Herkeste Harika Görünen 60 Kızıl Saç Tonu

Kızıl saçın tonları olağanüstü çekici. Bazılarının üstesinden gelmek zor görünebilir, ancak endişelenmeyin! Her kırmızı ton için tonlarca alt ton vardır..

Çarpıcı bir kızıl saç görünümü elde etmek için tam olarak aradığınızı bulacağınızdan eminiz..

Bu muhteşem kızıl saç örnekleriyle ten renginize en uygun kırmızı tonunu bulun.!

1. Kızıl Saç Tonları: Bakır Kırmızısı

kızıl saçın tonları koyu bakır saçKaynak

Bir yaz gün batımını hatırlatan bu imza rengi derin ve zengindir. Bu kırmızı gölgenin tam boyutu, yumuşak romantik dalgalarla zenginleştirilmiştir..

2. Kısa Bordo Saç

kısa kestane rengi saç peri kesimiKaynak

Lezzetli çikolata ışıltısı ile bu koyu kestane rengi, kızıl saç renginin en zengin tonlarından biridir. Hem açık ten tonları hem de orta ten tonları için idealdir..

3. Ateşli Çikolata Kızılı Saç Rengi

çikolata kırmızısı saçKaynak

Drew Barrymore birçok kızıl saç tonunu denedi. Bu ateşli çikolata tonunun ona mükemmel bir şekilde uyduğunu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz. Güzel porselen derisi ve mavi gözleri, bu kırmızı nüansın zengin tonları sayesinde öne çıkıyor..

4. Koyu Kızıl Saç

kıvırcık koyu kızıl saçKaynak

Bu kızın orta ten tonu, mükemmel şekilde çerçeveleyen ateşli bukleler sayesinde dikkat çekiyor. Kızıl saç renginin çok çeşitli tonları arasında bu, koyu kırmızı veya bordo olarak adlandırılır..

5. Kırmızı Tonlu Sarışın: Çilekli Sarışın

çilek sarışınKaynak

Modaya uygun ve kesinlikle beklenmedik bir kırmızı gölge, çilek sarısıdır. Porselen bir cilt tonunuz varsa bu kızıl saç rengini deneyin. Şık ve zarif, çilek sarısı, modaya uygun bir bükülme ile muhafazakar bir saç rengi olarak kabul edilir..

6. Kumral Saç Rengi: Mükemmel Sonbahar Görünümü

Kumral Saç RengiKaynak

Bulutlu günleri, teninizi ve hayatınızı aydınlatmak için daha koyu bir kumral gölge. Kızıl saç tonlarını seçmenin en iyi yanı, renk tayfının daha koyu veya daha açık ucunda olmalarına bakılmaksızın her zaman sıcak ve zengin olmalarıdır..

7. Vurgulanan Uçlarla Mandalina Ateşli Dalgalar

Mandalina saç rengiKaynak

Bu ateşli kırmızı tonlar, yaratıcı bir balayajda ustaca harmanlanmıştır. Mandalina kırmızısı tatlı ve şık görünüyor. Yine de, bazı kafaları döndürmeye bağlı cesur bir ifade rengi..

8. Esmer, Kızıl Saç Tonlarıyla Buluşuyor

siyah ve kızıl saçKaynak

Esmer saçlarda koyu kestane kırmızısı vurgular yaratarak elde edilen güçlü bir görünüm. Bu güçlü saç renklerinin keskin bir görüntüsü için yarı yukarı – yarı aşağı saç modeli kullanın.

9. Kızıl Saçlı Ombre

Kızıl Saçlı OmbreKaynak

Ombre söz konusu olduğunda kızıl saç tonlarıyla oynamak için sonsuz olasılık var. Bu, koyu kestane rengiyle başlayan ve sıcak bakır tonlarıyla biten evcilleştirilmiş bir versiyondur..

10. Romantik Görünüm: Zencefilli Saç

Kızıl saçKaynak

Kızıl saçın açık ten tonlarını aydınlatmak ve vurgulamak için ideal olduğu bilinen bir gerçektir. Bu kızıl görünüm, saç uçlarının daha açık şeftali tonlarıyla tamamlanıyor. Genel görünüme ekstra yumuşak bir ışık katıyorlar.

11. Romantik Zencefil Dalgaları

Zencefil DalgalarıKaynak

Kızıl saç tonları arasında zencefil, kırmızı ve altın sarısının eşsiz bir karışımıdır. Bu kızıl saç renginin sıcak ışıltısı mavi ve yeşil gözleri ve porselen cildi aydınlatır..

