Bu Sezon Başları Döndürecek ve Rock Yapacak 45 Fantastik Örgülü Mohawk

Mohawk sporu yapmak kalpsizler için değildir ve kesinlikle sizi diğerlerinden ayıran bir saç modelidir. Örgülü mohawk bu günlerde büyük bir trend ve eğer onu çıkarabilirsen sabah hazırlanırken sana çok zaman kazandıracak bir saç modeline sahip olacaksın. Sadece punk rock’çıların mohawk kullandığı bir zaman vardı ama bu kesinlikle geçmişte kaldı.

Örgülü Mohawk

Örgülü Mohawk

Örgülü Mohawk

Örgülü mohawk’ınızı göstermenin birçok farklı yolu var, gökyüzü bu saç modeli seçimi için gerçekten sınır. Aşağıdaki önerilere göz atın ve imza görünümünüzü bulun.

  1. Punk Rock’çı Bakışı

örgülü mohawk 1Bazı insanlar bu rocker görünümü için can atıyor ve bu kesinlikle tasarıya uyuyor. Bu görünüm, tonu ayarlamak için size örgülü bir Mohawk ve biraz renkli sprey kombinasyonu verir. Diğer her örgü, görünüşe neredeyse bir Frankenstein çekiciliği vermek için beyaz renktedir. Bu, herkesin dikkatini çekmek için bir etkinliğe giderken kullandığınız bir şey olabilir. Bu görünümle ilgili harika olan şey, kendi imza görünümünüzü oluşturmak için kırmızı, pembe veya hatta mavi olsun istediğiniz herhangi bir rengi ekleyebilirsiniz..

2. Kabarık Mohawk

örgülü mohawk 2Bu modaya uygun görünümü herhangi bir etkinliğe veya partiye götürün ve bir hit olacaksınız. Çarpıcı bir görünüm hakkında konuşun, bu, yan tıraş görünümünden ilham aldı, ancak bunun yerine bir örgü ile. Bir ile eşleştirin klasik kabarık görünüm ve herhangi bir partiye hazırsın.

3. Klas Mohawk

örgülü mohawk 3

Tüm drama olmadan Mohawk görünümünü arıyorsanız, bu görünüme bayılacağınızdan emin olabilirsiniz. Örgü uzundur ve Mohawk tarzında yukarı çekilir. Bu size Mohawk yaşam tarzına bağlı kalmadan bir görünüm verir.

4. Acımasız Mohawk

örgülü mohawk 11Bu görünüm birkaç nedenden dolayı kötü; Örgülü Mohawk görünümünün yanı sıra, bugünlerde çok moda olan klasik bir kırmızıya sahipsiniz. Bu özel görünüm, farklı boyutlarda örgülere ve gerçekten benzersiz bir görünüm oluşturmak için daha küçük olanın birbiriyle kenetlenmesine sahiptir..

5. Örgülü Kabarık

örgülü mohawk 12Bir konuşma parçası hakkında konuşun. Bu kabarık oldukça sıra dışı. Bu, traş edilmiş öğeye sahip olduğu için gerçekten taahhüt etmeniz gereken bir görünüm. Başın üstüne yığılmış örgüler ile çepeçevre bir yan tıraş var. Gri ve siyah renk çarpıcı bir kontrast sunar.

6. Marilyn Mohawk

örgülü mohawk 13Bu benim hayal ettiğim türden bir Mohawk Marilyn Monroe bizim çağımızda yaşasaydı tutunurdu. Klasik ve zariftir ve bu badassery ve zarafet kombinasyonuna sahiptir. Bu görünümde de bazı doğal bukleler ile birlikte üstte kalın bir örgü ile çepeçevre yan tıraş vardır..

7. Dönen Mohawk

örgülü mohawk 16

Ağartıcı sarı saçlar bir sörfçü dalgasıyla buluşuyor. Bu saç modeli tamamen flip ile ilgili. Yandaki örgü, sarı saç tokasının her yerindeki görünümün sadece bir aksesuarıdır. Geleneksel yatay örgü yerine dikey hareket ettikleri için örgüler de benzersiz bir görünüme sahiptir..

8. Zarif Mohawk

örgülü mohawk 23

Bu Mohawk diğerlerinden daha az fena değil, ancak başınızı tıraş etme taahhüdü olmadan Mohawk görünümüne izin veriyor. Her şey kenarlara sıkıca çekilir ve örgü gerçek Mohawk’ı oluşturur. Zariftir ve herkes tarafından çıkarılabilir.

