Bu Sezonun En İyi Omuz Boyu Saç Kesimlerinden 102’si

Görünümünüzü yeni bir kesimle değiştirmek istiyorsanız, omuz hizasındaki saç kesimlerinde yanlış yapmış olamazsınız. Kullanabileceğiniz en çok yönlü saç modelleridir ve asla modası geçmeyen klasik bir görünümdür. Bahsetmemek gerekirse, onlarla pek çok şey yapabilirsiniz. Omuz uzunluğu stilleri hem kalın hem de ince saçlar için kullanılabilir; gökyüzü bu tarzlar için gerçekten sınırdır. Saçını kesmeye karar verdiğinde, yeni bir başlangıç ​​gibi olur. Size gerçekten başka bir şekilde elde edemeyeceğiniz bir tazelik hissi verir. Hayatınızın her alanında yeni bir başlangıçtır. Neden hepimiz yeni bir başlangıç ​​yapmalıyız? Yeni bir sezon ve hayata tutkuyla bağlıyız.

Omuz boyu saç kesimi, özellikle ince saçlı insanlar söz konusu olduğunda evrensel bir stildir. Bu onlar için gerçekten iyi bir tarz. Omuz hizasında bir saç kesimi ile kullanabileceğiniz birçok farklı havalı stil var. Örgü ve atkuyruğunun yanı sıra birçok farklı updos var. Aşağıda Bu Sezonun En İyi Omuz Boyu Saç Kesimlerinden 102’si bulunmaktadır:

  1. sarışın bomba

Bu katmanlı bob, görünümünüze biraz keskinlik kazandırır. Çok seksi olduğu için bu stille yanlış gidemezsiniz. Yan süpürme patlaması, öne çıkanların geri kalanında olduğu gibi hacim ekler. Bu harika bir yaz görünümü.

2. Kıvırma Saç

Saçınızı kıvırmayı seviyorsanız veya doğal olarak kıvırcık saçlara sahipseniz, bu stili seveceğinizden emin olabilirsiniz. Çok sevimli bir yandan süpürme patlaması var. Bu tarzdaki dalgalar, saçlar omuzlara dayandığı için tüm görünümü gerçekten tamamlıyor..

3. Carrie Underwood

Bu country müzik süperstarı her zaman harika tarzın ne olduğunu biliyor ve bu da bunun harika bir örneği. Omuz hizasındaki saçları için basit bir kısmi kabarıklık seçti..

4. Tirbuşon Bukleler

Bu harika omuz boyu stili ona çok yakışıyor. Stilin içerdiği renkler oldukça inanılmaz. Birçok farklı rengi deneyebilir veya burada yapıldığı gibi biraz kıvrılma ekleyebilirsiniz. Omuz hizasındaki saçlara şekil vermenin pek çok yolu var. 

5. Örgülü Stiller

Bu örgüler tatlı ve basit ve yaz için ne harika bir görünüm. bu basit bir stil ve omuz hizasındaki saçların harika yanı bu, olmak istemiyorsan süslü olmak zorunda değilsin. 6. Daha Kısa Stiller

Bu tarz zar zor omuzlarda ve gerçekten çok tatlı. Kakülleri alnında ve saçlarında biraz dalga var.

7. Düz Stiller

Düz saçlar bu kadar harika görünürken kimin kıvırcık stillere ihtiyacı var? Seveceğinizden emin olduğunuz harika bir görünüm. Saçları çok kalın olduğu için burada çok fazla hacim var. 

8. Kıvırcık İşaret

Omuza oturan güzel bir stil. Bu seksi stiller her zaman moda.

Ayrıca Bakınız:

  • Gözlerinizi Canlandıracak 44 İnanılmaz Mavi ve Mor Saç Fikirleri…
  • Tarzınızı Değiştirecek En İyi 65 Mikro Örgü
  • Büyülü Görünmenizi Sağlayacak 62 İlham Veren Pastel Saç Fikirleri
  • Kendinizi İyi Hissettirecek 48 En İyi Quinceanera Saç Modeli…
  • 40 Yaş Üstü Kadınlar İçin 78 Muhteşem Saç Modeli
  • En İyi Senegalli Büküm Saç Modeli Fikirlerinden 78’i

9. Süslü Tasarımlar

Bu, bir düğüne veya hatta bir gün sahilde giyilebilecek harika bir görünüm. Daha kısa stilleri seviyorsanız, bu omuz uzunluğu stili sizin için doğru seçimdir..

