Başları Döndürecek 61 Şık Uzun Bob

Birinin saç stilini değiştirmek istemesinin genellikle iki farklı nedeni vardır. Daha eğlenceli bir şey istiyorlar, bu da onları genç gösterecek veya görünüşlerini biraz değiştirecek heyecan verici bir şey. Her zaman uzun saçları olan biri için kısa olmak zor olabilir. Anladık saçını kestirmek kolay değil. Ama görünüşünü değiştirmek yaptığın en iyi şey olabilir.

uzun bob saç modelleri

uzun bob saç modelleri

Bugün uzun Bob’dan veya endüstrideki adıyla “LOB”dan bahsediyoruz. “LOB” sadece Uzun bob anlamına gelir ve saçlarını çok kısa kesmek istemeyen insanlar için harika bir stildir. Bu uzun göğüsler sizi şok etmeyecek; salonda aynaya baktığınızda sarsıcı olmayacaklar. Hala rahat olmanız için yeterince uzunlar ama aynı zamanda size ihtiyacınız olan değişikliği de veriyorlar..

Uzun bob ile hala onu uzun saçlarınız olduğu gibi şekillendirme özgürlüğüne sahipsiniz. Her zaman yaptığınız gibi şekillendirmek için bukle maşanızı ve düzleştiricinizi kullanmaya devam edebilirsiniz..

Bob çok yönlü bir stildir. Şu anda sadece saç stiliniz değil, daha kısa kesin. Bob kendi varlığıdır ve çok popüler bir stildir. Kırmızı halıda bu tarz spor yapan birçok ünlü göreceksiniz çünkü bu gerçekten harika. Saçınızı kesmek zor olabilir, ancak bazen sadece dalmanız gerekir. Bir değişiklik arıyorsanız, uzun bob ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. Pek çok farklı tipte bob var ve onu şekillendirmenin birçok farklı yolu var..

Başları Döndürecek Bu 61 Şık Uzun Bob’a bir göz atın:

  1. Ünlü Stilleri

Jessica Alba bir süredir uzun bob’u sallıyor ve gördüğünüz gibi çok şık bir tarz..

2. Şık Tasarımlar

Kim Kardashian bu “LOB”u gerçekten sallıyor, bu daha uzun stillerden biri ve çok şık.

3. Açılı Bob

Açılı bob bir süredir moda olan ve muhtemelen bu şekilde kalacak.

4. İnce Şekillendirme

İnce saçlarınız varsa, temel olarak bir stil için aradığınız şey budur. Çok fazla gövdesi yok, ancak bir ürünle oluşturulabilir..

5. Sahil Dalgası

Plaj dalgasını herkes sever ve gördüğünüz gibi hala bir bob ile sahip olabilirsiniz. Daha kısa olsa bile saçınıza biraz dalga yapabilirsiniz..

6. Muhteşem Tasarımlar

Bu dalgalı stil şu anda tüm öfke, ilkel ve uygun olmayan bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır..

7. Katmanlı Görünüm

Bu tarz normal bir bobdan çok daha uzundur ve çok fazla katmanı vardır. Bazen ihtiyacınız olan değişiklik, stilinize sadece birkaç katman ekleyerek başarılabilir..

8. Şık Stiller

Bu tarz sadece şık değil, aynı zamanda seksi. Parlak bir stil arıyorsanız, bununla yanlış gidemezsiniz..

9. Sinirli Tasarımlar

Şu anda trend olan açılı bir stilin başka bir örneği. Bu tarz tarzların modası hiç geçmiyor. Saç kesimi ile renklendirmeyi de seviyoruz.

10. Plaj Serseri Stili

Sofistike özelliğinden dolayı kesinlikle seveceğiniz harika bir stil. Bu tarzları seviyoruz; onlar göz alıcı ve zarif.

11. Zarif Bobs

Böyle bir saç modeli ile gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ne kadar şık ve bir araya getirilmiş göründüğünü seviyoruz.

12. Tam Hacim

Saçları, bu stili sallamak için ihtiyaç duyduğu tüm hacme sahip. Başlangıçta gür saçları vardı ama stile biraz dalga eklemek kesinlikle yardımcı oluyor.

