2021’de Değişim İçin En Ateşli 65 Sahne Saç Kesimi (RESİMLERLE)

2018 tam çiçek açarken, yeni bir saç stilinin yeni sizle birlikte gitme zamanı gelebilir. Kendi imza görünümünüzü yaratmak için biraz daha dramatik bir şey arıyor olabilirsiniz. Patlamalar kesinlikle büyük bir şekilde geri geliyor. Aradığınız şey yeni bir görünümse, yeni görünümünüzü bulmak için aşağıdaki saç kesimi stillerine göz atmak isteyebilirsiniz..

sahne saç kesimi

sahne saç kesimi

  1. Kenarlı Çok Kısa

sahne-saç kesimi-0604163Bu, yalnızca değiştirilebilen renk nedeniyle değil, aynı zamanda keskin kesim nedeniyle çok cesurlar için bir görünüm. Katmanlar çok dalgalı ve yan çarpma belirgin.

2. Çok Katmanlar ve Biraz Uzunluksahne saç kesimi-0604165Şuna da Bakın : Aklınızı Karıştıracak 44 Muhteşem Emo Saç Modeli

Boyunuzu korumayı seviyorsanız ancak katman eklemek istiyorsanız, aradığınız görünüm bu olabilir. Bankada süper kısa başlayan ve boyunca uzayan çok dalgalı bir görünüm. Patlama yana doğru süpürüldü.

3. Kırmızı Sıcak ve İncecik

Başka bir arama gerçekten uzun saç boyunca çok sayıda katmanla bitişiktir. Bu kesimler için çok fazla saç kaybetmeye istekli olmalısınız..

4. Uzun Saç Umursamaz

sahne saç kesimi-0604167

Uzun saçları seviyorsanız, bu muhteşem gümüş görünüme bayılacaksınız. Ortadan ayrılmış, sadece uzun tutan katman yok.

5. Açılı Bob Geri Döndü

sahne-saç kesimi-0604168

Açılı bob geri döndü ama bunun yeni bir kenarı var. Önde çok daha uzun katmanlarla arkada çok kısa olan bu görünüm, açılı bob’a yeni bir bakış. Katmanlar dalgalı ve yandan süpürme patlaması var.

6. Kör Bob

sahne saç kesimi-0604169

Bu çok kısa görünüm, kare benzeri bir çerçeveye düşen katmanlarla çene çizgisinde sona erer. Katmanlarla ilgili en güzel şey, saçınıza vurgu eklerseniz, ona çok fazla boyut katabilir. Bu görünümde ayrıca bir yandan süpürme patlaması var.

7. Bieber Bob

sahne-saç kesimi-06041610

Bu saç kesimi, Justin Bieber’ın sahneye ilk çıktığında sahip olduğu saç stilini andırıyor. Çok sayıda katman içeren çok kısa bir bob. İleriye doğru süpürme görünümünü elde etmek için öne doğru üflemeniz gerekir..

8. Deniz Mavisi ve Dalgalı

ÖÖ %100

Saçını istediğin gibi boyayabilirsin ama bu sinirli bob deniz mavisi içinde oldukça rock yıldızı gibi görünüyor. Bu, çok fazla katman gerektiren bir kesimdir. Bu büyük bir taahhüt çünkü büyüme dönemi zor olacak.

9. Sarışın ve Uzun

sahne-saç kesimi-06041612

Bir tarafı çok kısa, diğer tarafı uzunluğunu koruyor. Bu özel görünüm sarı saçlı inanılmaz görünüyor. Yan patlama normalden daha kalın ancak tüm görünümü tamamlıyor.

10. Patlama Anahtardır

sahne-saç kesimi-06041613

Bu görünüm siyah renkte sansasyoneldir. Kaküller, uzunluk orada kaldığı ve ön kısımda daha belirgin olan kaküller olduğu için bu görünümün en önemli özelliğidir..

11. Gerilmiş Patlama

sahne-saç kesimi-06041614

Bu görünüm, herhangi bir katman olmadan uzun. Patlama bir kez daha anahtar özelliktir ve yana doğru süpürülür. Aynı zamanda daha kalın bir patlamadır, bu yüzden arkadan çekilir ve öne getirilir.

12. Fuşya Rüyaları

sahne-saç kesimi-06041615

Bu kesim tamamen saçları uzun tutmak ve patlamaları dışarıda bırakmakla ilgilidir. Bu şekilde, bu çarpıcı kabarıklığı oluşturmak için tüm saçı geri çekebilirsiniz. Renk, bu görünümün en iyi kısmı çünkü her şeyi patlatıyor.

