Yukarı aşağı? Her ikisi de! Saç Modellerini Yarı Yukarı Yarı Aşağı Sarsmanın 50 Müthiş Yolu

Yarı yukarı yarı aşağı saç stillerini düşündüğünüzde, aklınıza hemen dağınık topuzlar veya tepedeki budaklar ya da genellikle zar zor yukarı saçlar gelir, değil mi??

Pekala, yarım yukarı yarım aşağı bir saç şeklinin 2 saniyelik bir yoldan saçınızı şekillendirmenin karmaşık ve çok zarif bir yarım kabarık şekline kadar her şey olabileceği konusunda size alışveriş yapmak için buradayız.!

yarım at kuyruğu gifüzerinden Çingene

Herhangi bir kadının (ve tüm saç uzunlukları için) şanslı ve gururlu hissedeceği en havalı, en güzel ve en kolay yarı aşağı yarı aşağı saç stillerini keşfetmek ve bunlardan ilham almak için okumaya devam edin.!

I. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Stiller – Saç Uzunluğu & Tip Üst

1. Kısa Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kısa Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Uzun saçlarla sadece yarı yukarı, yarı aşağı spor yapabileceğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Yanlış! Bunu bilen birinden alın: saçınız uzun peri/kısa bob seviyelerini geçtikten sonra kolayca yarıya kadar gidebilirsiniz..

2. Omuz Boyu Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Omuz Boyu Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Zaten kolay ulaşılan alana giriyor, sorun yok yarıya iniyor. Ayrıca, en çok neyi sevdiğimize karar veremiyoruz: şık ve bir araya getirilmiş topuz mu yoksa o muhteşem beyaz sarı tonu mu?.

3. Balık Kuyruğu Örgülü Uzun Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Balık Kuyruğu Örgülü Uzun Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Birkaç örgü fikrinden ve inspo’dan ilki, daha uzun saçlı kızlar, yarı yukarı yarı aşağı saç stilleri için etrafta oynayabilir ve çoğu örgü stiline gidebilir..

Yukarıda, balık kuyruğu örgüsü ile birleştirilmiş dalgalı saçların güzel bir örneğini görebilirsiniz. Bütün bunlar (benim) aklıma rahat bir sonbahar/kış günü getiriyor. sadece güzel!

4. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Düz ​​Saç Modelleri

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Düz ​​Saç Modelleri

Kaynak

Bu omuz hizasındaki saç kesimi, şık ve düz saçlarınız olsa bile, yarım topuzla nasıl dağınık bir topuz yapabileceğinizin mükemmel bir örneğidir. Aynı zamanda kahverengi saçtaki o güzel sarışın vurguları şaşırtıcı bir şekilde sergiliyor..

5. Dalgalı Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Dalgalı Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Basit ama etkili! Sadece dalgalı saçlarınızı yarım bükümle atarsanız ne kadar zahmetsizce şık görünebileceğinizi görün. Yüzünüzü çerçevelemek için birkaç ip bırakın ve gitmeye hazırsınız.!

6. Merkezden Ayrılmış & Dalgalı Yarım Yukarı Saç

Ortadan Ayrılmış & Dalgalı Yarım Yukarı Saç

Kaynak

Belki de orta kısımlı bir cephe için en iyi örnek değil, ama kesinlikle yarım yapmanın ne kadar kolay olduğuna dair harika bir model. Bu resmi, tek iplikli saç “düğümünü” nasıl yapacağınızı ve her şeyin nasıl yapılacağını göstermek için ekledik.!

7. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Kıvırcık Saç Modelleri

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Kıvırcık Saç Modelleri

Kaynak

Kıvırcık saçlara şekil vermek bazen düşündüğünüzden daha zordur. Gerçekten kıvırcık saçlar, bazı saç stilleri için çok kalın veya düğümlü olabilir, bu yüzden aceleniz olduğunda, bu kolay yapılabilen yarım topuzu tercih edin..

Saçınızı çözmek (ve canınızı yakmak) zorunda kalmayacaksınız, iyi görünecek ve hemen hazır olacaksınız.!

8. Kıvırcık Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri – Gerçekten Kıvırcık

Kıvırcık Saçlar İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri - Gerçekten Kıvırcık

Kaynak

Gerçekten, gerçekten kıvırcık saçları bir kabarıklıkta giymek daha da zordur, bu yüzden bir toka ile yakalanmış bu dağınık midilliye gitmenizi kesinlikle öneririz. Bu stil aynı zamanda kıvırcık saçlarınız varsa tamamen sallayabileceğinizi gösterir..

