç, sarışından çok kahverengi tarafa doğru eğilen bir bronz diyebileceğimiz hoş bir karışım. Öyle ya da böyle seviyoruz.

yanmış sienna kumral ve sarı sonbahar saç renkleri

Kaynak

11. Erik Gölgeli Esmer

Renk, adından da anlaşılacağı gibi en az yarısı kadar soğuksa, o zaman bir tedavi içindesiniz. Gölge bize, ağaçların tepelerine tünemiş, donmadan önce meyvelerin sonuncusu onları bizden alırken olgunlaşmayı bekleyen ballı tatlı, tozlu erikleri hatırlatıyor..

erik gölgeli esmer sonbahar saç renkleri

Kaynak

12. Kurutulmuş Yapraklar ve Buz

Doğrudan doğadan gelen bir başka saç rengi de bu buzdağı sarısı ombre. Buzla kaplı ölü yapraklar denir ve nedeni daha açık olamazdı. Üstteki mat kahverenginin tonu gri ile karıştırılır ve uçlara doğru eriyerek yapay bir buzdağı sarısı rengine dönüşür..

ölü yapraklar ve buz dökülmesi saç renkleri

Kaynak

13. Gül Altın Sonbahar Saç Renkleri

Son birkaç sezonun en önemli renginden bahsetmeyi unutacağımızı düşünmediniz değil mi? Rose gold birkaç yıldır herkesin dudaklarında, tırnaklarında, kıyafetlerinde, mücevherlerinde ve evet saçlarında ve kesinlikle onu seviyoruz..

gül altın sonbahar saç renkleri

Kaynak

14. Gri Gökyüzü

Yaz yaprakları ve sonbaharın yerini aldığında gökyüzü parlak maviden kasvetli griye döner. Ancak bu sizi mutlu etmeli çünkü saç renginizin görünümünü kopyalayabilirsiniz. Bu, doğal bir esmer bazında mat gri bir balayajdır..

gri gökyüzü saç renkleri düşer

Kaynak

15. Sonbahar Sarı Saç Rengi

Sonbahar sarışını ne diye soruyorsun? Altın tarlalardaki kumlu plajları veya ayçiçeklerini hatırlatan yaz sarışınının aksine, sonbahar sarışını damlayan bal, hindistan cevizi ve her yere düşen paslı yapraklardan bahseder..

sıcak sarı sonbahar saç renkleri

Kaynak

16. Açık Ciltler İçin Güz Saç Rengi

Gelenek, daha açık bir ten rengine güzel bir sarışın tarafından iltifat edilir. Bu sonbaharda işleri tersine çevirin ve baharatlı kumralın bu ateşli tonuna gidin diyoruz. O kadar parlak ki neredeyse ahşap gibi görünüyor.

Baharatlı Kumral sonbahar saç renkleri

Kaynak

17. Zengin Açık Kahverengi Saç Rengi

Öğrendiğimiz bir şey varsa, o da sonbahar saç renklerinin zengin olması gerektiğidir. Parlaklık ve gövdeden yoksun donuk renklere yer yoktur. Örneğin bu, baş hizasında kahve tonuyla başlayan ve koyu karamel rengiyle biten, şimdiye kadar gördüğümüz en lüks kahvelerden biridir..

sonbaharda hafif sonbahar saç renkleri

Kaynak

18. Düşük Işıklı ve Öne Çıkan Koyu Kahverengi Saç

Koyu kahverengi saçlarınıza âşık mısınız ve bu sarışın vurguları almanız gerekip gerekmediğinden emin değil misiniz? Ama yine de cildinizin ve gözlerinizin biraz ışık kullanabileceğini hissediyorsunuz. O halde çözümü biliyorsun, değil mi? Düşük ışıklar.

doğal koyu kahverengi sonbahar saç renkleri

Kaynak

19. Kırmızı Bakır Sonbahar Saç Renkleri

Hem modada hem de makyajda trend olan matın yavaş yavaş kaybolması ve yerini metalik stilin almasıyla birlikte iki yeni saç rengi ortaya çıktı. Elbette bakır ve pirinç hakkında konuşuyoruz. İkisi de mükemmel sonbahar saç renkleri.

Kızıl bakır sonbahar saç renkleri

Kaynak

20. Kırmızı ve Sarışın Balayaj

Normalde pizzada brokoli dediğin gibi sarışınla karışık kırmızıya kafamızı sallardık. Sonbahar saç renkleri hakkında olsa bile. Ama daha önce değil, iyi bir miktar balayage düşündük. Gerçekten mucizeler yaratabilir, değil mi??

