Cesur ve Cesur Kadınlar için 30 Tıraşlı Saç Modeli

Kadınlar için traşlı saç modelleri birçok çeşitte ve uzunlukta gelir ve sandığınızdan daha fazla duruma uygundur. Ayrıca tüm kafanı tıraş etmek zorunda değilsin, o yüzden bu yanlış düşünceyi bir kenara atalım ve tıraş ya da alttan kestirmenin birçok yolunu keşfedelim..

Cesur ve cüretkar olmaya cesaret edin (çoğunlukla saçınızın altına gizlenmiş olsa bile) – oynamayı seveceğiniz kadınlar için bu traşlı saç stillerinden herhangi birine gidin.!

1. Uzun Kaküllü Kadınlar İçin Kısa Tıraşlı Saç Modelleri

yanları uzun kaküllü kısa traşlı saç modeliKaynak

Uzun kaküllü ve traşlı kenarlı bu peri saç kesimi ile kısa ve güzel başlayacağız. Yukarıdaki resimde, tıraşlı taraftaki saçlar zaten uzuyor; ancak bu sadece sarı saç boyası ile saçın doğal esmeri arasında hoş bir kontrast yaratır..

2. Mohawk Toplu Kısa Kenarlar

mohawk ile kısa traşlı saç modeliKaynak

Yukarıdaki kısa traşlı saç modeli tatlı ve zarif olsa da, bu tamamen kenarla ilgili. Başın her iki tarafının tamamen tıraş olması için solmuş kısa bir mohawktır..

3. Alt Kesimli ve Kaküllü Kısa Dokulu Bob

alttan kesimli ve kaküllü kısa dokulu bobKaynak

Bu saç modeline ulaşmak için daha uzun bir saça ihtiyacınız olacak ama buna değer diyoruz. Üstte uzun, yanlarda ve arkada çok kısa tutulan bu kısa ve çok dokulu bob’a hayran kalın. Her ikisi de traş edildi ve uzun patlamalarla parlak bir kontrast oluşturdu.

4. Alttan Kesilmiş Dağınık Peri Kesimi

alttan kesilmiş dağınık periKaynak

Bunu, hepsinden öğeler aldığı için önceki tüm saç stillerinin bir karışımı olarak düşünebilirsiniz. İlk peri kadar kısa, ama bu sefer kaküller de kısa tutuluyor ve üst kısım dokulu ve dağınık. Kenarlar da daha uzun tutulur ve sadece arka kısım net bir alt kesimdir.

5. Gizli Alt Kesimli Orta Boy Bob

gizli alt kesimli orta uzunlukta bobKaynak

Bu orta ila omuz uzunluktaki bob, en azından saçları toplayana kadar, görülmesi son derece zarif olan çok aldatıcı bir görünüm. Arkada, durum gerektiriyorsa kolayca saklanabilen, bir tür nilüfer çiçeği gibi, güzelce traş edilmiş bir tasarım görülüyor..

6. Kadınlar İçin Uzun Tıraşlı Saç Modelleri

Kadınlar İçin Uzun Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Bundan önce sunulan orta saç modelinde olduğu gibi, uzun saçlar için tüm traş saç modellerini maskelemek çok kolaydır – gerekirse veya isterseniz. Yine de, özellikle alt kısım oldukça doğrusal bir tasarımda şekillendirildiğinde, saçları yüksek bir at kuyruğunda yukarı çekmemek üzücü olurdu..

7. Uzun Saçlı Kadınlar İçin Tıraşlı Saç Modelleri

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Bununla birlikte, uzun saçlarınız olsa bile dışarı çıkabilirsiniz. Yukarıdaki stili, uzun saçlarınızı uzun önden kaküllü ve yanları ve arkası tamamen tıraşlı olarak nasıl giyebileceğinize örnek olarak alın. Çok ilginç, sinirli ve şüphesiz havalı bir görünüm..