9. Biraz Hacimli Mohawk

örgülü mohawk 43

Tıraş gerektirmeyen başka bir görünüm. Hacmi ve dramatik bir görünümü seviyorsanız, aradığınız Mohawk bu olabilir. Sarışın, bu gerçekten orijinal görünümün tonunu belirliyor. Bir yan örgü deneyin ve maksimum hacim için geri kalanını üste koyun..

10. Balık Kuyruğu Mohawk

örgülü mohawk 56

Balık kuyruğu Mohawk, dramatik bir görünüm için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Baş, uzun zamandır gördüğüm en iyi balık kuyruğu örgüsü ile her yönden tıraşlı. Sarışının arkadan gelen karmaşık örgü ile kombinasyonu. Uzunluğa sahipseniz gerçekten göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz..

11. Üç Mohawk

örgülü mohawklar

Bu üç görünümün hepsi aynı temaya sahip: traş edilmiş kafalar. Hepsini benzer yapan şey bu, onları farklı yapan şahinler. Üstte biraz kırmızıyla kısa deneyin ya da uzun saçlarınız varsa kabarık bir at kuyruğu yapın veya kıvırcık saç sizin aşkınızsa, o zaman yukarı kaldırın..

12. Pist Mohawk

örgülü mohawk 133

Bu Mohawk’ı bir defilede podyumda yürürken hayal edebiliyorum. Büyük bir tıraş ve üstte ciddi bir hacim ile tüm önemli unsurlara sahiptir. Bu moda trendini tamamlamak için biraz dalga ve birkaç renk sıçraması ekleyin ve herhangi bir etkinliğe hazır olacaksınız..

13. Uzaylı Mohawk

örgülü mohawk 134

Bu görünüm Alien film serisini çok andırıyor. Herkesin konuşmasını sağlayacak bir görünüm arıyorsanız, o zaman budur. Buz gibi sarışın tüm bu görünümü soğutur ve başınızı tıraş etmenize gerek yoktur. Sıkı örgü, bu olağanüstü görünümü tamamlamak için yukarı doğru bir tünel oluşumuna sarılır..

14. Klasik Kabarık

örgülü mohawk 154

Bu görünüm sadeliğinde güzelliğe sahiptir. Her yerde yan tıraş var ama bununla ilgili aşırı bir drama yok. Üstteki saç, şehirde bir akşam için herhangi bir elbise ile eşleştirilebilecek klasik bir kabarık saç stilindedir..

15. Yanan Bir Mohawk

örgülü mohawk 343

Ateşli bir görünüm için can atıyorsanız ve ayıracak uzunluğunuz varsa, bu olağanüstü Mohawk’ı deneyin. Bu rüyayı gerçekleştirmek için çok fazla saça veya bazı seri uzantılara ihtiyacınız olacak, ancak çok miktarda saçın yan örgüyle eşleştirilmesi, dünyayı ateşe verecek bir görünüm elde etmenize yardımcı olur..

16. Pinkett Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 1

Jada stili biliyor ve bu Mohawk onun zevkine göre bir istisna değil. Yan tıraşı sarışınken, renginin geri kalanı karamel kategorisine giriyor. Saçının geri kalanı, kendi başına duran zarif bir kabarıklıkta toplanmıştır..

17. Siyah ve Rockin It

örgülü mohawk saç modeli 2

Bu Mohawk, ondan öncekilerle aynı rocker çekiciliğine sahip. Siyah saç gerçekten bazı ciddi kontrastlara izin veriyor. Mohawk, rocker tarzında yüksektir ve yatay örgüler, daha fazla çekilmiş bir görünüm vermek için neredeyse başın arkasına ulaşır..

18. Balo için Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 4

19. Örgüsüz Mohawk

örgülü mohawklar

Bu görünüm tamamen uzun saç ve tıraş ile ilgilidir. Bu kızın çarpıcı görünen uzun siyah saçları var. Tüm yan tıraşı, genel resme dramatik bir görünüm kazandırmak için yakından tıraş edilmiştir. Bu, örgüsüz bir Mohawk görünümü isteyen biri için harika bir görünüm..

20. Sanatçının Mohawk’ı

örgülü mohawk saç modeli 6

Kafasının yanında bulunan dairesel örgüler nedeniyle buna sanatçının Mohawk’ı diyorum. Yatırım yapmak için zamanınız varsa, olağanüstü bir görünüm. Bana herhangi bir olayın konuşma emin olur. Mohawk’ın kendisi, görünümü tamamlamak için bir patlama ile arkadan aşağı doğru uzanan hacim ve mini at kuyruğu kombinasyonudur..