13. Buzlu Stiller

Çoğumuzdan daha uzun olan ve buz sarısı rengini sevdiğimiz bir stil. Bundan daha güzel bir tarz bulamazsınız. Bu, rengi nedeniyle genellikle göze çarpan bir görünümdür..

14. Daha Yumuşak Stiller

Stili, yumuşaklığı nedeniyle nefes kesici. İnce saçları var ve yüzünün etrafına nazikçe düşüyor. Bu oyuncu ona neyin iyi geldiğini biliyor. İnce saçlarınız varsa, bu sizin için güzel bir görünüm olurdu..

15. Standart Bob

Standart bir bob böyle görünür; açıları yoktur, tüm saçlar bir uzunluktadır ve ortadan ayrılır. Charlize Theron bu tarzda harika görünüyor ve her zaman az bakım gerektiren bir stili tercih etti. O meşgul bir kız, bu yüzden nedenini görebiliriz.

16. Uzun Patlama

Tarzınızda bir patlama tercih ediyorsanız, bu harika bir görünüm. Patlama da uzun ve saçın geri kalanı katmanlar halinde. Katmanlar, neredeyse tüylü görünecek şekilde kesilir. Üstte olmayan daha keskin bir stil.

17. Uzun Stiller

Jessica Alba, uzun bob’u bir süredir değişen uzunluklarda salladı. İster uzun ister kısa olsun harika görünüyor. Bunun gibi şık ve basit bir stil deneyin. İnce telli saçlara sahip kişilere önerilir..

18. Mor Stiller

Bazen ihtiyacınız olan tüm değişiklik yeni bir renktir. Parlak mor vurgular nedeniyle bu dağınık bob’u seviyoruz. Kesinlikle daha uzun bir bob, bu yüzden boyunu çok fazla kaybetme konusunda endişelenmene gerek yok. Renk muhteşem ve tüm bu dalgalar da öyle.

19. Cesur Dalgalar

Bu kısa görünümü seviyoruz çünkü çok fazla katmanı var. Bu tarz, dünyadaki tüm farkı yaratacak çok fazla gövdeye sahip. Katmanlı stili seviyorsanız, o zaman bu tür bob sizin için mükemmel çünkü yüzü de çerçeveliyor..

20. Öncesi ve Sonrası

Bu öncesi ve sonrası ile bir bobun tarzınızda ne kadar büyük bir fark yaratabileceğini görebilirsiniz. Görünümünü nasıl değiştirdiğini seviyoruz. Mutlu olmanız için büyük bir değişiklik olması gerekmiyor. İlk başta küçük bir miktar çıkarmaya çalışın ve daha sonra tek başınıza giderken daha fazla uzatmaya çalışın. Bu tarz kesinlikle güzel.

21. Basit Tasarımlar

Her yerde giyilebilecek harika bir tarz. Basit ve az bakım gerektiren bir stil. Yoğun bir hayatınız varsa, bu sizin için mükemmel bir stil. Daha fazla kalktığınızda basitçe fırçalanabilir. Ne kadar şekillendirmek istediğiniz tamamen size kalmış.

22. Parlak Işıklar

Bu kızın öne çıkan özellikleri hemen üzerinize atlıyor. Bu buzlu renkleri seviyoruz çünkü her zaman yüksek etkili tasarımlar. Öne çıkanlar sadece sayfadan çıkıyor. Daha dramatik bir stil arıyorsanız, bunu deneyin, ancak öne çıkanları unutmayın..

23. Üniforma Stili

Bu tarz çarpıcı ve içe doğru açı yapacak şekilde kesilmiş. Bu stilleri seviyoruz çünkü her zaman çok parlak görünüyorlar. Şık ve şık, ofis için harika olacak bir şey. Deneyin ve siz de onu ne kadar sevdiğinizi göreceksiniz.

24. Aşırı Açı

Bu stili hem uzun hem de kısa olduğu için seviyoruz. Yine de önünüzde uzun saçlarınız varmış gibi görünecek, ancak arka oldukça kısa. Kesinlikle aşırı açılı bir bob, ama harika. Gerçekten farklı bir şey istiyorsanız, bundan başkasına bakmayın..

25. Keskin Çizgiler

Bu görünüm çok cilalı ve açıların oldukça keskin olduğu gerçeğini görebilirsiniz. Şık bir tasarım arıyorsanız, burada buldunuz. İhtiyacınız olan tek şey, parlaklık için biraz ürün eklemek ve gitmeye hazırsınız..

