Kızlar İçin Kaçırmamanız Gereken 60 Yaratıcı Emo Saç Modeli

Kızlar için Emo saç modelleri birkaç yıl önce popülerliğin zirvesine ulaştı. Bununla birlikte, çok yönlülükleri ve çekicilikleri sayesinde dünya çapında kızların en çok tercih edilenleri arasında yer aldılar..

Popüler kültür sahnesinde yeni bir rock türü ortaya çıktıktan sonra Emo saç modelleri yeni bir hayat kazandı.

İmzalı bir görünüm, emo saç modelleri tipik olarak kullanıcının yüzünün çoğunu kaplayan saçaklı simsiyah saçları içeriyordu..

Yine de, kızlar için emo saç modellerinin simsiyah saç rengiyle sınırlı olduğu günler geride kaldı..

Daha yakın zamanlarda, bir renk patlaması ve ekstra stil öğeleri, kızlar için çeşitli emo saç stillerini zenginleştirdi ve sadece.

Kızlar için en şirin, en keskin ve en ilham verici 60 emo saç modelini dikkatinize sunuyoruz..

Kalabalığın arasından sıyrılmayı seviyorsanız, bu stilleri deneyin. Eşsiz, yaratıcı ve kesinlikle kişiseldirler..

1. Kızlar için Emo Saç Modelleri: Klasik Jet Siyahı

kızlar için jet siyah emo saç modelleriKaynak

Bu, kızlar için klasik emo saç stillerinden biridir. Bu saç modellerini ilk etapta popüler yapan simsiyah saçlara sahip bu, kızlar için dikkat çekici bir emo saç modeli. Özenle şekillendirilmiş katmanlar ve saçaklar sayesinde, bu saç modeli kalından inceye ve inceye kadar tüm saç tipleri için gurur vericidir..

2. Altın Öne Çıkanlar. Kızlar için Sahne Saç Modeli

sahne saç modeli için karamel vurgularıKaynak

Emo kızlar için saç modelleri ilk günlerden beri bazı değişikliklere uğradı. Bu çarpıcı görünüm, doğal koyu kahverengi saç rengiyle güzel bir şekilde karışan zıt altın vurguları içerir. Bunu kendinize ait yapın ve her yerde sallayabileceksiniz.

3. Renk İkilisi. Kızlar için Emo Saç Modeli

kızlar için emo saç modelleri yeşil ve mor emo saçKaynak

Bu, orta saçlı kızlar için mutlaka denenmesi gereken bir emo saç modeli. Büyüleyici renk ikilisi hem kısa hem de uzun saçlarda hızlı bir şekilde çalışabilirken, orta uzunlukta saçlara uygulamak daha iyidir. Tam renkli spektrumun ve çarpıcı efektin keyfini çıkarmanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyoruz..

4. Emo Sahne Saç Kesimleri: Kısa ve Havalı

kızlar için kısa emo saç modelleriKaynak

Kızlar için kısa emo saç modelleri son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Gittiğiniz her yerde fark edilmenizi sağlayacak bu muhteşem renk sayesinde etkileyici bir görünüm elde edin. Saçaklı ve dalgalı saçlar, koyu yeşil saç rengiyle zenginleştirilmiş dikkat çekici bir yapı oluşturur..

5. Kızlar için Sarışın ve Ateşli Kırmızı Emo Saç Modeli

kızlar için kırmızı ve sarı emo saç modeliKaynak

Emo saç stili ilhamını parmaklarınızın ucuna getirmeye söz verdik. İşte burada. Kızlar için en iyi emo sahnesi saç stillerinden birinde ateşli kırmızı vurguları ve platini kül sarısı saçlara birleştiren patlayıcı bir saç modeli.

6. Jet Siyah ve Mavi Emo Saç

siyah ve mavi emo saç modeliKaynak

Simsiyah emo saç, mavinin bu derin tonuyla buluştuğunda, aynı anda hem havalı hem de göz alıcı tamamlayıcı renklerin patlayıcı bir karışımını elde edersiniz. Kızlar için bu emo saç stilinin tam çarpıcı etkisini elde etmek için koyu maviyi çerçeveleme patlamalarına ve saçaklara uygulayın.