21. Kıvırcık Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 7

Yedek bukleleriniz varsa, o zaman bu sizin için bir görünüm. Sarı buklelerin doğal saç renginin siyahıyla nasıl kontrast oluşturduğunu seviyorum. Bukleler büyük Mohawk’ı oluştururken, örgüler başın arkasına kadar uzanan bir şerit deseni oluşturur..

22. Her Şey Örgülerle İlgili

örgülü mohawk saç modeli 8

Bu Mohawk gerçekten örgülerle ilgili. Bu saç modelinde o kadar çok farklı örgü var ki bu beni sersemletiyor. Kenarlar, bir Mohawk oluşturmak için üstte daha fazla örgü yığılarak kendi benzersiz tasarımına sahiptir..

23. Viking Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 9

The Vikings dizisinin hayranıysanız, bu görünüm için bıçakta öleceksiniz. Bu resimde o kadar çok şey oluyor ki, onun hakkında en çok neyi sevdiğimi söylemek zor. Ekli aksesuarlarla daha da güzelleştirilmiş, yan balık kuyruğu olan geleneksel bir sarışın Mohawk’ınız var..

24. Kısa Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 10

Bu Mohawk görünümünde kenarlar kaydedilir ve doğal bırakılır. Üstteki kontrast oluşturan buz sarısı gerçekten çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Yan örgüsü var ve bu görünüm gerçekten sabahları size zaman kazandıracak. Kısa saçları seviyorsanız, o zaman bu kısa seksi Mohawk’ı bedeninize göre deneyin..

25. Örümcek Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 11

Bu kıvırcık görünüm, çağlardan emin olmak için bir tanesidir. Yan örgü neredeyse bir ağa veya hatta bir örümceğe benziyor. Havalı bir tasarım ve her renkte çarpıcı. Bukleler kısa bırakılır ve Mohawk’ın çoğunu oluştururlar..

26. Midilli Mohawkörgülü mohawk 12341

İşte at kuyruğu ile ilgili bir Mohawk elde etmek için adım adım bir süreç. Basit ve kolaydır ve klasik bir görünüm oluşturmak hiç zaman almaz. Tıraş gerekli değildir ve Mohawk’ın kendisi arkadan aşağıya doğru uzanan çok sayıda at kuyruğundan oluşur..

27.  Bir Düğün Mohawkörgülü mohawk saç modeli 12

Bu, ister gelin ister misafir olun, bir düğünde tamamen görebileceğim bir bakış. Tıraş gerektirmeyen, sadece geriye çekilmiş bir görünüm olan klasik bir sarışın görünüm. Bukleler, zarif bir Mohawk elde etmek için arka arkaya yerleştirilir. Mohawk takan bir gelin olacak kadar cesursan, o zaman bu senin için!

28. Uzun Örgülü Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 13

Sıkı bir Mohawk örgünün nasıl elde edileceğine dair adım adım bir başka örnek. Bu, yetişkinlerin yanı sıra çocuklar üzerinde de açıkça yapılabilecek bir görünüm. Tıraşsız bir Mohawk’a sahip olmak istiyorsanız mükemmel bir kombinasyon..

29. Grunge Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 14

Bu seksi Mohawk, aklını başından almayı seven kızlar içindir. Çarpıcı görünecek bir şey istiyorsanız, sizi çağıran vahşi kız görünümü. Mohawk kısmı çılgın ve vahşi ve yan örgüler karmaşık ve arkaya dokunuyor. Bu korkaklara göre bir bakış değil ama başarabilirsen harika olur.

30. Sıcak Roket

örgülü mohawk saç modeli 15

Örgüler, her bir örgü içinde dokuma ipliklerle bu muhteşem rocker görünümünde arkaya doğru sarılır. Sarışın sallanan kilitler yüksek ve klasik bir Mohawk’ta telaffuz ediliyor. Sarışının her tarafına sıcak pembe sıçramalar ekleyin ve çok sıcak bir görünüme sahip olun. En son konsere bu bakışı atın ve dışarı çıkın.

31. Zikzak Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 16

Bu Mohawk bukleler ve serinlik dolu. Renk gelenekseldir ve tıraş benzersizdir. Tıraş, zikzak şeklinde yanlara ve arkaya doğru hareket eder. Tasarım harika ve her yerde giyebileceğiniz türden bir görünüm.

32. Mohawk Bir Eğlence Topudur

örgülü mohawk saç modeli 17

Bu klasik görünümde tıraş yok ama örgü neredeyse öyleymiş gibi görünmesini sağlıyor. Tüyler, Mohawk’a ciddi bir yükseklik kazandıran örgü topları halinde üst üste yığılır..

33. Tüm Örgü Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 19

Bu görünüm tamamen örgülerle ilgili, her inç karesi. Örgüler yana doğru gerilir ve Mohawk tüm örgüleri birlikte çaprazlar. Mohawk arkadan aşağı iner ve yaz boyunca çocuklar için harika bir görünüm olabilir..

