Büyük Gününüz İçin En Şaşırtıcı 40 Düğün Saç Modeli

Düğün gününüz hayatınızın en önemli günüdür ve her şeyin yolunda gitmesini istersiniz ve gelin güzelliğinizde de durum farklı değildir. Giymeyi planladığınız ruja kadar her şeyi anladınız. Saçınız farklı değil ve verilmesi gereken birçok farklı karar var. Büyük gününüz için saçınızı uzun mu tutmalısınız yoksa kesmeli misiniz? Uzunluğu aşağı bırakın veya bir kabarıklık için hepsini yukarı çekin, hatta belki her ikisinden de biraz. Postiş ister misiniz, istiyorsanız ne tür bir postiş istiyorsunuz? Bir taçtan bir çiçek klibine kadar her şeyi seçebilirsiniz, hepsi aradığınız görünüme bağlıdır. Sırada peçe takıp takmayacağınıza karar vermek var, öyleyse ne tür bir peçe ve tüm yüzünüzü kaplayacak mı? Gelinliğinize karar verirken dikkat etmeniz gereken pek çok şey var. Ama kesin olan bir şey var ki o da kocanızı sizi görünce nefes nefese bırakma planı..

Küçük bir kız olduğunuzdan beri nişanlanmayı ve mükemmel düğünü planlamayı hayal ettiniz. Rüyalarının erkeğiyle tanışıp ayaklarının yerden kesilmesinden başka bir şey düşünmedin. Muhtemelen isimlerinizi, aralarında kalp olan bir deftere birlikte yazdınız. Aşık olmak olağanüstü bir duygudur ve erkeğinizin hayatının geri kalanını sizinle geçirmek istediğine karar verme zamanı geldiğinde. O anda, yüzüğünüzü arkadaşlarınıza ve ailenize göstermekten daha iyi bir duygu yoktur. Ama sonra düğününüzü planlama fikri suya düşer ve büyük gününüz için her şeyi planlamak için hemen başlamanız gerektiğini bilirsiniz..

Büyük gününüzde hiçbir şey ters gitmeyebilir. Her detayı en ince ayrıntısına kadar planladınız ve mükemmel olması gerekiyor. Ve neden olmasın? Düğün gününüzde en iyisini hak ediyorsunuz. Her gelin tam olarak hayallerinin düğününe sahip olmayı hak eder, daha azı olmaz. İşte burada dikkatli bir planlama devreye giriyor. Sıra düğün gününüz için istediğiniz saç modelini seçmeye geldiğinde diğer her şeye o anda karar verilmiş olmalıydı. Saç stilini seçmek, büyük gününüzün son rötuşlarından sadece biridir. Özenle bir mekan, fotoğrafçı seçtiniz ve özel gününüzde ayağa kalkacak arkadaşlarınızı bilgilendirdiniz. Mükemmel bir elbiseniz var, makyaj randevunuz ayarlandı ve şimdi tek ihtiyacınız olan, hepsini bir araya getirmek için mükemmel saç. Bir saç modeli seçmek kolay bir iş değildir. Ne istediğinizi bulmak ve sonra onu uygulamaya koymak zaman alır..

Bu kadar mutlu olduğunuzu hatırlayamadığınız için heyecanınız artıyor. Hayatında hiçbir şey, hayallerinin erkeğine yaklaşan düğünlerinden daha heyecan verici olamaz. Büyük gününüz için nasıl bir görünüm istediğinizi belirlemeye çalışırken gelin dergilerine bakmaya başlarsınız. Gününüzü tam olarak nasıl aramanız gerektiğine karar vermeye çalışırken derginin sayfalarını taradınız. Vay! Erkekler gerçekten kolay!

Her gelin düğün gününde en güzel olmayı hayal eder ve kendiniz için daha azını beklememelisiniz. İster bir stilist tutuyor olun, ister gelin saçınızı kendiniz yapıyor olun, harika fikirlere, bir başlangıç ​​noktasına ihtiyacınız var. İster kabarık ister saçınızı açık bırakın, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stil var. Kısa stiller ve uzun stiller herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için mevcuttur, hepsi güzelce yapılmıştır.