13. Küçük Patlama ile Sarışın

sahne-saç kesimi-06041616

Buradaki saç kesimi tamamen uzunlukla ilgili. Sarışın tamamen iltifat ediyor ve şiddetli yan patlama bunun en çekici kısmı. Aşırı patlama her zaman görünümü biraz daha sinirli yapar.

14. Mor ve Şımarık

sahne-saç kesimi-06041617

Bu orta uzunlukta görünüm, saçlarını kesme konusunda çok kısa gitmek istemeyenler için mükemmel. Mor, herhangi bir stili öne çıkaracak, ancak bu kesimi tamamlamak için seçtiğiniz herhangi bir rengi deneyebilirsiniz..

15. Sinirli Renkler

sahne-saç kesimi-06041618

Bu görünümde çok fazla katman var ve patlamanın kendisi bile son derece sinirli. Bu saç kestirmekten korkan biri için bir kesim değil. Yan çarpma çok aşırıdır ve saçın en arkasından alınır ve öne çekilir..

16. Mavi Dünya

sahne-saç kesimi-06041619

Bu görünüm, kısa ve uzun bir kombinasyonudur. Arkada uzun katmanlar var gibi görünüyor ama önde çok kısa. Ön kısımda dalgalı katmanlarla dolu bir patlama var.

17. Turuncu Saçını Kestiğine Memnunsun?

sahne-saç kesimi-06041620

Bu, omuz üstü stil için çok kısa bir görünüm. Turuncu bu kesim ile harika ama yine renk seçimleriniz size ait. Katmanlar bir kez daha yüzün etrafında dalgalı kesilir.

18. Kenara Sürün

sahne-saç kesimi-06041621

Bu görünüm omuzların hemen altına düşüyor ve doğal renkle harika görünüyor. Yan tarafa doğru yayılan bir yan çarpması var. Tüylü gibi bir görünümü var ama sadece fön tekniği olabilir..

19. Patlama ile Ombre

sahne-saç kesimi-06041622

Bu ombre görünüm koyu maviyi alır ve tamamen beyaza sokar. Yan çarpma dışında uzunlukta çok fazla bir kesim yok.

20. O Patlama Hakkında Her Şey

sahne-saç kesimi-06041623

Bu görünüm, yalnızca kalın ve arkadan yana doğru süpürülmüş olan patlama ile ilgilidir. Büyük bir değişiklik arayanlarınız için omuz üstü bir görünüm.

21. Süpürme Perisi

sahne-saç kesimi-06041624

Uzun bakışları seviyor musun? O zaman bu senin için. Her şey orta kısım ve basamaklı bukleler ile ilgili. Saç gümüş ve uzun ve bunun için özür dilemeyecek.

22. Kızıl Yele

sahne-saç kesimi-06041625

Omuzların altına düşen başka bir uzun görünüm. Bu kesime sahip katmanlar var ama hepsi çenenin altında ve uzun saçları iltifat etmek için tasarlandı. Hacim katmanlarla oluşturulur.

23. Katmanlarla ilgilenmiyorum

sahne-saç kesimi-06041626

Kabarıklığı seven biriyseniz, muhtemelen makastan uzak durmak iyi bir fikirdir. Bu tarz, saçları yukarıdan aşağıya uzun olduğu için mümkün, görünürde bir katman değil.

24. Çerçeveleyen Bob

sahne-saç kesimi-06041627

Bu görünüm, mavi/siyah renk düzeninde bile klas ve zarafetle ilgilidir. Saç, yüzü çerçeveleyen geleneksel bir bob şeklinde kesilir. Omuzların hemen üstüne düşer ve her şey yüze doğru fönlenir. Patlama, görünümünü tamamen tamamlayan yumuşak bir yan süpürmedir..

25. Blues’um Var

sahne-saç kesimi-06041628

Herhangi bir katman olmadan kısa bir görünüm. Kesim, herhangi bir kesiklik olmadan yumuşak bir kesimdir. Yan patlama ile omuz üstü kesim.

26. Bir Bob’dan Daha Fazlası

sahne-saç kesimi-06041629

Bu sıradan bir bob değil. Önden arkaya bu görünüm tamamen değişiklik yapmak ve bir makastan korkmamakla ilgilidir. Başın her tarafında, herhangi bir kafiye veya sebep olmaksızın birçok farklı uzunlukta dalgalı katmanlar vardır. Sinirli ve orijinal bir şey arıyorsanız, bu sizin için bir görünüm. Zıt renkler de görünümün öne çıkmasına yardımcı olur.

