45 Rockin’ Red Box Braids Fotoğrafı

Kutu Örgüler, başın üzerinde karelere bölünmüş yüzlerce (ver veya al) küçük örgülerden oluşan benzersiz ama zaman alıcı bir saç stiline atıfta bulunur – bu nedenle “kutu” örgüler adı. StyleInterest, tamamı kırmızı kutu örgülerle yapılmış, uzun ve şıktan bükümlü ve maceracıya kadar harika saç stillerinin 45 fotoğrafını bir araya getirdi. Kutu örgüleri düşünüyorsanız veya zaten sahipseniz, bir sonraki saç stiliniz için ilham almak için bu ‘do’ları görüntüleyin. Kırmızı, kendi tarzınıza ve onu nasıl taşıdığınıza bağlı olarak onları daha canlı, güzel veya serseri yapar.

kırmızı kutu örgüler

kırmızı kutu örgüler

1. Bir Anime Yıldızı gibi

48110216-kırmızı kutu örgülerKızların başlarında at kuyruğu ve topuz giydiğini gösteren anime şovlarının hepimiz farkındayız. Kırmızı kutu örgüler, benzer bir görünüm yaratmak için harika, bir konser veya eğlenceli bir gece için mükemmel.

2. Çapraz Elma Püresi & kafa bandı Büküm

1110216-kırmızı-kutu-örgülerBurada örgülerinizi sol tarafta bir atkuyruğu şeklinde yerleştirmenin basit ama güzel bir yolunu sunuyoruz ve “yaptığınız işi” benzersiz kılmaya yetecek kadar stil ekledik. Sağda, örgülerinizi başınızın etrafında bir hale gibi bükebilir ve uzunluğu üste yerleştirebilirsiniz – her durum için harika olan şık bir büküm.

3. Simetrik Aydınlatma Cıvatası

47110216-kırmızı kutu örgülerSaç burada mükemmel küçük kutulara ayrılmasa da benzer simetri kullanılarak bölünür. Güçlü ve savaşçı gibi bir saç modeli.

4. Şık Üst Büküm

46110216-kırmızı kutu örgülerKırmızı kutu örgüleriniz ne kadar küçükse ve onlardan ne kadar çok varsa, saç stiliniz o kadar muhteşem ve gösterişli olabilir. Şu saçlara bak! Ve kafasının üstündeki o büyük topuzu oluşturmak için sadece yarısı kullanıldı.

5. Daha Büyük Daha İyi

45110216-kırmızı kutu örgülerDaha büyük kırmızı kutu örgüleri seven bizler için, daha önce hiç görmediğiniz muhteşem saç stilleri elde edebilirsiniz..

6. Canlı Midilli Kuyruğu

44110216-kırmızı kutu örgüler

Kırmızı kutu örgülerinizi çeşitli farklı tonlarda yaptırmayı seçebilirsiniz. Bu kız onun için parlak ve canlı olduğuna karar verdi..

7. Büyük, Seksi, Gizemli

43110216-kırmızı kutu örgülerBu resim, kişiliğinizin farklı bir yönünü yansıtabilen dört farklı stili karşılaştırmaktadır. Kutu örgülerinin ne kadar büyük olduğuna dikkat edin – bunlar aslında kutu bükümleridir. Katıldığınız herhangi bir etkinliğe mükemmel şekilde uyması için farklı modalara kolayca şekillendirilebilirler..

8. Uzun ve Akıllı

42110216-kırmızı kutu örgülerGeleneksel olmayan örgüler seçebilirsiniz. Burada, bu kızın zaten muhteşem saç stiline benzersiz bir ek olan balık kuyruğu örgüleri yapmaya karar verdiğini görüyoruz..

9. Örgüler & Güneş gözlüğü

41110216-kırmızı kutu örgülerKırmızı kutu örgüler hiç bu kadar şık görünmemişti. Güneş gözlüğü ve siyah rujla birlikte kendinizi çeşitli farklı alt kültürleri çevreliyormuş gibi gösterebilirsiniz..

10. Cilalı & İşe Hazır

kırmızı kutu örgüler

Profesyonel görünmenizi gerektiren bir işiniz olsa bile, kırmızı kutu örgüler yine de profesyonel ve temiz görünmenizi sağlayacaktır. Onları yere bırakın ve bırakın kendileri adına konuşsunlar. Kabul ediyorum, bu kadar harika görünmeleri için harika bir stilistiniz olmalı..

11. Büyük Bir Duygu

39110216-kırmızı kutu örgülerBu muhteşem saç modeli bize daha uzun örgülere sahipken ne kadar yaratıcı olabileceğimizi gösteriyor. Bu sizin ortalama havlı saç stiliniz değil – görülen benzersiz topuzu oluşturmak için belirli bir açıya ve bükülmeye sahip olduğunu görebilirsiniz..