Aşağıda mükemmel saç stilini nasıl seçeceğinize dair 7 ipucu bulacaksınız:

 1. İlk önce elbisenize karar verene kadar bir saç modeli seçmenin anlamı yok. Bunu hiç düşünmeyin, yoksa özellikle kuaförünüzü görme zamanı geldiğinde büyük bir kafa karışıklığı yaşarsınız. Elbise ne olursa olsun önce gelir ve gerisi ondan sonra çabucak yerine oturur. Kendinizi bir milyon dolar gibi hissettirecek bir elbise bulun ve ardından bu görünümü tamamlayacak bir saç modeline karar verin. Her şey elbisenle ilgili, bu yüzden bunu başlangıç ​​noktan yap. Elbiseniz için hangi stilin en iyi olacağından emin değilseniz, o zaman bir profesyonel arayın. Stilistiniz, seçtiğiniz elbiseye uygun bir saç modeline karar vermenize bile yardımcı olabilir..
 2. Seçtiğiniz saç modeli konusunda gerçekçi olun. Herkes aynı saç stilinde harika görünmeyebilir ve saçınızın kalınlığına bağlı olarak bazı kabarıklıkları yeniden oluşturmak imkansız olabilir. İnce saçlarınız varsa, saç modeli olarak sahip olabileceğiniz şeylerle sınırlı olacaksınız, bunun başka bir yolu yok. Saçlarınız güzelse, bol bukleler beklemek sizin için gerçekçi değil, bu kızlar daha şık bir tarzda daha iyi olur. Ne yapmayı seçerseniz seçin, saçınızın dokusuyla iyi gittiğinden emin olun. Dokuyu bulmak başlangıç ​​noktanız olmalı.
 3. Önünüzdeki seçenekler konusunda esnek olun, ne istediğiniz konusunda inatçı olmayın. Hangi seçeneklerle çalışmanız gerektiğini tartışmak için bir kuaförden tavsiye almak iyi bir fikir olabilir. Son dakikada tarzınızın işinize yaramayacağını öğrenmek felaket olabilir. Kuaförler düğün saçında uzmanlaşmıştır ve ne bekleyeceğinizi ve saçınızın dokusuna en uygun stillerin hangileri olduğunu size bildirebilir. Peçe takmayı tercih edip etmemeniz de dikkate alınacaktır. Bunlar, gerektiğinde değişiklik yapılabilmesi için önceden alınması gereken karar türleridir..
 4. Aşırıya kaçmadan elbisenizi tamamlayan bir saç modeli seçin. Saçınızın kusursuz görünmesini istiyorsunuz ancak bunun tüm paketin odak noktası olması gerekmiyor. Elbiseniz gösterişliyse, görünüşünüzü boğmamak için daha sade bir saç modeli seçmek en iyisi olabilir. Çok uğraşmış gibi görünmek istemezsiniz, sonuçta resimler sonsuza kadar sürer. Bununla birlikte, elbiseniz kendi içinde basitse, tamamlanmış görünümü gerçekten pop yapmak için saçınıza daha fazlasını yapabilirsiniz. Sadece birini veya diğerini seçin. Görünümünüzle ilgili her şeyi abartmaya gerek yok. Bazen, yüzyılın elbisesine sahipseniz, saçınızın genel görünümünüze arka koltukta oturmasına izin vermek en iyisidir. Sonuçta, gerçekten herkesin odaklanmasını istediğiniz elbise, seçtiğiniz saç modeli değil. Bir saç modeli seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer şey, gerçekte kim olduğunuzu değiştirmemektir. Birçok insan tamamen işini bitirecek ve günlerinde tanınmaz görünecek. Düğün gününüzde kendiniz olmanız, görünüşünüzü tamamen değiştirmekten daha önemlidir. Kocanız yanlış düğüne geldiğini düşünebilir. Düğün gününüzde görünüşünüzü tamamen değiştirmeyin. Sonuçta hala kendin gibi görünmek istiyorsun, sadece daha resmi bir versiyonun.
 5. Her zaman stilistinizle bir deneme randevusu alın. Bunun saç stilinizin başarısı için ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamam. Lütfen siz de son dakikaya bırakmayın, aksi takdirde bir felaketle karşılaşabilirsiniz. Düğününüzün olduğu gün, stilistinizin istediğiniz görünümü sağlayamadığını öğrenmek istemezsiniz. Harika bir stilist olabilir ama bu her şeyi yapabileceği anlamına gelmez. Büyük gününüzden önce birkaç stili denemek ve gerçekten sevdiğiniz bir şey bulmak için zamanınız olması için bir deneme rezervasyonu yapın. Böylece düğün gününüze geldiğinizde, tam olarak istediğinizi elde ettiğinizden emin olacaksınız. Bir deneme rezervasyonu yaparak, beklediğiniz gibi değilse, stilde herhangi bir değişiklik yapma fırsatına da sahipsiniz..
 6. Duvak seçimi saç modeli seçiminizi de etkileyecektir. Daha geleneksel bir gelin olabilir ve bir duvakın mutlak bir zorunluluk olduğuna karar vermiş olabilirsiniz ya da gelenekten vazgeçip duvakı tamamen atlamış olabilirsiniz. Bu günlerde kesinlikle peçe takmanız şart değil, bu yüzden üzerinizde baskı hissetmeyin. İster bir tane giymeyi tercih et ister etme, her görünüme uygun birçok saç modeli var..
 7. Kısa saçla uğraşmak, bir düğün kıyafeti seçmek söz konusu olduğunda tamamen yeni bir top oyunudur. Birçok insan düğün saç stilini düşündüklerinde uzun dalgalı görünümleri veya basamaklı buklelere sahip şehvetli topuzları hayal eder. Ama ya onu çekecek kadar uzunluğa sahip değilseniz? Uzatmalar alabilirsiniz, ancak bugünlerde birçok gelin geleneksel görünümden uzaklaşıyor ve kısa tutmaya karar veriyor. Seçimlerinizle sınırlı kalacağınıza şüphe yok, ancak bu, gününüz için harika bir şey bulamayacağınız anlamına gelmez. Saçınızı düğünden önce kesmeyi seçerseniz, yeni kesilen kenarların yumuşaması için en geç 2 hafta önce kesmeyi unutmayın..

