Bukleleri Yeniden Sevdirecek 70 Muhteşem Perma

Yaklaşan bahar için yeni bir stil arıyorsanız, o zaman permaların büyük bir şekilde modaya döndüğü gerçeğine göz atmalısınız. Perma denilince aklımıza 80’lerin korku hikayeleri, çok kötü kokan şişe işleri geliyor. Perma artık öyle değil. Şiddetle ama harika bir şekilde geri döndüler.

Genç nesil, sırf eski yıllıklarda gördükleri yüzünden izinlerden korkabilir. Ancak bu günlerde şehirde yeni bir modern “havalı” perma var ve bu sezon onu sallamak isteyeceksiniz. artık zorunda değilsin kıvırcık saçlar için endişelenme, hayır yeni balo görünümü tatlı buklelerle muhteşem. Biz bu yeni izinleri, birçok farklı boyutta farklı bukleler elde edebilirsiniz. Sıkı bir bukle mi yoksa gevşek bir kıvrım mı arıyorsunuz, bu size kalmış. Sahip olabileceğiniz stilin sınırı gökyüzüdür. Bu izinler izinlere bile benzemiyor; harikalar, bu yüzden onlara bir göz atın.

Size Bukleleri Yeniden Sevdirecek 70 Muhteşem Permamız var:

  1. Sıkı Kıvrım

Bazı ciddi bukleleri olan harika bir stil. Uzun, sıkı bukleler harika her mevsim için ve bu güzel görünümü seviyoruz. En iyi yanı, saçlarının çok yumuşak görünmesi ve bu her zaman sağlıklı bir görünüm.

2. Yaylı Bukleler

Şimdi bu görünümle 80’leri geri getirebilirsiniz. Siyah fiyonk ve mor göz farını seviyoruz. Hepsi 80’lerin hayali. Bu tipik perma görünümüdür, ancak bu kötü olduğu anlamına gelmez. Herkes bu stili çıkarabilir ve yine de harika görünebilir.

3. Deniz Kızı Dalgaları

Bu uzun stil, dalgalar nedeniyle harika. Saçları çok uzun; oldukça çarpıcı. Biz buna doyamıyoruz. Bu tür bir uzunluğa sahipseniz stili deneyin. Sade bir tarz istiyorsanız bu model tam size göre..

4. Muhteşem Bukleler

Bu çarpıcı stili seviyoruz çünkü dikkat çekici. Bukleler güzel bir şekilde her yere düşüyor.

5. Sıkı ve Güzel

Gerçekten güzel olan harika bir stil. Bunun bir perma olduğuna inanabiliyor musun?

6. Sahil Dalgası

Plaj kıvrımını kim sevmez ki? Kesinlikle yapıyoruz ve bu harika bir görünüm.

7. Gevşek Dalgalar

Seveceğinizden emin olduğunuz çarpıcı bir gevşek stil. Bu tarz her yerde giyebilirsin.

8. Dağınık Perma

Bu gevşek bukleler muhteşem ve rahat bir şekilde kullanılabilecek veya süslü bir etkinlik için yapılabilecek bir stil. Buklelerle ilgili en güzel şey, her durum için harika görünmeleridir..

9. Tirbuşon

Bu, kısa saçlara ve buklelere nasıl sahip olabileceğinizin harika bir örneğidir. Ne yaparsanız yapın harika görünen dağınık bir stil. Bu sizi her dakika gençleştirecek taze bir görünüm..

10. Gevşek Dalga

Bu seksi bir peri kesimi ve bu harika stili seviyoruz. Bukleler çok gevşek, o kadar ki neredeyse hiç bukle değiller. Bu bahar için harika bir görünüm ve bu stille tüyden daha hafif hissedeceksiniz..

11. Seksi Stil

Bu size Julia Roberts’ın kızıl saçlarını nasıl taktığını hatırlatmıyor mu? Bu klasik stili seviyoruz çünkü az bakım gerektiriyor.

12. Seksi Stiller

Dağınık buklelerle dolu çarpıcı bir stil. Bu vahşi stili seviyoruz ve siz de seveceksiniz.

13. Tarz ve Hacim

Bazı şehvetli buklelere sahip kısa bir stil. Saçınızda biraz hacim arıyorsanız, bu harika bir stil olacaktır..

14. Ünlü Stili

Bu aktrisin çok gevşek bir perması var. Daha çok bir kumsal dalgası gibi ve birçok kadın bu görünüme imreniyor..

15. Seksi Bukleler

Bu, yeterince alamadığımız bir stil. Perma yaptırmayı düşünüyorsanız, bu en seksi stildir. Gevşek bukleleri ve güzel parlaklığı seviyoruz.

