Erkeklerin Deneyebileceği 30 Emo Saç Modeli

Erkekler için emo saç modelleri, birkaç yıl önce olduğu gibi şimdi de moda.

Birkaç ince ayar ve bükülme yaşamış olabilirler. Yine de, her yerde havalı adamlar için merkez sahne seçimi olmaya devam ediyorlar..

Özellikle erkekler için emo saç stillerine ilham veren müzik türü aynı zamanda dünya çapında üst sıralarda yüksek ve güçlü olduğu için.

İlham verdiği müzik ve kültür bu kısa zaman diliminde birlikte gelişti..

Artık klasik çivili simsiyah saç yerine, erkekler ve kızlar için emo saç stillerini geniş halk için çekici kılan çeşitli renk ve stil öğelerini fark edebilirsiniz..

Sizi bu saç stillerinin ne kadar havalı olabileceğine ikna etmek için erkekler için en iyi 30 emo saç modelini derledik. Bunları bir sonraki görünüm yükseltmeniz için veya canlandırıcı bir değişikliğe çok ihtiyaç duyduğunuzda ilham kaynağı olarak kullanın..

1. Erkekler İçin Emo Saç Modelleri

erkekler için emo saç modelleriKaynak

Size çeşitlilik sözü verdik ve sunduğumuz şey bu. Erkekler için bu emo saç modeli nefes kesici bir şey değil. Tamamlayıcı renklerin saç uçlarındaki ustaca karışımı göz alıcı.

Vurgular, dengeli bir görünüm oluşturmak için ideal bir şekilde yerleştirilmiştir. Aynı zamanda, düz kenarlar ve patlamalarla birleştirilen tüylü üst ve arka kısım, benzersiz bir stil karışımı oluşturur..

2. Havalı Kısa Çivili Emo Saç Modeli

erkekler için katmanlı emo saç modelleriKaynak

Erkekler için Emo saç modelleri kısa ve uzun saçlara sahiptir. Bu, mükemmel bir şekilde çivili bir ‘yapmak’ stilinde demir düzleştirilmiş uçlara sahip erkekler için kısa sahne saç modelinin süper harika bir örneğidir. Saç rengi klasik desene sadık kalsa da bu durumda doğru seçimdir..

3. Erkekler için Gökkuşağı Sahnesi Saç Modeli

gökkuşağı saçıKaynak

İşte erkekler için renkli bir emo saç modelinin çarpıcı bir örneği. Gökkuşağının tüm renklerini tonlu pastel nüanslarda içeren bu saç modeli, dışarıdaki tüm havalı çocuklar için mutlaka denenmeli..

4. Erkekler İçin Orta Boy Emo Saç Modelleri

erkekler için mor saç emo saç modelleriKaynak

Yavaş yavaş, erkekler için emo saç modelleri kısa kesimlerden orta uzunlukta kesimlere ve uzun saç kesimlerine geçiş yaptı. Bununla birlikte, benzersiz özelliklerini asla kaybetmediler. Bu zengin renk saç stilini daha da çekici kılıyor.

5. Düz Yan Süpürmeli Emo Kesim

Jet siyah saçKaynak

İşte kitabın kurallarına uyan orta uzunlukta bir emo saç modeli örneği. Simsiyah saç rengi ilk çarpıcı stil öğesidir. Öne çıkan ikinci stil öğesi, düzleştirilmiş, ipeksi pürüzsüzlükteki saçlardır. Ardından, saçaklı kaküller yüzü neredeyse tamamen kaplar ve bir tarafta ağır bir ağırlık oluşturur..

6. Erkekler için Jet Siyah Dağınık Saçaklı Emo Saç

erkekler için dağınık saç modeliKaynak

İzlemekte olduğunuz anime dizilerinden bazı ipuçları alın. Japonlar standartları o kadar yükselttiler ki, animasyon filmlerinde bile erkekler için emo saç modelleri birer sanat eseri. Her saç telini tek tek düzleştirmeden önce değil, mükemmel tanımlanmış saçaklardan oluşan yapılandırılmış bir karmaşa yaratın.

7. Erkekler İçin Havalı Uzun Emo Saç Modelleri

erkekler için uzun emo saç modelleriKaynak

Kakülleri lekeleyen bir altın sarısı vuruşu, erkekler için uzun bir emo saç stiline eklemek için harika bir öğe tarzıdır. Güçlü kontrastlardan uzak durmayın. Renkler kişiliğinize uyuyorsa, onları her zaman sallayacaksınız..