27. Bir Yay İle Bağlayalım

sahne-saç kesimi-06041630

Bu görünüm, boyunca uzun katmanlarla uzun. Yan süpürme patlamasını tamamlamak için göz çevresinde daha kısa katmanlar var gibi görünüyor. Bukleler uzun katmanları oldukça iyi tamamlıyor.

28. Sallanan Kenar

sahne-saç kesimi-06041631

Bu görünüm, kalbin zayıflığı için değil, aslında bu görünümü kendinize ait olarak talep etmek için oldukça sert olmalısınız. Saçlar omuzlara kadar uzundur, oradan saçın ön tarafında ani bir kesim olduğunda, sinirli ve dalgalı bir şekilde gelişigüzel şekilde tüm şekil ve büyüklükteki katmanları görürsünüz. Renkler, bir çaya tüm katman kasırgalarına uyuyor.

29. Pembe ve Örgülü

sahne-saç kesimi-06041632

Aşırı uzun saçları olan ve ara sıra yapılan bir düzeltmenin dışında asla kesmeyenleriniz için bu görünümü çekici bulabilirsiniz. Görünürde bir katman olmadan uzun ve örgü, tasarımı tasarımda daha da kaygısız hale getiriyor.

30. Uzun Süpürme Katmanları

sahne-saç kesimi-06041633

Bu görünüm, ortasından başlayan kısımla rahattır. Tüm katmanlar uzundur, ilki çenenin altından başlar. Ombre görünüm, renk yelpazesiyle tamamlanır.

31. Uzunluk Bir Örgüye İzin Verir

sahne-saç kesimi-06041634

Kesim omuzların altında ama çoğunlukla uzunluk tamamlandı. İçinde kesilmiş herhangi bir katman yok gibi görünüyor. Patlamalar, yana doğru süpüren çoğu stilden farklı olarak yüzün ön tarafından kesilir..

32. Rock Yıldızı Malzemesi

sahne-saç kesimi-06041635

Bu görünüm size gerçekten rocker çekiciliği verir. Katmanların en uçta kesildiği omuzlara ulaşana kadar çoğu kısmın görünümü uzundur. Çoğu stilde olduğu gibi saçın önünde sadece katmanlar yoktur, aynı zamanda arkaya doğru tüm saç başının tamamı kesilir. Katmanlar tamamen kesildiği için saçınızın çoğunu kaybediyormuşsunuz gibi görünecektir..

33. Zebra Saçı

sahne-saç kesimi-06041636

Tıpkı önündeki görünüm gibi, bu da önden ziyade başın çevresini saran katmanlara sahip uzun katmanlı bir görünüm. Zebra renkleri bütün görünümü pop yapar.

34. Bob’un Kraliçesi

sahne-saç kesimi-06041637

Büyük bir değişiklik arıyorsanız, bu görünüm çok kısa. Katmanlar göz çevresinden başlar ve çeneye ulaşana kadar bitmez. Dalgalı ve her yerdeler. Bu yaz spor yapmak istediğiniz şey buysa, görünüm tamamen üstün. Yan süpürme patlaması yine yumuşak ve incecik görünmesi için tüylenmiş gibi görünüyor.

35. Kırmızı ve Damalı

sahne-saç kesimi-06041638

Bu kareli görünüm, çok fazla kesmek istemeyenler için omzunun altına düşüyor. Ayrıca bu görünümde bir yan çarpma dışında katman yoktur. Kırmızı kareli tahta görünümü kesinlikle bazılarına hitap edebilir ancak herhangi bir renk bu görünüme uyacaktır..

36. Gökkuşağı Taramaları

sahne-saç kesimi-06041639

Gökkuşağı görünümünü kesinlikle seviyorum ve tüm kadınları deneyecek kadar cesurum. Bu renkli görünümle kız, uzunluğunu korumayı seçti, ancak çene hattından daha düşük olmayan birkaç uzun katman ekledi. Geniş yan patlama, gökkuşağı renkleriyle muhteşem görünüyor.