16. Süper Sıkı Bukleler

Sıkı bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır. Uzun saçlarınız varsa, sıkı bukleler sizin için iyi çalışacaktır çünkü onlar gevşeyecektir..

17. Doğal Görünüm

Onlara doğal bir görünüm veren bukleler arıyorsanız, bu stil tam size göre..

Ayrıca Bakınız:

  • 98 Zarif ve Güzel Fransız Örgü Fikirleri
  • Eğitimli 60 Harika Çorap Topuz Saç Modeli
  • 54 İnanılmaz Ariana Grande Saç Modelleri & Renk Fikirleri
  • Seveceğinizden Emin Olacağınız 52 Şık Örgü At Kuyruğu Fikirleri
  • Havalı 44 Şık Pompadour Saç Kesimi Fikirleri

18. Dağınık Tasarımlar

Sıkı buklelere sahip harika bir stil. Klasik bir görünüm istiyorsanız, bunu seveceğinizden emin olabilirsiniz..

19. Çılgın Bukleler

Bu bukleler, doğal bukleleriniz varmış gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha eğlenceli ve özgürleştirici bir perma istiyorsanız bu tarz tam size göre.

20. Parlak Bukleler

Bu perma, parlak bukleler nedeniyle çarpıcı. Bundan daha seksi bir tarz bulamazsınız.

21. Çarpıcı Bir Sıçrama

Kabarık bukleler bir kızın en iyi arkadaşıdır. Bu nasıl perma olabilir? Bunu seveceksin.

22. Gevşek Dalgalar

Bu gevşek dalgalar, kendinizi bir plaj çöreği gibi hissetmenizi sağlayacak. Gördüğünüz o plaj dalgalarına göz diktiyseniz, o zaman bu gevşek permayı denemelisiniz. Saçları yumuşak ve göz alıcı, gerçek bir güzellik yıldızı.

23. Çok Sıkı Bukleler

Uzun saçlarınız olsa bile, bu sıkı bukleler size birkaç santim kaybetmiş gibi hissettirecektir. Daha kısa saçla, sadece ekstra bir sıçrama elde edersiniz. Renk de olağanüstü. Biz de renk değişikliği öneriyoruz. Genel olarak stil kitaplar için bir.

24. Dalgaların Dokunuşu

Bir kalıcının iğrenç olması gerekmez; bukleler güzel olmalı. Görünümünüzü değiştirmek için ihtiyacınız olan tek şey bu basit dalgalar. Bu muhteşem stil tamamen güzel dalgalarla ilgili.

25. Tirbuşon Stili

Bu muhteşem sıkı bukleler tam olarak aradığınız şey olabilir. Büyük bir değişiklik arıyorsanız, kuaföre gittiğinizde daha sıkı bir bukle denemelisiniz. hayatını değiştirecek.

26. Çok Canlı Saçlar

Blake Lively genellikle saçlarını düz tutar ama bu buklelerle inanılmaz görünüyor. Her zaman istediğin o plaj dalgasını nasıl elde edebileceğine dair harika bir örnek..

27. Bukle Dolu Bir Kafa

Bu harika bukleler ile kendinizi topun zili gibi hissedeceksiniz. Neden olmasın, yeni bir yıl tamamen yeni ve harika bir stil elde etmekle ilgilidir. Bu bukleleri bir sonraki etkinliğinize götürün ve çorapları hemen çıkarın.

28. Maksimum Hacim

Bukleler sıkı değil, aslında çok gevşekler. İnce saçlarınız varsa, kalıcı hale getirerek bunu değiştirebilirsiniz. Bir permanın size getireceği bir şey bol miktarda hacimdir. Her zaman tarzı olacak harika bir saç modeli var.

29. Sihri İzle

Bu kalıcı olma sürecidir. Muhteşem ve canlı ve çok fazla iş olabilir. Perma almak kolayca birkaç saat sürebilir. Asaları saçınıza takmanız 1-2 saat sürer ve ardından sertleşme aşamasına geçilir. Ancak bu günlerde izinlerin ayarlanması eskisi kadar uzun sürmüyor. Bir kez ayarlandığında, 20-30 dakika kadar kısa sürebilir. Kalıcılık bittiğinde, 4-6 ay boyunca başka bir tane almanıza gerek kalmayacak. Böylece tüm sezon boyunca harika bir yeni stiliniz olacak..