Bir saç modeli seçmek bir gelinin verebileceği en önemli kararlardan biri olabilir. Ne de olsa nişanlandığı andan beri bunu düşünüyordu. Gelinin saç modeli sadece kişiliğini değil, stil anlayışını da yansıtmalıdır. Hala kendine benziyormuş gibi hissetmesi önemlidir, yoksa görünüşünden hiç rahatsız olmaz. Bir stiliste gidiyorsanız, gerçek bir profesyonel seçtiğinizden emin olun, böylece önemli gününüz için en mükemmel saç stilini elde edebilirsiniz..

Düğün gününüz için en iyi stillerden bazıları aşağıdadır.!

 1. Bu güzel kabarıklık, kolayca başarıldığı kadar tatlıdır. Uzun buklelerinizin altını kıvırarak ve yumuşak bir kabarıklık yaparak başlayın. Hepsi boynunuzun ensesine çekildi. Biraz çiçek ekleyin ve görünümü yumuşatarak muhteşem bir düğün yapın.

1280116-düğün saç modeli

 1. Daha çok vintage görünüme sahipseniz, bu çarpıcı kabarıklığa sahip olmayı çok istersiniz. Sarı saç, bukleleri süpüren bir kısımla birleştirerek genel görünümü yumuşatır. Parçaya imza görünümü veren çok fazla hacim var. Kırmızı çiçek hepsini bir araya getirir ve rujla mükemmel bir şekilde eşleşir ve çarpıcı bir kontrast oluşturur..

2280116-düğün-saç modeli

 1. Bu kabarık zarif ve bir tür balo elbisesiyle güzel görünecek bir şey. Tüm saçlar yumuşak bir topuzda toplanır. Üst kısımdaki örgü topuza gerçekten eşsiz bir görünüm verir. Görünümünüzü tamamlamak için özel bir şey arıyorsanız, tam olarak aradığınız şey bu olabilir..