12. Kızıl Saçın Tonları

Kızıl Saç TonlarıKaynak

Bu katmanlı orta uzunlukta saç kesimi, tüm kırmızı renk tonlarının ustaca sergilenmesi için bir tuval görevi görür. Yan süpürme patlamalarındaki en hafif çilek sarısı ve bakır aksanlı mandalina tonları, renkli yeleye derinlik katıyor.

13. Kıvırcık Kumral Saç Rengi

Kıvırcık Kumral SaçKaynak

Kızıl saç tonları her saç tipine yakışır. Sadece bu güzel açık kumral buklelere bakın. Bir sonraki saç rengi fikriniz için bir ipucu alın.

14. Boho Jessica Tavşan

Kızıl saçKaynak

Az önce bir çizgi film karakterine atıfta bulunduğumuzu biliyoruz. Yine de bu canlı ateşli kırmızı gölge, alabileceği tüm övgüleri hak ediyor. Saç rengine biraz alevli tonlar eklemek isteyenler için istenen standart olacak şekilde şekillendi..

15. Kızıl Bordo Saç

Kızıl Bordo SaçKaynak

Kırmızı çizgilerle karışık zengin bir kahverengi ve uçlara doğru açık altın kahverengi. Güzel kahverengi göz rengine ve kusursuz ten rengine dikkat çekmek için ideal.

16. Derin Kızıl Saç

Kızıl saçKaynak

Kızıl saçın erik tonlarından kızıl saçın bordo tonlarına kadar şaraptan ilham alan kırmızılar, birkaç sezondur rağbet görüyor. Bunlar güçlü ifade saç renkleridir, bu yüzden yapmanız gereken tek şey onları basit saç modellerinde giymektir..

17. Koyu Bakır Kısa Dalgalı Bob

Koyu Bakır Kısa Dalgalı BobKaynak

Kalın ve doku açısından zengin koyu bakır saç. Renge daha da fazla parlaklık getirmenin mükemmel bir yolu bu kısa dalgalı bob.

18. Kızıl Saç Rengi Tonları: Maun ve Kestane

Kıvırcık kırmızı saçKaynak

Bu çarpıcı bukleler, var olan her kırmızı gölgede ışığı ortaya çıkarır. Zengin ama görünüşte ağırlıksız bir bukle zenginliği içinde maun ve kestanenin eğlenceli bir karışımı.

19. Kızıl Saç Renkleri Balayaj

kırmızı balyajKaynak

Elinizde 50 ton kırmızı varsa, bu resimde de görüldüğü gibi hepsini mükemmel bir balyajda karıştırabilirsiniz. Alt kısımlar kumralken, taban çikolata kırmızısıdır. Öne çıkanlar çilek sarısından hafif bakıra kadar çeşitlilik gösterir..

20. Öne Çıkan Kumral Saç

Öne Çıkan Kumral Saç Öne Çıkan Kumral SaçKaynak

Zengin kumral saçlara daha açık tonlarda vurgular eklemek, derinlik yaratarak ekstra canlılık ve hacim katar. Gevşek dalgalar oluşturarak bu görünümü elde edin. Dalgalar ayrıca başka türlü evcilleştirilmiş bir saç stiline hacim katar. Ayrıca, kızıl saç tonlarının güzel bir görüntüsünü oluşturarak ışığı farklı şekilde yakalarlar..

21. Koyu Saçta Erik Kırmızısı Öne Çıkanlar

Koyu Saçta Kırmızı NoktalarKaynak

Mükemmel bir çerçeve yapısı oluşturacak şekilde uygulanan erik kızıl saç rengine sahip yenilenmiş bir görünüm. Saç kesimi elbette yardımcı olur, ancak şaraptan ilham alan kırmızı tonlar bu çarpıcı görünümün kilit unsurudur..

22. Bordo Kırmızı Peri Kesim

Bordo Kırmızı Peri KesimKaynak

Bordo kırmızının bir tonu mu? Evet öyle. Daha soğuk olmasına rağmen, kızıl saçın bordodan duta kadar olan tonları hala kızıl saç rengi ailesinin bir parçasıdır. Bu muhteşem peri kesimi, bordo kızıl saç rengiyle renklendi..

23. Bakır Kızıl Saç

Bakır Kızıl SaçKaynak

Koyu bakır vurguları, koyu çikolata kahverengi tabanını tamamlar. Bu büyümüş peri kesimi daha çekici olamazdı.

