Bu 50 Muhteşem Sonbahar Saç Rengi Fikirleri ile Sonbahara Hazırlanın!

Günler kısaldıkça ve gardırobunuz ve stiliniz daha rahat hale geldikçe, sonbahar saç renginizi de güncellemenin zamanı geldi.!

Nasıl, sorabilirsiniz? Kolay! Saçınızı sonbaharın güzel renklerine uyacak şekilde değiştirerek. Başka hiçbir mevsim sonbahar kadar sıcak tonlara ve tonlara sahip değildir. Sadece düşen tüm yaprakları düşün ve bağımlısı olacaksın!

Var olan en renkli mevsimlerden birinden ilham alın ve bu kesinlikle muhteşem sonbahar saç rengi fikirleri için ilham kaynağınız olarak sonbaharı alın.!

İşleri takip etmeyi daha da kolaylaştırmak için bu listeyi temel saç rengine göre sıraladım. Sarışınla başlayacağız, kırmızılar, kahverengiler ve sonra esmerlerle devam edeceğiz. Ayrıca ombre, balayage, vurgulamalar ve vurgulamalardan da bahsedeceğiz..

o zaman başlayalım!

I. sarışın

1. Bal Sarısı Sonbahar Saç Rengi Fikirleri

bal-sarışın-sonbahar-saç rengi-fikirlerKaynak

Her şeyin bal rengi göründüğü o sıcak ve puslu yaz günlerini anımsatan bir saç rengi fikriyle başlayacağız. Bu muhteşem bal tonlarında saçlarınızı renklendirin ve o muhteşem günlere nostaljinizi gösterin..

2. Parlak Sarı Tonlar

parlak sarı tonlarKaynak

Sırf yaz gitti diye, onu uyandırmaya devam edemeyeceğiniz veya devam etmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Tatlı yaz çocuğu için, bu parlak sarı tonla gidin ve buklelerinizi gevşek dalgalar, hatta plaj dalgaları ile şekillendirin.!

3. Küllü Sarışın İlhamı

sonbahar için kül sarısı saçKaynak

Biliyorsunuz, kül sarışın, genellikle diğer mevsimlerle ilişkilendirilse de bu listeden eksik olamazdı. Bu gölge zirve yapmış olsa da, modası geçmekten çok uzak. Çok yüksek ve dağınık bir üst düğümle eşleştirin ve hepiniz hazırsınız!

4. Sarı Turuncu

sarı turuncu saçKaynak

Yaprak kırmızıdan sarıya döndüğünde o güzel gölgeyi biliyorsun ama yine de o gerçekten güzel turuncuya sıkışmış mı? Artık sarı buklelerinize biraz portakal karıştırarak saçınıza da takabilirsiniz..

5. Altın Bronz

altın sarısı saç lobuKaynak

MyNewHairstyles’da bizler, burada en çok neyi sevdiğimize karar vermekte zorlanıyoruz: güzel altın sarısı veya güzel, dalgalı uzun bob.

6. Sıcak Sarışın Sonbaharda Öne Çıkanlar

sıcak sarışın karamel vurgularıKaynak

Genellikle bahar saç renkleri ile ilişkili sıcak sarı vurgular bulacaksınız. Ancak, bu güzel tonları baharın daha soğuk ikizi için de kullanmaktan sizi alıkoyan hiçbir şey olmamalı..

7. Sarışınlar İçin Güzel Sonbahar Saç Renkleri – Mantar Tonları

mantar sarışınKaynak

Doğadan bir ipucu daha alarak merhaba deyin! mantar sarısı için. Sarının en yeni tonlarından biri olan bu saç rengi göründüğünden çok daha güzel. Ve hayır, aklınıza gelebilecek geleneksel kırmızı ve beyaz puantiyeli mantarlardan ilham almamıştır..

II. kırmızı

8. Bakır Kırmızısı Sonbahar Saç Rengi Fikirleri

bakır kırmızısı sonbahar saç rengi fikirleriKaynak

Bu resimle ilgili her şey sonbaharı haykırıyor. Güzel, sıcak ışıktan, düşen sarı yapraklara ve ağaçlara, elbette bu muhteşem bakır kırmızısı gölgeye. Saçınızın gevşek ve düz (veya dalgalı) asılmasına izin verin ve hem en güzel şekilde öne çıkın hem de karışın.!