8. Uzun ve Pembe Yan Kesim

Tıraşlı yan kesimli uzun saçKaynak

Kafanın her iki tarafını ve arkasını bakım yapmak ve tıraş etmek istemiyorsanız, ancak bir alt kesim de sizi cezbedmiyorsa, bir yan kısım seçmeyi düşünün. Onu daha da şüphesiz yapmak için, bu pembe saç tonu gibi alışılmadık bir renge veya bu konuda başka bir renk tonuna boyayın.!

9. Yan Tıraşlı Uzun Ombre Saç

ombre ile uzun tarafı traşlı tarafıKaynak

Kadınlar için uzun ve traşlı saç modeli ile oynayabilirsiniz – çok fazla seçenek var. Örneğin, başın her iki tarafını da tıraş edin ve buklelerinizi başın istediğiniz tarafına giymeyi seçin. Ayrıca, bir balayage veya ombre etkisi yaparak kilitlerle de oynayın.

10. Kıvırcık Saçlı Kadınlar İçin Yan Tıraşlı Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlı Kadınlar İçin Yan Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Yukarıda sunulan saç stillerinin tümü düz veya dalgalı saçlarda yapıldı, ancak kıvırcık saçlarınız varsa traşlı saç modellerini de kolayca kullanabilirsiniz! Bu, tıpkı hayırda olduğu gibi uzun patlamalarla kesilmiş bir peri örneğidir. 1, ancak düz kilitler yerine bukleler ile.

11. Siyah Kadınlar İçin Tıraşlı Saç Modelleri

Siyah Kadınlar İçin Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Siyah kadınlar için o kadar çok traşlı saç modeli var ki, yavaştan alıp kısa bir saçla başlayacağız. Biz sadece neredeyse solmaya başlayan ve bu doğal esmerin kırmızı boya işini güzel bir şekilde vurgulayan ince tıraşı seviyoruz..

12. Siyah Kadınlar İçin Alt Kesimli Kısa Kıvırcık Üst

Siyah Kadınlar İçin Alt Kesimli Kısa Kıvırcık ÜstKaynak

Cesur ve cüretkar hissediyor ve daha da kısa sürmeye istekli misiniz? Ardından, bu ultra kısa saç kesimini, daha uzun bir üst ve traşlı yanlara sahip boyut için deneyin. Kıvırcık tacı daha da öne çıkaran şey, tepesinin parlak sarı ve alışılmadık bir renge boyanmış olmasıdır..

13. Kadınlar İçin Tıraşlı Alttan Kesilmiş Saç Modelleri

Kadınlar İçin Tıraşlı Alttan Kesilmiş Saç ModelleriKaynak

Haydi yaratıcı olalım ve alt çizgiyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyalım! Basit bir kesim yapmak yerine, bir tasarım eklemeyi düşünün – birçok fikir göreceksiniz, ancak özellikle bu geometrik tasarımın boyun dövmesiyle nasıl eşleştiğini seviyoruz. ne harika bir görünüm!

14. Mor Top ile Tıraşlı Alt Kesim

mor top ile kadınlar için kısa traş saç modelleriKaynak

Hayır’a kadar geri kaydırın. 4, hayran olun ve sonra geri dönün ve zaten sinirli ve eğlenceli olan bir saç stilini nasıl daha fazla değiştirebileceğinizi görün. Burada size ince mavi ipuçlarına sahip bir mor gösteriyoruz, ancak hemen hemen her şey için gidebilirsiniz..

15. Kadınlar İçin Yarım Tıraşlı Saç Modelleri

kadın yan kısmı için kısa traşlı saç modelleriKaynak

Tarzınıza ve kişiliğinize en uygun olanı elde edene kadar saç stillerini ve uzunlukları karıştırın ve eşleştirin. Bir peri kesimini uzun patlama görünümüyle eşleştirebilir ve başın üst kısmının daha uzun tutulduğu, ikinci kısmın kulağa yakın (ve dalgalı) saç derisine daha yakın kesildiği bir yarım tıraşa gidebilirsiniz..