10. Uzun Patlama

Bu tarz şık ve düz ve her yerde harika! Stili seviyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Yan çarpma da çoğundan biraz daha uzun ama çok sofistike.

11. Katmanlı Görünüm

Bu dalgalı stili seviyorum çünkü bir tür için. Arkası önden biraz daha kısa ve bu da ona çok hacim veriyor.

12. Kırmızı ve Kıvırcık

Kırmızı ile asla yanlış gidemezsiniz ve bu bukleler ölmek üzere. Yeni bir stile ihtiyacınız varsa, bunu beden için deneyin, pişman olmayacaksınız..

13. Çarpıcı Stil

Omuzlara oturan harika bir stil ve ah! Bu bukleler. Seveceğinizden emin olduğunuz harika bir tarz.

14. Seksi ve Gevşek

Sinirli bir omuz uzunluğunda saç kesimi. Çok gevşek dalgaları ve oldukça havalı vurguları olan harika bir stil. Bu yaz için harika bir görünüm.

15. Tatlı Küçük Yalancılar

Bu oyuncu bir süredir omuz boyunda saçlarla spor yapıyor ve her zaman harika görünüyor. Gevşek bir dalga olmasını seviyor ve her zaman sarışın. Bu muhteşem buklelere doyamıyoruz.

16. Açık Sarışın

Gevşek bukleler nedeniyle seveceğiniz sade bir stil. Saç kesimine harika bir katkı ve yaz için mükemmel. 17. Klasik Bob

Klasik bir şey arıyorsanız, bob ile yanlış gidemezsiniz. Seveceğinizden emin olduğunuz basit bir stil. Yan süpürme patlaması tüm görünümü tamamlıyor.

18. Sandra Bullock

Bu seksi bob Sandra’da harika görünüyor, uzun yıllardır omuz hizasında saç kesimi yapıyor. İçlerinde harika görünüyor, bu yüzden. Harika bir görünüm için ihtiyacınız olan tek şey basit bir düz bob.

19. Bakır Tasarımlar

Bu tarzla ilgili en iyi şey renktir, bu vurgular inanılmaz derecede şaşırtıcı, ne renk! Açılı bir bobda arka önden daha kısadır. Hangi mevsim olursa olsun bu görünümü seveceğinizden emin olabilirsiniz.. 

20. Tatlı Stiller

Bu tatlı tarz gerçekten şaşırtıcı ve harika. Bir yandan çarpma ve bir sürü gevşek bukle var, buna doyamayacaksınız.

21. Derin Parça

Her durum için harika olan harika bir stil. Bu derin parçaları seviyorum çünkü çok fazla hacim sunuyorlar.

22. Daha Uzun Boylar

Uzun ve akıcı harika bir stil. Bu stilin birçok farklı katmanı var.

23. Muhteşem Updos

Bu stiller bukleler nedeniyle her zaman çok güzel. Omuz uzunluğundaki bir saç kesimi, bir kabarıklık yapmak için hala yeterince uzun. Bu muhteşem ve herhangi bir resmi etkinliğe giyilebilir. 

24. Düz Tasarımlar

Kesinlikle seveceğiniz harika bir stil. Bu düz stil basit ama muhteşem. Saçsız saçlardan hoşlanıyorsanız bu stil tam size göre..

25. Aşk Patlamaları

Bu çok şık bir görünüm ve bunu ofiste görebiliyordum çünkü çok sofistike. Aynı zamanda dikkatleri üzerine çekecek şık bir görünüm istiyorsanız, bu stilden başka bir yere bakmayın..

26. Uzun Dalgalar

Bu gevşek dalgalar nedeniyle seveceğinizden emin olduğunuz bir stil. Bukleler içeren bir tarzdan daha seksi bir şey yoktur.. 27. Farrah Vibe

Bu saç modeli, Farrah Fawcet’in altın çağında spor yaptığı görünümü çok andırıyor. Klasik ve seksi ve bu yaz kesinlikle sallamak isteyeceğiniz bir model..

28. Çoklu Seçenekler

Bunların hepsi omuz boyu kesimler ve hepsinin katmanları var ve hepsinin farklı renkleri var. En sevdiğiniz stili seçin ve onunla koşun. Bunların hepsi uzun süre seveceğinizden emin olduğunuz güzel stiller..

29. Derin Kökler

Bu omuz uzunluğundaki saç kesimi tamamen renkle ilgili. Bir sürü sarışın ama aynı zamanda bakır elementler de var. Yaz için bu görünümü seveceğinizden emin olabilirsiniz..