9. Ateşli Kızıl Saç

ateşli kızıl saçKaynak

Kızıl saçlı trendlerine ayak uydurarak, nereye giderseniz gidin, daha çok sizi öne çıkaran, uyum sağlamanıza yardımcı olmayacak bir kırmızı tonu öneriyorum. Ateşli saçlar, alıngan tavır!

10. Paslı Tonlar

kırmızı pas tonlarıKaynak

En güzel isimlere sahip olmasa da, gölgenin kendisi bir zevktir! Bu saç modeliyle ilgili her şeyi seviyoruz, hem rengi, hem dalgalılığı hem de havalı saçakları.

11. Kiraz Kırmızısı

kiraz kırmızı taç örgüKaynak

Kirazlar daldan alındığında çok daha iyi olduğu için ağaca tırmandığını kim hatırlıyor? Kiraz kırmızısı buklelerle dolu bir kafaya giderek o güzel sonbahar anılarını çağırın..

Onları bir taç örgüsüne koyun ve bu makyaj seçiminden ilham alın ve mükemmel bir görünüm elde edin.!

12. Mercan Güzelliği

mercan kılıKaynak

Pantone adını verdiğinden beri “Yaşayan Mercan” 2019’un rengini her yerde görmeye başladınız ve kim şikayet edebilir ki? Gölgenin kendisi çarpıcı ve sonbahar aylarında bile Doğa Ana’ya saygı göstermeye devam etmekte özgürsünüz..

13. Sonbahar Ayları İçin Sıcak Şarap Saçı

fal için mulled şarap saçKaynak

Sıcak şarap içmeyi sevseniz de sevmeseniz de inkar edemeyeceğiniz bir şey var: Bu tek kelimeyle muhteşem bir sonbahar saç rengi fikri.!

14. Sonbahar Kızıl Saç Rengi Fikirleri

mevsimsel sonbahar kızıl saç rengi fikirleriKaynak

Bazıları buna mevsimsel kızıl saç diyor, diğerleri turuncu ile yanmış kırmızı. Buna ne demeyi seçerseniz seçin, eminim bu tonları kullandığınıza pişman olmayacaksınız..

15. Sonbahar İçin Kızıl Saç Rengi Tonları

Sonbahar için Kızıl Saç Rengi TonlarıKaynak

Bu sonbahar için kırmızı tonları listesi, bu rengin en kolay tanınan çocuklarından biriyle sona erecek: bakır. Ancak, resimdeki bayan, koyu renkli bir tabandan kaynaklanan bu çarpıcı bakır balayajı ile orta uzunlukta saçları tercih etmeye karar verdi. Sadece güzel!

III. Kahverengi

16. Sonbahar Kahverengi Saç Renkleri

Sonbahar Kahverengi Saç RenkleriKaynak

Şimdi saçınız için ilham kaynağı olarak kullanabileceğiniz birçok toprak rengi kahverengi tonuna daha yakından bakıyoruz. İlki, hala daha sıcak dönemleri anımsatan doğal vurgulara sahip bu parlak kahverengi..

17. Bronz Saç

bronz saçKaynak

Listemdeki ikinci bronz giriş, ancak bu sefer daha kahverengi bir temelde. Bu görünüm, kahverengi bir tabanın uca ulaştıkça daha açık hale gelen sarışın vurgularla karıştırılmasıyla elde edilir. Uzun saçlar da gevşek bir şekilde şekillendirilmiş bazı dalgalar halinde düşmek üzere serbest bırakıldı..

18. Kahve Demleme Tonları

kahve saçKaynak

Kahve aşığı (bağımlısı) burada! Kahve kahvesi saçın bu güzel tonu, kahve denilen hayat veren tatlı demlemeye benziyor. Biraz süt dökün ve biraz şeker ekleyin ve işiniz bitti!

19. Karamel Öne Çıkanlar İlhamı

karamel vurgularıKaynak

İleride başka bir zevkli kombinasyon! Bu karamel vurguları, onları adlandıran aşırı duygusal iyilik kadar tatlıdır. Saç gevşek bırakılır ve bu koyu kahverengi saçtaki sıcak vurguları mükemmel bir şekilde vurgulayan büyük kıvırcık dalgalar halinde şekillendirilir..

20. Karamel Alt Işıklar

karamel alt ışıklarKaynak

Hala karameldeyiz, ancak bu sefer bu güzel gölge, vurgu yerine alt ışık olarak uygulandı. Stil biraz benzer, ancak ince ama çok güçlü farklılıkları fark etmeniz sizin için daha iyi..

