Bir Badass Gibi Görünmenizi Sağlayacak 50 Tıraş Saç Modeli

Tıraşlı saç modelleri günümüzde tüm öfke. Trend uzun yıllardır var olmasına rağmen (Salt-n-Pepa’yı hatırlıyor musunuz?), Rihanna, Pink ve Rosario Dawson gibi ünlüler son zamanlarda onları dikkatimize ve tekrar gündeme getirdi. Bu saç stilleri artık sinirli ve esnek olarak kabul ediliyor ve bunun iyi bir nedeni var. Tıraşlı bir saç stilini sallamak kolay değil, bu yüzden onu çeken kadınlar kesinlikle biraz övgüyü hak ediyor ve görünüşümüze punk bir tat katmak isteyen hepimiz için gerçek bir ilham kaynağı olabilir. Onların sırrı nedir? İşte içeriden bir ipucu – tek gereken çok fazla güven ve yetenekli bir kuaför.

Acı bir gerçekle başlayalım: Kadınlar için traşlı saç modelleri ya inanılmaz havalı ya da tam bir felaket olabilir. Orta yol yok. Bu, korkaklara yönelik bir bakış değil ve görünüşe gelince oldukça muhafazakar olanlarınız için kesinlikle önerilmez. Bununla birlikte, görünümünüze biraz kenar eklemek istiyorsanız, alttan kesim almak mükemmel bir seçenek olabilir. Alttan kesimler çoğunlukla erkekler arasında popüler olsa da (Bruno Mars’ı düşünün), bu punktastic saç trendi, özellikle A listesindeki ünlüler son yıllarda bu tür saç stillerini benimsediğinden beri, şimdi kadınlar arasında dalga yaratıyor..

Amerika’nın vahşi çocuğu Miley Cyrus, maceracı moda seçimleriyle tanınıyor, bu yüzden onu alttan kesimli görmek sürpriz değil. Bununla birlikte, artık moda uyarısı yapan ünlülerin kısa saçları ve traş edilmiş şakakları ile kırmızı halıdan gözlerimizi kamaştırdığı görülüyor, bu saç modelinin klasik bir görünümü anında güncelleyebileceğinin kanıtı. Örneğin, retro eski Hollywood güzellik estetiğiyle tanınan Malin Akerman, şimdi korkak bir alttan kesilmiş saç stiline sahip. Scarlett Johansson yeni, kısa saçlarıyla muhteşem görünüyor. Jada Pinkett Smith, sağ kulağının üstünde alttan kesilmiş bir bölümle sersemletiyor. Son zamanlarda Netflix şovu Orange is the New Black’deki rolüyle ayaklarımızı yerden kesen Avustralyalı model/aktris/DJ Ruby Rose, kısa, punk saçıyla sansasyonel görünüyor, kadınlığın ve uzun saçın her zaman olmadığını kanıtlıyor el ele gitmek zorunda.

Ünlülerin ayak izlerini takip etmeyi ve kafanızın tamamını veya sadece bir kısmını tıraş etmeyi düşünüyorsanız, bu saç stilinin zor olabileceğini anlamalısınız. Şekillendirmek genellikle daha kolay ve daha az zaman alıcı olsa da, yeni stilinizi korumak için salonu daha sık ziyaret etmeniz gerekeceği gerçeğini göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, tüm saç stilleri yüz şeklinize uymayabilir, bu nedenle en iyi özelliklerinizi vurgulayacak birini seçtiğinizden emin olun. Elektrikli tıraş makinesine uzanacak kadar cesur olduklarını düşünenler için birkaç ipucu:

En sevdiğiniz görünümlerin birkaç fotoğrafını toplayın

Kuaföre gitmeden önce, en sevdiğiniz traşlı saç stilleriyle birkaç fotoğrafı telefonunuza kaydettiğinizden emin olun. Birkaç referansa sahip olmak, stilistin saçınızın dokusuna ve günlük rutininize uygun bir şeyler önermesine yardımcı olacaktır – özellikle her sabah aynanın karşısında yarım saat geçirecek vaktiniz yoksa..