7. Kızlar İçin Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için yeşil emo saç modelleriKaynak

Son zamanlarda orta uzunlukta ve kısa emo saç modelleri popülerlik kazanmaya başlasa da uzun emo saç modelleri kızlar için ilk tercihlerde yer almaya devam ediyor. Alaylı üst ve demir düz uzun kenarlar tam emo görünümüne katkıda bulunur.

8. Künt Patlamalar ve Saçaklar. Kızlar için Sahne Saç Kesimi

saçaklı uzun saç modeliKaynak

Künt patlamalar, saçaklı emo saç kesimleri için belirli bir yapı türü oluşturur. Kaküllerinizi yana kaydırın ve sadece birkaç saniye içinde tamamen yeni bir görünüm elde edeceksiniz..

Yüz hatlarınız ortaya çıkana kadar alnınızı kapatsınlar ve bakışınız bir kez daha değişsin. Anında görünüm değişiklikleri için çok yönlü bir araç olarak bu stil öğesini deneyin.

9. Kızlar için Uzun Kumral Emo Saç

Kızıl saçKaynak

Tonlu ancak zengin bir renk olan kumral, emo saç renkleri yelpazesine mükemmel uyum sağlar. Simsiyah rengin gizem ve melankoli havasını koruyacak kadar karanlık. Aynı zamanda, ilgi odağı altındaki kıza emo saç stilini getiren renk lekesidir..

10. Kızlar için Orta Emo Saç Modelleri

mavi saç emo saç kesimiKaynak

Bazen orta saç, emo saç stillerine özgü alay ve saçaklara rağmen düz düşebilir. Bu nedenle bu koyu mavi gibi canlı bir saç rengi kullanmak ve derin yan kısım içeren bir saç modeli oluşturmak saç stilinize daha fazla hacim ve derinlik kazandırmanıza yardımcı olabilir..

11. Saçak Katmanları. Kızlar için Emo Saç Kesimi

pembe saç saçak saç modeliKaynak

Saçaklar mı? Evet lütfen. Katmanlar? Tabii ki. Bunlar hem kızlar hem de erkekler için emo saç stillerinin iki sabitidir. Bu saç stillerinin çok yönlülüğü, saç tipinize ve saçınızın dokusuna göre katmanların daha uzun veya daha kısa olabilmesi gerçeğiyle sağlanır. Bu, her gün farklı saç stillerine izin verir.

12. Kızlar için Çarpıcı Mavi Emo Saç

emo saç için uzun saç modeliKaynak

Uzun saçlar için en elektrikli emo kız saç modellerinden birini spor yapmak ister misiniz? Bu elektrik mavisi saç rengini deneyin. fark edilmeyi başaramayacaksın.

13. Kızlar için Emo Kısa Saç Modelleri

emo saç modeli peri kesimiKaynak

Kızlar için bu kısa saç modeli sadece çarpıcı görünüyor. Açık mavi saç rengi, kızlara yönelik bu emo saç modelinin keskin tonuna yumuşak bir not katıyor..

14. Kızlar için Hacimli Emo Saç Modeli

hacim emo saç modeliKaynak

Hacim, kızlar için çoğu emo saç stilinin anahtarıdır. Bu kız, saçaklı saçları üstte dalgalandırarak zahmetsiz hacmin yaratıldığı çarpıcı bir uzun saç stiline sahip..

15. Siyah ve Mavi Sahne Saç Modeli

uzun siyah ve mavi saç modeliKaynak

Anime karakterlerinin saç stillerini andıran bu siyahın maviyle buluştuğu kızlar için uzun emo saç modeli harika bir saç ilhamı fikri.

16. Sevimli Emo Kızların Saç Kesimi

mavi saç alttan kesilmiş emo saç modeliKaynak

Sinirli ama sevimli, bu kısa saç modeli mutlaka denenmeli. Tıraşlı alt kesim ve hayvan baskı deseni, spor yapmak isteyeceğiniz göz alıcı bir görünüme katkıda bulunur..

