Kızlar için 30 Etkileyici Uzun Emo Saç Modeli

Son derece yaratıcı, emo saç stillerinin kökleri, Emo saç stillerini ünlü yapan siyah katmanlı görünümdedir. Kızlar için uzun emo saç modelleri, en çekici, eğlenceli ve bireysel saç modellerinden bazılarıdır. Kendi kişiliğinizi yansıtmak için özelleştirmeleri kolaydır. Bunun dışında, bu saç kesimleri görünümünüze ekstra bir serinlik faktörü ekler. Kızlar için bu 30 etkileyici uzun emo saç modeli ile saç stilinize ilham verin.

1. Kızlar için Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu, parlak bir renk sıçraması ekleyerek klasik siyah katmanlı görünümle ayrılan kızlar için uzun emo saç modellerinin en iyi örneklerinden biridir. Emo saç stillerini de tanımlayan kaküller ve ön katmanlar, görünümü aynı anda hafif, eğlenceli ve sinirli yapan parlak mavi renkte öldü. Patlamaların bir tarafta ağır olmasına izin vererek tam rengi gösterin.

2. Kızlar için Künt Patlama Emo Saç Modelleri

katmanlı sahne saç kesimi

Kaynak

Kızlar için sahne saç stillerine yeni bir bakış, saçaklı, hacimli patlamaları alnın tamamını kaplayan künt patlamalarla değiştirmek. Bunun kızlar için klasik bir siyah jet emo saç stilini bile daha çekici kılan vampir tarzı unsurlardan biri olduğu bir sır değil..

3. Kızlar için Sarışın Patlama Uzun Emo Saç Modeli

sarışın ve siyah saç

Kaynak

Uzun saçlı kızlar için emo saç modelleri mutlaka tek renkte olmak zorunda değildir. Sarışın ve esmer arasındaki bu muhteşem karışım örneğine bakın. Sarışın kaküller ve ön bukleler, yüzü çerçeveleyerek ve doğal güzellikteki özellikleri güçlendirerek harika bir iş çıkarıyor..

4. Kızlar için Sevimli Emo Saç Modelleri

kızlar için sevimli uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu şaşırtıcı derecede koyu kırmızı renk, kızlar için uzun emo saç modelleri için idealdir. Alnı kaplayan kalın bir kakül seti ve çiçekli bir saç bandı ile bu saç modeli daha sevimli olamazdı. Görünümün dağınık tonuna dikkat edin. Ekstra romantik bir not ekler.

5. Funky Green’deki Kızlar İçin Uzun Emo Saç Modeli

kızlar için yeşil saçlı uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu saç rengi, görünümler arasında geçişi çok kolay hale getirebilir. Yeşil nüansların canlı bir karışımı bu saç stilini çarpıcı bir görünüme dönüştürüyor. Katmanlı patlamalar ve ön bukleler, katmanlı bir kaplamaya bölünmüştür..

6. Kızlar için Sevimli Doğal Renkli Sahne Saç Modeli

kızlar için sahne saç modeli

Kaynak

Hafif tonlara sahip doğal renkler bile kızlar için uzun emo saç modellerinde çarpıcı görünüyor. Bu klasik, mükemmel şekilde şekillendirilmiş saçın koyu kestane tonuna dikkat edin. Gözleriniz mavi veya yeşil ise, bu tür tonlar gözlerinizin rengini ve açık ten tonlarını vurgulamak için idealdir..

7. Emo Sahne Saç Kesimleri

kızlar için uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu, Emo kızları için en çarpıcı saç kesimlerinden biridir. Yeşil renk bloğu, bir emo saç modeli için başka bir canlandırıcı stil öğesidir. Derin bir yan kısım yapın ve yeşil tonları ortaya çıkararak buklelerinizin akmasına izin verin..

8. Kızlar için Mavi, Yandan Taranmış Orta Boy Emo Saç Kesimi

kızlar için mavi saçlı uzun emo saç modelleri

Kaynak

Kızlar için en sevdiğiniz Emo saç stilini spor yapmak için uzun Rapunzel buklelerini sergilemek zorunda değilsiniz. Bu orta uzunlukta kesimden bir ipucu alın. Saçınızı sizin için temsili bir renge boyayarak daha fazla stil ve kişilik katın. Mavinin bu tonunu seviyoruz.

9. Patlama ve Künt Saçaklar Kızlar Sahne Saç Modeli

siyah saç sahne saç modeli üzerinde yeşil vurgular

Kaynak

Yeşil saç ve koyu renk gözler bir cazibe gibi birlikte çalışır. Klasik stil öğelerinden bazılarını değiştirerek emo saç stilinize daha da fazla dikkat çekin. Katmanlı, ince saçak yerine, hem patlamalarda hem de katmanlı buklelerde künt kesimler isteyin..