Stilistinizin tavsiyesini alın

Daha önce de söylediğimiz gibi belirli bir saç modeli yüz şeklinize uymayabilir, bu yüzden buna hazırlıklı olmalısınız. İyi bir stilist, konu olduğu gibi anlatmak olduğunda her zaman dürüst olacaktır, özellikle de salondan hayal kırıklığına uğramanızı istemedikleri için. Onların tavsiyelerini kabul edin ve sizi bir mahkum gibi göstermek yerine yüz özelliklerinizi geliştireceğinden emin oldukları bir şey yapın ve iyi bir şekilde değil (evet!).

Küçük başla

Başınızı tıraş etmek, sadece bir alt kesimden bahsediyor olsak bile, büyük bir adımdır, bu yüzden kendinizi hızlandırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızın çoğunda uzun saç sallıyorsanız, tam bir alt kesim elde etmek aşırı bir değişiklik olacaktır, bu nedenle sonuçtan memnun olacağınızdan emin olmak için küçük adımlar atmanız sorun değil. Belki de kuaförden sadece kulaklarınızın üzerindeki kopuk bir bölümü veya ense bölgesindeki dar bir bölümü çıkarmasını isteyebilirsiniz. Birkaç hafta geçmesine izin verin ve nasıl gittiğini görün. Sonuçtan memnunsanız, başka bir randevu alın.

Stilistinle arkadaş ol

Bu kadar keskin bir kesim düzenli bakım gerektirir, bu nedenle her üç veya dört haftada bir kuaföre gitmeniz gerekecek. Alternatif olarak, gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bakım için evde bir ustura kullanabilirsiniz. Ayrıca, saçınızı tekrar uzatmak zor olacaktır – boyda çok büyük bir fark olmaması için saçınızın uzunluğundan fedakarlık etmeniz gerekebilir veya görünümünüzü yumuşatmak için saç kesiminizi katmanlar halinde kesmeniz gerekebilir..

Artık böylesine büyük bir değişime hazır olduğunuzdan emin olmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğunuza göre, işte size saç ilhamı! Cesur ve bilinçli bir stil seçimi yapmanıza yardımcı olmak için İnternet’in her yerinden 50 harika traşlı saç stilini bir araya getirdik. Bu kadınların her biri gerçek bir baş belası gibi görünüyor, aynı fikirde değil misiniz??

kadınlar için traş saç modelleri 1

Kafanızın bir kısmını tıraş ettikten sonra kadınsı görünemeyeceğinizi kim söylüyor? Dramatik bir makyaj, bol aksesuarlar ve mükemmel dantel gömlek ile her an dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kısmen badass, kısmen femme fatale, genel olarak oldukça harika bir görünüm.

kadınlar için traş saç modelleri 2

Feminenlikten bahsetmişken, yetenekli bir stilist doğru saç stilini kullanarak en iyi özelliklerinizi vurgulayabilecektir, bu nedenle fazla kaslı görünme konusunda endişelenmenize gerek yok. Kesinlikle değil, katılmıyor musun?

kadınlar için traş saç modelleri 3

Kısa saç, umrumda değil! Kısa bir bob ile traş bir yamaya sahip olmanın şık bir yolu. Bu stili sürdürmek sabahları birkaç dakikadan az sürmez, bu nedenle kısa sürede dünyayı fethetmeye hazır olacaksınız..

kadınlar için traş saç modelleri 4

Yeni traş saç stilinizi koyu bir rujla eşleştirin ve her şeyi yapabileceğinizi hissedeceksiniz. Kaşlarınız onunki kadar mükemmel görünüyorsa bonus puan kazanırsınız. O zaman güzellik rutininiz ciddi bir şekilde takip edilmesi gereken bir rutindir..

kadınlar için traş saç modelleri 5

Bir şeyin çok fazlası yeterince kötü, ama görünüşe göre cesur ve zarif arasındaki mükemmel dengeyi bulmuş. Ayrıca, bu aslında traşlı saç modellerinin herhangi bir saç uzunluğu ve renginde giyilebilir olduğunu kanıtlıyor. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz şeklin yüzünüze uyduğundan emin olmanız..

kadınlar için traş saç modelleri 6

Saçınızın bir kısmını tıraş ederek ve saç stilinizi gururla giyerek çılgın saç renginizin daha da öne çıkmasını sağlayın. Sadece klima için alışveriş merkezine gittiğiniz o sıcak yaz günleri için mükemmel.