II. Özel Günler için Yarım Yukarı Yarım Aşağı Stiller

9. Kırpılmış Geri Yarım Bukleler

Kırpılmış Yarım Bukleler

Kaynak

Bu, sadece zarafeti sızdıran yarı yarıya aşağı saç stillerinden biridir (çok zarif olmayan terimi affedin). Kesilmiş bir sırt, hafif kabarık yarı yukarı. Yarım buklelerin içe doğru kıvrıldığına dikkat edin..

10. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri Düğün İlhamı

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri Düğün İlhamı

Kaynak

Büyük gününüzde giyebileceğiniz o kadar çok muhteşem yarım açık saç modeli var ki, size birden fazla örnek vermek için bu karışımı seçtim..

Hepsi dalgalı saçlıdır, ancak düz veya kıvırcık, kısa veya orta uzunlukta saçlarınız varsa tamamen giyebilirsiniz.!

11. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Balo Saç Modelleri

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Balo Saç Modelleri

Kaynak

Gelecekteki Balo Kraliçesi için bir saç modeli mi arıyorsunuz? Az önce buldun! Bu yarı yukarı yarı aşağı güzel bir çiçek benzeri örgülü topuzla biter.

Bununla ilgili en iyi şey? Neredeyse her tür elbiseyle, hatta daha keskin olanlarla çalışır! Muhteşem saç modelinizi öne çıkarmak için elbise üzerinde sade bir model seçmelisiniz..

12. Eve Dönüş için Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

eve dönüş için yarı yukarı yarı aşağı

Kaynak

Hayallerinizdeki elbiseyle ve tabii ki muhteşem bir saç modeliyle eve dönüşünüzü unutulmaz bir geceye dönüştürün! Bu başka bir çiçek benzeri yarım topuz.

Ancak, arkadan akan tek bir örgü var ve topuzun kendisi yukarıda sunulandan daha gevşek..

13. Özel Davetler İçin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Resmi Saç Modelleri

Özel Davetler İçin Yarım Yukarı Yarım Yukarı Resmi Saç Modelleri

Kaynak

Daha resmi etkinliklere yarım giyemeyeceğinizi kim söyledi? Bu güzel saç modelinden bir örnek alın. Zarif bir başörtüsünü basit bir bükülmüş yarıya ekleyin ve saçınızın geri kalanını kıvırcık veya düz akışında bırakın.

Profesyonel İpucu: Serbest bukleleri bir omzun üzerinden tamamen veya yaklaşık yarısı kadar atarak saçınızı daha da zarif hale getirin..

14. Zarif Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Zarif Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Etkinlik ne olursa olsun, bir cazibe gibi uyan başka bir yarım stil! Resmi etkinlikler için kilitlerinizi bu şekilde güvenle şekillendirebilirsiniz ve ultra şık ve şık ancak basit tek büküm de ombre saçınızı güzel bir şekilde sergileyecektir..

III. Sadece Gerçekten Güzel (& Faydalı) Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

15. Scrunchies ile Şirin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Scrunchies ile Şirin Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

90’ların canlanma trendini takip edin ve kısa-orta saçlarınızı toplayarak dağınık bir topuz yapın, tabii ki bir toka ile. Buklelerinizi bıraktığınız zaman (çok fazla) saç çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz..

16. Lob ile Zar zor Yukarı Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Lob ile Zar zor Yukarı Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Kaynak

Lob olarak da bilinen uzun bir bob’u şekillendirmenin birçok harika yolu vardır. Ancak, öyle hissetmediğiniz günlerde, bu zar zor orada olan topuz için gidin..

17. Barrette ile Günlük Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Barette Günlük Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Yarım yukarı yarım aşağı saç modelleri, yeni (veya eski) saç aksesuarlarınızı göstermenin en kolay ve en güzel yollarından biridir. Şu saç tokasının ne kadar sevimli göründüğüne bakın, hem kendisini hem de sarışın karışımıyla güzel kahverengiyi vurguluyor..

18. Yay ile Yarı Yukarı Yarı Aşağı

Yay ile Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Kaynak

Sevimli tüylü ve sevimli köpek bir yana, gözünüze çarpan bir sonraki şey o çok sevimli ve büyük yay. Zevkinize bağlı olarak, daha küçük veya farklı bir yay stili ile gidebilirsiniz. Tuttuğu çift örgülere de dikkat edin!

19. Kolay Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri – Basit Bükümler

Kolay Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri - Basit Bükümler

Kaynak

Bu kıvrımlar çok karmaşık görünüyor, ama aslında değiller! Onları yapmaya alıştıktan sonra, istediğiniz kadar çok veya az ekleyebilir ve onlarla güzel bir yarım oluşturabilirsiniz..