37. Sporun Kısası

sahne saç kesimi-06041640

Bu görünüm, büyük bir değişiklik arayanlarınız için bir kez daha çok kısa ve dalgalı. Kesik çene çizgisinin hemen altında ve baştan sona ama sadece ön tarafta oldukça fazla katman var. Katmanlar kesiliyor ve patlama kalın, arkadan süpürülüyor ve öne doğru çekiliyor. Vurgu mor gerçekten sarışından çıkıyor.

38. Peri Rüyaları

sahne-saç kesimi-06041641

Gerçekten sert bir şey arıyorsanız, boyutuna göre bir peri kesimi deneyin. Kesik kulak hizasında biter ve baştan sona kısa kalır. Bu görünüm özellikle baştan sona kafiye veya sebep olmadan doğramadır. Ek efekt için bunun gibi aşırı bir kesimi seçtiğiniz dramatik bir renkle eşleştirmek her zaman iyi bir fikirdir..

39. Pembe Pigtailler

sahne-saç kesimi-06041642

Bu görünüm başka bir kısa ve at kuyruğu olmadan muhtemelen omuzların üstüne düşecekti. Pembe renk her şeyi öne çıkarır, ancak renk seçiminiz size aittir. Bu görünümün alnında tam bir patlama var.

40. Gotik Kenar

sahne-saç kesimi-06041643

Bu görünüm, sınırları aşmak ve bir saç stilini kenara çekmekle ilgilidir. Çeneye çok kısa kesilmiş ve kesim boyunca dalgalı katmanlar var. Mevcut görünümü elde etmek için saç ileriye doğru fönlenmiştir. Neon yeşili renk sadece kesimin keskinliğine katkıda bulunur.

41. Periler Diyarı Perileri

sahne-saç kesimi-06041644

Bu görünüm bana Tinkerbell’in orijinal Peter Pan filmlerindeki peri görünümünü hatırlatıyor. Bu görünümü çıkarmak için gerçekten kendine güvenen bir kız gerekir. Bir tarafı kesinlikle traş edilmiş ama çok kısa değil. Gerisi, bir Mohawk’a ateş eden çok sayıda dalgalı katmanla ham bir periye kesildi. Görünüm, özellikle eklenen renk dokunuşuyla harika bir şekilde vahşi.

42. Rock Yıldızı Perisi

sahne-saç kesimi-06041645

Bunun gibi bir peri kesimi, bu sivri uçların olduğu gibi görünmesini sağlamak için jel gibi çok fazla ürün gerektirecektir. Bu gerçekten sayfadan dışarı taşan çok fazla kenarı olan bir rock yıldızı görünümü. Bir tarafı kısa, diğer tarafı uzun ve bir ton katmanı var..

43. Geyşa Stilleri

sahne-saç kesimi-06041646

Pek çok insanın hala keskinlik çağında takılıp kaldığı klasik bir görünüm ve bunun nedeni güzel olması. Bu, uzunluğunu korumak isteyenler için ancak muhtemelen bir yan çarpma eklemek isteyenler için başka bir görünüm..

44. Hacim ve Uzunluk

sahne-saç kesimi-06041647

Omuz altından bir başka görünüm, çoğunlukla uzunluğu korur, ancak aynı zamanda çok fazla kenarı vardır. Yüzünün içinde ve çevresinde katmanların oluşturduğu çok fazla hacim var..

45. Bir Periden Daha Kısa

sahne-saç kesimi-06041648

Bir pixie sporu yapmak sizin için hala evcilleşiyorsa, o zaman bu stili beden için deneyin. Kenarlar her yerde traş edildi ve üstte bir Mohawk için yeterli kaldı. Saçınızı tamamen patlatmak için sert bir renk deneyin.

46. ​​Kraliçe Rockstar

sahne-saç kesimi-06041649

Bu, rock yıldızlarına yürekten hitap eden başka bir platin görünüm. Daha uzun ama çok katmanlı, bu yüzden biraz saç kaybetmeyi bekleyin. Katmanlar sadece önde değil, kafanın etrafındalar ve bu da ona dalgalı bir görünüm veriyor. Geniş yan patlama tüm görünümü tamamlıyor.

47. Mavi Hissetmek?

sahne-saç kesimi-06041650

Görünüm, etrafındaki katmanlarla uzun olması anlamında öncekine benzer. Banka daha kısa ve yandan kapalı ve mavi ton hepsini bir araya getiriyor.

48. Düz ve Kaygan

sahne-saç kesimi-06041651

Doğal olarak veya uzantılarla süper uzun poker düz saçları. Hemen önünde katmanları var ama omuzların hemen üzerinde bitiyor. Kaküller aşırı ve dalgalı ve aşırı bir görünüm vermek için çok düzleştirilmiş.