21. Çikolata Tonları

çikolata saçKaynak

Çikolata tonları, bu sonbahar saç renkleri listesinden eksik olamazdı. Eşit derecede geniş renk ve ton yelpazesiyle, saç rengi ve tatlı olarak hangi çikolatayı en çok sevdiğinize karar vermek size kalmış.!

22. Tarçınlı Güz Saç Rengi Fikirleri

tarçınlı sonbahar saç rengi fikirleriKaynak

Baharat ve her şey güzel! Tarçın da bu listeden kaçırılmaması gereken bir diğer ürün. Yukarıda, mükemmel bir sonbahar saç rengi için vurgu olarak uygulanan ve ayrıca bazı kırmızımsı ve koyu kahverengi tonlarla karıştırılan bu kahverengi tonunu görebilirsiniz..

23. Zengin Kahverengi Sonbahar Saç Rengi Fikirleri

tarçınlı sonbahar saç rengi fikirleriKaynak

Geçtiğimiz birkaç yıl tamamen metalik, kül veya soğuk tonlarla geçti. Ancak sonbahar saç rengi fikirleri için buklelerinize hayat verecek ve hava nasıl olursa olsun sıcaklık iletecek güzel, zengin bir kahverengi tondan daha uygun ne olabilir?!

24. Kısa Saçlar İçin Kahverengi Sonbahar Saç Renkleri

Kısa Saçlar İçin Kahverengi Sonbahar Saç RenkleriKaynak

Şimdiye kadar size en çok uzun saçlı bayanları gösterdik ama beni yanlış anlamayın, bu kadar kısa veya orta uzunlukta ise saçlarınızda sonbaharı rahatlıkla spor yapabilirsiniz. Sadece yukarıdaki bu güzel örneğe göz atın. Zahmetsizce havalı bir görünüm için biraz kırmızı dudak ve yuvarlak gözlük ekleyin!

IV. Esmer

25. Koyu Soğuk Demleme

koyu demlemek saçKaynak

Bir demleme ile geri döndük ve bununla birlikte güçlendirilmiş bir tane var. Sezonun en havalı renklerinden biri olan koyu soğuk demlenmiş saç, kahvenizi çok daha iyi hale getirmek için koyduğunuz o duble espresso çekimine eşdeğer olarak tanımlanır..

26. Mürekkep Siyah Bukleler

siyah saçKaynak

Cesur ve güçlü renkler denemekten korkmayın! Yukarıda, serbest ve düz düşmeye bırakıldıklarında bile gür mürekkepli siyah buklelerin nasıl görünebileceğini görebilirsiniz..

27. Jet Siyah Güz Saç Rengi Fikirleri

jet siyah düz bobKaynak

Aslında siyah saçların güçlü ve güçlü tonlarında bir adım daha. Bu sefer, saçın düz, mükemmel açılı bob kesimi ile biraz daha güçlü hale getirildi. Kırmızı dudak, onu daha da güzel ve cesur hale getirmeye hizmet ediyor.!

28. Cadılar Bayramına Hazır Uzay Çörekleri

siyah saç uzay çöreklerKaynak

Onları Cadılar Bayramı’na hazır olarak adlandırın, tüm sezon boyunca giyin, bu sevimli ve dağınık uzay çörekler bu sezon giymek için mükemmel bir görünüm. Nerede giydiğinize veya ruh halinize bağlı olarak 90’ların nostaljisini yükseltin veya azaltın.

29. Koyu Güz Saç Renkleri

koyu esmer balayageKaynak

Bu koyu esmer balayage, geçmişteki omuz boyundaki buklelerinizi nasıl şekillendirip renklendirebileceğinizin mükemmel bir örneğidir. Gölgeler neredeyse birbirine karışacak kadar yakın, ancak yine de dumanlı bir his verecek kadar farklı.

30. Esmerler İçin Sevimli Sonbahar Saç Renkleri

mor esmer sevimli sonbahar saç rengi fikirleriKaynak

Biraz eğlenin ve esmer buklelerinize biraz renk katın, ama daha beklenmedik bir renk. Sonbaharın olağan tonları yerine, örneğin erik yerine soğuk renkler ailesinde yer alan bir mor tonu tercih edin..

V. Ombre

31. Karanlık Kökler

gölge kökleriKaynak

Koyu kökler veya gölge kökler, klasik ombre görünümünün bir varyasyonudur, ancak yine de kesinlikle size avantaj sağlayacaktır. Niye ya? Çünkü daha koyu köklere sahip olmak, saçınızı rötuşlamak için her ay kuaföre gitmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Düşmeye hazır ve kullanışlı!