Yarısından daha az çabayla, saatlerce hazırlanmak için harcamış gibi görüneceksiniz.!

20. Üç Katlı Güzellik

Üç Katlı Güzellik

Kaynak

Yukarıda bahsedildiği gibi, bir kez ustalaştıktan sonra, bükülmelerinizi havasında olduğunuz kadar çok şekilde şekillendirebilirsiniz. Burada, ikiz, paralel şeritlerde şekillendirilmiş daha sıkı, daha kompakt bükümlerin bir örneğini görebilirsiniz..

21. Yüksek Yarım At Kuyruğu

Yüksek Yarım At Kuyruğu

Kaynak

Bir klasiğe ulaştık. Yarım bluz giymenin en kolay ama yine de en güzel yollarından biri yüksek at kuyruğu yapmaktır. Her tür saç veya renkle harika çalışacaktır. Yukarıdaki gal gibi uzun kilitli bayanlar tarafından giyildiğinde en etkileyici olduğunu kabul edeceğiz..

22. Basit Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Basit Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Çok zahmetsizce havalı! Aceleyle bir araya getirilen yarım topuzu dengelemek ister misiniz? Yüzünüzü çerçevelemek için birkaç ipi serbest bırakın, havalı bir ceket giyin ve “Umurumda değil!” Diye benimseyin. tutum ve hepiniz gitmek için iyisiniz!

23. Dağınık Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Dağınık Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Dağınık saçların kraliçesi! Bu tarz hakkında söylenecek fazla bir şey yok, belki de dağınık bir topuzun yarısına sıkışmış dalgalı saçlar hiç bu kadar iyi görünmemişti. Toplam #lazyhairday golleri!

24. Katmanlarla Oynayan Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Katmanlı Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Yarı yukarı yarı aşağı saç modelleri, dokulu saçlarınızla oynamanın ve yeni eklediğiniz katmanları sergilemenin mükemmel bir yoludur..

25. Yarım Aşağı Kabarık

Yarım Aşağı Kabarık

Kaynak

Modern bir retro görünüm için gidin. bir eski kabarık yarı yukarı yarı aşağı saç modeli ile eşleştirerek. Zevkinize ve dürüst olmak gerekirse, kıyafetinize bağlı olarak onu az ya da çok kabarık hale getirin.

26. Saç Güllü Topuz ile Yarım Yukarı

Saç Gül Topuzu ile Yarım Yukarı

Kaynak

Size birkaç çiçeğe benzeyen yarım topuz gösterdik ve şimdi size gerçek bir saç gülü gösteriyoruz. Bu basit öğreticiyi takip edin ve herkesi etkileyecek bir gül topuzla saçınızı kaldırın!

27. Kurdele ile Yakalanmış Yarısı

kurdele ile yarı yukarı yarı aşağı

Kaynak

Bir saç aksesuarının, özellikle de iyi bir aksesuarın bir saç stilinde ne kadar büyük bir fark yaratabileceğini ne kadar vurgulasak azdır! Kısa saçlar için bu basit yarı yarıya bakın ve anlayacaksınız. Sade ama zarif siyah kurdele, bu stili sadelikten yükseltiyor ve mükemmel seviyelere çıkarıyor.!

28. Patlama ile Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Patlama ile Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Bordo bir toka ile nostaljide oynayan sarışın ve düz yarım bir başka örnek. Bununla birlikte, katmanlı yandan süpürülmüş patlamalara ve ne kadar iyi oturduklarına dikkat çekmek istiyoruz..

29. Saç Aksesuarlı Yarım Stiller

Saç Aksesuarlı Yarım Yukarı Modeller

Kaynak

Toka örneğinde olduğu gibi, bu resim saç aksesuarınızın büyük ve ultra görünür olması gerekmediğini gösteriyor. Bunun yerine, mükemmel, neredeyse balerin benzeri topuzunuzu büyük bir saç tokası ile vurgulayın, işte bu kadar!

30. Başörtülü Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Başörtülü Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Kaynak

Buna karşılık, saç aksesuarını karıştırmaya çalışmak veya topuzunuz veya kıvrımınız için bir destek olarak kullanmak yerine, o saç aksesuarını yarı yarıya azaltabilirsiniz..

En sevdiğiniz başörtüsü seçin ve bir düğümle bağlayın veya yarı yukarı atkuyruğunuza fiyonk yapın. Daha fazla etki için kenarları serbest bırakın.

31. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgü Saç Modelleri

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgü Saç Modelleri

Kaynak

Örgülü yarı yarıya saç modellerini vaat ettik ve işte karşınızdalar!