16. Kadınlar İçin Tıraşlı Saç Modelleri

Kadınlar İçin Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Bu bir alt kesim değil, kısa kestirmeyi, bebek kaküllerini ve yeşil saç rengini gerçekten vurgulayan tam bir tıraş. Bu kesinlikle kadınlar için en keskin ve en cesur traş saç modellerinden biridir..

17. Kadınlar İçin İnce Tek Taraflı Tıraşlı Saç Modelleri

Kadınlar İçin İnce Tek Taraflı Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

Bununla birlikte, son derece cüretkar bir tıraş olmak zorunda değilsiniz – ince versiyonları da var. Örneğin, başın sadece bir tarafının traş edildiği ve solmanın kulakla buluştuğunda bittiği bu stili alın..

18. Kadınlar İçin Üçgenler Tıraşlı Sırt Saç Modelleri

Kadınlar İçin Üçgenler Tıraşlı Sırt Saç ModelleriKaynak

İnce bir tıraşın başka bir örneği – başın arkasına kesilmiş doğrusal (neredeyse üçgen) tasarımları güzel bir şekilde vurgulayan cerrahi çizgilere hayran kalın. Bu fikri, alt kesiminizi büyüttüğünüzde de kullanabilirsiniz, ancak daha önce olduğu gibi dışarı çıkmadan.

19. Renkli Soluk ve Tıraşlı Kenarlı Zarif Uzun Üst

solmuş ve traşlı kenarları olan zarif uzun üstKaynak

Bu, en iyi şekilde saç modasının çarpıcı bir örneğidir. Başın üstündeki saçlar hem taçta hem de başın arkasında daha uzun tutulur. Aynı zamanda, yanlarda tıraş ile solma karışımı bulunur. Bu ikincisi sarışın tutulurken, solgunluğu güzel bir şekilde vurgulamak için çikolataya boyanmıştır..

20. Siyah Kadınlar İçin Tıraşlı Taraflı Saç Modelleri

Siyah Kadınlar İçin Tıraşlı Taraflı Saç ModelleriKaynak

Bu, kadınlar için en havalı traş saç stillerinden biridir, buna hiç şüphe yok. Ne de olsa, şeklin yanı sıra, kesilen ilgi çekici çizgiyle tıraş daha serin hale getirilir. Buna bir dalga ya da üç diyelim – biz buna güzel diyoruz.

21. Kadınlar İçin Az Bakımlı Tıraşlı Saç Modelleri

Kadınlar İçin Az Bakımlı Tıraşlı Saç ModelleriKaynak

İlk başta öyle görünmeyebilir, ancak düşük bakım seçeneği arıyorsanız, bu aslında en iyi traşlı saç stillerinden biridir. Bakımını bu kadar kolaylaştıran nedir, diye sorabilirsiniz.?

Yan traş olmanın yanı sıra, kapatması da çok kolay. Bir parçayı istediğiniz kadar tıraş etmeye devam edebilir ve ardından görünümünüzü değiştirmeye karar verdiğinizde diğer kilitleriniz tarafından gizlenmesine izin verebilirsiniz..

22. Kadınlar İçin Tıraşlı Tasarım Saç Modelleri

Kadınlar İçin Tıraşlı Tasarım Saç ModelleriKaynak

Bu saç kesimine bakarken dikkat edilmesi gereken o kadar çok güzel şey var ki, sadece iki tanesine odaklanacağız. Dikkat çekeceğimiz ilk şey, mohawk mavisinin serin tonu. Diğeri ise onu vurgulamak için beyaz boyalı çizgilere sahip çarpıcı traşlı saç tasarımı..

23. Uzun Saçlı ve Yanları Tıraşlı Punk Mohawk

Uzun Saçlı ve Yanları Tıraşlı Punk MohawkKaynak

Bu, renkli, traşlı ve punk rock saç stillerini, onları bir araya getirmesi sayesinde tamamen başka bir seviyeye taşıyor. Yeşilin birkaç tonunda boyanmış ve sarı vurgulu punk saçlarınız ve ayrıca traşlı yanlarınız var..