24. Kısa Bakır Kızıl Saç

Kısa Bakır Kızıl SaçKaynak

Kızıl saç tonlarının sadece uzun gür yelelere yakışacağını düşünenler, tam tersine tanık olmak üzeredir. Bu tamamen bakır kırmızısı peri kesimi, porselen beyazı ten ve yeşil göz rengi için son derece gurur verici..

25. Kırmızının Tonları: Zencefil, Portakal ve Pas

Kızıl Saç TonlarıKaynak

Kızıl saç renginin tonlarının gün batımını hatırlatan renk tonlarının çarpıcı bir görüntüsünü yeniden yaratmak için buluştuğu bir başka örnek. Yaz başlıyor, bu yüzden benzer renkli bir yele ile görünümünüzü yenilemek için mükemmel bir zaman..

26. Açık Kumral Kırmızı Renk

Kumral Kırmızı RenkKaynak

Kırmızının bu klasik tonu şık, zarif ama aynı zamanda ileriye dönük. Böyle güzel bir saç rengiyle, kim ekstra saç şekillendirmeye ihtiyaç duyar??

27. Uzun Kızıl Saç

Uzun Kızıl SaçKaynak

Kızıl saç boyasının tüm tonları arasında bu koyu bakır kırmızısı, altın sarısının sıcaklığı ile kahverenginin daha soğuk ve zengin tonları arasındaki mükemmel dengeyi temsil eder. Karışıma atılmış bir tutam kızıl saçla.

28. Kızıl Saç Tonları – Farklı Bir Balayaj

kırmızı balyajKaynak

Balayajın güçlü yönlerinden biri, muhteşem görünümler yaratmak için geleneksel saç rengine güvenmek zorunda olmamasıdır. Bu, sonucu nefes kesici bir şey olmayan alışılmadık bir balayajın mükemmel bir örneğidir..

29. Siyah ve Kızıl Saç: Ombre

Siyah ve Kızıl Saçlı OmbreKaynak

Bu dramatik görünüm, birbirini vurgulayan iki blok rengi kullanır. Siyah ve kırmızı çok güzel uyum sağlar. Bununla birlikte, bu tür bir ombre, daha muhafazakar ortamlar için çok uygun olmayabilecek bir ifade görünümüdür..

30. Çilek Kırmızısı Sarışın

Çilek Kırmızısı SarışınKaynak

Kırmızı tonları balayajın enfes bir örneği, bu sefer soft bir nota ile. Bu çilek kızıl saç renginin yaz havasını kucaklayın.

31. Uzun Saçta Bordo Kırmızı

BordoKaynak

Kızıl saç paletinin tonlarından büyüleyici bir renk. Bu renk, katmanlar halinde tasarlanmış kalın, zengin bir yele üzerinde en iyi şekilde görünür..

32. Kırmızımsı Kahverengi Saç

Kırmızımsı Kahverengi SaçKaynak

Bu kestane rengi kırmızı gölgenin yumuşak kırmızımsı tonları, ılık sonbahar güneşini andırıyor. Bu saç rengi, açık ten tonlarını aydınlatmak için idealdir. Bununla birlikte, orta ve koyu tenliler için önerilmez..

33. İnce Bakır Kızıl Saç

İnce Bakır Kızıl SaçKaynak

Doğal bir kızıl saç görünümü istiyorsanız, bu, takip etmeye değer bir seçenektir. Doğal görünümü taklit eden saç renklerinin bakımı kolaydır. Ayrıca, bu yazın trendleriyle ideal olarak uyumlu olduğu için açık kırmızı bir gölge.

34. Kızıl Saç Rengi Tonları: Turuncu Öne Çıkan Kumral

Turuncu Öne Çıkanlar ile KumralKaynak

Koyu kırmızı vurguların ve açık kırmızı vurguların derin kumral tabanına derinlik ve zenginlik katmasını seviyoruz.

35. Kırmızının Farklı Tonları: Bordo Kırmızı

Kırmızı Bordo TonlarıKaynak

Kestane kırmızısını sınırlarken, bu koyu kestane kızıl saç rengi daha soğuk ve daha ayıktır. Bununla birlikte, tavırlı bir kızıl saç tonu. Kızıl saç tonlarının ustası Emma Stone, havuçtan zencefile, bakırdan mauna kadar her tonuyla hava attığını gördük..

36. Çikolata Kızılı Saç

çikolata kırmızısı saçKaynak

Maun veya çikolata saç renkleri herkese çok yakışıyor. Ayrıca, ten renginize ve tercihlerinize bağlı olarak, kızıl saçın her bir alt tonunun zengin ton çeşitliliğini deneyebilirsiniz. Bu çikolata kırmızısı tonu, altın tonlarla şaşırtıcı bir şekilde vurgulanır..