10. Kızlar İçin Emo Saç Renkleri

kızlar için sarı kırmızı uzun saç modelleri

Kaynak

Kızlar için Emo saç modeli ile spor yapabileceğiniz tek saç renginin simsiyah olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu, canlandırıcı bir Emo görünümü oluşturmak için iki canlı rengin nasıl karıştırılabileceğinin çarpıcı bir örneğidir. Sarı ve ateşli kırmızı, benzer bir görünüm elde etmek için kullanabileceğiniz güçlü renklerden sadece ikisi. Bununla birlikte, güçlü bir şekilde zıt renkler yapacaktır..

11. Kızların Sahne Saçları İçin Bandana Saç Modeli

kızlar için bandana saç modeli

Kaynak

Sıcak bir yaz gününde saçınızı serbest bırakmak en iyi fikir olmayabilir. Saçınızı sinirli ve havalı, korkak bir kabarıklıkta toplamak için bir bandana kullanın. Elinizde olan her şey işinizi görecek olsa da, geleneksel siyah beyazı öneriyoruz..

12. Kızlar için Sevimli Elektrik Mavisi Emo Dalgalı Saç

kızlar için elektrikli mavi saç uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu, şimdiye kadar tespit ettiğimiz en çarpıcı dalgalı emo saç modellerinden biri. Elektrikli bebek mavisi saç rengi sevimli ve yumuşak, ancak göz alıcı ve çok eğlenceli. Uzun, dalgalı saçlara uygulandığında daha da canlı hale gelir..

13. Kaprisli Emo Kız Saç Kesimi

emo kızlar için katmanlı saç kesimi

Kaynak

Kızlar için bu uzun emo saç stilini muhteşem kılan bir renk ikilisi. Mükemmel düz olduğunda, saçınız her rengin yoğunluğunu ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle, acele edin ve yüksek kaliteli bir saç düzleştiriciye yatırım yapın..

14. Kızlar için Doğal Renkli Uzun Emo Saç Modelleri

siyah saç sahne saç modeli üzerinde mavi vurgular

Kaynak

Temel renk doğal koyu bir renkken, kaküller zıt renktedir. Aslında, eğlenceli ama sinirli kombinasyona dikkat çeken birkaç renk var. Bebek mavisinden koyu mavi vurgulara kadar hepsini seviyoruz.

15. Rainbow Bangs Kızların Sahne Uzun Saç Modeli

kızlar için uzun emo saç modelleri gökkuşağı saçları

Kaynak

Elbette, Emo saçak stilleri, Emo kültürünün başlangıcından beri var olmuştur. Bununla birlikte, püsküllü gökkuşağı patlamaları, canlı ve tazelenmiş görünümleri büyüleyen yeni bir ayardır. Bu yeni çekimi seviyoruz!

16. Mercan Pembesi ve Sarı Uzun Saç Modelleri

kızlar için patlama uzun emo saç modelleri

Kaynak

Kızlar için uzun Emo saç modelleri, bireysellik yayan şık updoslar için idealdir. Bu mercan pembesi tonu gibi güçlü, göz alıcı bir saç rengi ekleyin ve başarının tarifini almış olursunuz..

17. Uzun Saçlı Emo Kızlar için Çiçek Saç Bandı Saç Modeli

kızlar için çiçekli uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu sevimli saç aksesuarlarını giyerek görünümünüze sofistike bir not katın. Kızlar için uzun emo saç modelleri, stil açısından çok fazla esneklik sunar. Farklı stiller deneyin ve kendinizinkini bulun.

18. Kızlar için Jet Siyah Saçaklı Emo Saç Modeli

kızlar için siyah saçlı uzun emo saç modelleri

Kaynak

Saç rengi hem kızlar hem de erkekler için bir Emo saç stili klasiği olsa da, çivili sırt ve üst kısım ve ince saçaklar saç stiline daha kişisel bir hava katıyor. Daha fazla hacim oluşturmak için saçınızı bir fırça ile düzeltin. Tüylü bir görünüm oluşturmak için biraz saç mumu kullanın.

19. Emo Patlamalarıyla Havalı Saç Modelleri

emo kızlar için siyah mor uzun saç modelleri

Kaynak

Uzun, püsküllü patlamalar, Emo saç stillerinin karakteristiğidir. Tipik olarak yandan süpürülürler, alnı kaplayarak yüz özelliklerini vurgularlar. Bu saç rengi ikilisi, kızlar için bu uzun emo saç modelini sadece havalı değil, aynı zamanda süper şık yapıyor.

20. Kızlar için Ateşli Kızıl Düz Saç Uzun Emo Saç Modelleri

kırmızı katmanlı saç

Kaynak

Bu canlı ateşli kırmızı için klasik jet siyahını değiştirin. Kırmızı tonları en yoğun şekilde ortaya çıkaran bu ince cilalı görünümü elde etmek için saçınızı mükemmel bir şekilde düzeltin. Bu saç modeli ve saç rengi, açık tenli kızlar için çok uygundur..

