46 Sinirli Çocukların Sevecekleri Mohawk Fikirleri

Çocuğunuz yeni bir saç modeli arıyorsa ve sinirli ve havalı bir şey istiyorsa, mohawk stiliyle yanlış gidemezsiniz. Bir süredir popüler ve havalı olan bir stil. Çocuklarda çok sevimli görünen bir stil ve onu giyerken harika hissedecekler.

Oğlunuz havalı bir mohawk stili arıyorsa, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğimiz var. Stil 80’lerde zirveye ulaştı, ancak çocuklar için popüler bir stil olarak ortaya çıktı. Bu zamansız bir tarz ve harika bir tarz olarak kabul edildiğinden çocukların sevdiği bir tarz. Bir çocuğa bakış, yaramaz ve tatlı gelir. Yetişkinlerin giydiği zamankiyle aynı sert kenara sahip değil. Burada hem kızların hem de yetişkinlerin giyebileceği birkaç stil var. Tüm tıraş stilleri erkek çocuklara yönelik olsa da, artık sadece erkekler için değil.

Çocuklar Mohawk

Çocuklar Mohawk

Bu stiller bugün her zamankinden daha popüler. Oğlunuz için harika bir stil istiyorsanız, burada yanlış gidemezsiniz..

Sevecekleri bu 46 Edgy Kids Mohawk Fikirlerine göz atın:

  1. Dikenli Stiller

Çocuğunuz için süper sevimli olan harika bir stil. Yanlar kısa tıraşlı ve üst kısım ekstra dikenli.

2. Daha Kısa Taraflar

Sahte şahin yaratmak, kafayı tıraş etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu stiller, yalnızca saçı kısaltarak ve en üste kadar manipüle ederek oluşturulabilir..

3. Büyük Stiller

Bu, muhtemelen yalnızca bir parti veya Cadılar Bayramı için kullanacağınız bir stildir. Saçın sadece bir peruk olduğundan oldukça eminiz. Saçının ne kadar uzun olması gerektiğinden emin değiliz, ancak bu şekilde ayağa kalkması için çok fazla ürün gerekir..

4. Dalgalı Stiller

Bu havalı stilin traşlı kenarlarında bazı tasarımlar var. Oğlunuzun kesinlikle seveceği havalı bir tarz. Bunlar, çocukların her yerde giyebilecekleri sinirli stiller. Gerçek bir mohawk ya da sahte bir şahin olsun, popüler bir stildir..

5. Havalı Stiller

Oğlunuz, bu sinirli stiller ile bu çocuğun hissettiği kadar havalı hissedebilir. Her şey çocuğunuzun kafasını tıraş ederken ne kadar rahat olduğunuza bağlıdır. Değilseniz, sahte şahin stillerinden biriyle gidin.

6. Kısa Stiller

Diğer stiller kadar kısa değil ama biraz daha rahat edeceğiniz bir stil olabilir. Kafayı tıraş etme konusunda emin değilseniz, nasıl beğendiğinizi görene kadar bu bir başlangıç ​​stili olabilir..

7. Sahte Stiller

Başınızı tıraş etmeden size mohawk görünümü veren sahte şahin stillerinin bir başka harika örneği. Bunlar, çocuklarının saçını tıraş etmek istemeyen ebeveynler için harika olan stiller. Çocuklarınızın sonuçlardan memnun olması hala yeterince havalı.

8. Kız Mohawklar

Kızınız bir mohawk stili istiyorsa, şimdi çıkan popüler örgü stilleriyle onu taklit edebilirsiniz. Bu örgü tarzı şu anda çok büyük ve bu tarzın resmi bir etkinliğe giyildiğini görebiliyoruz. Aynı anda hem sinirli hem de zarif olabilir.

9. Harika Tasarımlar

Bu küçük çocukta bu tarz ne kadar sevimli? Onu seviyoruz. Üst kısmı yüksektir ve başın arkasına doğru iner. Kenarlar soluk bir tasarımda tıraşlanmıştır ve bu küçük çocuğa bir tişört için uygundur. Onun tarzı oldukça havalı ve neden böyle sinirli bir tarz istediğini görebiliyoruz..

10. En İyi Stiller

Bu resimler fazla şirin. Bu stilde traşlı taraflar var ve üstteki saç çoğu kişiden biraz daha uzun..

11. Renkli Stiller

Üstteki saç kesinlikle daha uzun ve üstte daha kalındır. Stile de biraz mor renk eklediler. Her şey ne kadar sinirli olmak istediklerine bağlı.

12. Tıraşlı Tasarımlar

Şu anda popüler olan stillerden biri, traşlı taraflara tasarımlar yapmak. Bu, stilde biraz daha yaratıcılığa olanak tanır.

13. Daha Uzun Stiller

Bu çocuk mohawk’ın orijinal sürümlerinden birini istiyor. Üst kısım oldukça uzun ve yanlar traşlı.

14. Şık Stiller

Üstteki saç uzun, ama yapışmak yerine geriye doğru kaymış.

15. Motorcu Çocuk

Panik yapmadan önce, bunlar sahte dövmeler. Bu çocuk küçük bir motorcu gibi görünmeyi seviyor.

16. Dalga Stilleri

Bu muhteşem stil, üstte dalgalar var gibi görünüyor. Yan tasarım yetenekli bir sanatçı tarafından yapılmıştır. Çocuğunuzu böyle yetenekli bir berbere götürün..