kadınlar için traş saç modelleri 7

Bu, günlük işleriniz için pratik bir görünüm olmayabilir (saçlarınız yüzünüzün üçte birini kaplarken işleri halletmek zor olabilir), ancak özel günler için mükemmel bir seçimdir. kesinlikle bir izlenim bırakacaksın.

kadınlar için traş saç modelleri 8

Pembe, harika kısa saç stillerinin kraliçesidir – onları bir profesyonel gibi giyer. Onun liderliğini takip edin ve içinizdeki kötülüğü serbest bırakmanıza yardımcı olacağını düşünüyorsanız, daha kısa bir seçim yapmaktan korkmayın..

kadınlar için traş saç modelleri 9

Saçınızı mohawk şeklinde şekillendirmek – evet mi hayır mı? Yay’a oy veriyoruz, çünkü bu kız gerçekten büyüleyici. Gerçekten bir açıklama yapmak istiyorsanız, bu şık saç modeli tam size göre..

kadınlar için traş saç modelleri 10

Sarışınlar daha çok eğlenebilir ya da olmayabilir ama saçlarını bu şekilde giydiklerinde kesinlikle daha fazla dikkat çekiyorlar. Bu saç modeli çok fazla bakıma ihtiyaç duyacaktır, bu yüzden böylesine büyük bir değişiklik yapmadan önce bunun için enerjiniz olduğundan emin olun..

kadınlar için traş saç modelleri 11

Alttan kesim yapmak yeterli değilse, her zaman bir adım öteye gidebilir ve yeni traş edilmiş saç modeli için korkak bir renk deseni seçebilirsiniz. Bu kesinlikle etraftakilerin dikkatini çekecek.

kadınlar için traş saç modelleri 12

Moru seviyoruz ve bu saç modeli o kadar harika ki biraz kıskanmadan edemiyoruz. Sadece saçını ne kadar hızlı yıkayıp kurutabileceğini bir düşün.!

kadınlar için traş saç modelleri 13

Punk saç modelleri genellikle harikadır ve bu bir istisna değildir. Gerçekten usta bir stilisti olmalı. Bu renk için ölmek.

kadınlar için traş saç modelleri 14

Bu saç modelini sadece üç kelimeyle nasıl tanımlardık? Basit, şık, sinirli. Daha köklü bir değişime henüz hazır değilseniz, bu saç modeli alttan kesimlerin gerçekten sizin için olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir..

kadınlar için traşlı saç modelleri 15

Punk demişken, sarışın/pembe kombinasyonu asla eskimez. Özellikle de bu kadar mükemmel bir tarza sahipken.

kadınlar için traşlı saç modelleri 16

Rihanna’nın trendleri tahmin etme becerisi var, bu yüzden ana akıma çarpmadan önce alttan kesmeleri sallamasına şaşmamalı. Biraz moda ve güzellik ilhamı sağlayacak cesur bir stil ikonu arıyorsanız, işte bu.

kadınlar için traş saç modelleri 17

Bir topuz, o korkunç kötü saç günleri için ideal seçimdir. Ve kurnaz bir alt kesimi ortaya çıkardığında daha da iyi görünüyor. Dövmeden daha az kalıcı, ama aynı derecede kötü.

kadınlar için traş saç modelleri 18

Genellikle gizli bir dövme, bu ilginç ve sinirli saç modelinin yardımıyla ortaya çıktığında dalgalar yaratacaktır. Ayrıca, bir şekilde dövmenizden sıkılırsanız, saçınızın uzamasına her zaman izin verebilirsiniz. Hiç kimse bilmeyecek.

kadınlar için traşlı saç modelleri 19

Çalışacak daha az saçınız olduğunda şekillendirme o kadar zor değil. Ancak, saçınızı taramaktan bıktınız diye başınızı tıraş etmeyin. Önce nihai sonuçtan gerçekten keyif alacağınızdan emin olun, aksi takdirde ani bir karar için aylarca kendinizi yıpratma riskiyle karşı karşıya kalırsınız..