12. Eşarp Güzelliği

38110216-kırmızı kutu örgülerBazen tek ihtiyacınız olan, saç stilinize ihtiyacı olan pizzayı eklemek için başınıza bir eşarp yapmaktır. Yukarıdaki gibi bir fular kullanarak bir görünüm oluşturmak, stilinize renk ve “vay” faktörü ekler..

13. Renkli & Gündelik

37110216-kırmızı kutu örgülerBu büyük kırmızı kutu örgüler, basit bir saç stilini kullanırken ne kadar muhteşem görünebileceğinizi gösterir – başın üstünde şirin bir topuz/tüylü.

14. Kırmızımsı Mor Sezgi

36110216-kırmızı kutu örgülerBu resim, kırmızının bize sunduğu varyasyonlara harika bir örnektir – bu, morla sınırlanmıştır ancak yine de kırmızı faktörü içerir. Mini kırmızı kutu örgüleriniz olduğunda, bunları yukarıda görüldüğü gibi daha da büyük örgüler haline getirebilirsiniz..

15. Büküm ve Tıraş

35110216-kırmızı kutu örgülerSaç dünyasındaki muhteşem değişim ihtiyacınızı karşılamaya kırmızı kutu örgüler yeterli değilmiş gibi, her zaman bir tıraş ekleyebilirsiniz – burada görüldüğü gibi ense bölgesini veya hatta başın yan tarafını tıraş edebilirsiniz..

16. Rahatça Güzel

34110216-kırmızı kutu örgülerBu kadın, başın etrafına uzanan örgüleriyle büyük bir çözgü oluşturmuş ve önden saç modelinin ortasına tek bir kırmızı örgüyü mükemmel bir şekilde yerleştirmiştir..

17. Örgülü ve Punked

33110216-kırmızı kutu örgülerBir başka şaşırtıcı ‘kırmızı kutu örgüler ve kafa tıraşı – bu sefer, yan tarafa eklenen iki çizgi ile yan tıraş edilir. Böyle bir saç stiline sahip olun ve tamamen serseri görünün.

18. Süreç

32110216-kırmızı kutu örgülerBurada kutu örgülere ekleme işlemini görebilirsiniz. Aynı, hangi saç tipine sahip olursanız olun.

19. Kök Örgüler

31110216-kırmızı kutu örgülerBuklelerle dolu bir kafaya sahip olmayı tercih ediyorsanız, burada görüldüğü gibi her zaman örgülü köklere sahip olabilirsiniz..

20. Eklenen Stil

30110216-kırmızı kutu örgülerBurada yalnızca birkaç kırmızı kutu örgü var, geri kalanlar siyah – ancak bu birkaçı saçınızı şekillendirmeye karar verdiğinizde, aradığınız stilin ek unsurunu ekleyerek büyük bir fark yaratabilir..

21. Üst Çörek

29110216-kırmızı kutu örgülerKırmızı kutu örgülerden yapılmış muhteşem bir topuz!

22. Kutulu Ayrıntılar

28110216-kırmızı kutu örgülerBu resim, kutu örgüleri şekillendirmek için saçın nasıl ayrıldığını gösterir.

23. Eşsiz Tıraş

27110216-kırmızı kutu örgülerWidow’s Peak (alnı işaret eden bir saç çizgisi) varsa, bu saç modelinin tıraşı son derece işe yarar..

24. Anime Domuz Kuyrukları

kırmızı kutu örgüler

Anime çizgi filmini andıran bir başka harika saç modeli örneği.

25. Uzun ve Şık

kırmızı kutu örgüler

Bu kırmızı kutu örgüler uzun, zarif ve ne kadar canlı ve temiz göründükleri ile etkilemeye hazır..

26. Aksanlarla Korkunç

22110216-kırmızı kutu örgülerKırmızı kutu örgüler yerine neden kırmızı kutu örgüler olmasın?

27. Yukarı veya Aşağı?

21110216-kırmızı kutu örgülerSaçınızı yukarı veya aşağı şekillendirerek insanların sizi ve tarzınızı algılama biçimini tamamen değiştirebilirsiniz. Saçların ne kadar seksi olduğunu açıkça görebilirsiniz, ancak saçlar toplandığında sofistike ortaya çıkar.

28. Yüzün Dışında

20110216-kırmızı kutu örgülerHer zaman hareket halinde olan biriyseniz, örgülerinizi yüzünüzden uzak tutmanın bir yolunu her zaman bulabilirsiniz..