26. Tam Stiller

Kim Kardashian’ın her zaman kalın saçları vardı, bu yüzden stillerinde her zaman yeterli hacim var. Buradaki bob’u, genellikle giydiğinden biraz daha kıvırcık. Saçını genelde düz görmemize rağmen kıvırcık saçla gerçekten iyi göründüğünü düşünüyoruz..

27. Güzel Tasarımlar

Basit ama yine de sofistike olan şık ve düz bir stilin başka bir örneği. Bunun kadar mükemmel bir stile sahip olabilecekken dalgalara kimin ihtiyacı var. İstediğiniz şekilde şekillendirin ve güne hazırsınız. güzel bir tarz!

28. Akan Stiller

Uzun bir bob ile saçlarınızı hala topuz veya at kuyruğu yapabilirsiniz. Bunu yapmak için hala yeterince uzun.

29. Kırmızı Halı Stilleri

Bu görünümleri seviyoruz çünkü klas ve zarifler. Naomi Watts kırmızı halıda yürürken kumsal dalgalarıyla inanılmaz görünüyor.

30. Şık Bir Tarz

Tamamen fashionista hayatıyla ilgiliyseniz, o zaman bu sizin için bir görünüm. Kısa ve şık ve dünyadaki tüm stile sahip.

31. Sofistike Stiller

Bu, sizi her zaman bir sınıf hareketi gibi hissettirecek bir tarz. Tarzın sahip olduğu hafif hacmi seviyoruz.

32. Dağınık Bir Stil

Bu stilin içinde birçok farklı katman olduğunu ve stil boyunca hacim oluşturmaya yardımcı olduğunu görebilirsiniz..

33. Uzun Tasarımlar

Önde arkadan çok daha uzun olan başka bir “LOB” örneği.

34. Mükemmel Stil

Tyra Banks, yaşamı boyunca bir dünya stiline sahip oldu. Bu göğüsler onu her zaman şık ve zarif gösteriyor. Ayrıca orada da bazı hafif vurgular var.

Ayrıca Bakınız:

  • Tüm Görünümünüzü Değiştirecek 64 Seksi Küçük Patlama Fikirleri
  • Gününüzü Aydınlatacak 85 Çarpıcı Peri Stili Bob
  • 98 Zarif ve Güzel Fransız Örgü Fikirleri
  • Bukleleri Yeniden Sevdirecek 70 Muhteşem Perma
  • Görünümünüzü Pop Hale Getirecek 69 Güzel Kestane Saç Modeli

35. Açılı Tasarım

Açılı bob her zaman popüler bir stil olmuştur ve yakın zamanda modasının geçeceğinden şüpheliyiz..

36. Platin Görünüm

Ciddi platin rengi olan daha kısa açılı bir bob. Platin sarısı tarzından daha iyi bir şey yoktur..

37. Kıvırcık Tasarımlar

Saçınız daha kısa kesilse bile buklelerinizi nasıl koruyabileceğinize dair harika bir örnek..

38. Kızlar İçin Bukleler

Bu bukleleri seviyoruz! Tamamen aynı anda uzun bir bob ve buklelere sahip olabilirsiniz. Bu, bir düğün ya da gitmeniz gereken başka bir etkinlik için harika bir stil olacaktır..

39. Kısa Katmanlar

Bu kısa stil çok şık ve şık olduğundan da bahsetmiş miydik? Yüzünü çerçevelemek için sadece birkaç katmana sahip olmalarını seviyoruz.

40. Cesur Stiller

Bu muhteşem stil, diğerlerinden çok daha uzun bir bob. Boyunuzu kısaltmaktan endişe ediyorsanız, bu sizin için bir stil olabilir. Bob görünümünü alıyorsunuz, ama aynı zamanda çok da kısa değil..

41. Tüylü Görünüm

Kesinlikle herkesi memnun edecek harika bir görünüm. Basit ve yine de şık.

42. Dağınık Şekillendirme

Çok dağınık olmayan uzun bir bobun bir başka harika örneği. çok kısa değil.

43. Hafif Bir Açı

Bu tarzları sevmeden edemiyoruz; onlar şık ve çok havalı. Daha kısa bir versiyon olan başka bir açılı bob.