8.  Mavi Katmanlı Emo Saç Kesimi

erkekler için mavi saçKaynak

Bu, erkekler için en sevdiğimiz emo saç modellerinden biri. Elektrik mavisinin kullanımı tek kelimeyle çarpıcı. Sadece saç stilini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel tanımlanmış saç kesiminin stil unsurlarını da geliştirir..

9. Erkekler İçin Havalı Bandana Sahne Saç Modeli

erkekler için katlı saç kesimiKaynak

Saç aksesuarlarının kızlar için emo saç stilleri için ayrıldığını düşünüyorsanız, diğer havalı örneklerden bir ipucu alın. Günlük görünümünüzü saç katmanlarından geçen ve klasik jet siyahına renk katan bir bandana ile tamamlayın..

10. Erkekler İçin Emo Saç Modeli

emo saçak saçKaynak

Yassı ütüyü bir süre yere bırakın. Bu adam gibi orta uzunlukta katmanlı bir emo saç kesimi yapıyorsanız, arkada dokulu bir karışıklık yaratmak için güçlü saç mumu kullanın. Saç stiliniz bu şekilde daha doğal görüneceği için saç tellerini şekillendirmek için parmaklarınızdan başka bir şey kullanmayın..

11. Düz Sarı Saç

erkekler için sarışın emo saç modeliKaynak

Bu güneşli sarı renk tonu hem kızlar hem de erkekler için çarpıcı görünüyor. Kişiliğinizi mükemmel bir şekilde yansıtan bireysel bir stil yaratmanın yollarını arıyorsanız, bu saç renginden çekinmeyin..

12. Düz Siyah ve Kırmızı

siyah ve kızıl saçKaynak

Bu saç modelinin çıkarılması daha zordur. Bunun nedeni, tüm saç tipleri veya yüz tipleri için gurur duymamasıdır. Örneğin yuvarlak bir yüze ve ince saçlara sahipseniz dikkatinizi farklı bir saç modeline yöneltmelisiniz. Zıt renkler olarak kırmızı ve siyahın kullanımını takdir ediyoruz.

13. Erkekler İçin Havalı Emo Saç Modelleri

erkekler için emo saç modelleriKaynak

Bu saç modeli o kadar çok yönlüdür ki, onu şekillendirmenin sınırları yalnızca hayal gücünüze bağlıdır. Dokulu katmanlar ve küt patlamalar sayesinde, her gün atlama taşınızla aynı saç stiline sahip yeni bir görünüm yaratabilirsiniz..

14. Sinirli ve Havalı. Erkeklerin Sahne Saç Modelleri

klas sahne saç modeliKaynak

Bu, erkekler için en sevdiğimiz emo saç modellerinden bir diğeri. Bireysellik ile aşılanmış ve gittiğiniz her yerde fark edilmenizi sağlayacak. Sadece onu giyerken rahat olduğundan emin ol.

15. Erkekler İçin Mavi Çivili Sahne Saç Modelleri

mavi saçakKaynak

Erkekler için emo saç stilleri söz konusu olduğunda bu kesinlikle cesur bir seçimdir. Bununla birlikte, kitapta olmayan renklerin seçimini teşvik ediyoruz..

16. Kısa Emo Saç Modelleri

kısa pembe saçKaynak

Sivri uçlar ve tüylü üstler yerine, zarif ama göz alıcı bir saç modeli ile saçı öne doğru tarayın..

17. Erkekler İçin Asimetrik Sahne Saç Modelleri

asimetrik saç kesimi emo saçKaynak

Bazı kafaları çevirecek bu asimetrik saç kesimi ile tarzınızı artırın. Cesur hissediyorsanız, kakülleri vurgulamak ve görsel olarak çekici bir saç modeli oluşturmak için derin bir zıt renk kullanın..

18. Kısa Emo Saç Modeli

kısa emo saçKaynak

Birinde dünyaların daha iyisine sahip olabilirsiniz. Erkekler için gerçekten benzersiz bir emo saç modeli için arkadaki uzun saçları kısa ama şımarık bir üstle birleştirin.

19. Kalın Saçlı Erkekler İçin Emo Saç Modelleri

erkekler için gökkuşağı saçlarıKaynak

Saçaklı, katmanlı bir emo saç kesimi yaparak bu hacmin bir kısmını boşaltın. Arka katmanları öne doğru getirmek için saç ürünlerinizi kullanın. Saçaklı patlamaların yüzün bir tarafında ağır olmasına izin verin.