30. Şok Beyaz

Bu tarzda rengi veya renk eksikliğini seviyorum. Soğuk bir görünüm ama çok güzel. Basit bir stile sahip basit bir kesim. Bu durumda, onu bu kadar harika yapan renktir..

31. Melek Bob

Açılı bob, asla modası geçmeyen bir saç kesimidir. Aynı anda hem kısa hem de uzun saçlara nasıl sahip olabileceğinizin harika bir örneği. Bu tarz bir tarzı seviyorsanız, o zaman yaz kesinlikle denemek için mevsimdir..

32. Farklı Tonlar

İşte çok farklı renklere sahip dört farklı stil. Omuz boyu bir stil arıyorsanız, bunlarla yanlış gidemezsiniz..

33. Güzel Öne Çıkanlar

Bu güzel stille yanlış gidemezsin. Bu vurgular güzel ve yumuşak.

34. Basit Stil

Düşük bakım tarzı arıyorsanız, bundan başkasına bakmayın. Uzunluğun içe doğru kıvrıldığı basit bir kesim. 

35. Kıvırcık Tasarımlar

Bir sonraki etkinliğiniz için bir stil arıyorsanız, bunu seveceksiniz. Kısa ve kıvırcık ve bir sonraki etkinliğinizde harika görünecek.

36. Dalgalı Stil

Aynı anda dalgalı ve göz alıcı bir stil. Omuzda dalgalı bir şekilde oturan basit bir stil. 37. Seksi Siren

Gerçekten çok seksi olan kısa bir stil. Bu, bir havuz partisi veya sahilde bir gün için harika olacak türden bir görünüm..

38. Ateşli Kırmızı

Bu sarışın çilekli sarışına yakın ve ateşli görünümü buradan alıyorsun. Seveceğinizden emin olduğunuz basit bir stil.

39. Şık Tasarımlar

Bu açılı bob gerçekten çok şık. Bundan daha iyi bir tarz bulamazsınız. Bu saç stilinde uzun süre seveceğiniz bir incelik ve zarafet var.. 

40. Farklı Katmanlar

Bu stilde, ona ihtiyaç duyduğu ek hacmi veren oldukça kısa katmanlar var. Bukleler için güçlü bir sevgim var ve bu harika bir stil.

41. Yan Örgüler

Bazı yan örgülere sahip seksi bir omuz uzunluğunda saç kesimi. Bunlar seksi tasarımdır ve taahhüt olmadan yandan tıraşla aynı görünümü verir.

42. Yeşil Tasarımlar

Omuzların üzerinde ama daha az harika olmayan daha kısa bir stil. Bu stilin harika bir rengi var ve dalgalı ve sinirli.

43. Sarışın Aşk

Bu tüylü görünüm, tüm katmanların yüze doğru uzaklaşıyor. Romantik bir tarzı seviyorsanız, bu sizin için olanıdır..

44. Katmanlı Tasarımlar

Gerçekten güzel olan katmanlı bir görünümün bir başka harika örneği. Bu tarz başlı başına özgür bir ruh ve yaz için mükemmel bir görünüm..

45. Yüksek Patlamalar

İstediğiniz görünüm buysa, bu düz stil çok şiddetlidir. Uzun patlama gerçekten ilham verici ve çok az bakım gerektiren bir tarz.

46. ​​Çilek Tarzı

Kendine has bir stili olan şık bir melek bob. Gerçekten yerinde olan ve tüm gece boyunca başları döndürecek muhteşem bir kesim.

47. Seksi Şekillendirme

Bu stilde çok fazla hareket var ve bu yaz için harika bir görünüm. Serbest akışlı ve muhteşem.

48. Çoklu Renkler

Bu dört stilin hepsi şaşırtıcı ve yaratıcı. Omuz hizasında bir saç kesimi arıyorsanız, bu dört tasarımdan harika bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz.. 49. Yüksek Stil

Kasabada bir gece geçirmek için harika olan harika bir derin bölüm. Kısa ve dalgalı ve tamamen sert olmakla ilgili bir görünüm.

50. Uzun Stiller

Bu, size sunulan daha uzun stillerden biridir. Bu basit ve yine de çok güzel. 51. Kızlar için Bukleler

Doğal olarak kıvırcık saçlara sahipseniz ve saçınızın omuz hizasında nasıl görüneceğini hep merak ettiyseniz, o zaman bu dört saç stilinden başka bir yere bakmayın..