kadınlar için traş saç modelleri 20

Daha önce de söylediğimiz gibi, desenler havalı. Karışıma bir çift muhteşem büyük boy küpe eklediğinizde daha da havalılar..

kadınlar için traşlı saç modelleri 21

Hala ikna olmadınız mı? İşte bazı ek kanıtlar. Bu sizin küçük sırrınız olabilir, ancak bunu dünyayla sevimli bir topuzla paylaşmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu saç modeli sergilenmeye değer.

kadınlar için traşlı saç modelleri 22

Kısa, daha kısa, en kısa! Ve yine de son derece kadınsı, özellikle büyük küpeler, kalın bir dudak ve bazı modaya uygun güneş gözlükleriyle eşleştirilirse..

kadınlar için traşlı saç modelleri 23

Tıraş deseninizin gerçekten dikkat çekmesini istiyorsanız, neden narin bir çiçek seçmiyorsunuz? Sonuçtan memnun kalacağınızdan emin olmak için stilistinizin bu departmanda biraz deneyimi olduğundan emin olun. Üç tekila içtikten sonra arkadaşınızın başınızın bir kısmını tıraş etmesine izin vermek asla iyi bir fikir değildir..

kadınlar için traşlı saç modelleri 24

Uzun saç + alttan kesim = sonsuz şekillendirme fırsatları. Sadece bu muhteşem saç stiline bir göz atın. Stil kitapları için bir tane.

kadınlar için traş saç modelleri 25

Desenler bolca. Şimdiye kadar fark etmediyseniz, onlara oldukça takıntılıyız. Ve iyi bir nedenle.

kadınlar için traşlı saç modelleri 26

Benzer bir saç modelini sallamak için çok fazla güvene ihtiyacınız var, ancak sizi temsil ediyorsa, gitmemek için hiçbir neden yok. Kesinlikle başarabilir ve senin de yapman için iyi bir şans var.

kadınlar için traşlı saç modelleri 28

Alttan kesilmiş ve kısa saçlarla tamamen profesyonel görünebilirsiniz. Durum ve nokta. Ofis gardırobunuzun yeni saç modelinizi tamamladığından ve çok fazla dışarıda olmadığından emin olun. Çok fazla cesaret ve patronunuz kaşlarını çatmaya başlayabilir.

kadınlar için traş saç modelleri 30

Başınızı tamamen tıraş etmeye karar vermek cesur ve son derece güçlendirici olabilir. İstediğin buysa, işte kesinlikle harika görünebileceğinin kanıtı. Artı, peruklarla deney yapmak sıkıcı olmaktan başka bir şey değil.

kadınlar için traşlı saç modelleri 31

Kısa saç, muhteşem bir kolye ve mükemmel bir şekilde uygulanmış makyajı karışıma eklediğinizde harika görünüyor. Endişelenmeyin – #makyajsız günlerde bile harika görünüyor, özellikle de en iyi özelliklerinizi vurguluyorsa ve kendinizi özgür ve güçlü hissetmenizi sağlıyorsa.

kadınlar için traşlı saç modelleri 32

Süslü bir kokteyl partisine veya bir düğüne katılmak zorunda mısınız? Bu saç modeli mükemmel bir seçim. Ve renk sadece huşu faktörüne katkıda bulunur.

kadınlar için traşlı saç modelleri 33

Biz büyük ayçiçeği hayranlarıyız, bu yüzden bu saç stilini tamamen onaylıyoruz..

kadınlar için traşlı saç modelleri 34

Bu çok daha basit bir modeldir, ancak yine de kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Ve sarı ve kahverengi saç kombinasyonu bu saç modeli ile özellikle muhteşem görünüyor..

kadınlar için traş saç modelleri 35

Bir dövmenin kısmen traş edilmiş bir kafa üzerinde ne kadar iyi çalışabileceğinin bir başka harika örneği. büyülendik.

kadınlar için traş saç modelleri 36

Natalie Dormer, kısmen yeteneği, kısmen de harika saçları nedeniyle Game of Thrones ve Mockingjay’de kalplerimizi çaldı. Cidden, kız bir ikon.

kadınlar için traş saç modelleri 37

Uzun saç ve alttan kesim ile neler yapabileceğinizin bir başka harika örneği. Tek ihtiyacın olan biraz hayal gücü.