3280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünüm tamamen zarafet ve ışıltı ile ilgilidir. Kordonu ve uyumlu küpeleri, görünümü daha da özel kıldığı için kraliyet ailesi için yapılmış bir elbiseyi tamamlayacaktı. Bu kabarıklıkla ilgili her şey yumuşak ve değerlidir. Üstte çok fazla hacim var ve altta bukleler, hepsi güzel kabarıklığa yükseldi. Mücevherlerle dolu bir bantla eşleştirin ve özel gününüzde en unutulmaz görünüme sahip olacaksınız..

4280116-düğün saç modeli

 1. Uzun saç ve örgü ile başlayan bir başka vintage görünüm. Saçınızı örerek ve ardından topuzun nasıl kurulacağına benzer dairesel bir desene çekerek başlayabilirsiniz. Standart bir topuza benzersiz bir görünüm veren güzel bir kabarık. Bir postiş ve biraz bebeğin nefesi ile eşleştirin ve görünümünüz tamamlanacaktır..

5280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünüm, yumuşak bukleler ve mükemmel postişin muhteşem bir birleşimidir. Biri olmadan diğeri gitmez. Saça yumuşak dalgalarla başlanır ve ardından arkadan yukarı çekilir. Saç stilinin tonunu belirleyen ışıltılı bir Ivy postiş ile tamamlandı.

6280116-düğün saç modeli

 1. Saçınızı büyük gününüzde bırakmak istiyorsanız, o zaman bu, düşünmek isteyeceğiniz bir görünüm. Omuzların etrafına düşen nefes kesici yumuşak bukleler ile göz kamaştırıyor. Her iki taraftan yukarı çekilir, biraz aşağıda veya biraz yukarıda kalır ve çiçekli bir başlıkla sabitlenir.

7280116-düğün saç modeli

 1. Bu muhteşem kabarık hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem. Yumuşak olması ve tam olarak yerine oturması açısından mükemmeldir. Yan örgü, makyajı tamamlamak ve görünüme biraz karmaşıklık kazandırmak için kabarıklıkla birlikte yukarı çekilir. Bir çiçek halesi ekleyin ve düğün günü görünümünüz sonunda tamamlandı.

8280116-düğün saç modeli

 1. Gününüz için farklı bir şey istiyorsanız, bu kabarıklık çok benzersiz. Bir topuzda yana sıkıca çekilir ama aynı zamanda saçın üstünde çok fazla uzunluk bırakır. Arkaya bir tül ve yanlara taşlı bir parça ekleyin ve gerçekten eşsiz bir görünüme sahip olun..

9280116-düğün-saç modeli

 1. Geleneksel bir gelin iseniz eski moda bir sembol olan yumuşak ve güzel bir kabarık. Saçı yandan çekin ve arkaya getirin. Biraz çiçek ekleyin ve görünümünüz tamamlandı.

10280116-düğün-saç modeli

 1. Bu, özel gününde Kate Middleton’dan bekleyeceğiniz türden bir görünüm. O kadar asil bir zarafet havası var ki, misafirlerinizi bir prensesin huzurunda gibi hissedeceksiniz. Kabarıklığın kendisi, bazı ciddi buklelere yerleştirilmiş çok yüksek bir topuzdur. Hiçbir dal kalmadı, her saç mükemmel bir şekilde yerinde. Herhangi bir dantel veya balo elbisesi stili ile gidebilir. Gerçek güzelliğinizi ve seçmiş olabileceğiniz özel küpeleri göstermek için saç yüzünüzden ayrılır..

11280116-düğün-saç modeli

 1. Bu çarpıcı görünüm kesinlikle mükemmel bir plaj düğününü tamamlayacaktır. Sofistike ama seksi bir görünüm yaratmak için üst katmanları geriye doğru çeken klasik bir plaj dalganız var. Hepsini bir araya getirmek için büyük çiçekler ekleyin ve görünümünüz tamamlandı.

12280116-düğün-saç modeli

 1. Bu, özel gününüz için zarafet tutan kısmi bir kabarık. Bu bir udo ama sanki yere bırakılmış gibi katlanıyor ama bunun yerine altına kıvrılıyor. Mücevherli bir klipsle arkadan çekilmiş yumuşak ve gevşektir.