37. Kiraz Kızılı Saç

Kiraz Kızılı SaçKaynak

Bu güzel kızıl saç renginin bastırılmış kiraz notaları, sinirli görünümü yumuşatır. Ateşli notaların ipeksi pürüzsüz stil ile nasıl geliştirildiğini fark etmeden edemiyoruz..

38. Kızıl Saç Boyası Fikir: Bakır Kırmızı

Bakır KırmızıKaynak

Bazen bir renk, renk karışımından daha fazla bir ifade olabilir. Renk bu enfes bakır kırmızısı tonu olduğunda, daha doğru olamazdı. Raphaelite tablosundan ilham verici bir görünüm.

39. Ateşli Kırmızı Uyarı

kızıl saç balayajıKaynak

Kızıl saç tonlarının eşsiz bir karışımıyla yakalanan bir orman yangını. Bu görünümü yeniden yaratmayı deneyin ve canlı bir ombre ombre ile herkesi şaşırtın. Yaz tatili hemen köşede, bu yüzden en şaşırtıcı kadın saç modellerinden biriyle hayal gücünüzü serbest bırakın..

40. Vintage Bakır Kızıl Saç Görünümü

eski saç modeli kızıl saçKaynak

Zarif bir vintage havası olan sadece kadınlar için saç modeli değil, aynı zamanda saç rengidir. Bu cilalı ve eskitilmiş bakır rengi kesinlikle çok etkileyici.

41. Doğal Kızıl Saçın Tonları: Koyu Zencefil

Doğal Kızıl SaçKaynak

Bazı kadınlar onunla doğar, diğerleri bunu başarmayı arzular. Bu sıcak, doğal kızıl saç rengi, şık ve zariften başka bir şey değildir. Sizin için tam olarak doğru zencefil tonu değilse, deneyebileceğiniz başka pek çok şey var..

42. Uzun Dalgalı Saçlı Çilekli Sarışın

Uzun Dalgalı Saçlı Çilekli SarışınKaynak

Nicole Kidman bu asil rengi kırmızı halıya çıkardığından beri çilekli sarışın ünlülerin tercihi olmaya devam etti. Basit bir sarı saç rengi size çok sıradan geliyorsa, bu sarı tonunu çilekli bir dokunuşla deneyin..

43. Kızıl Saçın Tonları: Turuncu

turuncu saç rengi kızıl saç tonlarıKaynak

Bir süredir trend çizelgelerinde yer alan bir imza rengi. Daha koyu turuncu gibi bir ifade rengiyle kolayca bunalmış hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, bu sıradan kabarık saç modeli gibi tonlu saç modelleri veya saç modelleri ile bunu kolaylaştırabilirsiniz..

44. Maun Saç

Kızıl saçın maun saç tonlarıKaynak

Maun klasik bir renktir. Ancak klasik, ağırbaşlılıkla karıştırılmamalıdır. Kahverengi ve altınla karıştırılan zengin kırmızı tonlar, maun ağacını zamansız güzel bir renk haline getirir..

45. Bakır Gökkuşağı

turuncu kızıl saçKaynak

Bu görünüm, bakır kırmızısı tonlarını ustaca birleştirir. Sonunda koyu bakırdan açık, neredeyse sarı bakır renk tonlarına yumuşak geçişi seviyoruz. Bakır kırmızısı oldukça iddialı bir saç rengi olduğundan, tonlanmış bir saç modeli ile bunu kolaylaştırın..

46. ​​Kızıl Saçın Farklı Tonları: Paslı Kırmızı

paslı kırmızı balayage sarı saçKaynak

Bu balayage, paslı kırmızı bir taban üzerinde alçak ışıklar ve vurgular için sarışın kullanır. Bu şekilde, tonlanmış kırmızı tonlar derinlik ve yapı kazanır..

47. Kızıl Kırmızı

KızılKaynak

Derin turuncu alt tonlarla vurgulanan bu kırmızı tonu seviyoruz. Bazen, kızıl saçın güzel tonlarına daha fazla dikkat çekmek için ihtiyacınız olan tek şey, aynı derecede muhteşem bir kırmızı rujdur..

48. Kızıl Saçlı Balayaj

Kızıl Saçlı BalayajKaynak

Eşsiz bir görünüm yaratmak için mor kırmızı, kumral kızıl saç, turuncu, bakır ve zencefil karışımı. Katmanlı dalgalı saç, her gölgenin veya kızıl saçın en iyisini ortaya çıkarmaya yardımcı olur..