Yukarıdaki örnek, saçınızın yarısını üç örgülü tel halinde nasıl toplayabileceğinizi ve sonra onlarla nasıl oynayabileceğinizi gösteriyor. Koyu renkli kökleri olan sarı saçlar da güzel ve burada mükemmel bir şekilde sergileniyor.!

32. Balık Kuyruklu Taç Örgü

Balık Kuyruklu Taç Örgü

Kaynak

Balık kuyruğu, öğrendiğimiz ilk örgü türleri arasında yer alıyor ve bir kez ustalaştıktan sonra taç örgüsü yapmak için kullanmaktan çekinmeyin. Çarpıcı görünecek ve her iki örgü stilini de ana cazibe merkezine taşıyacak..

33. Şelale Örgü Yarım Yukarı Stil

Şelale Örgü Yarım Yukarı Stil

Kaynak

Bir başka çok ünlü örgü örneği, şelale yapmak en kolayı değil ama çabaya değecek.!

Bu resimde, yukarıdaki gibi mavi bir ombre’niz olmasa bile saç renklerinizle çok iyi oynayacağını görebilirsiniz..

34. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgülü Saç Modelleri – Boho Görünümü

boho Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgülü Saç Modelleri

Kaynak

Bu saç stilini zevkinize uyacak şekilde yeniden yaratarak veya uyarlayarak içinizdeki boho kızı kanalize edin! İkiz örgülü çok bükümlü topuz, bazıları için biraz fazla olabilir, ama biz onu seviyoruz!

35. Örgülü Üst

örgülü üst yarım

Kaynak

Şimdiye kadarki fikirlerin çoğu, saç stilinizin yarı kısmındaki topuz/düğüm için değişiklik önerdi. Bununla birlikte, yarınızın üst kısmını da baharatlayabilirsiniz..

Yukarıdaki gibi örebilir veya tekli/çoklu örgülere de gidebilirsiniz.!

36. Çarpma Tarzı

saçın yarısını topla

Kaynak

Yumru, saçınızı geri çekerken aynı zamanda hacim eklerken serin ve rahattır. Bunun için biraz saç ürününe ihtiyacın olabilir, ama en azından emin olacaksın ki yarım kalan kısmın aslında yukarılarda kalacak..

37. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Buns Saç Modelleri

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Buns Saç Modelleri

Kaynak

Ah, duble topuz, yarı yarıya bir saç modeli listesi yapıp bunları dahil etmememizin imkanı yok.

Yukarıdaki resim sizinkini giymenin birçok yolundan sadece ikisini gösteriyor ve bu uzay çörekler alan. Aşk Aşk Aşk!

38. Yarım Balerin Topuzu

Yarım Balerin Topuzu

Kaynak

balerin topuzu gibi şık ve bir araya getirilmiş bir görünüm sunuyor. Ama aynı zamanda çok daha rahat bir şekilde giyebilirsin..

Yukarıdaki güzel bayanı, yarınızı sorunsuz bir şekilde bitirmek için küçük bir balerin topuzunu nasıl yapabileceğiniz konusunda ilham kaynağı olarak alın..

39. “Hun” Saç Modeli

hun saç modeli

Kaynak

Hayır, herkese saldırmak üzere olan bir barbar sürüsü yok. Saç stilleri de bir ilham kaynağı değil (en azından bu durumda değil).

Hun, çok uzun zaman önce olmayan en sıcak Pinterest trendlerinden biri olan yarım topuzdan geliyor. Kendinizinkini yukarıdaki gibi bir saç tokası ile şekillendirin veya serbest bırakın, hepsi ruh halinize kalmış!

40. Üst Düğüm

üst düğüm yarım yukarı

Kaynak

Her şeyi başlatan şık ve düğümlerden biri! Bir üst düğümden yarı yarıya aşağı saç modelleri açısından daha sembolik bir şey var mı? Ya da yapması daha kolay, bu konuda?

41. Şık Yarım Yukarı Yarım Aşağı Üst Düğüm

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Üst Düğüm

Kaynak

Üst düğüm de oldukça çok yönlüdür, belki de inandığınızdan daha fazladır. Örneğin, kilitlerinize tatlı, bir araya getirilmiş bir görünüm vermek için düzleştirebilirsiniz. Sıcak kahverengi uçlu esmer kökler de yardımcı oluyor, kabul edeceğiz!