24. Yaşlı Kadınlar İçin Tıraşlı Saç Modelleri

kadınlar için kısa traşlı saç modelleriKaynak

Tıraşlı veya ultra kısa saç giymenin yaş sınırı yoktur. Örneğin, şekillendirdiğiniz ve istediğiniz ultra kısa saç kesiminde tıraş ettiğiniz tam bir saç başından başlayabilir veya hepsini kesip daha sonra uzayacak ve yeni saç stillerine giden yolu açacak bir vızıltı kesimine gidebilirsiniz..

25. Kıvrımlı Çizgili Kısa Doğal Saç Tıraşlı Tasarım

Kıvrımlı Çizgili Kısa Doğal Saç Tıraşlı TasarımKaynak

Özellikle kıvırcıksa, doğal saçları kısa kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca, traşlı bir saç modeli yapacaksanız, onunla oynayın ve kavisli traş çizgisine sahip bu stilin tam olarak aradığınız şey olup olmadığına bakın..

26. Kıvırcık Siyah Saçlarda İnce Yan Tıraş

Kıvırcık Siyah Saçlarda İnce Yan TıraşKaynak

Size düz ve dalgalı saçlarda tıraş olmanın incelikli bir yolunu gösterdik, şimdi kıvırcık buklelerde nasıl görüneceğini görmenin zamanı geldi. Bu fotoğraf mükemmel bir zamanda çekildi, ancak bu bukleler uzamaya başladıklarında evcilleştirmenin biraz daha zor olduğunu görebilirsiniz..

27. Alttan Kesilmiş ve Tıraşlı Tasarımlarla Kıvırcık Üst

Alt Kesimli ve Tıraşlı Tasarımlı Kıvırcık ÜstKaynak

Bu kıvırcık üst, yüksek ve gururlu tutuluyor ve bunun için tüm nedenleri var. Yüksek ve kıvırcık kabarık, başın her iki tarafı traş edilmiş ve ensede lineer tasarımlar kesilmiş, güzel yapılmış bir alt kesimi ortaya çıkarır. Çekici!

28. Undercut ile Göz Alıcı Örgülü Şahin

Alttan Kesimli Göz Alıcı Örgülü ŞahinKaynak

Bu çok cesur bir görünüm, bunda bir hata yok. Toplanan daha uzun bir saç uzunluğundan ve örgülü bir şahin tarzında stillerden başlar. Bu, başın hem tıraşlı yanlarını hem de ön kısımdaki sarı ve kızıl saç renklerinin karışımını vurgular..

29. Uzun Saç Altında Lotus Undercut

Uzun Saç Altında Lotus UndercutKaynak

Uzun saçın altına alttan kestirmenin birçok yolunu gördünüz, ancak her zaman görülecek harika bir tasarım daha vardır ve bunu kaçıramazdık. Lotus şeklinde, çok iyi konturlu ve tek kelimeyle muhteşem.

30. Çiçek Saç Dövmesi Alt Kesimi

Çiçek Saç Dövmesi UndercutKaynak

Kadınlar için bu traş saç modelleri listesini, en azından şimdilik, alt kesiminiz için başka bir muhteşem tasarımla bitireceğiz. Doğrusal ve geometrik fikirler gördünüz, şimdi daha feminen eğilimli bayanlara bile hitap edecek bu çiçek şeklindeki güzelliğe hayran kalacaksınız..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İşte karşınızda, kadınlar için traşlı saç stilleri giymenin birçok yolunun bir listesi! Bir tane takmanın pek çok yolu olduğuna sizi ikna ettik mi??

Sonuçta, gerekirse saklayabileceğiniz ince bir tıraştan, yanlarda ve arkada tamamen tıraşlı bir tıraşa kadar değişen seçenekler gördünüz. Ayrıca, saç boyası işlerinin yardımıyla veya harika traş tasarımlarıyla nasıl bir tıraş poposu yapabileceğinizi de gördünüz..

Peki, bu traşlı saç stillerinden hangisine gideceksin? Yoksa zaten tıraşlı bir stilin gururlu sahibi misiniz? Bir yorum bırakın ve bize bildirin!