17. Ateşli Kırmızı ve Coontail Öne Çıkanlar. Kızlar için Emo Saç Modeli

kızlar için coontail saç emo saç modelleriKaynak

Coontail saç, kızlar için emo saç stilleri söz konusu olduğunda artık tüm öfke. Tüm olası renk kombinasyonlarında, bu güçlü stil öğeleri, görünümünüze ekstra keskin bir not katar..

18. Kızlar için Sevimli Ateşli Kırmızı Emo Saç Modeli

uzun kızıl saçKaynak

Bu mükemmel şekilde şekillendirilmiş kırmızı emo saç, etrafınızdaki herkesi şaşırtmak istiyorsanız tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu saç bandı veya saç fiyonkları gibi sevimli bir saç parçasıyla süsleyin.

19. Kaküllü Emo Kız Saç Modelleri

patlama ile katmanlı saç kesimiKaynak

Kızlar için emo saç modelleri söz konusu olduğunda patlama olmazsa olmazlardandır. Kıvırcık saçlı kızlar için emo saç modelleri patlamalarla pek uyumlu olmayabilir. Ancak, diğer emo saç modelleri patlamaları kucaklıyor.

20. Kızlar için Doğal Renkli Emo Saç Modeli

kızlar için kıvırcık emo saç modeliKaynak

Bir emo saç stilini hava atmak istiyorsanız, gösterişli bir renkte veya klasik simsiyahta olması gerekmez. Bu büyüleyici sıcak kahverengi gibi doğal bir renk deneyin. Saç kesimin de harika görünecek.

21. Kirli Sarışın Kızların Emo Saç Modeli

sarı saçKaynak

Bu, emo saç stiline uygulanan doğal saç renginin başka bir örneğidir. Kadınlar için daha doğal bir saç rengi benimseyerek bile göz alıcı görünebileceğinizi kanıtlamak için burada..

22. Pastel Renklerde Kısa Emo Saç Modelleri

kısa emo saç modelleriKaynak

Pastel renkler, görünümünüzü aydınlatmanın harika bir yoludur. Ayrıca, temel renginiz açık sarı bir ton ise, yoğunluğu daha da artacaktır. Bu boyama fikri, kızlar için emo saç stilleriyle harika görünüyor.

23. Kızlar için Orijinal Emo Saç Modelleri

sahne saç modeli coontail saçKaynak

Emo saç stilinizi renklendirmek istiyorsanız, bu stil öğesini deneyin: kuyruklu saç. Bu boyama tekniği, bir rakunun çizgili kuyruğunu taklit eder. Aradaki fark, temelde istediğiniz renkleri dilediğiniz kombinasyonlarda kullanabilmenizdir..

24. Ateşli Kırmızı Kısa Emo Saç Modeli

kızlar için kırmızı emo saçKaynak

Kızıl saç renkleri ister uzun saça uygulansın, ister kısa saça uygulansın şaşırtıcı. Bu evcilleştirilmiş ancak yığılmış kısa emo saç modeli sadece şaşırtıcı.

25. Kızlar için Renkli Emo Saç Modelleri

kızlar için ombre saç sahne saç modeliKaynak

Bu saç modeli, daha resmi bir ortam ve bir sonraki favori konserinize katılmak için mükemmel bir şekilde uygun olduğu için çok yönlüdür..

26. Emo Kızların Saç Modelleri için İki Renkli Patlama

siyah ve yeşil saçKaynak

Emo saç stiliniz için sadece bir renk lekesi istiyorsanız, ikili renk patlamalarına gidin. Bu yeşil ton, jet siyahını ideal bir şekilde tamamlar.

27. Kızlar için Pastel Pembe Saç Modeli

gül sarısı emo saçKaynak

Renklerin karışımıyla elde edilen bu kadar yumuşak ve sevimli bir görünümle, yüksek topukluları tercih etmemeniz için hiçbir neden yok..