49. Katmanlarım Hakkında Anksiyete İçinde

sahne-saç kesimi-06041652

Bir sürü badassery ile süper kısa bir yol arıyorsanız, bu sizin için bir görünüm. Kulakların etrafı kesilmiş ve katmanlar çok dalgalı. Katmanların gideceği yerin başlangıcı veya sonu yoktur. Sarı saça biraz renk katın ve kesinlikle göze çarpacak bir görünüme sahip olun..

50. Kenara Sürün

sahne-saç kesimi-06041653

Omuzların altında biraz uzunluğa izin veren kısa bir görünüm. Ama başın her tarafında çok katmanlı. Süpürme yan çarpması kalın ve tüylüdür. Aşırı açı, saçın öne doğru üflenmesinden kaynaklanmaktadır..

51. Rahatlayın ve Kesmeyin

sahne-saç kesimi-06041654

Dışarıdaki uzun saç sevenler için bu, kesmemek için harika bir neden. Saçınızı oldukça uzatabilir ve sadece yumuşak bir yan patlama ekleyebilirsiniz..

52. Kırmızı ve Katmanlı

sahne-saç kesimi-06041655

Bu stil, omuzların hemen altına düşer ve ön kısımda bol miktarda katman bulunur ve ona akıcı bir görünüm kazandırır. Tamamen farklı bir stil elde etmek için patlama dolu ve ön tarafta.

53. Cruella De Vil

sahne-saç kesimi-06041656

Aşırı bir şey arıyorsanız, uzunluğunuzu koruyun ve olduğu gibi renklendirin. Bir tarafta siyah, diğer tarafta beyaz size mükemmel kontrastı verir. Bir değişiklik arıyorsanız ön tarafta tam bir patlama var.

54. Jackson Tarzı

sahne-saç kesimi-06041657

Michael Jackson’ın kızı bir moda ikonu olarak ilgi odağı oldu ve saç modeli de farklı değil. Rengini nispeten doğal tutuyor ama baştan aşağı uzun katmanlar ve ön kısımda bir patlama var.

55. Soluk Mavi Kabuslar

sahne-saç kesimi-06041658

Bu soluk maviyi çıkarabilen herkesi alkışlıyorum. Kesik çenenin hemen altında kısadır ve maksimum hacim için katmanlıdır. Önden arkadan çekilen kalın bir yan çarpma var.

56. Kızlar için Bukleler

sahne-saç kesimi-06041659

Bu tarz çok kısa, muhtemelen kulak çizgisi civarında. Hepsini nispeten aynı uzunlukta tutma veya bukleleri üstte Mohawk olarak kullanma seçeneğiniz var..

57. Ön Ön Katmanlar

sahne-saç kesimi-06041660

Sinirli görünüm, bu siyah uzun katmanlı görünümle geri döndü. Tüm kafa katmanlıdır ve mevcut görünümü oluşturmak için öne doğru itilir. Patlama ön tarafta ve yanlara doğru yontulmuş.

58. Uzun ve Katmanlı

sahne-saç kesimi-06041661

Aşırı katmanlı bir görünüm için çok uzun saçlara veya bazı uzantılara ihtiyacınız olacak. Buradaki saçlar bel hizasına kadar iner ve tepeden tırnağa katmanlar vardır. Bu, başının diğer tarafından, yan patlaması için aşırı bir hacim sağlayan bir yan kısımdır..

59. Kısa Ama Sevimli

sahne-saç kesimi-06041662

Bu görünüm bir peri ve bir bob arasında bir haç. Katmanlar dalgalı, bu yüzden bu kadar kısa gitmek istiyorsanız görünüm aşırı.

60. Aşırı Yan Parçalar

sahne-saç kesimi-06041663

Uzunluğunu seven ancak biraz kenar isteyenleriniz için başka bir dalgalı katmanlı görünüm. Yan kısım, yan çarpma için daha fazla hacim sağlamak için aşırıdır.

61. Doğal Yol

sahne-saç kesimi-06041664

Bu resimde uzun görünüm muhteşem ve doğal renk gerçekten çok güzel. Stil, yalnızca geniş bir yan patlama ile uzun.

62. Mor Parça

sahne-saç kesimi-0604161

Mor ve siyahı bir araya getiren bir başka uzun katmanlı görünüm. Katmanlar bir yandan çarpma ile öne doğru kalır.