29. Mükemmellik Korkuları

19110216-kırmızı kutu örgülerBu kutu korkuluklar stil sahibidir – yukarıda görüldüğü gibi saça küçük biblolar eklemek modanıza boyut katar.

30. Karanlık ve Zarif Çekilmiş

18110216-kırmızı kutu örgülerBu örgüler kırmızımsı-mor renktedir ve ünlülerin malzemeleri gibi görünmeye çalışıyorsanız muhteşem bir tondur..

31. Dağınık Kutu Örgü Topuz

17110216-kırmızı kutu örgülerBir süre kutu örgüleriniz olduğunda, üzerlerinde yaptığınız tüm şekillendirme ve uykudan biraz yıpranmaya başladıklarını keşfedeceksiniz. Neredeyse her durumda giyilebilecek dağınık bir topuz haline getirerek bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz..

32. Sallanmaya Hazır

16110216-kırmızı kutu örgülerSahnedeki yabancı ünlüler bile kırmızı kutu örgülerin görüntüsünü sallıyor. Şekillendirmeleri ve gözünüzden uzak tutmaları kolaydır.

33. Yan Şık

15110216-kırmızı kutu örgülerBir tarafı tıraşlı, daha büyük bir örgüye dönüştürülmüş kutu örgüler… Çok harika bir görünüm, çok benzersiz.

34. Dağınıklık Dağınıklığı

14110216-kırmızı kutu örgülerSaçlar uzadığında ve örgülerin bağlı olduğu kökleri gördüğünüzde, yukarıda görüldüğü gibi harika bir oyuk veya sallanan bir görünüm elde edersiniz.

35. Minik & Uzun Örgüler

13110216-kırmızı kutu örgülerBu örgüler çok küçük ve çok şık.

36. Mükemmel DJ ‘Yap

12110216-kırmızı kutu örgülerMesleğiniz DJ iken kırmızı kutu örgülere sahip olmak neredeyse mükemmel – müzik dinlerken onları (saçınızı) karıştırmaktan endişelenmeden etrafa atabilirsiniz, kulaklarınıza kolayca kulaklık takabilirsiniz. ‘red, her tür müzik türü modasıyla eşleşebilirler.

37. Kıvırma İpuçları

11110216-kırmızı kutu örgülerÖrgülerdeki köklerin ve uçların gevşek olmasının başka bir örneği – ancak bu gevşek uçlar daha küçüktür, bu nedenle bukleler dışarıda kalır.

38. Yıldız Algısı

2110216-kırmızı kutu örgülerYine, bu örgüler mükemmel kutulara bölünmemiştir, ancak simetri harikadır ve küçük yıldızların bu sıralara biçimlendirilmesi bu saç stilistinin en iyilerden biri olduğunu haykırır..

39. Tutumlu

kırmızı kutu örgüler

Bu kutu korkuluklar muhteşem ve giyenleri nedeniyle içlerinde çok fazla şımarıklık var. İster örgü ister trabzan takıyor olun, görünümünüze göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırmak için her saç segmentine eklemek üzere her zaman bu bibloları arayabilirsiniz..

40. Dönen Aşk

8110216-kırmızı kutu örgülerUzun kırmızı saç örgüleriniz olduğunda saçınızı bu şekilde savurarak bir tanrıça gibi görünebileceğinizden bahsetmiş miydik? Bazılarının açık kırmızı/pembeye nasıl siyah ördüğüne dikkat edin – örgülerine çekidüzen vermek isteyenler için harika bir fikir.

41. Kısa ama Canlı

7110216-kırmızı kutu örgülerKısa, canlı ve benzersiz. Yapıldı, yapıldı ve yapıldı.

42. Amber Bobin

6110216-kırmızı kutu örgülerBu kırmızı kutu örgüler, kehribarı anımsatan bir kırmızı tonunda yapılmıştır.

43. Yüksek Üst

5110216-kırmızı kutu örgülerSimetrinin stilde ne kadar önemli olduğunu gösteren güzel bir örnek. Saç çizgisine bakın. Bu örgüleri yığmanın başka bir benzersiz yolu.

44. Bandana ile Eşleştirilmiş & mavi dudaklar

4110216-kırmızı kutu örgülerKırmızı kutu örgüler, canlı ruj renginizin öne çıkmasına yardımcı olabilir.

45. Rastgele Bükülmüş

3110216-kırmızı kutu örgülerGeleneksel örgüler yerine, bu kutulu saç parçaları basitçe bükülmüş ve yukarıda görülenlerden farklı muhteşem bir stil oluşturmuştur. Ayrıca balık kuyruğu örgüleri veya benzerleri oluşturmaya da karar verebilirsiniz..