28. Kızlar için Emo Saç Kesimi

orta uzunlukta emo saç kesimiKaynak

Bu orta uzunlukta saç kesimi, ideal saç rengi seçimi sayesinde güçlü bir kişisel nota sahiptir. Bu koyu bakır her cilt tonunu düzleştirirken, yüksek top ve dalgalı kakül yüz hatlarınızı düzleştirir..

29. Kızlar için Gökkuşağı Emo Saç Modelleri

emo gökkuşağı saçKaynak

Kızlar için emo saç stilleriyle geleneksel olarak bağlantılı olan donuk renkleri unutun. Gökkuşağının tüm renklerinde eğlenceli ve yeni bir saç modeli seçin.

30. Kızlar için Kıvırcık Emo Saç Modelleri

kıvırcık saç deniz kızı saçı emo saç modeliKaynak

Saç düzleştiriciyi bir süreliğine bir kenara koyun ve doğal buklelerinizin saçaklı ve katmanlı emo saç kesiminizde bile parlamasına izin verin..

31. Kaküllü ve Katmanlı Uzun Saç Modelleri

kızlar için emo saç modelleriKaynak

Uzun emo saç modelleri en çok yönlü olanlardır. Her gün yeni bir görünüm yaratabilir ve minimum çabayla kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz. Kaküllerinizi oldukça zıt bir renkle renklendirin ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz..

32. Patlayıcı Renkler ve Coontail Öne Çıkanlar Emo Saç Modeli

kızlar için yeşil coontail saç emo saç modelleriKaynak

Simsiyah saç rengi günlerinin geride kaldığını söylemiştik. Bu yoğun saç renklerini deneyebilir ve kuyruklu saç gibi güçlü unsurlar ekleyebilirsiniz..

33. Kızlar için Platin Sarışın Emo Saç Modeli

platin sarısı saçKaynak

Uzun saçlar için Emo kız saç modelleri, buradaki platin sarısı saç modeli kadar doğal görünebilir. Kişiliğinize uyuyorsa alın.

34. Emo Patlamalarıyla Havalı Saç Modelleri

emo kızlar için alaylı üst saç modeliKaynak

Gökkuşağı saçaklı kaküller, dalgalı üst kısım ve uzun düz kenarlar, sizi parlatacak büyüleyici bir görünüme katkıda bulunur.

35. Kızlar için Asimetrik Emo Saç Modeli

kızlar için kısa emo saç modelleriKaynak

Bu çarpıcı asimetrik saç stilini yaratarak stil sınırlarını aşın. Bir vızıltı alt kesimi ve saçaklı uçlar, genel görünüme daha da keskin bir not ekler.

36. Mandalina Portakalı. Orta Emo Saç Modeli

mandalina saç emo saç kesimiKaynak

Orta uzunlukta saç modelleri, bu mandalina tonu gibi güçlü renkleri denemek için ideal ortamlardır. Açık ve orta teniniz varsa, bunun için gidin. Gurur vericidir ve saçınızın orta uzunlukta olması daha da güçlü parlamasını sağlayacaktır..

37. Doğal Emo Saçak Stilleri

doğal saç rengiKaynak

Kızlar için sahne saç modellerinin stil kurallarına uyan doğal bir saç modelinin bir başka güzel örneği. Sıcak kumral saç rengi ve saçaklar hoş bir yapı oluşturur ve saçın sağlıklı dokusunu ortaya çıkarır..

38. Kızlar için Havalı ve Sinirli Emo Saç Modeli

kızlar için mor coontail saç emo saç modelleriKaynak

Serbest akan dağınık teller, kuyruklu saçlar, mükemmel patlamalar ve alaylı bir üst. Bunlar, patlamaya hazır canlı bir not için mor ve siyahı harmanlayan bu havalı saç stilinin stil bileşenleridir..