32. Sıcak Üsler

sıcak baz ombreKaynak

Daha koyu kökleri takip edebilir ve daha sıcak bir tabana giderken bile avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunu kahverengiden sarıya bir ombre için ilham kaynağı olarak kullanın. Saç, bazı güzel ve parlak sarı uçlarla sonlanmadan önce kusursuz bir şekilde sıcak kahverengi bir tabandan karamel bir orta renge geçiş yapar.!

33. Gül Altın Ombre

gül altın ombreKaynak

Trendinin zirvesinde olduğu kadar yaygın olmasa da (ki bazılarının iyi bir şey olduğunu söyler) gül altın hala güzel bir saç rengi kombinasyonudur. Daha sonbahar dostu hale getirmek için gül altının ombre versiyonuna gidebilirsiniz..

34. Sessiz Neon Ombre İpuçları

sessiz neon ombre ipuçlarıKaynak

Düşmeyi düşündüğünüzde akla gelen ilk renk bu olmayabilir, ama yine de çok güzel. Ayrıca birçok stilist, sessiz neon renkli uçların bu sezonun en büyük saç şekillendirme trendleri arasında olacağını tahmin ediyor..

35. Siyah Kadınlar İçin Ombre Sonbahar Saç Renkleri

siyah kadınlar için ombre sonbahar saç rengi fikirleriKaynak

Daha sıcak tonlu bayanlar sevinirler! Bu kesinlikle muhteşem sonbahar ombre kombinasyonu ile eşleştirirseniz, güzel renkli teniniz çok daha güzel görünecek. Saçlar uzun veya kısa olabilir, bu koyu kahverengi ile bakır sarısı karışımı, buklelerinizin uzunluğu ne olursa olsun çarpıcı görünecek.!

VI. Balayaj

36. Harmanlanmış Sarışın Balayaj

Karışımlı Sarışın BalayajKaynak

Bu karışık sarışın balayage daha çok bir kış rengi olabilir (ve o zaman için de aklınızda bulundurmalısınız), ancak yine de sonbaharın en havalı trend tahminlerinden biri.!

37. Doğal Saçlar İçin Sonbahar Saç Renkleri

Doğal Saçlar İçin Sonbahar Saç RenkleriKaynak

Doğal saçlarınızla biraz eğlenin! Kıvırcık tutun (veya olmasına izin verin) ve sonra düşen kırmızı yapraklara bir göz atın ve saçınıza ekleyin! Biz sadece kırmızımsı-kahverenginin ateşli kırmızı ve hatta bazı bakır vurgularla karışımını seviyoruz, ancak ilham almak için herhangi bir sonbahar tonunu kullanabilirsiniz..

38. Sıcak Kahverengi Balayaj Saç Rengi Fikirleri

Sıcak Kahverengi Balayaj Saç Rengi FikirleriKaynak

Yani saçınızı değiştirmek istiyorsunuz ama çok bariz, coşkulu bir şekilde değil. O zaman neden bu sessiz kahverengi balayage versiyonuna gitmiyorsunuz? Koyu kahverengi taban, bazı karamel ve bal tonlarıyla zarif bir şekilde vurgulanmıştır..

39. Sonbahar Balayaj Saç Renkleri

Sonbahar Balayaj Saç RenkleriKaynak

Bir başka sonbahar balayage saç renkleri harikası! Bu karışım, karamel, bal ve hatta bazı ince pembe altın vurgularla karıştırılmış sıcak kahverengi tonları kullanarak sıcaklığı ifade eder. sadece güzel!

40. Güzel Bir Balayajda Oldukça Sonbahar Saç Renkleri

Güzel Bir Balayajda Oldukça Sonbahar Saç RenkleriKaynak

Bu, ofisten kızlarla bir geceye kadar her yerde giyebileceğiniz sonbahar için başka bir güzel balayaj karışımı. Daha önce iki girişte sunulan karışımdan daha güçlü ama aynı zamanda daha sıcak tonlar kullanıyor, ancak eşit derecede hoş ve aynı derecede etkili!

VII. Alışılmadık Saç Renkleri

41. Erik Git!

erik saç rengiKaynak

Erik git! Morun bu güzel tonu, omuz hizasındaki saçlarda çarpıcı görünüyor ve herhangi bir saç uzunluğu ve dokusunda da aynı derecede iyi görünebilir! Bu sonbaharda giymekten korkma!