52. Beyaz Sarışın

Bu katmanlar daha çok yüzü çerçevelemekle ilgilidir. Kesinlikle herkesi memnun edecek çok düz bir stil.

53. Sevimli Bob

Bob’u seviyorsanız, bu stili seveceğinizden emin olabilirsiniz. Ön yüzün yüzü çerçevelemesine bayılıyorum.

54. Çoklu Yapılacaklar

Seveceğiniz dört omuz uzunluğunda saç kesimi örneği.

55. Kalın Örgü

Kalın bir örgüye sahip omuz uzunluğu stiline harika bir örnek.

56. Kırmızı Öne Çıkanlar

Bazı sallanan vurgulara sahip kısa bir stil. 57. Kıvırcık Tasarımlar

Bazı harika buklelere sahip çarpıcı bir saç modeli.

58. Tarçın Tonları

Kısa ve göz alıcı harika bir stil.

59. Kısa ve Kıvırcık

Tamamen bu dalgalarla ilgili omuz uzunluğunda bir saç kesimi.

60. Ciddi Örgüler

Bu örgü tasarımı neredeyse uzaylı gibi görünüyor. Farklı tasarımları seviyorsanız, bu stili seveceğinizden emin olabilirsiniz..

61. Basit Aşk

Sade ama klasik görünümlerden hoşlanıyorsanız, buna bayılacaksınız..

62. Çılgın Dalgalar

Dört çok farklı stil ama hepsi omuz boyu görünümü sallıyor.

63. Siyah ve Şık

Bu açılı bob karanlıktan aydınlığa gidiyor.

64. Kıvırma ve Sevimli

Esmerler ve sarışınlar arasında hangi stilin kazanacağı rekabeti?

65. Biraz Daha Uzun

Bu tarz omuz uzunluğundan biraz daha uzun ama yine de güzel.

66. Büyüleyici Stiller

Bu tarz herhangi bir etkinlikte harika görünecek.

67. Sinirli Saç

İçinde birçok dalgalı katman bulunan çok sinirli bir tarz.

68. Bol Hacim

Saçlarında bol hacim isteyenler için harika bir görünüm.

69. Harika Görünümler

Kısa sürede düzden kıvırcıklığa.

70. Muhteşem Beyaz

İşte her kızı mutlu edecek muhteşem bir beyaz renk.

71. Çarpıcı Sarışın

Bu tatlı katmanların hepsi önde ve oldukça kısa başlıyorlar. Havalı bir stil arıyorsanız, bu sarışın stilinden başka bir yere bakmayın..

72. Muhteşem Renk

Bu omuz uzunluğu stilinin en iyi yanı parlak rengidir. Bu rengi tüm yıl boyunca giyebilirsin.

73. Serin Patlamalar

Bu gri stil, gerçekten farklı bir görünüm olan griden sarışına gider. Daha sert bir görünüm elde etmek için kaküller alnın üzerinden geçer..

74. Hacim Aşkı

Bu kıvırcık stil, bu yaz için eğlenceli bir görünüme harika bir örnek.. 75. Dört Seksi Stil

Bunlar yüzünüzü gülümsetecek dört seksi stil. Onlar kıvırcık ve düz ve hepsi harika.

76. Sevimli Bobs

Bu öncesi ve sonrası, basit bir bob’a nasıl sahip olabileceğinizi ve onu kolayca büyüleyebileceğinizi gösteriyor. Bu cadaloz yepyeni bir seviyede gibi görünüyor. 77. Sarışın Güzellik

Bu, sıradan bir alışveriş günü geçirmek isteyen biri için mükemmel bir görünüm..

78. Zıplayan Sarışın

Bu büyük ve zıplayan bukleleri nasıl sevmeyiz. Bu kızın saçı kesinlikle çok etkileyici.

79. Kırmızı Stiller

Kırmızı bir stil, denemek için her zaman eğlencelidir. Burada saçta çok fazla boyut yaratan birçok farklı renk var..

80. Rock yıldızı 

Kendinizi her zaman bir rock yıldızı olarak hayal ettiyseniz, bu saç stilini seveceğinizden emin olabilirsiniz. Herkesin seveceğinden emin olduğu sinirli bir havası var.

81. Seksi Bob

Saçın açısıyla ilgili harika bir stil. Bu bob oldukça güzel ve renklendirme de.

82. Çok Katmanlı

Gittiğiniz her yerde seveceğinizden emin olduğunuz harika bir stil. Bu stil, tamamen farklı bir görünüm yaratan uzun katmanlara sahiptir..