Balayage Saç Kırmızı ve Sarışın sonbahar saç renkleri

Kaynak

21. Güneş öpücüğü

Vurgular ve düşük ışıklar hakkında bir şeyler duydunuz. Ancak saç modellerinizi ve bir de sonbahar saç renklerinizi biliyorsanız güneş öpüşmelerinden de haberdar olmalısınız. Bunlar, sanki güneşte zaman geçirmişsiniz gibi görünen görünmez olaylardır..

güneş öpücüğü kumral sonbahar saç renkleri

Kaynak

22. Kraliyet Moru

Morun ve onun geniş ailesinin tüm sonbahar saç renkleri arasında favori olduğunu zaten belirledik. Bu yüzden bir kişiyi daha yemeğe davet ettik. Kraliyet moru ile tanışın, neden bunu daha önce giymediğinizi merak etmenize neden olacak bir renk..

kraliyet moru sonbahar saç rengi

Kaynak

23. Kış Geliyor

sonbahar ne demek? Kabaklar, Cadılar Bayramı, güzel renkler, büyük boy kazaklar ve sıcak çikolata. Elbette. Ama aynı zamanda kışın geldiğini de gösterir. Uber ünlü ifadesini saç stilinizle taklit edebilirsiniz. Buzlu uçlu koyu esmer bir ombre.

kış geliyor sonbahar saç renkleri

Kaynak

24. Güz Gülü Erimesi

Ne yazık ki, sonbaharda tüm güller düşer ve kalan yapraklarla birlikte toprağa erir. Bunu sonbahar saç renkleriniz için çok sanatsal ve şiirsel bir kaynak haline getirin. Bu, karanlıktan aydınlığa giden pembe bir ombre eriyiğidir..

Güz Gül Erit sonbahar saç renkleri

Kaynak

25. Moka Balayaj

Ayaz bir Kasım sabahında dumanı tüten bir fincan sıcak mocha gibisi yoktur, değil mi? Esmer bir bazla başlayın ve mocha elde edene kadar farklı açık kahverengi ve sarışın tonlarında karıştırmaya devam edin. Yum!

Koyu esmer bazında Mocha bayalage saç renkleri düşüyor

Kaynak

26. Sarışınlar İçin Düşen Saçlar

Sarışınlar sonbaharı nasıl geçirir? Sarışınların ampul taktığı şakalardan biri gibi geliyor kulağa. Sadece bu yasal. Bunlar, daha koyu bir sarışın bazında yumuşak sarışın vurgulardır. Sonuç, sonbaharda yürümek için mükemmel olan kirli sarı bir gölgedir..

koyu sarışın bazında yumuşak sarışın vurgular saç renkleri düşer

Kaynak

27. Chai Latte Sonbahar Saç Renkleri

Doğru yapıldığında, masala chai latte, çok hafif renkli, neredeyse beyaz bir içecek olarak sona erer ve sadece bej kremsi bir ipucu verir. Aynen bu saç rengi olması gerektiği gibi. Bu gölgeyi giyerken bir chai latte için. Chai-ception!

chai latte sonbahar saç renkleri

Kaynak

28. Sıcak Turuncu Sonbahar Saç Renkleri

Bu sonbaharda giymeyi deneyebileceğiniz bir diğer renk ise turuncu. Göz renginizin yanı sıra ten renginize de uygun olanı bulana kadar üstesinden gelebileceğiniz birçok yardımcı renk tonuna sahiptir. Bu, örneğin, açık ve sıcak turuncu.

sıcak turuncu ışık sonbahar saç renkleri

Kaynak

29. Islak Kaldırım

Neyse ki bizim için pazar, her hevesimizi tatmin edebilecek binlerce farklı renk tonu olmasa da kelimenin tam anlamıyla yüzlerce ile dolu. Ayrıca tam olarak aradığımız şeyi somutlaştırmak için çok açık bir şekilde adlandırılırlar. Bu ıslak kaldırım.