kadınlar için traş saç modelleri 38

Dormer’ın muhteşemliğine ek bir bakış. karşı koyamadık.

kadınlar için traşlı saç modelleri 39

Dağınık kabarık? Kontrol etmek. Güzel traş deseni? Kontrol etmek. Kolyeye pek düşkün değiliz ama şu sıralar 90’ların nostaljisi çok yoğun, bu yüzden şikayet etmeyeceğiz.

kadınlar için traş saç modelleri 40

Şimdi buna mohawk diyoruz! Kızın tarzı var. ve toplar.

kadınlar için traş saç modelleri 41

Saç rengi bize biraz Kelly Osbourne’u hatırlatıyor ama styling tamamen orijinal. Özellikle örgüyü seviyoruz – bu yüzden gelecekteki etkinlikler için aklınızda bulundurun.

kadınlar için traşlı saç modelleri 42

Etkilemek için giyinmeniz gereken zamanlar için harika bir stil fikri daha. Etkilemek için de stil – her zaman bizim mantramız olmuştur.

kadınlar için traşlı saç modelleri 43

Basit, zarif, bakımı kolay. Daha ne dilersin? Küpeleri sade güzelken, küçük siyah elbisesi de bonus puanlarını kazanıyor. Ve o kirpikler, onları gördüğümüz andan itibaren kalbimizi çaldı (göz kırp!).

kadınlar için traşlı saç modelleri 44

Etrafta koşuşturacak çok şeyiniz olduğu zamanlar için mükemmel topuz. Bu saç modeli, saçınız için endişelenmeden özgürce hareket etmenizi sağlar ve son derece şık görünür. Mükemmel topuzu elde etmek biraz çaba gerektirebilir, ancak buna kesinlikle değer.

kadınlar için traşlı saç modelleri 45

Megan Fox tıraşlı bir kafayla harika görünürdü, değil mi? Tabii ki, muhtemelen bir sumo takımı içinde muhteşem görünecekti, ama bu burada pek alakalı değil. Saçsız nasıl görüneceğinizden emin değilseniz, Photoshop konusunda yetenekli bir arkadaşınızdan size bir önizleme vermesini isteyin..

kadınlar için traşlı saç modelleri 46

Tıraşlı bir model için gerçekten harika ve ilham verici bir başka fikir. Daha önce de söylediğimiz gibi, sadece bir tutam yaratıcılıkla yapabileceğiniz çok şey var..

kadınlar için traşlı saç modelleri 47

Kısa saç kırmızı halıda da moda! Natalie Portman, Amber Rose, Charlize Theron, kafalarını tamamen tıraş etmeye karar veren birçok ünlü var. Daha az çekici görünüyorlar mı? biz öyle düşünmedik.

kadınlar için traşlı saç modelleri 48

Başlangıçta bu görünümü beğenmedik, ama üzerimizde büyüdü. Ayrıca kırmızı, tutkunun evrensel rengidir, bu yüzden bu konuda yanlış gidemezsiniz..

kadınlar için traşlı saç modelleri 49

İlham panonuz için bir başka güzel desen. Not aldın, değil mi??

kadınlar için traşlı saç modelleri 50

İnce, ama oh çok etkili! Ve alttan kesme konusunda hala emin olmadığınız zamanlar için başka bir mükemmel seçim.

kadınlar için traş saç modelleri 51

Renkleri seviyoruz. Ve biz bunu seviyoruz.

kadınlar için traşlı saç modelleri

Şık, zarif, şık. Ayrıca, moda guruları neye inanmanızı isterlerse inansınlar, plaj dalgaları her zaman mevcuttur..

Dediğimiz gibi önce saçını salla, sonra hayatını salla! Umarım yukarıdaki saç modelleri gelecekteki saç modelinizin nasıl görünmesini istediğiniz konusunda size bir fikir vermiştir, bu nedenle favori görünümünüzü telefonunuza kaydedin ve stilistinizden randevu alın. Cesur yeni bir saç modeli arıyorsanız, bu sadece bu olabilir. Ve takip edecek tüm iltifatlar için hazırlanmayı unutmayın..