83. Kıvırcık ve Güzel

Bazı harika bukleler ile basit bir stil.

84. Cesur Tasarımlar

Dört çok farklı stil ama her birinin harika unsurları var.

85. Çarpıcı ve Basit

Cesur ve çarpıcı olan basit bir stil.

86. Tüylü Katmanlar

tüylü katmanlar ona daha romantik ve incecik bir görünüm verir. Seveceğinizden emin olduğunuz daha yumuşak bir stil.

87. Basit ve Çarpıcı

Klasik tarzları seviyorsanız buna bayılacaksınız. 88. Benzersiz Görünümler

Klasik bir görünüm sunan basit ama standart bir tasarım. Vahşi bir şey istemiyorsanız, bu tamamen sorun değil ve bu, işleri basit tutmayı seven biri için harika bir stil..

89. Hareketli Katmanlar

Bu dalgalı katmanlar, yaz ayları için mükemmel olacak yeni ve eğlenceli bir görünüm yaratıyor. Stil ve renk hepsi oldukça şaşırtıcı. Bu yaz kamp yaparken veya sahilde bu stili sallayabilirsiniz.. 

90. Seksi Örgüler

Bu kabarık, arkaya doğru uzanan seksi ve benzersiz örgü nedeniyle harika. Bir omuz uzunluğu stili, bir kabarık dahil olmak üzere birçok farklı stil yapmak için yeterince uzun.. 

91. Şok Beyaz

Klasik bir renge sahip harika bir bob. Platin sarışınları seviyorsanız, bu stili seveceğinizden emin olabilirsiniz. Bu tarz sofistike ve bunu moda dünyasında bile görebiliyorum. Bu, dünyayı ele aldığınız tarz bir tarz.. 

92. Farklı Bob’lar

Dört çok farklı bob ama her biri kesinlikle seveceğiniz oldukça şaşırtıcı unsurlara sahip. İster düz ister kıvırcık isteyin, burada sizin için bir bakış var.

93. At Kuyruğu Aşkı

Omuz uzunluğundaki saç kesimleri hala at kuyruğuna yerleştirilebilecek kadar uzun.

94. Uçan Bukleler

Bu bukleler, kişiden uzaklaşmaya çalışıyormuş gibi görünür. Seveceğinizden emin olduğunuz gerçekten eşsiz bir görünüm.

95. Şok edici Tasarımlar

Şok edici bir beyaz olan melek şeklinde bir bob. Bu stiller nefes kesici ve sarışın yaz aylarında her zaman harika bir renktir..

96. Basit Sarışın

Kelimenin tam anlamıyla aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce farklı sarışın renk var. Bu melekli bob, burada gördüğümüz sarı tonla harika görünüyor.. 

97. Klas Stil

Omuz hizasında düz kesilmiş ve ardından kıvrılmış saç kesimi olan basit ama klasik bir görünüm.

98. Cesur ve Şımarık

Dört farklı kısa bob ama hepsinin kendine has bir çekiciliği var. İstediğiniz rengi ve istediğiniz kesim türünü seçin ve size mükemmel şekilde uyan bir stil bulacaksınız..

99. Gri Tonlar

Bu gri-sarışın stiller bugünlerde çok moda ve onlardan yeterince alamıyoruz. Onlara klas ve zarafet var.

100. Esmerleri Sevmek

Omuz hizasındaki saçlarda harika görünen basit katmanlara sahip bir esmer için basit bir stil.

101. Basit Örgüler

Tatlı bir örgüye sahip harika bir omuz uzunluğu stili. Bu, bir düğün ya da yaz etkinliğinde giymek için harika bir tarz olurdu..

102. Dikenli Stiller

Bir rock yıldızı gibi hissetmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir tarz. Her yerinde katmanları vardır ve görünüm çok dikenli ve sinirlidir. Tüm katmanları seviyorum ve renk de harika. Bu noktada, muhtemelen bu sezon spor yapmak için harika bir omuz uzunluğunda saç kesimi bulmuşsunuzdur. Eğer öyleyse, bu harika! Şimdi bir sonraki adım, bu tür kesimlerle ilgili deneyimi olan bir kuaför bulmaktır. Bunu yaptıktan sonra sadece bir randevu alır ve bir sonraki kesiminizi almaya gidersiniz. Bu yaz istediğiniz görünüme kavuşmak işte bu kadar kolay.

Makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Lütfen en sevdiğiniz görünüm hakkında yorum yapın!