44. Bazı Bukleler Ekleyin

İster doğal olarak kıvırcık olun ister perma yaptırmak isteyin, bu bir bob ile nasıl bukleler yapabileceğinizin harika bir örneğidir..

45. Birçok Renk

İşte benzer görünümler, farkın renkte gelmesi dışında. Vurgulananı seviyoruz çünkü stilde çok daha fazla derinlik var. Gerçekten sana atlıyor.

46. ​​Klasik Stiller

Klasik tarzların bir parçası olan muhteşem bir bob. Düşük bakım gerektirir ve bir araya getirilmesi uzun sürmez.

47. Kızıl Saç Stilleri

Bu kızıl saçlı için klasik bir görünüm. Bu stili seviyoruz çünkü çok basit.

48. Keskin Stiller

Neredeyse keskin görünecek kadar şık bir bob için başka bir harika örnek.

49. Pürüzsüz Stiller

Düz saçlar bu tarzlarla her zaman harika görünüyor çünkü harikalar. Bu pürüzsüz stilleri her yerde giyebilirsin.

50. Göz Alıcı Stiller

Bu tarz için kesinlikle çok fazla kesmenize gerek yok. Kabarık bukleleri seviyoruz; onlar çok çekici.

51. Kısa ve Tatlı

Bu bob kare şeklinde kesilmiş ve biz onu seviyoruz. Kısa ve tatlı olan basit bir stil.

52. Vampir Stilleri

Sinirli ve sizi bir badas gibi hissettirecek. Bu stiller sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak.

53. Cesur ve Güzel

Bu klasik görünümler her zaman popülerdir çünkü her şeyi basit tutarken bob’a cesur bir görünüm verirler..

54. Basit ve Güzel

Bu güzel ama yine de basit olmayı başaran bir stil. Bu, uyanabileceğiniz, fırçalayabileceğiniz ve kapıdan dışarı çıkabileceğiniz bir stil..

55. Günler için Bukleler

Bukleler hakkında bir şey var ve saçınıza çok fazla hacim katıyorlar. Etkinlikler için harika olduklarından bahsetmiyorum bile.

56. Parlak Tasarımlar

Bu muhteşem stil, renk ve kesim nedeniyle harika. Nereye giderseniz gidin, bu tarzla iltifat alacağınızdan emin olabilirsiniz..

57. Muhteşem Stil

Burada başka bir öncesi ve sonrası stilimiz var, böylece saçınızı birkaç santim kesmenin nasıl bir şey olduğunu görebiliriz..

58. Hepsi Bir Uzunluk

Bu uzun bob, size çok basit bir stil sağlayan tek uzunluktadır..

59. Daha Keskin Stiller

Biraz daha kenarı olan bir stil istiyorsanız, o zaman bunu beden için deneyin. Sahip olduğu plaj kıvrımını seviyoruz, gerçekten harika görünüyor.

60. Dalgaların Dokunuşu

Uzunluğu ne olursa olsun dalgaları severiz. Bu tarz hakkında yeterince alamadığımız bir şey var. Sade ama güzel bir stil istiyorsanız, bundan başkasına bakmayın..

61. Yumuşatma Stilleri

Bu görünüm çok yumuşak ve güzel. Muhtemelen saçına çok fazla ürün sürmediği anlamına da geliyor ki bu iyi bir şey. Uzun süre sevebileceğiniz basit bir tarz çünkü bu tarzların modası asla geçmez..

Bunların hepsi harika göğüsler ve gördüğünüz gibi çok farklı uzunluklarda geliyorlar. Saçınızı kestirmekten korkmamalısınız çünkü kısaltmanız gerekmiyor. Tüm saçlarını kesmene gerek yok. Korkuyorsanız, biraz daha uzun başlamak ve zamanla daha kısa gitmek sorun değil. hepsini birden kesmene gerek yok.

Bu boblar sadece çok yönlü değil, aynı zamanda tarzınızı gerçekten değiştirebilirler. Yeni bir tarza açık olun ve bundan memnun kalacaksınız. Herkes için yeni bir yıl ve tarzınızı değiştirmek için can atıyorsanız, uzun bir bob ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. Basit bir tane seçin veya aşırı açılı bir bob deneyin, gökyüzü sizin ve sahip olduğunuz seçeneklerle sınırlıdır..

Makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz, en sevdiğiniz stil hakkında aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.!