13280116-düğün-saç modeli

 1. Bu, plaj için mükemmel olacak başka bir görünüm. Bukleler, yandaki dalgaların yanı sıra yumuşaktır. Kıvrılmış alt, kabarıklığı tamamlamak için altına sıkıca çekilir. Bir yumruya izin vermek için üstte bol miktarda hacim vardır ve bir çiçek halesi ile tamamlanmıştır..

14280116-düğün saç modeli

 1. Çok uzun saçlarınız varsa veya büyük gününüz için uzatma eklemeyi düşünüyorsanız, bu düğün gününüz için göz önünde bulundurmanız gereken muhteşem bir görünüm olacaktır. Saçlarının her santim kıvırcık ve kabarık. Bukleler arkadan çekilir ve yana doğru basamaklanmasına izin verilir. Saçın uzunluğu, görünümü daha kısa saçlarla çalışmaktan çok daha çekici hale getirir. Kaküller önde gevşektir ve tüm görünümü tamamlamak için mücevherli bir taç ile tamamlanmıştır..

15280116-düğün-saç modeli

 1. Daha kültürel bir düğün için farklı bir şey arıyorsanız, bunları göz önünde bulundurmanız gereken harika seçenekler var. Uzun yan örgüler, beraberinde bazı takılar eklenmiş bu resimlerin temasıdır. Tüm topluluğa kraliyet havası veren taçlar ve mücevherlerle donatıldılar..

16280116-düğün saç modeli

 1. Bu, bazı mücevherler ve ciddi hacimlerle neler yapabileceğinizin gerçekten çarpıcı bir örneğidir. Saçların bir kısmı şekillendirilmiş ve geri çekilmiş olan bu görünümde çok fazla uzunluk var. Orta kısımdaki mücevher, gerçekten güzel bir şey yaratan tüm görünümün tonunu belirleyen şeydir..

17280116-düğün-saç modeli

 1. Kraliçelere yakışan bir başka zarif görünüm. Tüm uzunluk yüksek bir topuzun içine çekilirken, bazı yumuşak dalgalarla önden gevşek. Bütün görünüm mükemmellik için kıvrılmış. Trendi takip etmeyi seçerseniz, önünde bir mücevher var. Arkadaki çiçek, tüm görünüme biraz parlaklık katıyor.

18280116-düğün-saç modeli 19. Bu gelinin düğün günü tarzında ne kadar çarpıcı göründüğü hakkında yeterince harika şeyler söyleyemem. Tüm uzunluğu çarpıcı basamaklı buklelerde bırakmaya karar veren saçlarının bir hit olacağından emin olabilirsiniz. İnanılmaz bir hacimle merkezden biraz ayrıldı. Bukleler tüm görünümü yumuşatır ve yüzünü aydınlatır. Görünümü tamamen seviyorum ve herhangi bir elbise stiliyle kullanılabileceğini düşünüyorum.. 19280116-düğün saç modeli

 1. Bu, sizi birçok dönem geriye götüren dokunaklı bir vintage görünüm. Kabarmaya izin vermeyen kısa saçlar için harika bir görünüm. Bazı bukleler bu görünümü yaratır ve geline yumuşaklık getirir. Başlık, bir çiçek ve öne oturan kısa bir duvak ile hepsini bir araya getiriyor.

20280116-düğün-saç modeli

 1. Bu, bir düğün için kabarık elbiseye çok farklı bir bakış. Saçlar sadece arkadan yukarı çekilmekle kalmaz, aynı zamanda yanlar da kıvrılır. Ortadan ayrılmış bu görünüm çok basit ve abartılı değil. Klasik ve sofistike bir görünüm.

21280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünümü elde etmek için çok fazla saça ihtiyacınız olacak. Saç, böyle dolu bir topuz elde etmek için bol miktarda bulunur. İster uzunluğa sahip olun, ister uzantı eklemeyi seçin, bu görünüm kesinlikle insanların konuşmasını sağlayacaktır. Görünüm, tüm saç uzunluğunu kıvırarak ve bir topuz haline getirerek elde edilebilir. Ön taraf, yanlara sıkışmış gevşek patlamalarla oluşturulmuştur. Geleneksel ve resmi bir görünüm isteyen biri için harika bir görünüm..