17. Yürümeye Başlayan Stiller

Bu sevimli stil küçük çocuklar için harika çünkü saçlarının çok kısa olup olmaması önemli değil. Yeterince hızlı geri büyür.

18. Şık Tasarımlar

Bu kesim, keskin bir görünüme sahip olmaktan çok stille ilgili..

19. Muhteşem Stiller

Bu göz alıcı stil, kafa tıraş edilmeden yaratılmıştır. Kızınız, bunun gibi bir tarzla bir sonraki etkinliğinde kesinlikle harika görünecek..

20. En İyi Şekillendirme

Örgüler ve topuzlarla oluşturulan mohawk esintili stilin bir başka harika örneği. Bu tarzla kızlarınızın kafasını tıraş etmenize gerek yok.

21. Kıvırcık Stiller

Bu mohawk’ın oldukça sıkı bukleleri var. Yanlar sıkı tıraşlı.

22. Tirbuşon Bukleler

Yetişkinler bile harika bir mohawk stilini sever ve bu muhteşem stil, saçınızı tıraş etmenizi bile gerektirmez..

23. Mükemmel Stiller

Bu tıraşlı görünüm mükemmel bir şekilde tıraş edilir. Başın etrafındaki çizgiler, mükemmel şekilde hizalanmış görünmesi amaçlanan bir stilde tıraşlanmıştır..

24. Sevimli Stiller

Kızınızın uzun saçları varsa, o zaman bu mohawk esintili saç modelini denemelisiniz. Göründüğü kadar havalı hissedeceğinden emin.

25. Çarpıcı Örgü

Bu, mohawktan ilham alan başka bir güzel stil ve bu, inanılmaz görünümlü bir örgüyle yaratıldı..

26. Sıçan Kuyruğu

Yandaki tasarımlar oldukça havalı görünüyor ve bu mohawk’ın alt kısmında fare kuyruğu var.

27. Muhteşem Stiller

Yanlardaki stiller oldukça benzersiz ve yaratıcı.

28. Küçük Stiller

Tıraş gerektirmeyen şirin bir tarz daha.

29. Örgülü Stiller

Bu örgüler çok büyük! Tıraşlı tarafı olan bir mohawk görünümü yaratırlar..

30. Sevimli Bukleler

Bu mohawk’ın oldukça sevimli bukleleri var.

31. Dikenli Görünümler

Bu tatlı tarz, küçük çocuğunuzda seveceğinizden emin olduğunuz bir tarz..

32. Havalı Yeni Görünümler

Bu stilin mükemmel olduğunu ve sabahları bir araya getirmenin kolay olacağını düşünüyoruz..

33. Havalı Örgüler

Saçı korumak için de çalışacak taze bir mohawk esintili görünüm. Bu stili tüm yaz boyunca deneyin.

34. Benzersiz Stiller

Bu muhteşem stili seviyoruz, gerçekten eşsiz. Oğlunuz farklı bir tarz istiyorsa, o zaman bu onun için olanıdır..

35. Beyaz Stiller

Bu oğlanların saçları kesilmiş ve beyaz bir sarı tonuna boyanmıştır. Tarzının üstte yığılmasını seviyor.

36. Kırmızı Stiller

Çocuğunuzun kesinlikle seveceği şaşırtıcı derecede sevimli bir tarz. Kırmızı boya, büyük olasılıkla yıkanmış bir boyadır.

37. Şık Mohawklar

Üstü uzun, yanları kısa olan harika bir stil. Bu çok tatlı bir tarz.

38. Kısa ve Sevimli

Minik adamınızı gün boyu gülümsetecek çok kısa bir stil.

39. Sevimli Tasarımlar

Bu stili harika yapmak için ihtiyacınız olan tek şey yan taraftaki alıntı tasarımı. Tepenin ne kadar tüylü olduğunu seviyoruz.

40. Örgülü Mohawk

Bu, örgüler kullanılarak oluşturulmuş havalı görünümlü bir mohawk. Seveceğinizden emin olduğunuz çok özel bir tarz.

41. Cesur Stiller

Çocuğunuz nereye giderse gitsin seveceğinizden emin olduğunuz uzun bir stil. Bu tarzın şimdiye kadarki en havalı şey olduğunu düşünecek.

42. Keskin Stiller

Bu tarz kelimenin tam anlamıyla keskin olabilir gibi görünüyor. Yandaki tasarımlar kesinlikle eğlenceli. Bu gerçekten göze çarpan bir stil.

43. Eğlenceli Tasarımlar

Bu küçük tatlı kesinlikle bu tarzla keskin görünüyor. Yan taraftaki yaratıcı tasarımı seviyoruz ve o da sevecek. Çok kısa veya çok sert bir stil değil.

44. Daha Kalın Stiller

Buradaki saç açıkçası çok daha kalın ve stil çok benzersiz. Öne çıkan bir stil arıyorsanız, bu görünüme bayılacağınızdan emin olabilirsiniz..

45. Tıraşlı Kafa

Buradaki kafa doğrudan cilde tıraş edilir ve orijinal bir hava verir. Üstteki Mohawk çoğundan daha kısadır. Tüm ebeveynlerin tercih etmeyeceği bir stil ama erkek çocuğunun saçının iyi yanı, çok hızlı uzaması..

46. ​​Kıvırcık Mohawk

Temiz ve keskin olan bir başka harika stil. Sert bir stil değil ve oğlunuzun doğal buklelerini kucaklayabileceği bir stil. Mohawk’ın kendisi kafada yüksek değil.