20. Erkekler İçin Öne Çıkan Düz Emo Saç Modeli

erkekler için sahne doğal görünüm emo saç modelleriKaynak

Saç kesiminizin dokusuna ve stiline dikkat çekmek için birkaç sarışın veya açık renkli vurgu oluşturun. Kalabalığın arasından sıyrılmak için de iyi bir yol olacak.

21. Onun İçin Kısa Tüylü Emo Saç Modeli

tüylü emo saç modelleriKaynak

Bu saç kesimi tüm saç tipleri ve yüz şekilleri için gurur verici. Bu şekilde tüylerle kaplı, genel emo görünümünüze ekstra havalı bir not katıyor.

22. Kör Patlama

kaküllü sahne uzun saçKaynak

Künt kaküller veya püskül kaküller her zaman erkekler veya kızlar için emo saç stillerinin bir parçasıdır. Bu, uzun saçlı erkekler için en iyi emo saç stillerinden biridir. Temel olarak patlamaların uzunluğunu seçebilmeniz nedeniyle.

23. Havalı Erkekler için Sinirli Punk Emo Saç Modeli

erkekler için punk sahne saç modeliKaynak

Bu saç modeli, punk öğelerini emo tarzı öğelerle başarıyla birleştirir. Kesinlikle belirli bir tarzın sınırlarını aşmak ve yüksek havalı faktörle bireysel bir sahne saç stilini sallamak isteyenler için tasarlanmıştır..

24. Erkekler İçin Alt Kesimli Kısa Saç Modeli

alttan kesilmiş dağınık saçKaynak

En iyi podyumlarda karşılaşılan bir saç modeli olan bu saç kesimi, uzun bir üst ve vızıltı kesimine benzeyen havalı bir alt kesime sahiptir. Bu saç kesimini yapın ve saçınızı en uygun bulduğunuz renklere boyayarak kişiliğinizi yansıtmasını sağlayın..

25. İnce Saçlı Erkekler İçin Emo Saç Modelleri

ince saçlı erkekler için saç modeliKaynak

Saç stilinize biraz hacim katmanın harika bir yolu, kısa bir emo saç kesimi yapmaktır. İnce saçlarınız olduğunda, ne yaparsanız yapın düz kalma riski vardır. Erkekler için kısa saçaklı bir emo saç kesimi ile bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

26. Mavi Saç Rengi

erkekler için mavi emo saçKaynak

Emo mu yoksa elf mi? İkisi birden olamazsın diye bir kural yok. Hem erkekler hem de kızlar için emo saç stilleriyle buluşan renk patlamasıyla, kişiliğinize en uygun olanı seçmekte özgürsünüz.

27. Kısa Katmanlı Emo Saç Modeli

erkekler için alttan kesilmiş ve katmanlı saç modelleriKaynak

Bu saç modeli daha muhafazakar ortamlara uyacak kadar resmi görünse de, erkekler için sinirli, havalı bir emo saç stiline dönüşmek için sadece birkaç stil hilesi gerekir. Bir saç maşası ve birkaç saç ürünü sizi uzun bir yol kat edecek.

28. Emo Sahne Saç Modelleri

jet siyah sahne saçKaynak

Bir rock yıldızı için bir saç modeli. Erkekler için bu kısa emo saç modeli en popüler olanlardan biridir. Simsiyah saç rengi onu bir klasik haline getirirken, saçaklar ve tüylü sırt, erkekler için emo saç stilleri söz konusu olduğunda zamansız stil unsurları olmaya devam ediyor..

29. Erkekler için Mohawk ve Katmanlar Saç Modeli

katlı mohawk saç modeliKaynak

Punk türü ve emo türünün stil unsurlarını birleştiren havalı bir saç modelinin başka bir örneği. Mohawk, genel görünüme daha keskin bir not ekleyebilir. Saçını böyle şekillendirmeyi dene.

30. Kırmızı ve Yeşil Saç Renkleri

erkekler için kırmızı ve yeşil emo saç modelleriKaynak

Bu, erkekler için en sevdiğimiz emo saç modellerinden biri. Bunun nedeni, yalnızca temel, vurgular ve tonlar için ilham veren renk seçimiyle güçlü bir kişiliği yansıtmasıdır..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Emo saç stillerinin size en uygun olduğunu düşünüyorsanız, cesaretiniz kırılmasın.

Hem erkekler hem de kızlar için bolca ilham kaynağı ve çarpıcı emo saç modelleri var.

Kişisel tarzınızı oluşturmanın bir sonraki adımı için ilhamınızı bulmak için erkeklere yönelik 30 ilham verici emo saç stili koleksiyonumuzu kullanın.!