34. Boneyard Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 20

Bu Mohawk görünümü, farklı örgü türlerinden oluşur / Bir kenar vermek için kemik benzeri aksesuarlarla süslenmiş boyutta ince bir tane. Sanki yeni bir örgü oluşumu yaratmasında çarpıcı olan yüksek Mohawk ile daha fazla kenara ihtiyacı varmış gibi.

35. Spiral Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 21

deli diyebilir misin? Bu görünüm bununla ilgili ve biraz zaman ayırmanız gerekecek. Kenarların tümü karmaşık tasarımlara örülmüştür ve örgünün alt kısmı Mohawk’ın kendisine kadar uzanır. Mohawk, görünümü tamamlamak için bir tam örgüden oluşur..

36. Balo için Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 22

Bu Mohawk’ın en çekici kısmı, üstteki çok renkli kıvrılmış örgüdür. Tıraş, görünümü tamamlayan her tarafı saran bir tıraştır. Kontrast renkler bu zarif görünümün tonunu belirliyor..

37. Menekşe Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 23

Bu özel görünümün menekşe tonlarını kesinlikle seviyorum, çok etkileyici. Tıraş aşırıdır ve başının çoğunu Mohawk’ın hepsinin üzerinde durmasıyla oluşturur. Mohawk’ın arkası örgüdür ve çivili bir klipsle zarif bir kabarıklıkla biter.

38. Bu Şehvetli Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 24

Bu olağanüstü Mohawk için tıraş gerekmez. Bu, şehirde veya bir galada bir akşam geçirmek için harika bir görünüm. Zarif ve çoğu insanın bir sonraki etkinlikte trend olacağı her şeyden farklı. Mohawk’ın kendisi, maksimum hacimle oldukça yüksek bir konumdadır, örgüler ise olağanüstü bir görünüm elde etmek için yana bırakılır..

39. Mohawk’ı Modelleyin

örgülü mohawk saç modeli 25

Bu Mohawk, yeni bir şeyler denemek isteyen herkes için bir temeldir. Yanlar traş edilmiş ve üst kısım güzel sarışınken doğal bırakılmıştır. Örgü kalın bir şekilde dokunmuştur ve Mohawk tasarımında kafasına oturur.

40. Üstte Bir Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 26

Bu tarzların hepsi, tıraş olmanın gereksiz olduğu anlamında birbirine benzer. Hepsi, Mohawk’ın kendisini oluşturmak için örgünün üstte kalmasına izin veren çarpıcı bir Mohawk formlarıdır. Seçtiğiniz renge veya tasarıma rağmen, bu görünüm her şeyin mümkün olduğunu kanıtlıyor.

41. Uzak Geri Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 27

Bu, gittiğiniz herhangi bir etkinlikte insanları kıskandıracak, yanda benzersiz bir örgü tasarımına sahip bir tasarım. Yine tarzın uygulanması biraz zaman alabilir, ancak bir kez orada olduğunda onu seveceksiniz..

42. Kısa Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 28

Bu Mohawk görünümünde kenarlar kaydedilir ve doğal bırakılır. Üstteki kontrast oluşturan buz sarısı gerçekten çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Yan örgüsü var ve bu görünüm gerçekten sabahları size zaman kazandıracak. Kısa saçları seviyorsanız, o zaman bu kısa seksi Mohawk’ı bedeninize göre deneyin..

43. Sınırsız Bir Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 30

Bu Mohawk’ın sınırı ve rekabeti yok. Sarı saç ve yan çevirme arasında bu Mohawk olağanüstü. Eklenen yan örgü, görünümü çok daha sıcak hale getirir.

44. Saygısız Bir Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 32Ağartıcı sarı saçlar bir sörfçü dalgasıyla buluşuyor. Bu saç modeli tamamen flip ile ilgili. Yandaki örgü, sarı saç tokasının her yerindeki görünümün sadece bir aksesuarıdır. Geleneksel yatay örgü yerine dikey hareket ettikleri için örgüler de benzersiz bir görünüme sahiptir..

45. Buz Serin Mohawk

örgülü mohawk saç modeli 33Bu görünüm biraz uzunluk ve biraz buz gibi sarışın renk gerektirir. Örgüler, benzersiz bir görünüm oluşturmak için dikey olarak hareket eder.

46. ​​Kelebek Mohawk

örgülü mohawk saç modeliBu Mohawk zarif ve gevşek, arkadan aşağı doğru ilerliyor. Tıraşlı kelebek tasarımı ona alışılmadık bir hava katıyor..