30. Ünlü Bukleler

Julia Roberts’ın doğal bukleleri gerçekten ilham verici. Birçok kişi yıllardır onun tarzına imreniyor. Muhteşem buklelerle doğduğu için şanslı olan muhteşem bir aktris. Ama çok kolay çoğaltılabilirler. Onun buklelerini nasıl kopyalamak istemeyiz? Bunun için gidin ve tüm yıl boyunca Roberts stilini sallayın.

31. Maksimum Bukleler

Saçınızın hacmini artırmak istiyorsanız, mümkün olan en sıkı bukleleri elde edin. Bu bukleler kısa saç modelleri için harika. Açılı bir bob ile başlamış gibi görünüyor. Bir kez kıvrıldığında biraz farklı görünüyor ama yine de çok güzel bir saç modeli.

32. Sadece Hafif Bir Dalga

Hepimiz bu kadar uzun saçlara sahip olmayı sevmez miydik? Çok fazla buklesi yok. Tek ihtiyacınız olan, ona yeterince vücut vermek için hafif bir dalgadır. Yeni stili gerçekten sallamak için size çok ihtiyaç duyulan hacmi verecektir..

33. Dağınık Bir Stil

Sadece biraz vahşi bir perma arıyorsanız, o zaman bu sizin için bir stil. Bu, seveceğinizden emin olduğunuz başka bir kısa stil. Yeni bir permalı stili sallamak için uzun saçlara sahip olmanıza gerek yok.

34. Uzun Bukleler

Uzun saçlarınız varsa ve biraz ekstra hacme ihtiyacınız varsa, kalıcı tam olarak aradığınız şey olabilir. Bu bukleler harika görünmüyor mu?

35. Basamaklı Dalgalar

Bu dalgalar sadece parlak ve harika değil, aynı zamanda perma için klasik bir seçimdir. Bu aynı zamanda az bakım gerektiren bir stildir. Bir etkinlik için saçınızı kurutmak veya şekillendirmek uzun sürmez. Saç dökülür ve neredeyse rengi önemli ölçüde değiştirir. Altın rengi seviyoruz.

36. Bir Bukle Karışıklığı

Brooke Shields bile arada bir bukleleri sallamayı sever. Bunlarda harika görünüyor.

37. Bir Rock Yıldızı Tarzı

Her gün bu buklelere sahip olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Bu harika olurdu değil mi? onlar çarpıcı.

38. Kısa ve Şık 

Kısa saçlarınız olsaydı, bu bukleler tüm saç stilinizi değiştirirdi. Ayrıca saçınıza çok daha fazla vücut ekler.

39. Biraz Sıçrayan Bukleler

Bu yumuşak ve kabarık bukleler, görünümünüzü değiştirmek için tam olarak ihtiyacınız olan şey..

40. Yumuşak Dalgalar

Uzun saçlarınız varsa ancak büyük bir değişiklik beklemiyorsanız, basit bir dalga perma deneyin. Size çok kolay yönetilebilir bazı gevşek bukleler verecektir..

41. Vahşi Çocuk

Her zaman çılgın buklelere sahip olmayı hayal ettiyseniz, o zaman bu permayı beden için denemelisiniz..

42. Bir Peri Kesimi

Bir peri ile kıvırcık saçlara sahip olabileceğinizi düşünmeyebilirsiniz, ancak bu resim yanıldığınızı kanıtlıyor..

43. 90210 Stil

Bir ünlü tarafından giyilen başka bir harika stil ve sıkı buklelerin asla modası geçmediğini kanıtladı..

44. Buzlu Dalgalar

Bu harika buklelerle kendinizi Rapunzel gibi hissedeceksiniz. Stilin gevşek dalgalarla başlayıp daha sıkı bir kıvrıma dönüşmesini seviyoruz.

45. Yumuşak ve Dalgalı

Orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu dalgalar harika bir stil olacaktır. Sarışınların daha çok eğlendiğini herkese kanıtlayabilirsiniz..

46. ​​Büyüleyici Bukleler

Bunlardan daha muhteşem bukleler bulamazsınız. Bu tirbuşon bukleler gerçekten eşsiz.

47. Cesur ve Güzel Bukleler

Bu, sizi göz alıcı hissettirecek olan stildir. Bu gevşek buklelerle topun güzeli olabilirsiniz.

48. Basit Stiller

Belki çekicilik aramıyorsundur ve sorun değil. Klasik ve basit buklelere sahip bir perma deneyin.

49. Komşu Kız

Herkes vahşi bir görünüm istemez ve bu basit stil kesinlikle kendinizi doğal bir insan gibi hissetmenizi sağlayacaktır..