39. Kısa Asimetrik Emo Kız Saç Kesimi

punk saç emo saç modeliKaynak

Kısa saçlı kızlar için emo saç modelleri bu çarpıcı örnekten daha klas olamaz. Karmaşıklığına rağmen, bu saç kesimi sayısız şekillendirme olanağına mükemmel şekilde uyum sağlar..

40. Kızlar için Sevimli Emo Saç Modelleri

kızlar için mavi saç emo saç modelleriKaynak

Bu görünümü ön plana çıkaracak mükemmel katmanları ve hafif püsküllü kakülleri yaratmayı kuaförünüze bırakın. Aynı zamanda, yapısını korumak isteyen ancak hacminin bir kısmını kaybeden kalın saçlı kızlar için mükemmel bir stildir..

41. Uzun Coontail Öne Çıkanlar. Emo Stili

coontail öne çıkanlarKaynak

Coontail saç, kızlar için emo saç stillerine giren nispeten yeni bir stil öğesidir. İster kısa ister uzun saç tellerinde olsun, kuyruklu saçlar aynı derecede ilgi çekici görünüyor. Bu ayrıntıyı kişisel stil öğeniz yapın.

42. Gökkuşağı Patlamaları. Kızlar için Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için gökkuşağı patlama emo saç modeliKaynak

Daha doğal bir uzun emo saç modeli mi arıyorsunuz? Bu evcilleştirilmiş ama göz alıcı saç renklerini deneyin. Ustalıkla uygulanan bu saç renkleri, kişiliğinizi mükemmel bir şekilde yansıtan bir stile uyum sağlayacaktır..

43. Emo Kızlar için Güzel Mavi Saç

kızlar için mavi saç emo saç modelleriKaynak

Bu büyüleyici mavi renk tonu ile bu yaz etrafınızdaki havayı aydınlatın. Kesinlikle biraz saç kıskançlığı çekmek zorunda.

44. Uzun Saçlı Kızlar için Emo Saç Modelleri

uzun pembe saçKaynak

Bu saç stilini elde etmek için tek yapmanız gereken saçınızı mükemmel bir şekilde düzleştirmek. Buraya ve oraya biraz renk lekesi ekleyin ve işiniz bitti.

45. Kızlar için Basit Jet Siyah Emo Saç Modeli

siyah saçlı kızlar emo saçKaynak

Şık ama eğlenceli, sinirli ama yeterince resmi. Sade simsiyah renklerde saç modelleri, kızlar için emo saç modellerinin ilk tercihleri ​​arasında yer almaya devam ediyor..

46. ​​Kızların Emo Saçları İçin Tam Sarı Saç Rengi

kızlar için sarı emo saçKaynak

Bazen siyah veya koyu saç renkleri çok gurur verici değildir. Bunun yerine açık bir renk deneyin. Bu sıcak sarı saç rengi hem yaz hem de yıl boyunca gösteriş yapmak için mükemmeldir..

47. Kızlar için Emo Saç Renkleri

Mor saçKaynak

Kızlar için simsiyah emo saç modellerinden bu yana çok yol kat ettik. Günümüzde, pastel pembeden sarı tonlara ve yeşile, bu çarpıcı mor renk tonuna kadar herhangi bir saç rengini spor yapabilirsiniz..

48. Emo Kızlar İçin Kirli Koyu Kahverengi Saç Rengi

koyu kahverengi emo saçKaynak

Her şeyden önce, saçlarını ek bir etki ile yan at kuyruğunda nasıl büktüğünü seviyoruz. Aynı zamanda, saç renginin emo saç modelleri için oldukça sıra dışı, ancak yine de çarpıcı olduğunu fark etmeden edemedik. Farkı yaratan küçük ayrıntılardır.

49. Kızlar için Kısa Gökkuşağı Emo Saç Modelleri

kızlar için gökkuşağı saçlarıKaynak

Pastel gökkuşağı saçları kadınsı, yumuşak ve hoş görünüyor. Herkesin hayran olduğu yazlık bir stil arıyorsanız, bu saç stilini bedeninize göre deneyin..