22280116-düğün-saç modeli

 1. Daha tuhaf bir görünüm arıyorsanız, bu gevşek topuzu boyut olarak deneyin. Daha dramatik bir etki için başın üstünde tutulur. Çok basit ama topuzu çevreleyen eklenen çiçekler, romantik bir görünüm yaratmak için onu gerçekten çekiyor..

23280116-düğün-saç modeli

 1. Hayatınızda daha fazla karmaşıklık istiyorsanız, bu çok cilalı bir topuz. Saç düz bırakılır ve tekrar at kuyruğu şeklinde taranır. Bu uçlar çok gevşek buklelerle kıvrılır ve daha sonra bir topuz haline getirilir. Elde etmesi zor bir saç modeli değil ve kesinlikle kusursuz görünüyor. Görünümü tamamlamak için bir postiş ekleyin.

24280116-düğün saç modeli

 1. Bu, düğün günlerinde fazla telaşlanmak istemeyen biri için çok rahat ve gevşek bir görünüm. Plaj kıvrımını çok andırıyor. Çok uzun saçları olan ve bir kısmını aşağıda tutmak isteyen biri için mükemmeldir. Yumuşak dalgalarla arkaya doğru basamaklanır ve üst katmanlar gevşek bir şekilde geri çekilir. Aynı zamanda arkadan aşağı inen uzun bir postiş ile tamamlanmıştır..

25280116-düğün-saç modeli

 1. Bu kabarık bir gelin için ne kadar çarpıcı bir görünüm sağlar. Gözünüzü bu kadar güzel bir şeyden uzaklaştırmak zor. Bu kabarıklıkta o kadar çok şey oluyor ki, çok daha basit bir elbiseyi tamamlayacak. Saçın tüm uzunluğu sıkıca kıvrılır ve daha sonra arkadan çapraz geçen örgülerle sıkı bir topuz haline geri çekilir. Anında göze çarpan çok eşsiz bir görünüm. Görünümü boncuklu bir klipsle tamamlayın ve gerçekten göz alıcı bir kabarıklığa sahip olun..

26280116-düğün saç modeli

 1. Bu, çok az bakım gerektiren birine uyacak çok basit, neredeyse bohem bir görünüm. Saçınızla fazla uğraşmayı sevmiyorsanız bu model tam size göre. Gelinin saçları çok gevşek dalgalar halinde kıvrılır ve aşağı bırakılır. Ortasında sade bir kısmı vardır ve dalgalar gelinin yüzünü sarar. Çok büyük bir çiçek taç ekleyin ve görünümü tamamen tamamlayarak neredeyse bir peri masalı görünümü verir..

Daha Fazla Görüntüle: http://rachel-solomon.pass.us/mignonne yapımı 28. Bu görünüm biraz daha yüksek bakım ve bir araya getirildi. Seçtiğiniz elbiseye bağlı olarak, son görünümden biraz daha resmi bir şey arıyor olabilirsiniz. Ön taraf gevşek bir şekilde kıvrılmış ve yanlara sıkışmışken, arka daha sıkı kıvrılmış ve başının arkasına sıkıca oturan bir topuz haline getirilmiş. Göstermek için peçe veya postiş gerektirmeyen çok şık bir görünüm.. 28280116-düğün-saç modeli

 1. Bu bir peri saç modelini hatırlatan çok yumuşak bir görünüm. Bu aynı zamanda bir plaj düğünü için harika bir görünüm olurdu. Saçlar tuhaf bir şekilde rastgele ve özensiz bir şekilde bir araya getirilir. Kabarıklık boyunca ona karakter veren seçici örgüler var. Bir örgü, başının önüne neredeyse bir saç bandı şeklinde sarılır. Kabarıklığın her tarafında ona romantik bir his veren çeşitli çiçekler var..