42. Dalgalı Saçlı Düğümlü Yarım Kabarık

düğümlü yarım kabarık

Kaynak

Bu son üst düğümün yarısı (şimdilik), söz veriyoruz, ama bu biraz dağınık, çok dalgalı ve doğal kombinasyonda ne kadar güzel göründüğüne bakın..

43. Basit Yarım Yukarı, Bükümlü Geri Çekilmiş Saç

Basit Yarım Yukarı, Geri Çekilmiş Bükümlü Saçlar

Kaynak

Bu basit yarı yukarı stil, basit bükülmelerden yararlanır ve bunları oldukça karmaşık şekillerde karıştırır. Bu karmaşık ‘yapmayı’ yaratmak için saç geri çekilirken, yüzü çerçevelemek için birkaç iplik üstten gevşek bırakılır..

44. Yüksek Hacimli At Kuyruğu

Yüksek Hacimli At Kuyruğu

Kaynak

Bu listeden kaçırılmayacak ve elde edilmesi de kolay olan bir başka klasik. Saçınızı yüksek bir at kuyruğunda toplayın ve hacim oluşturmak için dalgalandırın. Bir tutam ya da bebek saçını serbest bırakın ya da geri çekin, bu size kalmış.

45. Şık Yüksek Yarım Yukarı Yarım Aşağı Düğün Stili

şık yarı yukarı yarı aşağı gelin stili

Kaynak

Bu şık yarı yukarı, boho romantik yoldan ziyade daha profesyonel, ancak yine de düğün saç stilleri ilhamı olarak harika çalışıyor.

Saçın iki seviyede nasıl geri çekildiğine dikkat edin, hafif bir çarpma stili yaratın, ancak alt seviyenin altına girip üst kısım tarafından gizlendiğine dikkat edin..

46. ​​Hacimli, Pin-Up Tarzı Yarım Yukarı

Hacimli, Pin-Up Tarzı Yarım Yukarı

Kaynak

Bu, bazı zafer ruloları veya diğer eski saç stilleri ile kol kola dolaşmayı kolayca hayal edebileceğiniz bir saç modeli. Kıvırcık dalgalı, hacimli ve kesinlikle muhteşem!

Kalın dudaklı nude göz makyajı da oldukça yerinde ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz iyi bir fikir..

47. Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgü

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgü

Kaynak

Yani zaten bir örgü ile saç kesiminizi veya saç tipinizi değiştirdiniz ama şimdi nasıl şekillendireceğinizi bilmiyor musunuz? tam doğru yere geldiniz.

Bu harika örgü saç stillerine göz atın veya yukarıda sunulan tanımlanmış bukleler ile daha kolay ama yine de oldukça çarpıcı yarı yukarı yarıya kadar gidin.

48. Yoğun Günler İçin Dağınık Yarım Üst Düğüm

dağınık üst düğüm yarı yukarı yarı aşağı

Kaynak

Bu listedeki gerçek son düğüm, saçınızı şekillendirmek için zamanınız olmadığı ve aynı zamanda ‘yapma’dan düşmesini istemediğiniz o günler için mükemmel bir çözüm olabilir..

Bu basit üst düğümü tapınak seviyelerinde yapın ve hepiniz hazırsınız! Harika bir gün geçir ve onları öldür!

49. Afrika Amerika Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Afrika Amerika Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modelleri

Kaynak

Hanımlar, Afro dokulu saçlarınızı kucaklayın ve keyfini çıkarın ve bundan en iyi şekilde yararlanın! Bükümlerden farklı örgü türlerine kadar onu giymenin pek çok harika yolu var, ancak rahat bir görünüm için bu basit, yarı yukarı yarı aşağı doğru gidin.

50. Balayajlı Güzel Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Balayajlı Güzel Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Kaynak

Sadeliği ile parıldayan bu kesinlikle muhteşem stille, yarı yarıya saç modellerinden oluşan bu listeyi tamamlıyoruz..

Zahmetsiz yarım ‘yapmak, güzel sıcak kahverengiden sarıya balayaj boya işini vurgulamak için daha iyidir..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

eğlenceli yarı yukarı yarı aşağı saç modeli gifüzerinden Çingene

İşte bu, bunlar. Kuşkusuz, şu anda giyebileceğiniz en iyi yarı yarı yarıya saç modellerinden sadece birkaçı.

Bunların hepsinde Vay var! faktör ve saçınızın durumu veya uzunluğu ne olursa olsun yararlı olmaktan daha fazlasıdır..

Peki ne olacak? Şık bir at kuyruğu mu? Dağınık bir üst düğüm? Zarif bir topuz mu? Size düşünmeniz için biraz yiyecek verdik ve bunlardan hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirmekten çekinmeyin.!