50. Emo Kıvırcık Saç Modelleri

kızlar için kıvırcık emo saç modelleriKaynak

Kızlar için emo saç modelleri, düzleştirilmiş demir tellerle sınırlı değildir. Mükemmel kaskadlarda şekillendirilmiş katmanlı bukleler de sahne saç modelleri kategorisinin bir parçasıdır..

51. Kızlar için Sevimli Yay Emo Saç Modeli

mavi ve mor saçKaynak

Emo saç stilinize biraz baharat katmanın bir yolu saç aksesuarları kullanmaktır. Ek bir stil unsuru için bir saç fiyonk veya saç bandı kullanın. Alternatif olarak, fiyonk ile şekillendirilmesi kolay ve havalı görünen bir bandana kullanabilirsiniz..

52. Pastel Mor. Kızlar için Havalı Emo Saç Modeli

Pastel Mor. Kızlar için Havalı Emo Saç ModeliKaynak

Pastel mor, bir sonraki saç stiliniz için ideal bir renktir. Genel görünümünüze ekstra havalı bir ton ekler. Ayrıca, bu yazın en trend saç renklerinden biri.

53. Kalın Saçlı Kızlar için Emo Saç Modelleri

kıvrılmış deniz kızı saçıKaynak

Doğal kalın saçlarınızdan biraz hacim kesmek istiyorsanız, bu katmanlı saç kesimini deneyin. Buklelerinizi gevşekçe akan dalgalarla şekillendirin.

54. Jet Siyahı ve Sarı Emo Saç Renkleri

kızlar için siyah ve sarı emo saçKaynak

Ağırlıklı olarak siyah veya ağırlıklı olarak sarışın olsun, bu renk kombinasyonunu kullanırsanız saç stiliniz şaşırtıcı görünecek. Yüzünüzü mükemmel bir şekilde çerçeveleyen saçakları ve kakülleri vurgulamak için idealdirler..

55. Kızlar için İki Renkli Emo Saç Modelleri

mor ve pembe emo saçKaynak

Bu trend, sahne saç modelleri tercihinde nispeten yeni bir giriş. Bununla birlikte, giderek daha fazla ivme kazanıyor. Çok yönlü güzel görünümü inkar edemeyiz.

56. İnce Saçlı Kızlar için Emo Saç Modelleri

emo kızlar için katmanlı saç kesimiKaynak

Ne kadar çok katman ve saçak kullanırsanız, saç stiliniz için o kadar fazla yapı ve derinlik yaratırsınız. Hacmi artırmak için saç rengini başka bir numara olarak kullanın.

57. Kızlar için Mavi ve Sarışın Orta Boy Emo Saç Modeli

kızlar için emo saç modelleriKaynak

Bu iki popüler renk tonunun şaşırtıcı görünümler yaratması şaşırtıcı değil. Bu yumuşak ama sinirli saç modeli yaz aylarında mutlaka denenmesi gereken bir saç modeli..

58. Kızlar için Dalgalı Emo Saç Modeli

dalgalı emo saçKaynak

Bu dalgalı emo saç modeli ile doğal dalgalarınızı ve buklelerinizi kucaklayın. Bu saç stillerinin sadece düz, ipeksi pürüzsüz saçlar için ayrılmadığını söylemiştik. İşte kanıt.

59. Kızlar İçin Havalı Emo Saç Modelleri

kızlar kırmızı emo saçKaynak

Kızlar için emo saç modelleri için kullanılan klasik renklerden bir mola verin ve tüm dikkatleri üzerinize çekecek bu zengin kırmızı tonla kendinizi şımartın..

60. Emo Kızları İçin Pembe Saç Modelleri

Pembe saçKaynak

Bu şeker kamışı pembe tonu aynı zamanda havalı, kadınsı ve lezzetli görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, böyle güzel bir saç rengi, bu tür saç stillerinin yaptığı temiz kesimlerin kenarını alır..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Kızlar için emo saç modelleri hala trend.

Kızlar için emo saç stilleriyle ilgili bu 60 harika fikirle saç ilhamınızı hemen bulun.