ıslak kaldırım sonbahar saç renkleri

Kaynak

30. Soluk Mavi Gökyüzü

Sonbahar olmasına ve sonbahar saç renklerine gidiyor olmanıza rağmen, bu mavi gökyüzünün hala orada olmadığı anlamına gelmez. Hala görebilirsiniz, bazen çok solgun ve hafif. Tıpkı bu mavi tonu gibi. Tiyatro makyajı ve bere ile eşleştirin.

soluk mavi gökyüzü sonbahar saç renkleri

Kaynak

31. Yağmurlu Gün Grisi

Sonbaharda pencerelerinize vuran yağmur sesiyle uyandığınız günler olabilir. Ancak dışarıdaki renkler yaratıcılığınızın kaynağı olabilir. Bu gri tonuna yağmurlu gün deniyor ve biz ona romantik bir şekilde aşık olduğumuzu düşünüyoruz..

yağmurlu bir günde sonbahar saç renkleri

Kaynak

32. Bulutlu Gün Grisi

Sonbahar saç renkleri söz konusu olduğunda yağmurlu gün grisi yetmediyse, bulutlu gün grisine ne dersiniz? Bu, tellerin uçlarına ulaştığında incecik, neredeyse beyazımsı bir tonda eriyen sessiz koyu gridir..

bulutlu gün sonbahar saç renkleri

Kaynak

33. Sonbahar Gün Batımı

Bir sonbahar gün batımından daha güzel bir şey var mı? Soluk mavi ve gri gökyüzü, binlerce kırmızı ve portakal tonuyla yanıyor gibi görünüyor. Bu, gideceğin gölge. Mavi gözleriniz varsa harika çalışıyor.

sonbahar günbatımı sonbahar saç renkleri

Kaynak

34. Bronde Sonbahar Saç Renkleri

Doğadan ilham alan tuhaf saç renklerinin hayranı değilseniz ve bunu olabildiğince basit tutmak istiyorsanız, sizin için de bir çözümümüz var. Bronzla tanışın. Sarışın ve kahverenginin birleşimi, dolayısıyla adı.

bronz sonbahar saç renkleri

Kaynak

35. Beyaz Bal

Soluk bir sarışın olmadan sonbahar saç renklerinin hiçbir listesi tamamlanmayacaktır. Bu gölgeye, tatlı lokma esrarengiz benzerliği nedeniyle beyaz bal denir. En şaşırtıcı şey, mükemmel bir kış rengine geçiş yapmasıdır..

beyaz bal sonbahar saç renkleri

Kaynak

36. Kabak Baharatı

Evet, beklediğiniz renk bu, biliyoruz. Sonbaharda saçlarınız da dahil olmak üzere her şey balkabağı baharatlı olmalıdır. Mat kahverengi ruj ve altın rengi metalik makyajla eşleştirin. Kaşlarınızın iyi tanımlanmış olduğundan emin olun.

kabak baharat sonbahar saç renkleri

Kaynak

37. Cadılar Bayramı Sonbahar Saç Renkleri

Gerçek bir sonbahar fanatiğiyseniz, Cadılar Bayramı için özel bir saç renginiz bile olabilir. Jack-o-lantern’ın neon bir tonu olabilir. Dramatik makyaj gibi uygun Halloween aksesuarları da bu durumda bir zorunluluktur..

cadılar bayramı sonbahar saç renkleri

Kaynak

38. Kara Anka kuşu

Daha açık olmak gerekirse, bu renk kombinasyonu aslında şu neonlarla süslenmiş koyu bir anka kuşu tabanıdır: turuncu, fuşya ve sarı. Bu, kalbin zayıflığı için değil, ama bunlar ne harika sonbahar saç renkleri.

Fuşya, Turuncu, Sarı sonbahar saç renklerinin neonlarını kullanan Dark Phoenix

Kaynak

39. Hardal Güz Saç Renkleri

Hardalın sonbaharla ne ilgisi olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Hiçbir şey değil. Bununla birlikte, gölge kesinlikle ölmek üzere ve yapraklar sararmaya başladığında kesinlikle etrafınızda göreceğiniz bir gölge..

hardal sonbahar saç renkleri

Kaynak

40. Mandalina Sonbahar Saç Renkleri

Hardal aşık değil ve daha tatlı ve biraz daha sıcak bir şey mi arıyorsunuz? Mandalinaya ne dersin? Sadece bu gölgenin minimal veya çıplak makyaj gerektirdiğini unutmayın, çünkü zaten gözde ağırdır..

mandalina sonbahar saç renkleri

Kaynak

41. Koyu Yeşil Sonbahar Saç Renkleri

Portakallardan sonra şimdi de bu sonbaharda giyebileceğiniz yeşilliklerden bahsedelim. Bu, neredeyse yosun veya liken gibi görünen koyu yeşildir. Nihai sonbahar görünümü için balkabağı renkli bir göz farı ile birlikte mükemmeldir..