50. Tarzınızı Değiştirmek

Bazen uzun saçlara sahip olmak bir sürüklenme gibi hissettirebilir. Yepyeni bir görünüm arıyorsanız, saç stilinize biraz bukle ekleyin..

51. Tüm Hayatınızı Değiştirin

Bunun gibi bir saç modeli ile tam olarak ne olacak. Bunlar çılgın bukleler ve ayaklarına kadar iniyormuş gibi görünüyor. Saçınızı uzun tutmaya kararlıysanız, neden saçınıza odadaki her kafayı döndürecek bir vücut eklemiyorsunuz?.

52. Sıkı Bir Saç Modeli

Basit ama parıltılı harika bir saç modeli çok fazla etki katıyor. Bu gevşek bukleler sizi her gün gülümsetecek.

53. Dalgalar Üzerine Dalgalar

Bu çarpıcı stil tamamen drama ile ilgili. Vurgular ve basamaklı dalgalar arasında bundan daha iyi bir saç modeli bulamazsınız..

54. Çarpıcı Bir Tarz

Gevşek dalgalar bu günlerde tüm öfke çünkü insanlar bu plaj dalgası trendini seviyor. Bu asla gitmeyecek bir trend.

55. Cesur Tasarımlar

Bu saç stilinde o kadar çok vücut var ki, yeterince alamıyoruz. Eğer çok ince saçlarınız varsa kalıcı bir şekilde saçlarınıza çok fazla hacim kazandırabilirsiniz. Gerçekten istediğiniz saç stilini elde etmek için deneyin.

56. Büküm Dalgaları

Vay, bu bukleleri seviyoruz! Çarpıcı ve oh çok farklılar. Bu inanılmaz gevşek buklelerle tamamen topun güzeli olabilirsiniz. Bu stilde o kadar çok hacim var ki nefes kesici.

57. Kıvırcık Renkler

Bu perma ile sadece inanılmaz gevşek bukleler elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda neden ona bir renk sıçraması eklemiyorsunuz? Bu güzel saç modeline pişman olmayacaksınız.

58. Sağlam Bir Tarz

Bu, vazgeçemeyeceğiniz klasik bir kıvırcık görünüm. Daha basit bir stil arıyorsanız, onu buldunuz.

59. Model Stili

Bu buklelere sahipseniz, Paris’te podyumda yürümek üzereymiş gibi hissedeceksiniz..

60. Hafif Kıvırcık

Çok az bakım gerektiren basit bir stilin başka bir örneği. Salonda deneyin ve seveceğinizi garanti ediyoruz..

61. Yumuşak Bir Tarz

Asla modası geçmeyecek klasik bir perma. Yönetilmesi kolay olacak basit ve yumuşak bir saç modeli.

62.Muhteşem Bukleler

Gerçekten benzersiz olan cesur bir stil. Bukleler, alabileceğiniz en güzel buklelerden biridir ve bu saç stilini sallamayı seveceksiniz..

63. Vampir Bir Tarz

Bu kısa stilin bir ton hacmi var çünkü ona sıkı bukleler eklediğinizde elde ettiğiniz şey bu..

64. Parlak Bukleler

Bu, başka bir popüler permalı stil ve buna hiç şüphe yok, nereye giderseniz gidin dikkatleri üzerinize çekeceksiniz..

65. Öncesi ve Sonrası

Düz saçlarınızın permalı nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, bu harika bir örnek. Bu harika stili seviyoruz.

66. Cesur Dalgalar

Bu bukleler tamamen çılgın ve bize J. Lo’nun stilini hatırlatıyorlar. O harika saçlar yapmanın ünlü bir ustası.

67. Ne Kadar Sıkı O Kadar İyi

Bu sıkı bukleleri seviyoruz çünkü kendi içinde harika bir stile farklı bir görünüm veriyorlar..

68. Biraz Jel Ekleyin

Bu ıslak kumsal görünümünü seviyorsanız, biraz jel ekleyin ve şekillendirin. Kısa sürede yaza hazır olacaksınız.

69. Bukle Dağları

Bunlar gerçekten kızlar için bukleler. Bu güzelliğin dağlar kadar bukleleri var ve stilin ne kadar güzel olduğunu aşamıyoruz. Ciddi bir hacmi var ve kalabalığı büyüleyecek bir saç modeli arıyorsanız bu saç modeli tam size göre..

70. Yağ Görünümü 

Bu dansçı, ciddi bir ünlü tarzıyla nasıl görüneceğini biliyor. Bu bukleler, sizi Grease yıldırımın bir parçası gibi hissettirecek..