21. Kızlar için Turuncu Uzun Emo Saç Modeli

kızlar için ateş uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu mükemmel balayage tekniğinde harmanlanmış bu çarpıcı renklerle bir şenlik ateşinin renklerini taklit edin. Kızlar için uzun emo saç modellerini takip eden düz saçlar, havalı saç renginizi sergilemek için mükemmel bir ortamdır..

22. Uzun Saçlı Kızlar İçin Pastel Emo Saç Modelleri

kızlar için pastel uzun emo saç modelleri

Kaynak

Kızlar için bu şık, romantik uzun emo saç modeli bizim favorilerimizden biri. Pastel saç renginden stil ve aksesuarlara kadar her şeyi seviyoruz. Ayrıca bu alt kültürde her zaman olduğu gibi kılık değiştirmiş makyaja da bir selam verebiliriz..

23. Emo Kızlar için Patlama ve Saçak Saç Modeli

kızlar için pembe katmanlı sahne saçı

Kaynak

Kızlar için uzun emo saç stillerinin en güzel yanı, hem ince saçlı hem de kalın saçlı kızlar için iyi çalışmasıdır. Kaküller, saçaklar ve katmanlar yapılandırılmış, hacimli bir görünüm yaratabilir ve daha kalın saçlara özgü ekstra hacim özelliğini ortadan kaldırabilir..

24. Saç Bantlı Kızlar İçin Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için kafa bandı uzun emo saç modelleri

Kaynak

Bu dağınık ama şık kabarıklığı yaratarak tarz yaratın. Gümüş çivili siyah deri kafa bandı gibi şık bir saç aksesuarıyla tamamlayın ve parti görünümünüz hazır. Gri gibi ücretsiz bir saç rengiyle oynarsanız görünüm daha da iyi olur..

25. İnce Saçlı Kızlar için Emo Saç Modelleri

kızlar için ince saç uzun emo saç modelleri

Kaynak

Doğal olarak ince saçlarınız varsa, yapılandırılmış, hacimli bir görünüm oluşturmak için katmanlı emo saç modelleri en iyi seçenektir. Katmanlar sayesinde saçlarınız doğal olarak zahmetsiz hacimli bir saç modeline kavuşacak. Saç renklerini akıllıca kullanın. Onlar da daha kalın saç yanılsaması yaratmaya yardımcı olabilirler..

26. Yeni Görünüm

kızlar için renkli uzun emo saç modelleri

Kaynak

Tüm emo saç modelleri arasında hala en popüler ve en bilineni olan emo baskınıyla yola çıkmış olsa da, bu alt kültür, estetik söz konusu olduğunda uzun zaman önce evrimleşmiştir. Bu yeni görünüm.

27. Kızlar için İndigo Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için indigo uzun emo saç modelleri

Kaynak

Yukarıdaki fikirden yola çıkarak emo trendi, saç stilleri söz konusu olduğunda daha fazla renk benimsemeye başladı. Örneğin, emo baskınını yine de takabilirsiniz, ancak bu çivit mavisi gibi elektrikli ve geleneksel olmayan tonlarda.

28. Örgülü Kızlar için Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için örgüler uzun emo saç modelleri

Kaynak

İsterseniz örgüler de giyebilirsiniz. Karakteristik emo uzun patlamalara ve geleneksel olarak bu alt kültüre ait aksesuarlara sahip olduğunuz sürece, bu bir emo saç modeli olarak kabul edilecektir..

29. Kızlar için Çağdaş Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için çağdaş uzun emo saç modelleri

Kaynak

İşte emo saç stillerinin nasıl daha çağdaş ve hatta post-modern bir aşamaya geçtiğine dair başka bir örnek. Pastel mor ombre bu uzun emo sevişme tüylü hayvan kulaklarıyla süslenmiştir..

30. Ombre Uzun Emo Saç Modelleri

kızlar için mantar kahverengi gri uzun emo saç modelleri

Kaynak

Ombre’den bahsetmişken, bu örnek bir hayret vericidir. Yavaş yavaş yağmurlu bir griye dönüşen harika bir mantar kahvesiyle başlar. Bu rengin sonbahar için mükemmel olduğunu söylemeye gerek yok çünkü çevrenin renklerini yansıtacak..

Çözüm

Bunlar, sizin için hazırladığımız kızlar için 30 etkileyici uzun Emo saç modeli. Bir sonraki görünüm değişikliğiniz veya saç stilinizi yenilemek için harika bir saç modeli ilhamı bulun. Günümüzde parlak renkler ve diğer stil unsurları emo saç modellerinin güzelliğine katkıda bulunuyor. Saç stillerinin ötesinde, Emo dalgası bir yaşam tarzıdır. Seni tanımlıyorsa, göstermekten çekinme.