koyu yeşil sonbahar saç renkleri

Kaynak

42. Puslu Yeşil Sonbahar Saç Renkleri

Bu, alışılmamış bir renge sahip olmak isteyen ancak yine de ofis kıyafet kurallarına uymak zorunda olanlar için daha hafif bir yeşil tonu. Bazı aydınlatmalarda, neredeyse griyi geçebilir ve bunu seviyoruz.

puslu yeşil saç sonbahar saç renkleri

Kaynak

43. Orman Yeşili

Bu sonbaharda tüm ormanı saçlarına takmaya ne dersin? Bu renk inanılmaz derecede taze, soğuk ve parlaktır. Koyu bir yosun tabanı ile başlayabilir ve kilitlerinizin uçlarına ulaştığında biraz açılmasına izin verebilirsiniz..

orman yeşili saç sonbahar saç renkleri

Kaynak

44. Ay Gelgitleri

Bu gölgeye ay gelgitleri denilse de, bu aslında ardıç yeşili ile birleştirilmiş bir arduvaz grisidir. Ve saç renkleri söz konusu olduğunda, düşündüğünüz kadar şaşırtıcı. Burada bordo veya başka bir koyu dudak denir.

Lunar Tides Saç Arduvaz Grisi Ardıç Yeşili sonbahar saç renkleri

Kaynak

45. Tawny Sonbahar Saç Renkleri

Sarımsak renginden ve sonbahar mevsimi boyunca sahip olduğu inanılmaz çekiciliğinden bahsetmeden bu listeyi tamamlayamazdık. Bununla ilgili en iyi şey, onu gerçekten göz farınızla eşleştirebilmeniz ve bir süreklilik yaratabilmenizdir..

alacalı sonbahar saç renkleri

Kaynak

46. ​​Zencefilli Güz Saç Renkleri

Saç renklerimize de ilham verebilecek sonbahar yiyecekleri listesinin devamı, zencefilli kurabiye. Onu giymenin harika bir yolu, boho chic stilini benimsemektir. Birkaç küçük örgüyü örebilir ve aynı anda biraz dağınık plaj dalgaları oluşturabilirsiniz..

zencefilli kurabiye sonbahar saç renkleri

Kaynak

47. Penny Güz Saç Renkleri

Bu kahverengi tonuna kuruş denir ve bizim favorilerimizden biridir. Ayrıca bu pistte nasıl şekillendirildiğine de aşığız. Üzerine saçılmış küçük beyaz çiçekler var, tabii ki zorunlu değil, ama yine de çok güzel oldukları için onları giymeniz gerektiğini düşünüyoruz..

kuruş sonbahar saç renkleri

Kaynak

48. Fıstık Sonbahar Saç Renkleri

Fıstık ezmesinden çok fıstık ezmesine benzeyen bu saç rengi gerçekten çok lezzetli görünüyor. Bil bakalım ne oldu? Parlak kırmızı bir rujla veya üzümlü bir rujla eşleştirebilir ve bu sonbaharda kendinize fıstık ezmesi ve jöle görünümü verebilirsiniz..

fıstık sonbahar saç renkleri

Kaynak

49. Umber Sonbahar Saç Renkleri

Dumanlı sarışının bu tonuna umber denir ve özellikle solgun bir ten üzerinde ne kadar harika göründüğünü anlayamayız. Yumuşak pembe ruj ve göz farı ile birleştirin ve aslında bir balerin gibi görünebilirsiniz..

umber sonbahar saç renkleri

Kaynak

50. Ahşap Sonbahar Saç Renkleri

Her zaman bir İtalyan manken gibi görünmeyi hayal ettiniz mi? O zaman bunun kısayolu harika saçlar. Bu kahverengi tonuna ahşap denir ve mavi gözleriniz varsa harikalar yaratabilir. Vogue’un kapağını bile yapabilirsin!

ahşap sonbahar saç renkleri

Kaynak

Çözüm

Bu elli şahane sonbahar saç rengi, sıcaktan soğuk mevsimlere geçiş için mükemmeldir. Hepsi doğadan ilham alıyor, bu da dış dekora mükemmel uyum sağlayacağınız anlamına geliyor. Aşağıdaki yorum bölümünde bize yazın ve hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.!