29280116-düğün saç modeli

 1. Bu çarpıcı görünüm kesinlikle mükemmel bir plaj düğününü tamamlayacaktır. Sofistike ama seksi bir görünüm yaratmak için üst katmanları geriye doğru çeken klasik bir plaj dalganız var. Hepsini bir araya getirmek için büyük çiçekler ekleyin ve görünümünüz tamamlandı..

30280116-düğün-saç modeli

 1. Saçınızı aşağıda bırakmayı tercih ediyorsanız, bu muhteşem bir görünüm. Bu görünümün güzelliği gerçekten görünümün dışına çıkaran çok fazla hacim var. Güçlü bir patlamaya sahip bir yan kısmı var ve uzun saçları yüzünü mükemmel bir şekilde çerçeveleyen uzun şehvetli dalgalar halinde kıvrılmış. Mücevherli bir bant ekleyin ve büyük gününüz için mükemmel bir görünüme sahip olun.

31280116-düğün saç modeli

 1. Uzun saç görünümü arayan biri için harika bir görünüm daha. Bu, saçı kısmen yukarı ve bir kısmını aşağı gösterir. Uzunluk tatlı bukleler halinde sırtından aşağı doğru iniyor. Üst katmanlar, gevşek dalgaların görünümüne izin verecek şekilde geri çekilir. Arkadan klipslidir ancak saçta ekstra parçaya gerek yoktur..

32280116-düğün-saç modeli

 1. Bu görünüm gerçekten zarif ve şık bir kabarık. Sırt ve yanlar yukarı çekilmiş ancak çok gevşek bir şekilde yapıldığında genel bir yumuşatma etkisi veriyorsunuz. Hiç de abartılı değil ve aksesuar ekleme seçimi size kalmış ancak görünüm aksesuar olmadan da kendi başına duruyor..

33280116-düğün-saç modeli

 1. Bu uzun katmanlı görünümle, geriye kalandan daha fazla saç çekilmiş gibi görünür. Bukleler gevşek bir şekilde oluşturuldu, böylece saçlarının tüm üst katmanları bir klips halinde geri çekilirken sihirli bir şekilde omuzlarına düşüyorlardı. Görünümle ilgili her şey gevşek ve nedensel, abartılı değil ama yine de çok güzel. Bu, postiş veya peçe kullanılmadan çıkarılabilen başka bir görünüm..

34280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünüm şık ve iyi bir araya getirilmiş. Tüm bu gevşek ve basamaklı bukleler nefes kesici. Bukleler son görünümden biraz daha sıkı ama çok fazla saça ihtiyaç var. Farklı bir görünüm için tüm uzunluğunu yana çekti. Çok az şey var, ancak benzersiz bir görünüm için saça dolanmış olan şey. Üst kısım çok gevşek dalgalar halinde kıvrılmıştı ve güçlü bir başlık veya peçe olmadan bir kez daha bir araya getirildi..

35280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünüm, öncekinden çok daha gevşek ama daha az güzel değil. Arkadaki yumruyu oluşturmak için üstte çok fazla hacim yarattılar. Bu görünümle ilgili her şey, bukleler ve saçın geri çekilmesiyle oluşturulan hacim için konuşur. Kaküller gevşek ve yüzünü güzel bir şekilde çerçeveliyor ve bir kez daha kendi başına güzel olduğu için bir postiş eklemeye gerek yok. Yumruya kolayca bir peçe eklenebilir, ancak görünümü tamamlamak için gerekli değildir.

36280116-düğün saç modeli

 1. Bu Rapunzel’den ilham alan kabarıklığı kesinlikle seviyorum. Bakmak nefes kesici. Gelinin tüm saçlarını geriye doğru toplar, böylece uzunluk güzelce sırtına düşer. Saçlarının çoğu dökülmüş, ancak stratejik olarak yerleştirilmiş, kepçeyle tutturulmuş ve sabitlenmiş dallar var. Ancak görünüm o kadar kusursuz ki, kabarıklığın gerçekte nerede başladığını göremiyorsunuz. Arkadaki klips her şeyi güzelce bir araya getiriyor ve dalları muhteşem bir şekilde gösteriyor.