42. Pastel İlhamı

turuncu şeftali saçıKaynak

Bu sevimli turuncu şeftali pastel tonlarından ilham alın. Birbirlerine mükemmel uyum sağlarlar ve onları sonbaharda veya herhangi bir mevsimde güvenle giyebilirsiniz.!

43. Yeşil Griler

yeşil gri saçKaynak

Cesur ve kendine güvenen kızlar, daha geleneksel olmayan renklerden çekinmezler. Kopyalayabileceğiniz güzel bir fikir, bu yeşil-gri pastel renktir. Orta kısımdaki örgü sadece güzel saç tonunu vurgulamaya yarar.

44. Eğlenceli Sonbahar Saç Renkleri

esmer saça turuncu ombreKaynak

Sizi bilmem ama ben turuncu ve esmerin tadına doyamıyorum, özellikle kombine edildiğinde! Bu sonbaharda esmer saçlarda bu büyüleyici turuncu ombre eriyik sporu yaparak biraz eğlenin..

45. Şaka mı Şaka mı!

saç portakalını kandırmak ya da tedavi etmekKaynak

Ekim ayı gelir gelmez (ya da daha erken) Cadılar Bayramı’nı düşünmeye başlayan tek kişi olamam. Bu yıl, saçınızı mükemmel balkabağı turuncu rengine boyayarak şeker mi şaka mı için mükemmel kostümü yaratın.

Bu arada sadece yarı kalıcı boya da kullanabilirsiniz. Ayrıca makyaj paletinin kullandığı koyu tonlar da görünümü tamamlamaya ve tamamlamaya yardımcı oluyor. Çekici!

46. ​​Cadılar Bayramı Sonbahar Saç Renkleri

cadılar bayramından ilham alan saçlarKaynak

Cadılar Bayramı’ndan ilham alan başka bir görünüm, bu sefer am ombre bazında. Konu söz konusu olduğunda gökyüzü senin sınırın ama bence o bazı kötü alevlere benziyor. Ya da gerçekten harika bir Jack-o-Lantern.

47. Öne Çıkan Güz Saç Renkleri

kate beckinsale sonbaharda öne çıkan saç rengi saç fikirleriKaynak

Vurgulu saç renkleri söz konusu olduğunda olasılıklar sonsuzdur. Bu yüzden her şeyi basit tutacağız ve size sadece bir örnek göstereceğiz. Kate Beckinsale’in sarı vurgulu kahverengi saçlarından ilham alın ve bu sonbaharda onu taklit edin.!

48. Karışık Gri

karışık griKaynak

Listemdeki son tonlar, gerçekten soğuk mevsime bir adım önde başlamanıza yardımcı olmak için burada. Her şeyden önce, güzelce harmanlanmış, uzun ve düz gri bir saç modeli.

49. Buzlu Platin Sarışın Sonbahar Saç Rengi Fikirleri

buzlu platin sarısı saçKaynak

Çene hizasında, dağınık ve dalgalı bir düz saç kesimi ve tabii ki ultra havalı bir görünüm için buzlu platin sarısı seçin. Klipsli küpeler isteğe bağlıdır ancak son derece iyi oturur!

50. Buzlu Gümüş Sonbahar Saç Rengi

buzlu gümüş sarısı saçKaynak

Kış geliyor, değil mi, neden buz kraliçesi olmayasınız? Kimse soğuk kalpli olmakla ilgili bir şey söylemedi, sadece saçın seni kışın tartışmasız kraliçesi yapacak o muhteşem gümüşi buz rengini alabilir..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İşte bu, bu soğuk sonbahar aylarını çok daha sıcak hale getirecek sonbahar saç rengi fikirleri listemiz. Size resmi gösterdik, şimdi seçim sizin: hangisini alacaksınız?

Sıcak altın rengi saçlara veya rahat kahverengi tonlara sahip bir yaz nostaljisine mi gideceksiniz? Ya da belki bazı ateşli kırmızı fikirlerle işleri renklendirmeyi tercih edersiniz.?

Ayrıca, bazı kasvetli esmerlerle işleri yumuşatabilir veya önümüzdeki kış aylarına hazırlık için tam gümüş alabilirsiniz..

Hangi yolu seçerseniz seçin, şunu unutmayın: Size en çok uyan ve sizi öne çıkaracak ve teninize güven duyacak sonbahar saç renklerini veya tonlarını seçin.!

Ve bize bunlardan hangisinin sizi mutlu ve rahat hissettirdiğini söyleyin, fikirleriniz bizim için çok önemli!