49. Bakır Kırmızı Ombre

Bakır Kırmızı OmbreKaynak

Bu bakır tonları çok doğal göründüğü için bu görünümü çıkarmak kolaydır. Orta uzunlukta bir kesimi renklendirmenin mükemmel bir yolu.

50. Açık Kumral Balayage: Kızıl Saç Tonları

Kızıl Saçın Balayaj TonlarıKaynak

Çilek sarısı, zencefil vurguları ve bakır vurgular gibi farklı kızıl saç tonlarıyla oynamak için bir tuval olarak açık kumral kullanarak bu doğal görünüme bayılıyoruz..

51. Derin Kızıl Kırmızı Bob

bob saç kesimi kızıl saçKaynak

Derin bir kızıl saç tonu, orta uzunlukta bir saç kesimini hızlandırmanın en kolay yoludur.

52. Maun Kırmızısı ve Sarışın Ombre

Kızıl saçlı sarışın OmbreKaynak

Şık bir bükülme ile tonlu bir görünüm. Sıcak yumuşak maun, açık ten tonunu ve kahverengi göz rengini vurgulayarak çene hizasına kadar uzanır. Sarışına hızlı geçiş, canlandırıcı ve enerji verici bir nota getiriyor..

53. Kırmızının Elli Tonu: Şık Kısa Bob Bordo Kırmızısı

Kısa Bob Bordo KırmızıKaynak

Bordo kırmızının bir tonu mu? İnce kırmızı parıltı, cevaba dair ipucunuz olmalıdır. Bu şık kısa bob, ek etki için bordoyu bakır kırmızısı ve bordo ile karıştırıyor.

54. Paslı Kırmızı Ombre

Paslı Kırmızı OmbreKaynak

Belki de kızıl saçın en sade tonlarından biri paslı kırmızıdır. Bu muhteşem ombreyi oluşturmak için kullanılanlar gibi daha derin tonlardan neredeyse pembe notalara kadar değişir. Aşırı büyümüş kaküllere sahip katlı uzun saçlar için, hem kızıl saç tonlarını hem de yüz hatlarınızı öne çıkarmak için ideal olan gevşek dalgalar oluşturun..

55. Bakır Kızıl Saç

bakır kızıl saçKaynak

Bu göz alıcı vintage tarz, özellikle koyu turuncu notalara sahip muhteşem bir bakır kırmızısı tonunu sergiliyorsanız, sizi kesinlikle spot ışığın altına yerleştirecektir. Unutulmaz bir gala görünümü için deneyin.

56. Kırmızının Tonları: Güneş Turuncusu

Güneş PortakalıKaynak

Bu güçlü ifadenin bir başka örneği kızıl saç rengi. Bu güneş turuncu-kırmızı tonu, porselen beyazı ten ile orta ten tonları için idealdir..

57. Kızıl Saç Rengi: Maun

Kızıl Saç Rengi MaunKaynak

Daha muhafazakar çalışma ortamları için uygun kabul edilmesi için yeterince tonlanmış olan maun, ince açık tonlarla vurgulanması koşuluyla parlak bir şekilde parlayabilir. İnce çerçeveli kumral alt tonlarını seviyoruz.

58. Ateşli Turuncu Kabarık

Turuncu KabarıkKaynak

Kızıl saç tonlarının zenginliği arasından doğru kırmızı rengi seçmenin anahtarı, teninizin alt tonlarını bilmektir. Bu ateşli portakal, sıcak tenler için uygundur, ancak daha soğuk tenler için kumral kadar iyi çalışmayabilir..

59. Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu Kumral Saç RengiKaynak

Sofistike bir görünüm için nötr makyaj ve sallanan koyu kumral kızıl saç rengi. Bu prenses dalgaları, gündelik bir günlük görünüm veya akşam gezintisi için mükemmel bir eştir..

60. Kızıl Saçın Tonları: Derin Kızıl

Kızıl Saçın Tonları koyu kızıl saçKaynak

Bunun gibi canlı bir kırmızı gölge, en iyi koyu tonlarla tamamlanır. Renk derinliği eklerler, kırmızı tonu daha ısmarlama ve lüks hale getirirler..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Denemek için birçok kızıl saç tonu var.. Yine de ne seçeceğinizden emin değilseniz, yarı kalıcı saç renklerini deneyin. Bu şekilde, sizin için mükemmel uyumu bulana kadar kızıl saç tonları arasında geçiş yapabileceksiniz..

Olduğu gibi, bu makale size bir sonraki değişikliğiniz için (kalıcı olsun ya da olmasın) seçebileceğiniz 60 muhteşem kırmızı tonu sundu.!