37280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünüm, bir Noel düğünü sırasında beklediğimi çok andırıyor. Tüm saçlar arkada topuz şeklinde toplanır. Sanki bir saç bandı takıyormuş gibi başının üstünü saran bir örgüsü var. Gevşek kakülleri, görünümü tamamlamak için yana doğru süpürüldü. Gelin, nostaljik bir etki yaratmak için bebeğin nefesi ile kırmızı çiçekler serpiştirdi. Kırmızı gerçekten göze çarpıyor ve bir sonbahar ya da kış düğünü için harika bir renk kombinasyonu olabilir..

38280116-düğün saç modeli

 1. Bu görünümü çıkarmak için çok fazla saç uzunluğuna ihtiyacınız olacak. Kıvrılmış olsa bile omuzlarının oldukça altına düşüyor. Bukleler büyük ve dolgundur ve gelinin çok kalın saçları olduğu izlenimini verir. Ancak görünüm, uzantılar kullanılarak elde edilebilir. Üst kısım çok gevşek, çok az kıvrılıyor. Saçın bir kısmı yanlara çekilmiş ama gerçekten gevşek bırakılmış, bu yüzden kabarık kısmın nereden başladığını gerçekten söyleyemezsiniz. Görünümü az miktarda bling ile tamamlıyor çünkü buna gerçekten ihtiyacı yok. Her şeyiyle çok güzel.

39280116-düğün saç modeli

 1. Bu, tüm saçların toplandığı ve saçın arkasına kırpıldığı çarpıcı bir kabarık. Bugünün gelini için bol ve dalgalı ve çok modern. Kabarık, bir kabarık için çok şık olan iyi tasarlanmış bir görünüm için çekilir. Buklelerin kaybolmaması için görünüme biraz renk katmak için çeşitli mücevherli klipsler ekledi.

40280116-düğün saç modeli

Bu noktada, muhtemelen deneme randevunuz için deneyebileceğiniz bir düzine yeni fikriniz var. Bir stilist seçmemeyi seçerseniz, tüm bu görünümleri evde kendi başınıza elde edebilirsiniz. Düğün gününüzde bir şeyler yapmaya çalışmadan önce bol bol pratik yaptığınızdan emin olun. Bir stiliste giderseniz, özel gününüzde sonucun size nasıl görüneceğini bilmeniz için deneme randevusu almanız iyi olur. Resimlerde bir şey güzel görünebilir ancak saçınızın dokusuna veya yüzünüzün çerçevesine uymayabilir. Bu yüzden düğününüz için saçınızın nasıl görüneceğine karar vermeden önce hazırlanmak için bolca zamanınız olduğundan emin olun..

Saçınızın uzun ve şehvetli veya kısa ve şık olmasını tercih edin, önce elbisenizi seçtiğinizden emin olun, böylece ilk önce nasıl bir görünüm elde etmeye çalıştığınızı bilirsiniz. Büyük gününüzde seçeceğiniz saç modeli, giymeyi seçtiğiniz elbiseyi tamamlamalıdır. Biri diğeriyle gitmeli. Elbisenize uygun bir saç modeli seçin ancak saç stiliniz elbisenizle rekabet etmesin. Abartılı bir saç modelinin üstüne büyük bir elbise giymek istemezsiniz, birlikte çok fazla olur ve sonunda sizi rahatsız hissettirir. Sade bir saç stilini abartılı bir elbiseyle eşleştirin veya sofistike bir elbise giyin ve saçlarınızla çılgına dönün ama ikisini birden yapmayın.

Düğün gününüz hayatınızın en muhteşem anı ve siz mükemmel görünmek istiyorsunuz. Araştırmanızı yapın ve yalnızca görünüşünüz için anlamlı olmakla kalmayıp aynı zamanda esnek olan bir şey seçin. Denemeden önce bir şey seçebilir ve ardından stilistte fikrinizi değiştirebilirsiniz. Görünümü hala beğenebilirsin, ama sadece bir kısmını ne değiştireceksin. Tek bir şeye takılıp kalmayın. Bir karar vermeden önce birçok farklı stil deneyin, böylece gerçekten ne istediğinizi bilirsiniz..

Bu anın tadını çıkarın ve büyük gününüz için tebrikler!